Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Już jestem - dla zainteresowanych

  • Autor: pandora Data: 2008-04-05 15:49:00

     Od tygodnia jestem już w domu z nowym przychówkiem - druga kobietka do ekipy przybyła; oj będą nasi panowie cierpieć prześladowania...
     Wszystko poszło z grubsza dobrze - nie tak dobrze, jak bym chciała, u mnie, natomiast z dzieckiem w porządku.
     Trochę męczy mnie "baby blue", więc popłakuję sobie w wolnych chwilach. Miałam nadzieję wyjść dziś z domu; niestety jest za zimno i za mokro na małą i ciągle siedzę...
     Poza tym u mnie źle niestety i jakoś w tym wszystkim przygnębiona strasznie jestem. Dzidziuś na razie spokojny w miarę, więc przynajmniej na razie nie jestem jakoś przemęczona - ale od poniedziałku mąż wyjeżdża na trzy tygodnie z kolei (na weekendy będzie wracał) i sama zostanę z trójką....ufff, będzie ciężko, zwłaszcza, że jeszcze nie doszłam do siebie po tej cesarce.
     Pozdrawiam wszystkich wiosennie - może niedługo coś drgnie w tej smętnej pogodzie...
    p.

  • Autor: till Data: 2008-04-05 16:05:30

    Pandoro :))))
    Ciebie to się dobrze czyta nawet wtedy, kiedy jesteś taka smarkata i pociągająca... Gratuluję Małej i trzymam kciuki za szybki powrót do formy!

  • Autor: luckystar Data: 2008-04-05 16:07:07

    Pandoro, ciesze sie, ze juz po wszystkim i ze Ci nowa kobietka przybyla, przyda sie niechybnie do walki z meskim rodem :) Szkoda tylko, ze opanowal Cie ten "baby blue", ale miejmy nadzieje, ze to tez sie w miare szybko zmieni....fakt pogoda sprzyja wyjatkowo jakims takim chusteczkowym nastrojom. Bo to o tej porze slonce powinno dawac solidnie (u mnie akurat dzis daje) i wszystko budzic sie do zycia z mniejszym lub wiekszym radosnym piskiem ptaszyny, a tu zwykle chmurno i durno. Ale z kazdym dniem bedzie lepiej. Ja sobie powtrzam "radosnie mi" i nawet zaczynam w to powoli wierzyc, moze sprobuj :))) Buziaczki serdeczne dla Ciebie i malej i jesli mozna prosic to moze podzielisz sie zdjeciem .... prosze :))

  • Autor: Bodek Data: 2008-04-05 16:18:46

    gratulacje i powodzenia z dzieciakami :)

  • Autor: nadia Data: 2008-04-05 16:32:42

    Gratuluje coreczki :) Mam nadzieje,ze ''dolek'' szybko Ci minie i bedzie wszystko ok. ;)
    Ciesz sie tym,ze dzieciaczek nie marudzi za bardzo i ze nie ma kolek...no i ze jest zdrowe :))) Zajrzy sloneczko do okna, to wszystko co zle odejdzie w kat a Ty wezmiesz dzieciaczka na spacer i cieszyc sie bedziesz piekna wiosna i spiacym bobasem ;)))

  • Autor: ekkore Data: 2008-04-05 16:41:07

    Gratulacje! choć współczuję przyszłej codziennej walki z małym barankiem - wiem coś na ten temat, mój domowy właśnie skończył 10 lat (30 marca).

  • Autor: alman Data: 2008-04-05 17:13:59

    Gratulacje Pandoro ! dobrze, że dziecię zdrowe, a reszta jakoś będzie. Szkoda, że nie  mieszkamy bliżej, wpadałabym aby zabrać te starsze na spacerek. Ale myślę, że i tak dasz radę. Bądziemy Cię wspierać duchowo i choć to nie to samo co pomoc bezpośrednia to wierzę, że też choć trochę takie wsparcie się przyda. Trzymaj się dzielnie i cieplutko!

  • Autor: Basia99999 Data: 2008-04-05 18:14:50

     Gratuluję córeczki :) życzę szybkiego powrotu do formy :) 

  • Autor: smakosia Data: 2008-04-05 18:25:04

    Pandorko nasza, jak dobrze, że już się odezwałaś i te Twoje wieści wcale ni są "blue", one sa zwyczajnie zmęczone i potrzebują jeszcze chwili oddechu. Dziewczyny mają rację - jak tylko zaświeci słońce i wyjdziesz na spacer, to zaraz wszystko będzie wyglądać znacznie lepiej. Zdziwisz się jak mocno poczujesz wiosenną energię. Życzę Ci tego z całych sił i zasyłam wieeeeelkie gratulacje :-)

  • Autor: mlena Data: 2008-04-05 18:47:20

    dużo zdrówka dla ciebie i córeczki, niech rośnie zdrowa.

