Forum

Gawędy o jedzeniu

Propozycja

  • Autor: ASTI Data: 2008-03-26 14:49:45

    Ja  mam  taka  propozycje ,  zeby  powstal  nowy  dzial ,,Propozycje podania  roznych  dań w zaleznosci  od  uroczystosci ,,  np. Komunia , urodziny  dla  dzieci , prywatki , sylwester itp.  sprawdzone  pomysly i rady   napewno  bylyby  nie  zastapione   Co  wy  na  to ??? 

  • Autor: luckystar Data: 2008-03-26 15:01:43

    Jest juz taki watek na forum, wpisz sobie w wyszukiwarke "imprezy okazjonalne" i tam znajdziesz duzo propozycji na rozne okazje :))

  • Autor: ASTI Data: 2008-03-26 15:10:27

    Szkoda ze nie ma tego na widoku , byloby lepiej , a moze jest tylko ja slepa jestem

  • Autor: nonka4 Data: 2008-03-26 15:17:26

    może to ułatwi Tobie sprawę:

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=39577&post=39577&offset=15

  • Autor: Balbina71 Data: 2008-03-26 18:17:07

    Nonka4-Wiekszosc przepisow tam nie istnieje!!!!!

  • Autor: Kasia cz Data: 2008-03-26 20:41:42

    Tak Balbinko, ja tez kilka razy mialam ten problem, co podac.Nie chcialam zawracac glowy, bo pelno tu takich watkow.Chcialam skorzystac ze strony ktora podaje nonka, ale wiekszosc z nich jest nieaktualna:-(((

  • Autor: nonka4 Data: 2008-03-27 08:32:36

    faktycznie..nie zerknęłam,że może nie większość ale 1/3 napewno jest niedostępna..
    no to sprawa pozostje w gestii wiadomo czyjej
    Pomysł fajny) tylko czym się kierować przypisując danie do takiego działu,
    bo dla jednego placki ziemniaczane będą imprezowe a ktoś inny postuka sie po głowie..

  • Autor: ASTI Data: 2008-03-27 09:05:45

    Wlasnie   o  to  chodzi  , ze  sa  rozne  gusta i  kazdy mam nadzieje  bylby  zadowolony  i  znalazl  cos  dla  siebie

  • Autor: makusia Data: 2008-03-26 19:19:57

    wątek świetny , tylko szkoda ze nie aktualny :(

  • Autor: ASTI Data: 2008-03-27 06:52:20

    Bardzo czesto sa na forum pytania i prosby typu ,, co podac , co na urodziny , male przyjecie ,, Chodzilo mi o to zeby ten wątek byl bardziej widoczny np. mędzy Gawędy o jedzeniu a Kuchenne porady , ale to tylko moje zdanie , pozdrawiam

  • Autor: luckystar Data: 2008-03-27 11:38:28

    Droga ASTI alez czy nie pomyslalas, ze taki watek to propozycja na ksiazke kucharska w ksiazce kucharskiej ??? Oczywiscie czesto sie zdarzaja takie pytania, pomine fakt, ze na wiekszosc czesto nie mozna odpowiedziec (jednak sa dobre dusze, ktore probuja) bo i jak mozna odpowiedziec na pytanie "co podac na imieniny?" - ja na takie pytanie nie potrafie odpowiedziec... Ale jesli ktos napisze, ze bedzie mial 25 osob, w tym 4 dzieci i ma to byc przyjecie obiadowe, lub tylko koktajlowe, zakupil juz 4kg schabu.... tak teraz sa jakies konkretne informacje i mozna nad tym pracowac. Propozycja watka z takimi menu imprezowymi i tak nie rozwiaze sprawy, bo zawsze bedzie ktos (czytaj wiekszosc), kto bedzie potrzebowal indywidualnej porady ... Przy okazji przepraszam, bo to akurat ja narobilam zamieszania z tym watkiem imprezowym nie zdajac sobie sprawy, ze jest nieaktualny :( sorry.

  • Autor: ASTI Data: 2008-03-27 12:03:46

    Ok  masz  racje

  • Autor: eyta Data: 2008-04-02 12:53:18

    Hm, ja na przykład w słowa kluczowe w swoich przepisach dopisuję albo urodziny , albo impreza. Wtedy w wyszukiwarce się ukazują przy pytaniu o imprezę. Myslę,że to dobry pomysł , nie wpadłam na to sama , w innym wątku z pytaniem o menu na imprezę padła taka propozycja ,więc się do niej zastosowałam:)Może gdyby każde z nas przy swoich przepisach określało czy na co to sie nada było by nam wszystkim prościej??? Pozdrawaiam:D

Przejdź do pełnej wersji serwisu