Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Białe pióra na skrzydła

  • Autor: Ave Data: 2008-03-19 10:00:05

    Moja córka wybiera sie do Krakowa na konwent mangowy - to taki zlot dla pasjonatów mangi i anime (japońskich komiksów i filmów). Chce wystapic w konkursie na najbardziej wierne odtworzenie jednej z postaci takiego anime. Szyje sobie specjalny strój ale.... no własnie , częścią tego stoju są wielkie skrzydła. Konstrukcją tych skrzydeł zajął sie tatuś :) ale potrzebujemy jeszcze piór. Moga byc kacze, gęsie, kurze, ale raczej te dłuższe, bo dostarczycielem puchu zgodziła sie zostać stara poduszka :) 
    Szukałam w necie, bez specjalnego powodzenia, na ogół proponują takie krótkie piórka, a my potrzebujemy piór na brzegi skrzydeł.
    Ponieważ na naszą stronkę zagląda wiele osób, może podpowiecie mi gdzie szukac ? a może ktoś ma takie pióra albo skrzydła (część jakiegoś stroju) które mogłyby przefrunąc do nas ;)))))
    Co parę głów, to nie jedna, więc może znajdzie się i rada dla mnie :)
    Ewa

  • Autor: vikunia Data: 2008-03-19 10:23:31

    Ewo moze w zoo?

  • Autor: Ave Data: 2008-03-19 10:35:56

    Ciekawy pomysł :) zupełnie o tym nie pomyslałam ...

  • Autor: Ave Data: 2008-03-19 11:12:17

    Jednak WŻ jest niezawodne. Pióra zamówione :) Dzieki

  • Autor: bea39 Data: 2008-03-19 17:03:45

    No to się spotkają z Łucją.Łucja też bierze w tym konwencie udział i tez mam problem z przebraniem :(

  • Autor: Ave Data: 2008-03-19 23:32:59

    Ale fajnie :) a jaki nick ma twoja córka Beatko, bo moja Ola (OLS) sie pyta :)

  • Autor: bea39 Data: 2008-03-21 08:08:44

    Nie powiedziała...będzie tylko w sobotę, bo nie zrezygnuje z pobytu w ukochanej stadninie.Ale mam juz częśc przebrania, zostata tylko najwazniejsza część i chyba trzeba będzie zasiąść za maszyną i pannom ( tak dla koleżanki też) uszyć to cudo.Ach widziałam te skrzydła, zrobią wrażenie na pewno, tyle że to chyba gęsie pióra były... 

Przejdź do pełnej wersji serwisu