Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Wynajme mieszkanie od 01.05.08 Pruszcz Gdanski

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-14 21:21:21

    Kochani,

    za zgoda Wkn chcialabym umiescic informacje:

    Mam mieszkanie do wynajecia od 01.05.08 w Pruszczu Gdanskim. Mieszkanie jest nieduze, 54m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, idealne dla dwoch osob, na parterze, w budynku z 2000r. Mieszkanko jest gustownie i przytulnie urzadzone, na podlodze parkiety, w lazience i kuchni kafle. Piekna lazienka w morskich kolorach z nieduza, ale za to narozna wanna:) W sypialni szafa komandor z wielkim lustrem, wszedzie w oknach drewnianie zaluzje. Salonik z aneksem kuchennym i tzw. barem. Na korytarzu duza szafa komandor (nie trzeba miec wlasnych szaf). Do dyspozycji nieduza piwnica i miejsce parkingowe. Budynek mieszkalny jest ogrodzony, brama zamykana na noc. Przed budynkiem ladnie zagospodarowana zielen, maly plac zabaw dla dzieci, laweczka do posiedzenia na sloncu:) jest bardzo czysto, mili sasiedzi. W poblizu sklepy, poczta, przystanek autobusowy, szkola.
    Szukam milych, uczciwych wynajmujacych na dluzszy okres czasu, min. 2 lata. Moze ktos z Zarlokow jest zainteresowany, albo moze puscic info dalej. Za wszelka pomoc bede wdzieczna.
    Kontakt: ma.ndala@wp.pl

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-16 20:41:03

    przepraszam, ze sie wpycham, ale musze!!:)

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 00:00:46

    pytalam znajomych ...ale wszyscy o cene pytaja.



    Maddalena a ja nie wiem czy dobrze pamietam, na wszelki wypadek pytam, gdzie Ty jestes? Oprocz tego ,ze w fotelu, w domu ? :D:D:D

    Dania?

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 00:02:09

    oj juz przeszpiegowalam i wiem :P


    Niemcy :)

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-17 10:34:56

    po stronie niemieckiej, tuz przy granicy z Dania, co ma duze znaczenie, bo tutaj zyje sie tak bardziej skandynawsko:) Przez jakis czas pracowalam w Dani, robie tam zakupy ze wzgledu na lepszy moim zdaniem asortyment. Nawet wladam co nieco tym dziwnym jezykiem (grrrluugrllulugrrr!!). uhmm...do Fredericia mam z tego powodu 180 kilosow, ile razy mam Cie namawiam, zeby zrobic tam spotkanie WZ na szczycie:))

    co do mieszkanka, odsylaj ich prosze do mojego maila. Cena zalezy od tego, czy ludziska chca wykorzystac czesciowe umeblowanie i pralke, czy chca miec tylko swoje meble. Jestem sklonna do negocjacji, jak beda mili i uczciwi, to na pewno sie dogadamy!!
    buziaki.

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 13:37:36

    no nie znam ludzi i polcac nie bede....takie znajome czwart woda po budyniu :)


    Spotkanie na szczycie , jestem za! :)


  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-17 20:16:27

    No to bedzie chyba 1 spotkanie WZ w Dani:)) Proponuje nam jako pionierkom na tym terenie ubrac sie w jakies stroje organizacyjne, a Ty wez na wszelki wypadek roombe z soba, zebym Cie poznala, a i o meza bedziesz spokojna w czasie nieobecnosci:))
    (mam glupawke jak nic:))))

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 20:18:42

    no to ja sie podklejam pod glupawke. wystapie w stroju powszechnie znanym we Francji :D Przyjade jako polski hydraulik z roomba :) i bukieciorem :D


    a Ty jakiego masz plana?

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-17 21:37:07

    poczekaj...moze by tak referendum? :))) czy stroj krakowski, czy kaszubski?

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 20:25:17

    Probowalam Cie wyszpiegowac na nn ale sie nie dalo:(

    wyszpiegowalam Ci za to i wiem jak wygladasz :P i to wszystko dzieki roombie bo podczas gdzy ja szpieguje ona sprzata :D:D:D:D

    chyba cierpie na manie roombowa :P

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-17 21:38:30

    na czym chcialas wyszpiegowac? nn? jakis nosnik niezany mi:)

  • Autor: miauka Data: 2008-04-17 21:43:45

    nasza klasa pani blondynko :P:P:P


  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-19 11:47:17

    niby blondyna, a tak sie schowala, ze nie mogals mnie znalezc hihihi:))

  • Autor: luckystar Data: 2008-04-19 18:55:24

    Sorki, nie moglam sobie darowac ;)) bardzo mi sie podoba wasza rozmowa w napadzie glupawki i perspektywa spotkania i jeszcze do tego te stroje ludowe.... tylko nie zapomnijta se warkoczy zaplesc ;))
    PS. Miauka, przestan ty te roombe tak molestowac, bo to proceder karalny i jakby co to sa dowody, Twoje tutaj zeznania no i nigdy nie wiesz who is who ;) i ja moge byc za zaocznego swiadka :))))

  • Autor: jasia Data: 2008-04-19 18:59:51

    świadek zaoczny... dobre

  • Autor: Maddalena Data: 2008-04-20 01:03:04

    ja mam nawet taka peruke z warkoczami w domu...aha, jest jeden problem, to taka indianska ala Pocahantas:)) cos nie bedzie pasowalo do kaszbskiego (blizszy mi region), ale do krakowskiego moznaby na upartego jakos...jakis czerowny kubraczek, korale..bedziec pasowalo..chyba:))

  • Autor: luckystar Data: 2008-04-20 01:40:25

    Juz to widze :)))) i nie zapomnijcie o odstawieniu jakiegos tanca narodowego moze byc kujawiak, albo mazur :))) Sama bylabym chetna na takie spotkanie tylko wyroslam z krakowskiego ubranka :)) a mialam takie slicznosci jak bylam mala dziewczynka, tak pewnie z 50 lat temu.

  • Autor: miauka Data: 2008-04-20 02:46:16

    ja moge do hydraulikowego stroju dorzucic wikingowskie warkocze w odcieniu marchewki  :):):)

Przejdź do pełnej wersji serwisu