  • Autor: Agapis Data: 2008-04-05 19:28:13

    Gratulacje !!! Oby wszystkie złe nastroje minęły i żebyś szybciutko wróciła do domu.
    Niech mała zdrowo się chowa

  • Autor: Iloria_S Data: 2008-04-05 22:05:08

    GRATULACJE!!!

  • Autor: mariaand Data: 2008-04-05 22:42:09

    GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: Kasia cz Data: 2008-04-06 00:52:56

    Pandorko, gratuluje zdrowego dzidziusia. Nie martw sie wszystko sie ulozy. Mnie tez 20 maja czeka trzecia cesarka. Nie wiem ile lat maja Twoje dzieciulki, moje sa jeszcze male 5 i 3 latka. Nie mam tu rodziny wiec nie moge na zadna pomoc liczyc. Jesli Ty masz mozliwosc zostawic dzieci z kims to wyjdz nawet sama na krotki spacerek. Glowa do gory, bedzie dobrze. Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze szybkiego powrotu do formy.

  • Autor: makusia Data: 2008-04-06 01:05:16

    gratuluję córeczki , a Ty szybko nabieraj sił , pozdrawiam ciepło:))))

  • Autor: miauka Data: 2008-04-06 12:32:54

    Gratuluje Ci i trzymam kciuki za Twoj szybki powrot do dobrego samopoczucia i za duzo sil do zajmowania cala gromadka maluchow :)

  • Autor: Glumanda Data: 2008-04-06 14:35:35

    Gratulacje dla Mamusi i dzidziusi! Badzcie obie zdrowe, a reszta niech Wam dzielnie pomaga! Wszystko bedzie dobrze... co nie znaczy, ze latwo! Trzymam kciuki oby, bylo najlzej dla Ciebie! :) pozdrowienia!

  • Autor: Ave Data: 2008-04-06 22:16:22

    Gratulacje Pandoro :)))) Babski klan sie powiekszył, wiec hurrrrra :) Póki mąz jest, to sie nie przemeczaj, korzystaj z pomocy i zbieraj siły na... nastepne tygodnie. Od czwartku ma byc juz ładnie, więc moze i zaplanowany spacer da się zrealizowac i moze chusteczki nie będą juz potrzebne. Zdrówka zyczę Tobie i Malutkiej, no reszcie też. A fotki z przyjemnością obejrzę :)

  • Autor: eNka Data: 2008-04-07 06:39:48

    Pandorko, gratuluję serdecznie maleństwa... a czymże jest reszta w porównaniu do nowego życia:) Wszystko będzie dobrze... pozdrawiam serdecznie:)

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-07 11:45:46

    serdeczne gratulacje:)) zagladaj do nas czesto i w razie czego pisz, bedziemy podnosic na duchu!!

  • Autor: nonka4 Data: 2008-04-07 13:08:26

    Gratulacje i dużo zdrówka dla córci,żeby dobrze się chowała))

  • Autor: bahus Data: 2008-04-07 14:39:15

    Bardzo się cieszę, że jesteś ale błagam...nie "otwieraj się" (w kontekście do Twojego nicka).
    Gratuluję potomstwa.
    Bahus

  • Autor: alidab Data: 2008-04-07 19:14:40

    Pandoro, przyjmij także ode mnie gratulacje. Najważniejsze, że jesteście obydwie zdrowe a Twój dołek mieści się w granicach normy.
    Zaświeci słońce, zaliczysz pierwsze spacery, pierwsze uśmiechy Twojej Malutkiej i chandra przekona się, że nic tu po niej...
    Życzę Ci jak najwięcej radości z nowego i starego macierzyństwa...:)))

  • Autor: amelia_z Data: 2008-04-08 09:03:52

    Pandoro przyjmij moje najszczersze gratulacje.Życzę Tobie jak najszybszego powrotu do formy i wiele, wiele słońca .

  • Autor: aga9999 Data: 2008-04-11 21:11:02

    Pandoro! Dziewczyny rulez!
    No i masz...cesarzowa ;-> Mam nadzieje ze juz doszlas do siebie i fizycznie i psychicznie po CC. Odzywaj sie czasami tutaj i powiedz na jakie imie sie zdecydowalas ostatecznie :)
    pozdrawiam serdecznie
    trzymajcie sie cieplo
    aga

Przejdź do pełnej wersji serwisu