Forum

Kuchenne porady

Czy ktoś zna ten robot?

  • Autor: halka Data: 2008-05-07 14:23:41

    W ofercie Lidla na 12.05 jest robot ( nie potrafię wstawić zdjęcia) Czy ktoś zna to urządzenie? Jaką ma moc? czy warto w niego zainwestować? Proszę o radę

  • Autor: makusia Data: 2008-05-07 15:26:55

    dziewczyny ile on kosztuje?

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-05-07 15:32:19

    na stronie www.lidl.pl znalazlam



    Robot kuchenny

    • wielofunkcyjny robot do miksowania, tarcia, mieszania, zagniatania, ubijania i rozdrabniania
    • 4-stopniowa regulacja prędkości i 3 zakresy obrotów od 60 do 13000 obr./min
    • misa z tworzywa o poj. 3,8 L z pokrywą chroniącą przed rozpryskiwaniem
    • końcówki do zagniatania ciasta, mieszania i ubijania wykonane ze stali szlachetnej
    • 3 tarcze do tarcia i krojenia ze stali szlachetnej
    • mikser z wysokojakościowego tworzywa z lejkiem i przykrywką o poj. 1 L, noże ze stali szlachetnej
    • w zestawie pojemnik do przechowywania tarcz i końcówek
    • 1 opak.

    299,00*
    Prosimy zwrócić uwagę, iż mimo starannie zaplanowanych zapasów istnieje możliwość szybkiej wyprzedaży niniejszego artykułu.
    printShoppingListButton('c.o.20080512.p.Robot_kuchenny'); Podgląd wydruku

  • Autor: Glumanda Data: 2008-05-07 17:35:47

    Wydaje mi sie, ze moze on byc produkowany..na komponentach od firmy Bosch. Mieszak, widoczny na zdjeciu.. jest identyczny z mieszakiem w jaki wyposazona jest maszyna kuchenna Bosch. Moze sie myle...

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-05-07 18:20:41

    Mi tez tak wyglada jak podrobka Boscha. Ale nie wiem na ile dorownuje originalowi....U nas takiego w Lidlu nie widzialam.

  • Autor: ekkore Data: 2008-05-07 19:31:17

    moje pierwsze skojarzenie to też boschowski MUM (do którego się przymierzam od jakiegoś czasu)- za mało widać na zdjęciu, aby dokładnie porównać mieszaki, różnica na pewno jest w misce - MUM ma metalową.

    Niestety nie mogę otworzyć strony Lidla

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-05-07 20:57:52

    http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/i.home
    Prosze bardzo!

  • Autor: bena Data: 2008-05-07 22:32:04

    Rzeczywiście przypomina MUM Bosza,mieszak zdaje się idantyczny..Ja mam orginalny i z miską plastykową,to zależy od typu.

  • Autor: Glumanda Data: 2008-05-07 23:16:54

    Roboty kuchenne Boscha sa w kilku wersjach. Maja rozne moce silnikow. Ja mam ten najzwyklejszy..ktory na pospolita kuchnie wystarcza w zupelnosci. Ten z metalowa miska jest jedna z drozszych wersji. Kazda czesc tego robota mozna kupic oddzielnie. Tzn. gdyby np. miska plastikowa pekla ..zawsze mozna dokupic nowa!

Przejdź do pełnej wersji serwisu