Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

10 kilogramow mniej

  • Autor: viola68 Data: 2008-03-24 12:50:13

    Witam mam problem z lekką nadwagą musze zgubic około 10 kg. ale nie wiem jak się do tego zabrac.
    Czytałam o kopenhaskiej ale ten szpinak i jajka mnie przerazają .
    Moze znacie jakąś dobrą diete na schudnięcie i nie głodowanie .
    pozdrawiam viola68

  • Autor: Ave Data: 2008-03-24 13:23:06

    Dieta 1000-1200 kalorii, albo dieta rozdzielna, 5 posiłków dziennie, co najmniej 1,5-2 litry płynów dziennie. To tak w skrócie. Poczytaj sobie o dietach w tym dziale, albo wrzuć w wyszukiwarke "diety" napewno sporo wątków sie pokaze. :) Pozdrawiam.Ewa

  • Autor: dana39 Data: 2008-03-24 13:25:08

    Ja stosowałam dietę Plaż Południowych, zgubiłam w porywach 9 kg:) przez pierwsze 2 tyg. 5 kg, potem powolutku resztę:)
    http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/ tutaj znajdziesz zasady diety jeśli chcesz. Ja zaczęłam dietę 11 czerwca i wraz z nią zmieniłam zasady żywienia, pozwalam sobie na małe co nieco ale już się tak nie obżeram jak kiedyś, organizm sie odzwyczaił. Polecam i pozdrawiam

  • Autor: viola68 Data: 2008-03-24 13:29:10

    dzięki z odpowiedz ale dieta plaż połódnia wydaje mi się skomplikowana
     masz moze jadłospis taki przykładowy  była bym wdzieczna
    pozdrawiam viola68

  • Autor: aga1828 Data: 2008-03-24 13:36:01

    kopenhaskiej nie polecam, schudłam tylko 2 kg, a ledwo się na nogach trzymałam, w głowie mi się kręciło, dziwnie skomponowana, bo nieraz przecież mało jem i nic mi nie jest a przy niej do tyłu chodziłam a efekt marny...

  • Autor: dana39 Data: 2008-03-24 13:42:12

    violu wejdź na stronę, którą podałam, tam są opisane fazy tej diety, są też jadłospisy. Ja robiłam potrawy sama, korzystając tylko z dozwolonych pokarmów; najważniejsze dla mnie było to, że nie chodziłam głodna, można się najeść jedząc tylko to co dozwolone. Nie mogłabym stosować diety, w której musiałabym głodować:) początek jest trochę trudniejszy bo organizm musi się przystosować do innego jedzenia. Dla mnie to nie dieta ale sposób żywienia. Tylko zmieniając sposób dotychczasowego żywienia osiągniemy pożądane efekty bez jojo. Na początku diety=sposobu żywienia polecam pić magnez.
    http://zdrowezywienie.w.interia.pl/glikemiczny.htm tu indeks glikemiczny, dobrze jest jeść potrawy o jak najmniejszym indeksie. Normują poziom insuliny a tym samym m.in. zmniejsza się ochota na słodycze. Teraz praktycznie jem wszystko, tyle, że w małych ilościach.

  • Autor: viola68 Data: 2008-03-24 13:55:15

    ok bardzo dziękuje od jutra zaczynam działac odezwe się  i dam znac jak mi idzie
    pozdrawiam

  • Autor: dana39 Data: 2008-03-24 14:04:48

    czekam na relację i trzymam kciuki, będe Cię wspierać duchowo a jak potrzeba to i słownie:)

  • Autor: cerekm Data: 2008-03-24 15:23:53

    ja tez chce schudnac ok. 5 kg ale diety nie dla mnie:( pracuje od 9 do 17, wracam do domu grubo po 18... na 5 posilkow nie ma szans bo jadam wtedy kiedy MOGE  a nie kiedy potrzebuje..w dodatku w pospiechu i stresie..:(

  • Autor: Ave Data: 2008-03-24 18:14:51

    Mnie sie tez wydawało, że pracując zawodowo nie sposób jeść regularnie posiłki, bo praca, dojazdy itp. Ale mozna, trzeba tylko się zmusić :) Zabieram do pracy dwa posiłki ( w tym obiad o 14.00, a jak nie zdążę to zamieniam go z kolacją). Nawet jak minę sie z okreslona godziną ( bo w pracy tak bywa), to i tak jest lepiej niz, zebym opuściła te posiłki i zmuszała mózg do magazynowania żarełka (bo jak nie dostarcza sie jedzonka, to dla mózgu sygnał, ze trzeba gromadzic jedzonko na "gorsze czasy " :))) Moze spróbuj, a nuż sie uda :)
    Te 5 kg powinnas zgubuć bez problemu :)

  • Autor: edyyta Data: 2008-03-28 12:06:18

    Ja od dzisiaj przechodzę na dietę kapuścianą,może tym razem mi się powiedzie.Czy ktoś już był na tej zupie prezydenckiem?Trochę poczytałam na jej temat,może tutaj znajdę też jaieś opinie na jej temat.Pozrawiam i miłego dnia życzę:))

  • Autor: viola68 Data: 2008-03-29 17:18:17

    Witam!!!
    Ja od wtorku jestem na dietce Plaż Połódnia  i staram się jesc tylko co tam piszą   jest to dietka bardzo ciekawa , ale  odradzam ci diete kapuścianą . Po paru  dniach na widok tej zupki będziesz miec odruch wymiotny a efekt jojo niesamowity .
    pozdrawiam viola68

Przejdź do pełnej wersji serwisu