Forum

Galeria

Świąteczne przygody...;)

  • Autor: eNka Data: 2008-03-23 15:50:46

    Kochani, życzymy Wam zdrowych, pogodnych, błogosławionych świąt, spędzonych w dobrej i ciepłej atmosferze, wśród najbliższych:)
    Wiem, że nie każdy z naszego WŻowego grona ma takie święta, dlatego zamieszczę kilka fotek na rozweselenie i poprawę humoru:)

    Na pierwszej serii, nasze dziewczę demonstruje co należy zrobić z koszykiem, kiedy święconka już zjedzona zostanie:)
       
      

    Na drugiej udziela instrukcji jak podrywać i flirtować z kolegą z sąsiedztwa w dodatku Amerykaninem;)
       
    ..... na trzecim zdjęciu, jak widać, już był jej;)

    Ostatnia seria, to krótki pokaz, jak należy zachowywać się u dentysty...
      

    Z pozdrowieniami ...Łucja i mama:)

  • Autor: Iloria_S Data: 2008-03-23 20:44:58

    Czyli miałaś wesoło. :D Śliczna dziewczynka! Pozdrawiam!

  • Autor: smakosia Data: 2008-03-24 08:54:09

    Moje dziewczynki!!! Jak miło być z Wami w te święta. Łusia jak zwykle "rozbrajająca" i jak zwykle mam ochotę Ją wyściskać. Pozdrowienia świateczne w lany poniedziałek :-) Buźka!

  • Autor: eNka Data: 2008-03-24 17:24:33

    Smakoniu Droga, Łucja jak zawsze rozrabiająca, a nie rozbrajająca;) Wielkie świąteczne uściski dla Ciebie:))))

  • Autor: bahus Data: 2008-03-24 13:47:18

    Bardzo fajne zdjęcia...szkoda tylko, że mama pokazuje się jedynie w "postaci" ręki ;D
    Bahus

  • Autor: eNka Data: 2008-03-24 17:23:02

    To dla mnie zaszczyt bahusku i dziękuję za miłe słowo:) A co do mojej obecności, to aż za dużo jej w profilu oraz w wątku "Pierwszy spacer..." Pozdrawiam serdecznie:)

  • Autor: Baśka Data: 2008-03-24 18:02:36

    Fajnie jest mieć taką pomocnicę i posprząta i na spacer wyprowadzi...i jeszcze zatroszczy sie o towarzystwo
    Śliczne to Twoje słoneczko.

  • Autor: eNka Data: 2008-03-24 18:40:14

    Coś w tym jest Basiu, choć Łucja bałaganu robi co niemiara, to jej ulubione "zabawki" to odkurzacz, zmiotka i ściereczka... bierze przykład z mamy, czy co;)hihi Pozdrawiam:)

  • Autor: Ave Data: 2008-03-24 21:34:25

    zawsze z wielką przyjemnością ogladam fotki Twojej slicznej córeczki :)))))

  • Autor: luckystar Data: 2008-03-25 14:37:28

    eNko, Twoja Lusia jest przesliczna (nawet jak rozrabia) a zreszta co by to bylo za dziecko gdyby nie rozrabialo??? Widac, ze zajeta rozkladaniem koszyka na czynniki pierwsze, a ile radosci jak cos sie da wyrwac, urwac rozdzielic :))) Socjalnie tez wie dziewczyna co robi, najpierw powloczyste spojrzenie, potem niby odchodze, ale czekam czy mnie dogonisz :))) Ot kobieta !!!! To wspaniale, ze dzielisz sie z nami zdjeciami, widok dziecka nawet na zdjeciu to cos niesamowicie kojacego dla duszy. Pozdrawiam serdecznie i ucaluj ta mala kokietke :)))

  • Autor: eNka Data: 2008-03-25 16:47:02

    Marylko Kochana, zdjęcia zamieszczałam również, a może przede wszystkim z myślą o Tobie... takiej smutnej i zdołowanej. Bardzo chciałam poprawić, choć odrobinkę, humor Tobie i innym WŻowym Smutaskom;) Mam nadzieję, że troszkę mi się udało:) Moje komentarze do zdjęć były identyczne, zwłaszcza z małym kolegą Justinem. Obydwie ściskamy Cię mocno:)))

  • Autor: luckystar Data: 2008-03-25 19:21:02

    Oj az mi sie lezka (wzruszenia) zakrecila w oku .... zdecydowanie udalo Ci sie wywolac usmiech na mojej twarzy i pewnie nie tylko :)) dziekuje ...

  • Autor: Canella Data: 2008-03-25 17:13:22

    Fajnie, że dzięki WŻtowi możemy podejrzeć od czasu do czasu, co u pięknej Łusi i jej mamy:) Pozdrawiamy serdecznie!

Przejdź do pełnej wersji serwisu