Forum

Rozmowy wolne i frywolne

WIEDZMY na kawe i herbate -- lot numer 6 !!!!!!!!! :)

  • Autor: Bodek Data: 2008-06-27 09:52:40

    dzionek jest wspanialy:)
    dzis ide do fryzjera :)
    till moze jednak te lody???
    milego dnia zycze :)

  • Autor: Shanna Data: 2008-06-27 09:56:09

    U nas tez pogoda piekna, fryzjer by mi sie przydal (ide do niego juz ze 2 tyg. ale dojsc nie moge). za chwile jade na zakupy, wiec jak kazda kobieta poogladam sobie co tam na polkach stoi. A potem - day off .
    Milego.....

  • Autor: frotka74 Data: 2008-06-27 09:59:55

    Kawa juz jest, a fryzjer no cóż, też mógłby mnie do siebie zaprosić:):):)Słonka wszystkim

  • Autor: vikunia Data: 2008-06-27 10:00:26

    Ja czekam na pewnego Turka, przyniesie mi comiesięczny haracz :) do fryzjera dojść nie mogę a juz by się przydalo. Milego dnia wszystkim

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-27 12:58:11

    cześć!  haha fryzjer tu chyba wszystkim by się przydał..mnie też..
    ale ja nie lubię tak długo tam siedzieć..brr
    niebo zachmurzone..nawet w oddali jakby grzmoty jakieś..mam nadzieję,że się nie rozpada..
    Dzisiaj lekkie porządeczki,jurto gril,w niedzielę pakowanko a w poniedziałek skoro świt hajda nad morze..
    Miłego dnia wszystkim!

  • Autor: till Data: 2008-06-27 13:23:34

    :)
    Lody odpadają, ale znalazłam nowy sposób na chore gardło, taki z zakresu medycyny niekonwencjonalnej.
    Wlokąc się chora i nieszczęśliwa do apteki tak jakoś się rozkojarzyłam i zanim się zorientowałam, przymierzałam sukienkę. Taką wymarzoną... pięęęęękną... kupiłam i od razu czuję się zdrowsza. Przecież w TAKIEJ sukience nie mogę mówić głosem Himilsbacha!

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-27 14:34:45

    no tak..! zakupy są dobre na wszystko...szczególnie jeśli dotyczą nas bezpośrednio...
    a my Ci tu lody proponujemy..hihi
    trzeba sobie już chyba zacząć coś wymyślać i "upatrywać" na jesienne choróbska..
    chyba powiem w domu,że jestem chora i wiem co mi pomoże,bo mnie się też jedna kiecka podoba..hehe,Pozdrówka

  • Autor: makusia Data: 2008-06-27 17:21:35

    Użytkownik till napisał w wiadomości:
    > :) Lody odpadają, ale znalazłam nowy sposób na chore gardło, taki z
    > zakresu medycyny niekonwencjonalnej.Wlokąc się chora i nieszczęśliwa do apteki
    > tak jakoś się rozkojarzyłam i zanim się zorientowałam, przymierzałam sukienkę.
    > Taką wymarzoną... pięęęęękną... kupiłam i od razu czuję się zdrowsza. Przecież
    > w TAKIEJ sukience nie mogę mówić głosem Himilsbacha!
    dobre hahahahaaaaaaaaaaaa

  • Autor: alicja37 Data: 2008-06-27 17:43:55

    Ja jestem już po pracy,świeci słoneczko a co dopiero było gradobicie.Teraz kawka  i leniuchowanie.

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-27 18:05:17

    Ale się ubawiłam! Ten pomysł z "kiecką" jest rewelacyjny :-D Till,dostajesz medal za baaardzo niekonwencjonalne metody leczenia :-DDD Kupiłam sobie całkiem spory kawałek piernika orkiszowego. Miałam sobie podzielić na dwa dni,ale nie wiem czy mi się uda...? Fryzjer zaliczony. Szybko poszło. W drodze powrotnej oczywiście zaczęło padać. Ja wiedziałam, że tak będzie. Ja wiedziałam! :-) A skoro mokro za oknem,to dobry dzień na pranie. Pralka szaleje, a ja się relaksuję z herbatką w dłoni (ciasto już zjadłam). Ech,jeszcze jeden medal dziś rozdam! Tym razem dla tego,kto wymyślił pralkę :-)

  • Autor: appetita Data: 2008-06-27 19:11:54

    I ja się dosiadam z czerwoną herbatką, już po wizycie u lekarza, za tydzień zabieg brrr..:-(((.  Masz rację Smakosiu medal dla wynalazcy automatu właśnie u mnie w łazience pomrukuje sobie takie urządzenie, a ja mam chwilkę na WZ, :-)))

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-27 19:23:59

    To już za tydzień będzie problem za Tobą. Czasami trzeba zacisnąć zęby (ostatnio to przerabiałam) a potem pozostaje już tylko uśmiech :-) Nastaw się dobrze, to organizm Ci się odwdzięczy siłą i energią. Będzie dobrze. A już wiesz, czy szybko wrócisz do domu?

  • Autor: appetita Data: 2008-06-28 08:15:01

    Dziękuję Smakosiu mam nadzieję, że szybko się z tym uporam, może nawet w tym samym dniu jak wszystko będzie ok...

  • Autor: frotka74 Data: 2008-06-27 20:54:19

    Kolejna dzisiaj ulubiona herbata i ulubione WŻ :):):) Synek usypia z tatusiem...ciekawe, który pierwszy odpadnie...Właczę zaraz jakiś film i mnie nie ma...Miłego wieczorku :):):)

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-28 07:45:45

    Kawa powoli znika i znika resztka orkiszowego piernika. Jakoś uchował się kawałek na rano :-) Ale się chmurzy. Sobota zapowiada się deszczowo. Ponoć jutro ma być już znacznie pogodniej i stopniowe ocieplenie. To chyba dobra wiadomość dla naszych urlopowiczów :-) Miłego dnia!

