Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wszystko co chodzi...

  • Autor: bahus Data: 2008-02-28 12:27:18

    Naszło mnie na założenie bardzo poważnego wątku. Tak sobie czasem (oczywiście w wolnych chwilach) lubię poobserwować życie. Z moich ostatnich obserwacji wynikły pewne spostrzeżenia. Zauważyłem, że mężczyźni w pewnym wieku przestają się oglądać li tylko za młodymi i bardzo seksownymi kobietami. Zaczyna ich interesować wszystko co chodzi (no może za wyjątkiem budzika). Kto mi odpowie dlaczego tak się dzieje. Niedawno czytałem, że najbardziej widoczne jest to w sanatoriach. Tam to podobno każda z każdym. Myślę jednak, że to mit. Co Wy na to?
    Bahus

    P.S.
    Zapytałem mojego lekarza czy mam szansę na sanatorium? Popatrzał na mnie i odpowiedział...niewielką. Mam nadzieję, że chodziło mu o moje zdrowie.

  • Autor: marinik Data: 2008-02-28 12:30:10

    Kurna bahus - albo TEN wiek wciaz przede mna, albo malo kumaty jestem, albo musze cosik siupnac.

  • Autor: ekkore Data: 2008-02-28 20:00:51

    przeceiz bahus ma 100 lat

  • Autor: alidab Data: 2008-02-28 20:27:10

    W takim wieku może bezpiecznie oglądać się za wszystkim, co chodzi (poza budzikiem oczywiście...)
    Możliwości nie mają szans nadążyć za marzeniami...:)))

  • Autor: kawa3 Data: 2008-02-29 19:44:52

    Idą sobie100-latek i 20-latek .Mija ich laska w mini. 20-latek patrzy i mówi;kurcze ale laska, aż mi wszystkie guziki w rozporku odpadły,a tobie .A dziadek na to:nie te ocy, nie te ocy..

  • Autor: till Data: 2008-02-28 13:43:12

    Miejscowość uzdrowiskowa, park. Na ławeczce Pan z Panią.
    Ona:- O, jak ja bardzo cierpię z powodu bolów głowy...
    On: -Pocałuję śliczną główkę i przestanie boleć...
    Ona: - I jeszcze mi te palce tak strasznie drętwieją...
    On: _ I śliczne paluszki pocałuję i od razu się będą czuły lepiej...
    Ona:- I kark mi czasem dokucza...
    On: I karczkowi najsłodszemu pomożemy...

    Z sąsiedniej ławeczki słychać pełen zainteresowania głos:
    - A prostatę też Pan leczy??

  • Autor: Kasia cz Data: 2008-02-28 14:06:14

    hehehehe dobrze ze nie zaczelam kawy pic.Swoja droga ciekawe czy wyleczylby??? :-)))

  • Autor: makusia Data: 2008-02-28 14:20:42

    Użytkownik Kasia cz napisał w wiadomości:
    > hehehehe dobrze ze nie zaczelam kawy pic.Swoja droga ciekawe czy wyleczylby???
    > :-)))

    a ja właśnie sobie łykłam i..... pomaszerowałam po szmatkę , co by monitor powycierać

  • Autor: dankarz Data: 2008-02-28 14:24:50

    No zafajdałam herbatą klawiature heheheh

  • Autor: luckystar Data: 2008-02-28 15:29:45

    Till, to jest HIT dnia dzisiejszego :))))

  • Autor: alicja37 Data: 2008-02-28 16:28:12

    Hahaha................... nic dodac nic ująć

  • Autor: dankarz Data: 2008-02-28 14:23:55

    He he he, nie wierzę , że nie ogladacie sie za młodymi!!! Taka młoda, ładna,  zgrabna w mini spódniczce..... co do sanatorium to osobiście nie byłam bo tryskam zdrowiem wg lekarza ale z opowieści innych wiem , że zdarzają się różne sytuacje, np. pan szuka towarzyszki oczywiscie koniecznie młodszej o około 20 lat, albo starszej ale koniecznie majętnej itd.....także mit to nie jest chociaż? kto wie...

  • Autor: alidab Data: 2008-02-28 15:11:57

    Danusiu, Bahus nie twierdzi, że nie ogląda się za młodymi... Jemu podobają się wszystkie....:))))  Wszysko co chodzi...:)))

  • Autor: bahus Data: 2008-02-28 15:44:37

    Użytkownik alidab napisał w wiadomości:
    > Danusiu, Bahus nie twierdzi, że nie ogląda się za młodymi... Jemu podobają się
    > wszystkie....:)))) Wszysko co chodzi...:)))

    Z wyjątkiem budzika.....
    Bahus

  • Autor: vikunia Data: 2008-02-28 14:58:44

    Drogi Bahusie... ,,nie każda z każdym,, ale większość tak ( ta większość to jakieś 90%) . Moi rodzice jeżdzili kiedys dość czesto do sanatoriów  stąd wiem. Po powrocie zawsze smielismy sie, bo czasami tata żartowalze nastepnym razem to powinni juz osobno jechac, na co moja mama dyplomatycznie zgadzala sie mówiąć,że tak, oczywiscie , trzeba od siebie trochę odpocząć..... i tu tato kapitulowal i stwierdzal , ze on nie chce tak odpoczywac.

  • Autor: luckystar Data: 2008-02-28 15:45:53

    A moj tesc stwierdzil kiedys, ze wlasnie mezczyzni w "pewnym wieku" nie musza sie wogole ogladac....bo to wszystko na czym chcieliby "zawiesic oko" samo ich wyprzedza i cala zabawa odbywa sie bez nadwyrezenia kregow szyjnych .....slowem pelna wygoda :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu