Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

brzuch ;-(...pomocy

  • Autor: punius Data: 2008-04-28 11:27:22

    witam

    bardzo prosze o pomoc jak schudnąc z "brzucha" waze 70 kg a obwód mojego brzucha to prawie 100cm nie wiem co robic, jak to zmienic, wygladam jak kobieta w 6-mcu ciazy, pomocy!

  • Autor: agness Data: 2008-04-28 11:47:50

    Witam...mi po ciazy jeszcze tez troszke brzuszka zostało.Dobry sposob,to cwiczenie-brzuszki zacznij od 20dziennie i potem coraz wiecej.
    Ostatnio szwagierka dala mi super pomysł,ktory sama stosuje i naprawde dziala.Zwykła folia do zywnosci (ta przezroczysta) obwijamy brzuch ,skora w tym miejscu zacznie sie pocic co sprzyja spalaniu w tym miejscu tłuszczyku.Szwagierka miała 120cm w pasie i juz 10cm jej ubyło.Na poczatku smiałam sie ale tez sie obwinełam i juz jest 3cm mniej.

  • Autor: Trusia Data: 2008-04-28 11:59:42

    Ja pod tą folię radzę smarować jeszcze brzuch jakimś balsamem ujędrniającym lub specjalnym preparatem pomagającym spalać zbędny tłuszczyk. Napewno nie zaszkodzi, a skóra nabierze odrazu sprężystości i brzuszek zamiast pękatego nie będzie sflaczały tylko jędrny i gładki ;). A brzuszki to faktycznie najlepszy sposób. Najpierw po jednej serii po 20, a potem kiedy już nabierzesz formy 3 serie po 20, podobno to najbardziej optymalna ilość.

  • Autor: dana39 Data: 2008-04-28 22:02:15

    jak często trzeba powtarzać "zabieg" owijania się folia i jak długo się ja trzyma? te 3 cm to po ilu zabiegach zgubiłas? Fajny pomysł i duuuużo tańszy niż w gabinecie kosmetycznym:)

  • Autor: agness Data: 2008-04-28 22:39:20

    Z racji ze nie pracuje,a zajmuje sie domem to nawet poł dnia chodze w tym-wcale mi ta folia nie przeszkadza,mozna nawet spac obwinietym.Jest uczucie jak ja to mówie tz."mokrego brzuszka".Po tygodniu 3cm mi ubyło.Polecam naprawde taki domowy zabieg,tanim kosztem i skuteczny.Pozdrawiam

  • Autor: Aniula27 Data: 2008-04-28 13:23:11

    Ja stosowałam zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha który nazywał się aerobiczna 6 Weidera, niestety nie udało mi się wytrwać do końca programu treningowego ale efekty były widoczne, na brzuchu pokazała się już lekka drabinka. Polecam jeśli masz zdrowy kręgosłup i dużo silnej woli bo ćwiczenia nie są łatwe. Więcej konkretów bez problemu znajdziesz w necie.

  • Autor: Kormag Data: 2008-04-28 15:40:26

    cwiczenia sa bardzo latwe ale super meczace
    to najbardziej forsowny zestaw cwiczen ale jesli sie wytrwa 42 dni to drabinka gwarantowana

  • Autor: aga1828 Data: 2008-04-28 15:50:53

    i przede wszystkim nie wchodź na tę stronę, bo zacziesz piec i gotować i nici z odchudzania....przynajmniej tak jest ze mną.......;-))

  • Autor: małgoska Data: 2008-04-28 22:22:53

    dziewczyny jestem tępa mozecie mi wytłumaczyc o co z tm wszytskim chodzi? znalazłam w necie taka tabelke z rozrysowanymi cwiczeniami i to czego nie moge pojac to liczba serii i ilosc powtórzen czyli jak ??? bo serie są 1, 2 lub 3 i iles tam powtórzen o co tu choidzi bo nie kumam?

  • Autor: dana39 Data: 2008-04-28 22:36:55

    chyba o to chodzi że 1 seria np. 20 powtórzeń, troche przerwy, 2 seria 20 powtorzeń itd

  • Autor: Kormag Data: 2008-04-28 22:53:55

    postaram sie w miare przejrzyscie ci to wytlumaczyc na podanym przykladzie ale najpierw
    chcialem wyjasnic ze robiac cwiczenie nr 1 i 3 podnosimy raz jedna noge a raz druga i to sie liczy jako jedne cwiczenie

    dzien 1  seria  1   powtorzen ( cykli) 6

    wykonujesz jeden  raz cwiczenie 1 potem 2 potem 3 .....6  bez zandego odpoczynku 
    gdy wykonasz ten caly cykl liczy sie to jako jedne powtorzenie na podanym przykladzie masz ich 6 do zrobienia czyli robisz dalej lacznie wychodzi ponad 36 skurczow gdyz wlasnie wykonujac cwicz 1, 3 trzeba spiac sie 2 razy :)

    gdy juz wykonasz  te 6 cykli liczy sie to jako jedna seria  pomiedzy cyklami nienalezy robic przerwy a pomiedzy seriami przerwa nie powinna przekraczac minuty

    cwiczyc nalezy codziennie i niezniechecac sie

  • Autor: punius Data: 2008-04-30 09:28:33

    dzieki bardzo za wszystkie propozycje, spróbuje ten zestaw cwiczen moze mi sie uda wytrwac i znalezc czas bo przy dwójce małych dzieciaków ciezko o to ale moze mi sie uda, pomys z folia tez jest extra, wypróbuje i dam znac czy działa,,
    wielkie dzieki;-)

  • Autor: Kormag Data: 2008-04-30 11:53:17

    mysle ze nawet przy dwojce urwisow to cwiczenie nawet w ostatnim dniu nie powinno przekraczac maksymalnie 20 minut wiec to jest bardzo malo a efekty sa bardzo duze
    tylko tak jak mowie zeby skonczyc ten cykl trzeba miec w sobie mnostwo samozaparcia

  • Autor: punius Data: 2008-04-30 15:16:09

    dzieki;-) zostałam zachecona, od jutra biorę sie za cwiczenia.

  • Autor: Cinnamon Data: 2008-05-02 15:25:08

    Ja swego czasu też miałam problemy z wyglądem mojego ciała, wydawało mi się go zbyt wiele. Podstawowe zasady, które u mnie sie sprawdziły to:
    -posiłki co 3 godziny,
    -ostatni posiłek około 18,
    -ćwiczenia,ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia,
    -zero słodyczy,
    -zrezygnowałam ze smażonych, tłustych i ciężkostarwnych potraw,
    -dużo warzyw i owoców.

  • Autor: luckystar Data: 2008-05-28 19:31:33

    Brawo !!!!! Taka metoda jest zdrowa i jakkolwiek trwa dluzej to i skutki sa dlugoterminowe :)))

  • Autor: marta2 Data: 2008-06-30 14:26:55

    dla mnie pomocny oprócz ograniczeń w jedzeniu jest rowerek na razie stacjonarny

  • Autor: kika-35 Data: 2008-09-04 09:18:55

    kupiłam sobie Actimel i po jakimś czsie takie gazy odchodziły że szok- a i brzuszek trochę mniej napęczniały-pomaga w trawieniu, myślę że też wspomaga oczyszczanie tego brzuszka...

Przejdź do pełnej wersji serwisu