  • Autor: appetita Data: 2008-06-28 08:11:33

    Gorąca kawa, tego było mi trzeba...no i pochłodniało i jakoś wietrznie się zrobiło, dobrze że choc słoneczko się nie zbuntowało i pięknie świeci...Miłej soboty!!!

  • Autor: nika1979 Data: 2008-06-28 09:14:12

    Ja już po kawce a zaraz pędem z Kluskiem na działkę nie tyle leniuchowac co plewić ale to też dla mnie forma relaksu.Miałam wprawdzie piec ciacho dla mężulka ale lekarz kazał ograniczyć cukry

  • Autor: Shanna Data: 2008-06-28 09:58:48

    A ja wlasnie przegladam posty, poczte i co tam jeszcze moge. potem sniadanko, kawka i dobra muzyczka na poprawienie nastroju bo szkocja dzis mokra i zamglona.

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-28 10:02:10

    Ja też po pierwszej kawce ale zaraz będzie następna,
    bo tak jakoś mam,że jak dwie z rzędu wypiję to czuję się fajnie..
    Pogoda marna więc z grila chyba nici,no chyba,że...
    Miłego dnia i naładowania akumularorków na kolejny tydzień,pozdrówka-iwona

  • Autor: Bodek Data: 2008-06-28 11:41:39

    mily sloneczny dzionek :) zamiast herbatki mam piwo bo sie lecze po wczorajszym :):):):) troszke pracy jest ale da sie przezyc:) milego dnia zycze :)

  • Autor: makusia Data: 2008-06-28 13:22:01

    Użytkownik Bodek napisał w wiadomości:
    > mily sloneczny dzionek :) zamiast herbatki mam piwo bo sie lecze po
    > wczorajszym :):):):) troszke pracy jest ale da sie przezyc:) milego dnia zycze
    > :)

    Ty Bodek dnia od piwka nie zaczynaj , bo się to może źle skończyć :)) pozdrawiam wszystkich i lecę sprzatać , bo od rana rozsyłam link dla Tajger :)) chyba mi tego braknie jak sie konkurs skonczy hahhahaa

  • Autor: alicja37 Data: 2008-06-28 18:38:59

    A ja teraz ze szklaneczka zimnego piwka.Słoneczko świeci,pół godz.temu wróciłyśmy z ciepłych basenów ze Słowacji.Było  super!!!

  • Autor: makusia Data: 2008-06-28 22:16:33

    Użytkownik alicja37 napisał w wiadomości:
    > A ja teraz ze szklaneczka zimnego piwka.Słoneczko świeci,pół godz.temu
    > wróciłyśmy z ciepłych basenów ze Słowacji.Było super!!!
    właśnie tam ma jechać mój syn , masz moze jakieś zdjecia z tamtąd ?

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-28 22:18:30

    Są w galerii :-) http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=175219&post=175219&offset=0

  • Autor: makusia Data: 2008-06-28 22:21:28

    Użytkownik smakosia napisał w wiadomości:
    > Są w galerii :-)
    > http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=175219&post=175219&offset=0

    właśnie tam weszłam hahhahaaaa , czytam wątki pokolei , ale dzieki smakosiu :))

  • Autor: frotka74 Data: 2008-06-28 22:44:19

    Ostatnia  dzisiaj herbatka a wogóle to chodzi za mną  karmi...:):):) Ale jutro to kupię ze dwa :):):)Miłej niedzieli :)

  • Autor: nika1979 Data: 2008-06-29 00:24:02

    A ja musiałam się napić i to czegoś mocniejszego...Cała aż chodzę.Najpierw balanga u sąsiada ,póżniej pod oknem a teraz skończyło się skasowaniem 2 aut na parkingu bo zięciunio sąsiada wsiadł za kółko po pijaku i kręcił tzw.bączki.Był jeden wielki huk ale całe szczęście nasz samochó o milimetry ale cały.

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-29 01:12:18

    I całe szczęście że to zięciunio sąsiada....makusiu...
    nie podaruję żadnemu swojemu żeby nawet bączki przed blokiem swoim kręcił...bo mu się wydaje..że może  .\po piwku 1 albo 2 ..
    o to to nie... życzę huków mniej...

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-29 08:51:44

    Nika, jak tam po nocy? Udało się zasnąć i wypocząć? Wczoraj zachmurzenie i deszcz a dziś wstałam ze słońcem :-) Obudziłam się z jakimiś zachciankami. Chodzi mi po głowie makaron. Sama już nie wiem...może się skuszę...? Ale na śniadanie obiad?! Czy to normalne? Kawa wypita. Idę pomyśleć w kuchni :-) Miłej niedzieli.

  • Autor: makusia Data: 2008-06-29 08:55:13

    Użytkownik smakosia napisał w wiadomości:
    > Nika, jak tam po nocy? Udało się zasnąć i wypocząć? Wczoraj zachmurzenie i
    > deszcz a dziś wstałam ze słońcem :-) Obudziłam się z jakimiś zachciankami.
    > Chodzi mi po głowie makaron. Sama już nie wiem...może się skuszę...? Ale na
    > śniadanie obiad?! Czy to normalne? Kawa wypita. Idę pomyśleć w kuchni :-)
    > Miłej niedzieli.

    hahaha smakosiu to coś podejżane :)) smaki masz jak.... no ja nie wiem :)) słonecznego dnia Wam życzę :)

  • Autor: nika1979 Data: 2008-06-29 09:39:36

    Witanko.Jestem nie wyspana i zła.Jednak oberwało się naszemu nowemu autku.Nie jest jednak najgorzej -trochę zderzak styłu zarysowany i ciut bok.Muszę zaraz zjeśc jakieś śniadanko i mocną kawę sobie zaaplikować aby dojść do siebie.Cała noc nie przespana-no prawie cała bo usneliśmy o.k chyba 4 rano.Kerowca-czego wczoraj nie napisałam-zbiegł z miejsca zdarzenia a policja po całym mieście goszukała.Jakby było mało jechał z 2-ma córkami-małolatami-teścia.Boże że ludzie nie maja wyobrażni.Dobrze że coś gorszego się nie stało.

  • Autor: Shanna Data: 2008-06-29 09:41:21

    witam serdecznie. jeszcze przed sniadankiem, ale zjem po dordze bo wybieram sie na car boot.
    milego dnia zarloczki....

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-29 09:54:41

    O kurcze! To niezazdroszę Wam tych emocji. Mam nadzieję, że policja ukara tego nieodpowiedzialnego faceta. Słowo "nieodpowiedzialny" jest chyba zbyt delikatne, prawda? Masz rację - "dobrze, że coś gorszego się nie stało".

  • Autor: alicja37 Data: 2008-06-29 09:59:04

    Nikuś wsiadaj na miotłe i przylatuj do mnie.U nas cisza i spokój.Właśnie dopijam kawcie, za oknem się chmurzy.Miłej niedzieli Wam wszystkim życze!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-06-29 10:04:49

    witam z herbatka:)
    dzis zachmurzenie i wieje, przynajmniej w kuchni bede mial cieplo :)
    dziwi mnie ze sasiad pozwolil zieciuniowi prowadzic w takim stanie. powinnien byl mu schowac kluczyki i taxi zamowic.
    no ale wariatow na swiecie nie brakuje..
    milego dnia zycze.

  • Autor: nika1979 Data: 2008-06-29 10:43:47

    Bodek sprawa jest tego typu że teściunio też pod wpływem.Mało tego -tez nie lepszy bo rodzinkę po pijaku też wozi autkiem.Pluję sobie tylko w brodę że wcześniej nie zareagowaliśmy bo uniknelibyśmy szkód a tak 3 samochody uszkodzone(teścia do kasacji,jego i sąsiada-naszego pomijam bo strasznie nie wygląda coś z rysami da się zrobić).Teraz próbuję też się zrelaksować.Ugotuję obiadzik i chyc na działkę.Miłej niedzieli życzę:)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-29 11:20:00

    Niedawno wstałam..kawkę siupam..gril wczoraj się udał,,.
    Nika tego zięciunia sąsiada i sąsiada to bym ,za to że rodzinę po pijaku wozi,co za dziad!
    Dzisiaj pakowanko a jutro ruszam..
    Miłej niedzieli wszystkim!

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-29 19:30:41

    No i mamy koniec weekendu. Poranne objadanie się makaronem nie poszło na marne. Wsiadłam na rower i zrobiłam sobie długaśną trasę. Fajnie było, bo pogoda sprzyjała - nie było dużo słońca, ale całkiem ciepło i przyjemnie. Po drodze wpadłam do koleżanki na kawę. Ta obdarowałamnie przesmacznym agrestem z własnego krzaka - żółty i twardy. Normalnie pyszności. Idę zrobić herbatę. Ktoś się jeszcze przyłączy? A! Pewnie wszyscy piją piwo, bo za godzinę mecz a ja tu wyskakuję z herbatą :-)))

  • Autor: nika1979 Data: 2008-06-29 19:34:29

    A ja tam bardzo chętnie się przyłączę.Ssie mnie coś przez cały czasi od jutra już naprawdę postaram się jakos normalnie i niskokalorycznie funkcjnować co nie będzie łatwe.

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-29 19:58:36

    ja też chętnie z herbatką..wczoraj było piwko..oj dużo piwka..

  • Autor: appetita Data: 2008-06-29 20:16:58

    Mrożona herbta na zakończenie gorącego dnia......i przed emocjami....udanego wieczoru :-)))

  • Autor: nonka4 Data: 2008-06-30 06:08:13

    cześć,
    szybka kawusia i jadę na urlopik,krótko bo tydzień ale dobre i to!
    Miłego tygodnia wszystkim!

  • Autor: smakosia Data: 2008-06-30 07:27:39

    Nonka, miłego odpoczynku! Będziemy na Ciebie czekać
    Kawa już prawie wypita. Coś dużo pracy dzisiaj mam więc szybkie dzień dobry i znikam.

  • Autor: frotka74 Data: 2008-06-30 09:43:51

    Nonka dużo słonka i aby ten tydzień ciągnął Ci się straszebnie:):):)
    Super, że Euro wygrali Hiszpanie:):):) Ci to potrafią się cieszyć:):):) Szaleństwo na ulicach! Może i nam będzie dane kiedyś takie emocje przeżyć! :):):)
    Pipijam herbacię gorącą i nadrabiam, bo wczorajszy dzień był bez WŻ.. Udanego dnia wszystkim:)

  • Autor: Bodek Data: 2008-06-30 09:40:46

    milego urlopowania :)

    witam z herbatka i zaczynamy nowy tydzien :)
    pozdr....

  • Autor: till Data: 2008-06-30 11:39:17

    :) Kawa przedpołudniowa... latte może to nie jest, ale i tak jest miło...
    Nic mi się nie chce, ale i ode mnie nie chcą całe szczęście za wiele.
    Będzie lało. Może po deszczu się dobudzę?
    Miłego tygodnia!

  • Autor: Shanna Data: 2008-07-01 09:27:22

    Witam. herbatka na stole, wz wlaczone, slonko swieci...czyli wszystko czego mi trzeba ;) no i watek HOP do gory ;)))
    milego dnia!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-01 09:28:50

    witam dzis wczesniej :)
    za 30 minutek przychodzi facet do wyceny zmiany instalacjii ogrzewania :)
    a dzispiekna pogoda to pewnie trawke skosze i tylko pod telefonem musze byc bo moj wspanialy nowy kucharz jest sam na obiedzie a wieczorem bedzie mial pomoc :) a ja WOLNE!!!!
    zycze milego dnia .....
    ps. juz 2ga herbatka wypita :)

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-01 09:57:55

    Kolejna herbatka na biurku :) Słoneczko świeci pełną twarzą a wiatr wywiało w inne rejony :):):) Odrabiam lekcje z WŻ i cieszę się ostatnimi wolnymi od pracy dniami :):):)Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

  • Autor: appetita Data: 2008-07-01 10:25:08

    Dosiadam się z kawą :-)) i  życzę przyjemnego odpoczynku, u nas pogda dopisuje, choc się troszkę chmurzy jest ciepło...
    Miłego dnia dla wszystkich!!!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-01 11:01:08

    To fakt, dzień dziś słoneczny i jest całkiem miło za oknem. Też bym chętnie trawę skosiła - byle nie siedzieć przy biurku Patrzę przez lewe ramię i znów widzę, że w budynku po drugiej stronie balkony już zostały okupione. Jak zwykle wystawia się do słonka starszy pan z gołym torsem i duuużym brzuchem. O! Właśnie wskoczył mu na kolana czarny psiunio. Taka klasyczna przylepa. Ciekawski co się dzieje na dole, bo z posadzki nic nie widział. Pan go tradycyjnie "zagłaszcze na śmierć" Czy w tym bloku ludzie nie pracują? Balkony otwarte na całą szerokość - ależ mają fajnie. Zaczynam zazdrościć wszystkim, co są już na urlopie, bo sama nie mogę się go doczekać . Ależ by było fajnie móc teraz wsiąść na rower, potem zatrzymać się gdzieś na kawkę... No nie! Muszę przestać! Przeciez praca czeka. Jeszcze tylko zrobię sobie herbatę z cytryną i byłe do 15-ej. Jak dobrze, że juz lipiec

  • Autor: appetita Data: 2008-07-02 07:53:18

    Dziś przywitało nas piękne słoneczko, herbatka stygnie, za chwilę kawa....Miłego dnia!!!! :-)))

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-02 08:18:12

    Z tym słonkiem to cała prawda Świeci tak pięknie, że znów trudno będzie wysiedzieć w pracy. Wczoraj zaczęłam błądzić myślami po jeziorach, oczami wyobraźni widziałam kajak i poczułam błogą ciszę i spokój... Muszę to zrealizować w ten urlop.
    Wczoraj objadłam sie bobem i czereśniami. Poczułam się jak baryłka i wtedy przyszło mi do głowy żeby się poruszać - zabrałam się za koszenie trawy. Mamo! Katorga! Ocieplili nam budynek, ale w trawie został straszny gruz, tynk czy gips (diabli wiedzą). Kosiarka ledwo rzęziła, prosto na mnie leciał cały pył i resztki "kulek" styropianowych. "Paniusia" z kosiareczką zamieniła się w brudnego "budowlańca" Gdybyście mnie widzieli...
    Kawa wypita godzinę temu a teraz herbata z cytryną. Miłego, słonecznego dzionka

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-02 08:23:41

    Tak, zapowiada się piękny dzień :):):) Smakosiu a to atrakcje miałaś z tym koszeniem hihihi Przysiadam się z herbatą. Przeglądam przepisy na rybki, mąż ma przywieżć dziś suma albo szczupaka... Miłego dnia życzę :):) Pozdrawiam

  • Autor: Shanna Data: 2008-07-02 09:23:34

    U mnie za chwile herbatka i sniadanko, a potem zabieram synka i uciekamy do parku, bo od rana jest juz tak slicznie, ze zal nie korzystac z pogody.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-02 10:00:53

    no tak to teraz wiem kto mi te slonce zabral :) heheeh u mnie wczoraj ani chmureczki a dzis pelno tego ...
    przynajmniej wczoraj mialem wolne to moglem sie nacieszyc :)
    dzis herbatka i praca..
    milego dnia zycze :)

    ps. to tynkowac smakosia potrafisz ?? :):):):):)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-02 10:07:59

    Może potrafię...? Tylko jeszcze o tym nie wiem :-))) 

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-02 10:36:20

    Dzielę się z Tobą słoneczkiem, ponieważ jesteś w pracy niech Ci rozjaśnia dzień!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-02 17:01:39

    dzieki :)

  • Autor: nika1979 Data: 2008-07-03 04:55:46

    Jest prawie  5 rano a ja z kubkiem kawki dochodzę do siebie.Jeszcze jutro i mogę się cieszyć urlopem.Oby przetrwać te dni a nie będzie łatwo...

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-03 07:10:11

    O Ty ranny ptaszku Niech Ci wszystko idzie jak po maśle i już zacznij sie cieszyć, bo urlop tuż tuż
    Dzień zaczyna się tak pogodnym niebem i przepieknym słońcem. Oj, będzie trudno skupić się na pracy. Kawa jeszcze gorąca i skakuje wspaniale. jakiś kawałek ciasta by się przydał

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-03 09:45:42

    witam z herbatka :)
    dzieki frotka za sloneczko :) podzialalo i swieci sobie pieknie za oknem :)
    dzis na szybkiego z wami -- zakupy do restauracjii musze zrobic :) (kwiatki i takie tam)
    milego dnia zycze :)

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-03 10:02:57

    I ja z herbatką się melduję:) Pogoda nadal dopisuje ,dzisiaj ma być koło 30 stopni...a jutro ochłodzenie !:( Korzystajmy z pozytywnej energii promieni słonecznych Ładuję akumulator , bo jutro idę na dzień próbny do przyszłej pracy. Dzisiaj jeszcze laba i cały dzień z ukochanym synkiem:) A teraz pora na kawę :) Miłego dnia wszystkim:)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-03 11:30:42

    Frotka, to o której jutro trzymać kciuki? Daj potem znać jak poszło. Ty nie wklejaj takich "ciastek", bo za mną dzisiaj słodkie "chodzi"

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-03 11:45:24

    Idę na 5!!! Nie wiem jak moi faceci sobie poradzą...Senior musi juniora zerwać ze snu i do przedszkolka odstawić przed 7...Zawsze to ja budzę śpiochów...No ale tatuś będzie miał okazję się wykazać :)
    Woda w basenie się nagrzewa, więc lecę z małym do sklepu...
    A za mną chodzą lody....i chyba im nie odmówię  i je poprostu pożrę! 

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-03 12:01:39

    Wczoraj zrobiłam dokładnie to samo - pożarłam je bezlitośnie

  • Autor: till Data: 2008-07-03 11:10:43

    Kawa.
    Ciężki dzień, sporo nerwów.
    Ale co tam, dam radę!
    :) miłego dnia

  • Autor: appetita Data: 2008-07-03 17:04:09

    Właśnie wróciliśmy z leśnych Bieszczadzkich ścieżek :-))) tam piękne słonce, śpiew ptaków i letni wiaterek, też było gorąco..... ale pięknie...teraz kawa chmmm.....całkiem ciepła :-))) i słodkie lenistwo....ładuję akumulatorki przed jutrem....Miłego wieczoru!

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-03 15:15:30

    Przysiadam sie do Was z filiżanką kawci.Chwila na oddech bo przerwa w pracy do 17.30.Upał u mnie okropny.Pozdrawiam gorąco

  • Autor: bahus Data: 2008-07-03 15:22:15

    Nie herbaty, nie kawy ino zimnej WODY !!!!!!!!!! Upał....ja umieram....Ja chcę na urlop (dopiero od 15 stego)  WODY WODY WODY !!!!!!!
    Bahus

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-03 16:15:29

    wody?? a masz polskie znaki w kompie??? bo dla mnie to sie domagasz wody jak i wody (wodki) :):):):):):):) hehehehe imprezy w glowie??

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-03 16:18:24

  • Autor: bahus Data: 2008-07-03 16:22:52

    Użytkownik Bodek napisał w wiadomości:
    > wody?? a masz polskie znaki w kompie??? bo dla mnie to sie domagasz wody jak i
    > wody (wodki) :):):):):):):) hehehehe imprezy w glowie??

    Bodek dziś to tylko woda....nawet piwo się tylko mrozi, wypiję je dopiero po 22 giej...może wtedy ten cholerny upał zelży....
    Bahus

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-04 06:56:10

    Piątek! Piątek! Jutro będzie można wstać nie o 5.20 a np. o 8-ej . Rano było mi chłodno w drodze do pracy, ale teraz już słońce wyszło na całego. Szkoda tylko, że zapowiadają na weekend jakieś chmurki i deszcze. Kawka smakuje wybornie. Miłego dnia

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-04 07:08:26

    A! Zapomniałam! Wspominałam ostatnio o tym, że po głowie "chodzi" mi jezioro i kajak i rowery i przestrzeń i cisza i spokój... Tak mnie to nakręciło, że zarezerwowałam sobie cztery noclegi na Mazurach we wiosce Pustniki. Natknęłam się na tę nazwę czytając jakieś forum. Ktoś tak magicznie pisał o tym miejscu...że jeszcze dzikie (jak dawniej), piękne, spokojne i, że zawsze zostawia tam cząstkę swojego serca tak jest zauroczony. Coś mi podpowiada, że ja też będę zachwycona. Poszukałam noclegu, zaklepałam sobie i teraz tylko odliczanie do urlopu. Ech! Już się nie mogę doczekać. Te cztery dni, to nie jest oczywiście cały urlop, ale resztę zostawiam losowi... a może "Połówek" coś wymyśli...? W końcu jak już się jest w rejonach warmińsko-mazurskich, to zawsze znajdzie się jakies urokliwe miejsce, prawda? W zeszłym roku mieszkaliśmy w różnych miejscach, wszędzie po 2 lub 3 dni a czasem nawet 1. Dzieki temu więcej można zwiedzić i nigdy się człowiekowi nie nudzi

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-04 09:40:23

    witam :)
    dzis jade do banku co by pozyczke zalatwic:) zmiana ogrzewania w domu i do tego kupuje prawie nowy samochod :)
    hyundai - getz :) takie malutki ale prawie ze nowy -- ma jedynie 20000 na liczniku :)
    no i trzeba jeszcze ustalic terminy o wymianie ogrzewania :)
    milego slonecznego dnia zycze :)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-04 10:00:16

    Bodek, powodzenia życzę i radości z nowości

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-04 17:47:40

    Witam na popołudniowym soczku..u nas skwar z lekkim ciepłym wiatrem,zero deszczu..
    Wróciłam z nad morza...ale było fajowsko,,pogoda śliczna..
    Smakosiu..na pewno Wam się uda urlop,ja też byłam tylko 5 dni..
    Bodek-powodzenia!
    Od poniiedziałku praca..wrrr

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-04 18:04:18

    no zalatwione:)
    panu zeszlo raptem 30 minut aby zalatwic pozyczke :) hehehe
    wiec samochod bedzie moj za niecale (po zalatwieniu formalnosci) 2 tygodnie :):):):):)
    dzis siupamy za nowe autko :)
    pozdr.. i milego wieczorku :)

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-04 19:54:12

    Witam:):):) No więc jestem po pierwszym dniu pracy:) Jest ok i oby tak dalej:) Ale padam z nóg...Synek w przedszkolu dziś płakusiał za mamą :(:( ale myślę ,że poprostu był niewyspany...
    Bodek gratuluję tak szybkiego załatwienia formalnośći i dokonanych zakupów :) Miłego oblewania:)
    Smakosiu :) Nawet jeden dzień spędzony nad wodą to suuuper wypoczynek:)
    Nie piłam dzisiaj kawy a herbatka dopiero druga...za to wody prawie 3 litry...
    A aa a weekend  mam wolny!!! :):):) Miłego wieczorku :)

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-05 12:54:12

    Zasiadam z herbatką,pogoda za oknem nie napawa optymizmem.Szaro,ponuro i pada.Po obiadku chyba uwale się z jakąś książką na kanapie.Pozdrawiam cieplutko.

  • Autor: appetita Data: 2008-07-05 13:43:44

    Po wczorajszym ciężkim dniu troszke lenistwa....wszystko co się nadawało do odłożenia - odłożyłam na "kiedyś tam..." ze mną gorąca kawa powinna pobudzic mnie nieco....a pogoda chmmm już nie pada ale chłodno i baaardzo wietrznie przydałoby się odrobinę słoneczka :-))) Pozdrowionka miłego popołudnia i wieczorku!!!

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-05 18:16:15

    Witam:) Dzień mija na słodkim lenistwie z rodzinką. Ból głowy mnie prześladował, wzięłam tabletki, dopiero sen pomógł...  Zrobiłam szarlotkę z kisielem, właśnie siedzi w piekarniku:) Koniec herbaty, wypiję kolejną :) Miłego wieczorku :)

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-06 00:45:52

    nocka :) ja po pracy :)
    jutro malo czasu na WZ wiec dzis sie melduje :)
    dzien zaczal sie od deszczu, ale tak kolo 15 rozjasnilo sie ladnie i sloneczko wyszlo az do zachodu slonca -- niebo czyste wiec mam nadzieje na ladna pogode jutro :) ....
    zycze milej niedzieli :)
    pozdr....

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-06 08:20:45

    Słonko od rana, przyjemnie było na balkonie dobudzać się kawką :) Zamiast śniadanka była szarlotka:) Teraz herbata i WŻ :) Miłej niedzieli :)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-06 08:22:49

    Oj Bodek,z Ciebie to pracuś. Mam nadzieje,że poranek przywitał Cię w nagrodę słońcem. U nas póki co wspaniała pogoda, ale dopiero po ósmej więc zobaczymy co dalej. Zapowiadali jakieś opady. Poczekamy - zobaczymy. Weekend mam typowo leniwy - wczoraj byłam "na trawce" a potem spacerowałam. Dziś chyba będzie powtórka. Frotka, zaczynam Ci zazdrościć tej szarlotki. Może byś tak machnęła dwa kawałki na mój balkon? Kawę mam,to nie trzeba,ale ciacho -hmm... Miłej niedzieli :-)

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-06 08:29:06

    Smakosiu patrz w górę i łap !  Wysłałam gołębiem z 1 Maja:) :):)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-06 08:31:41

    Jak z 1 Maja to niedaleko do mnie,ale chyba gołębie przechwyciły, bo łapska wystawione i nic :-(

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-06 08:55:44

    No tak, żle to wymysliłam1 Gołębiowi ciacho!! Wiec przesyłam wirtualnie kawałeczek:) Co prawda to nie szarlotka ale też pycha:) Miłego dzionka:)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-07 07:57:41

    Witajcie! Jeszcze dwa tygodnie i urlop Ech! Już nie mogę się doczekać. Dziś jak szłam do pracy padał deszcz, ale tak ładnie ziemia pachniała, że pomyślałam sobie, iż zupełnie mi to nie przeszkadza. Kiedy jest nagrzane powietrze, to taki deszcz zwyczajnie staje się przyjemnością. Zaraz sobie wyobraziłam... że jestem w namiocie a te ciepłe kropelki stukają w tropik. Ja oczywiście nigdzie nie muszę się spieszyć i leżę sobie nasłuchując rytmicznego stukania, potem lekko się wynurzam tylko po to by zrobić sobie poranną kawę. "Połówek" w takich chwilach się buntuje i mówi, że najpierw trzeba zjeść śniadanie więc robi też dla mnie. Ech! Jak wtedy jest miło, błogo i "pachnąco"... Niech mnie ktoś pogoni do pracy

  • Autor: till Data: 2008-07-07 08:21:48

    :) Nowy tydzień, pracować trzeba, a tu chyba mi głowa jeszcze z weekendu nie wróciła...

  • Autor: Baśka Data: 2008-07-07 08:55:52

    Sześć dni nad jeziorem,fajnie było,upalnie...może troche za bardzo ,bo siedziałam pod drzewem a i tak dzisiaj schodzi mi skóra...woda w jeziorze cieplutka...jedzenie wyśmienite...jak na warunki stołówkowe...nawet spanie w namiocie było przyjemnością.
    A dzisiaj pada...
    piję kawę i nadrabiam zaległości na WŻ.
     Miłego dnia wszystkim !!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-07 09:26:01

    witam z herbatka w zachmurzony dzien.
    ogrzewanie zaczynaja mi zmieniac od poniedzialku nastepnego. od godziny 8 rano przez tydzien.
    zycze milego poczatku tygodnia i u smiechu :):):):):):)

  • Autor: appetita Data: 2008-07-07 09:39:14

    Witam z herbatką, ostatni dzień wolnego :-( i pogda sie zepsuła.....ale pocieszam się że w sierpniu znów kilka dni wolnego...Miłego poniedziałku dla wszystkich!!!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-08 07:19:43

    19 dni do urlopu Wczoraj w "galerii" wklejaliśmy różne fotki - głównie urlopowe. To spowodowało, że nakręciłam się jeszcze bardziej "wakacyjnie". Jak tu pracować? No nic trzeba odliczać i cierpliwie czekać. Kawa już paruje, teraz trochę buszowania po "WŻ" a potem do "roboty"

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-08 07:57:25

    Piję herbatę za herbatką.

     Wczoraj z braku czasu, napiłam się gazowanej wody, a dzisiaj ból gardła mnie męczy..Najgorsze, że smaków nie czuję...Do tego synek znowu gorączkuje, kolejny ząb trzonowy go atakuje..

    .Dziś zaczynam samodzielną pracę. 

     Pozdrawiam cieplutko wszystkich:)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-08 08:05:36

    Na gardło i odporność biorę ziołowe pastylki o nazwie Gardlox. Próbowałam wcześniej jakieś reklamowane cuda, ale nic nie przebije tego Gardloxa (na dodatek tani) . Efekt jest bardzo szybki. Tu można przeczytać o tym: http://www.i-apteka.pl/p/pl/4852/gardlox__z_vit__c_x_16_past__do_ssania.html Wracaj do zdrowia i ucałuj synka.

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-08 11:21:35

    Dziekuję serdecznie Smakosiu:* wypróbuję te tabletki, bo własnie nie mam nic do ssania. Mam tymczasem syrop prawoślazowy za 2 zł i też pomaga. Pozdrawiam Cię :)comk 

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-08 09:11:48

    witam :)
    ja dzis jade z szefem do stockport -- przy okazjii pozwiedzam :)
    milego i slonecznego dnia zycze :)

    ps kurowac sie prosze :)
    no i odliczac dni do swoich urlopow :) hehehe bedzie sie ciagnelo :)

  • Autor: nika1979 Data: 2008-07-08 09:24:54

    No witam i ja z kubkiem kawusi.Uwielbiam poranki z Wami.Zjadłam porzadne śniadanko i mogę sie dalej urlopować choc przyznam że się nudzę.Mąż mówi że typowy ze mnie pracocholik.Idę więc na działeczkę porobić porządki bo w sobotę przyjedzie koleżanka z pracy na grila i będzie sie działo.Idę kochani bo mnie nosi.Miłego dzionka.

  • Autor: appetita Data: 2008-07-08 09:25:38

    Dosiadam się z herbatką :-)))) u mnie sloneczka brak prawie całą noc padał dzeszcz, z urlopem muszę poczekac aż do drugiej polowy śierpnia..oj daleko....
    Miłego zwiedzania!!!
    A na gardło polecam do płukania Hasco-sept działa znieczulająco mąż właśnie stosuje ( za dużo lodów...)
    Miłego dzionka!!!!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-09 07:03:02

    O jej! Co ja wczoraj napisałam! 9 dni do urlopu Skąd mi się wzięło 19? Wczoraj dostrzegłam wątek o miejscach, które wybieramy będąc w drodze by się posilić i o tym co nami kieruje w tym wyborze. Oczywiście zaraz zaczęłam myśleć o swoim urlopie i przy okazji wyciągać z zakamarków pamięci różne wspomnienia związane z wyjazdami. Co się dzieje...gdzie nie zerknę tam zawsze znajdzie się coś, co nie pozwala pracować, tylko myśleć o wyjeździe Jak tu się mobilizować do roboty? Kawa tradycyjnie paruje a ja zabieram się za krótki przegląd na "WŻ".
    Frotka, jak się miewa Twoje gardło?
    Bodek, jak tam wczorajsze zwiedzanie Stockport?
    Nika, co dziś zaplanowałaś na kolejny, urlopowy dzień?
    Miłego dzionka Żarłoki

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-09 07:30:53

    Witajcie:) Siedzę z herbatą i czekam na 8 godzine, żeby zadzwonić po lekarza domowego. Mój maluszek ma znowu goraczkę ,a do tego czerwoną drobniutką wysypkę na całym ciele...Nie mam pojęcia co mu jest, ale napewno to nie od ząbka. Żeby nie było nic zarazliwego...Że też zawsze tak się układa nie po myśli...Mój pierwszy tydzień pracy a tu zaczyna się chorowanie...Nie pracowałam to i dziecko było zdrowe...oj:(:(:( 

    Smakosiu to poprostu lato, lato, lato! stąd te rozkojarzenie:) Już z górki do urlopiku :) A z moim gardłem dużo lepiej, tabletki skuteczne:)

    Pozdrawiam i miłego dzionka wsiem:)

  • Autor: nika1979 Data: 2008-07-09 09:13:40

    Witam wszystkich -dziś z herbatką.Na dzisiaj w planie działeczka ale najpierw musze zrobic koperty z jabłuszkiem.Na jutro też już jest plan -ide do ogrodnika zrywać fasolę.Zawsze to parę grosików wpadnie.Ogulnie pogoda do bani bo tak choćbym pojechała gdzieś nad wode a tu nici.Oj coś mi się ten urlop nie za bardzo udaje.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-09 09:48:35

    witam z herbatka :)
    zachmurzenie pelne :(
    wczoraj objechalem kawalek dobrej anglii :):):):) i co najwazniejsze odwiedzilem (niespodzianka szefa) stadion LIVERPOOL :):):):) kupilem sobie taki fajny krawat :):):):):)

    Frotka -- moze maly specjalnie choruje bo ty zaczlas prace i chce cie w domu??? :)
    nika -- pewnie nie masz pomyslow bo pogoda .. glowa go gory i cos wymyslisz :):):)


    pozdr....

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-09 09:57:10

    Nika, cierpliwości, bo pogoda niedługo się poprawi

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-09 12:13:51

     Szybka herbatka z cytryną...

    Obiad gotowy, dzieciątko dostało leki i śpi... Wszystko już wiem... angina z wysypką czyli płonica (szkarlatyna)!!! Ostro zakażne choróbsko i nie lada problem , bo nie mam z kim Skarba zostawić...Kombinuję ale już brak mi pomysłów ,a mój połówek też ma urwanie głowy w pracy ...Teraz szkoda, że obie babcie nie są pod ręką :(:(:(

    ps.Krawat z herbem Liverpoolu?;P

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-09 16:21:15

    Użytkownik frotka74 napisał w wiadomości:
    > Szybka herbatka z cytryną...Obiad gotowy, dzieciątko dostało leki i
    > śpi... Wszystko już wiem... angina z wysypką czyli płonica (szkarlatyna)!!!
    > Ostro zakażne choróbsko i nie lada problem , bo nie mam z kim Skarba
    > zostawić...Kombinuję ale już brak mi pomysłów ,a mój połówek też ma urwanie
    > głowy w pracy ...Teraz szkoda, że obie babcie nie są pod ręką :(:(:(ps.Krawat
    > z herbem Liverpoolu?;P

    tak!!!!
    http://store.liverpoolfc.tv/products/fashion/mens-essentials/navy-tonal-liverbird-tie/pid-25326

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-15 21:31:44

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-09 13:22:19

    Bodek, zachmurzenie pelne to Wy tam macie w tej Angliji prawie nonstop .... co jak co ale pogoda jest u Was przygnebiajaca .... czy to dlatego Angole tacy nadeci ??? :)))))))))

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-09 16:23:37

    Użytkownik luckystar napisał w wiadomości:
    > Bodek, zachmurzenie pelne to Wy tam macie w tej Angliji prawie nonstop .... co
    > jak co ale pogoda jest u Was przygnebiajaca .... czy to dlatego Angole tacy
    > nadeci ??? :)))))))))

    witam w watku o kawie i herbacie :) hehehe choc nie zawsze :):):):):):)
    jak wyjechalem dzis do pracy rano to w polowie drogi zaczelo padac i pada nadal jak to pisze :)
    typowa angielska pogoda :)
    moze i to ma zwiazek z anglikami ze sa tacy a nie inni, lecz ja tam zawsze sie usmiecham -- jeden z powodow jest to ze nie mam wyjscia na ogrod z kurkiem od wodyco by podlac trawe :) no i ja sie ciesze bo mi zaczela przysychac ostatnio jak slonce bylo :):):):):)
    pozdr....

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-09 13:03:16

    Witam z popołudniową kawusią.Normalnie prace dziś wczesniej skończyłam, jutro mam wolne i jak pogoda pozwoli to wypad na baseny.Pozdrawiam Wszystkich gorąco.
    A tak apropo to przeszła u mnie chwile temu straszna burza,gradobicie i okropna ulewa.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-10 07:58:14

    8 dni do urlopu Jak dobrze, że dziś czwartek. Czemu? Bo jutro piątek a potem weekend Może nie będzie padało to zrobię sobie mały wypad rowerowy. Muszę trochę poćwiczyć kręcenie pedałami żebym nie klapła na urlopie po paru kilometrach Wczoraj zaliczyłam pyszne ciacho w kawiarni-cukierni "Sowy". Jakież oni mają ciasta! Co za połączenie smaków, jaka różnorodność - pyyyycha

  • Autor: appetita Data: 2008-07-10 08:24:54

    Oj dobrze że czwrtek :-) dziś będę szukała jakiegoś bardzo lekkiego ciasta, które można zrobic w formie tortu, w sobotę urodziny mijej chrześnicy i świeczka na torcie musi byc...zabieram się więc do szukania, potem do pracy....miłego dnia

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-10 10:00:21

    A ja mam dziś dzień wolny,przysiadam się z poranną kaweczką.Pogoda jak narazie nie napawa optymizmem.Zachmurzone niebo,wieje zimny wiatr.Pobuszuje troszkę na WŻ i zabieram się za konfiturki wiśniowe.Miłego dnia życzę.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-10 10:00:15

    herbatka juz wypita :)
    piekny sloneczny dzien :)
    pracy duzo bo wyscigi konne sa w miescie a do tego aukcje konne .
    zycze milego dnia :)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-10 11:45:16

    Witam wszystkich serdecznie..
    poranna kawka wypita,czas na kolejną..
    pogoda taka sobie ale dobrze,że nie pada,
    dziś znów zostaję słomianą wdową na 3 tyg po połówek się rehabilituje..
    Miłego odliczania dni do urlopu,przyjemnej pracy na działeczce,wygranych wyścigów(obstawiłeś coś Bodek?),
    zdrowych dzieciaczków ,dużo słonka i miłego dzionka!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-10 13:53:58

    Nonka!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-11 07:09:44

    Piątek!!! Fajnie co? Obudiłam się dzisiaj trochę wcześniej, więc wyszłam to pracy też trochę wcześniej. Wszędzie mokro, Ulice wyglądają jak posprzątane i wyraźnie czuje się, że to jednak lato. Powietrze zupełnie inaczej pachnie. Jest też ciepło. Takie poranki są jak orzeźwiający łyk wody. Z przyjemnością zrobiłam sobie spacer Teraz kawka w Waszym towarzystwie a potem zabieram się do pracy. Znalazłam wczoraj dwa fajne miejsca noclegowe na Mazurach. Musze później zadzwonić, czy mają wolne w tym terminie, co ja potrzebuję. Oj, żeby tak, żeby tak... Miłego dnia

  • Autor: appetita Data: 2008-07-11 08:56:15

    Oj zazdroszczę Ci tych Mazur...nigdy tam nie byłam, ale wiem że są piękne...Trzymam kciuki żeby się udało z noclegami, będziecie mieli wspaniały urlop...
    U nas sołoneczko niemrawo przebija się przez zarzmurzone niebo i mam nadzieję że zdominuje je wkrótce, teraz herbatka, a potem zabieram się do pracy....miłego dnia wszyskim!!!

  • Autor: till Data: 2008-07-11 09:17:09

    Piątek, czyli wszystko zmierza we właściwym kierunku.
    Kawa dobra.
    Pogoda dobra.
    Pozdrawiam:)))

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-11 09:38:37

    Przysiadam sie z gorącą kawką.Do pracy mam na 12 i niestety cały tydzień włącznie z wekendem będę pracowała od 8 do 20
    Słoneczko wychodzi z poza chmur.Będzie ładny dzień.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-11 09:46:27

    witam w piekny sloneczny:)
    herbatka na rozbudzenie i jak na codzien do pracy:)
    milego dnia zycze :)

  • Autor: Shanna Data: 2008-07-11 09:53:09

    Slonko nas juz obudzilo. Teraz kawka, kawalek placuszka i...codzienne zajecia.
    Dzis czeka mnie niestety sterta prasowania.
    Milego dnia zarloczki ;)))

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-11 16:52:37

    Po porannej ulewie zrobiło się tak gorąco,że wyrobić nie idzie...
    Ale kawka musi być!
    Alicjo ja też jutro do pracy
    Wszystkim weekendującym-miłego weekendowania,grilowania i co tam chcecie!
    Pozdrówka i miłego dzionka!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-11 18:01:44

    Otworzyłam szeroko balkon i do domu wpada jakiś niesamowity zapach powietrza. Pada typowy letni deszcz, ale taki prosty, bez wiatru i bardzo obfity. Zrobiło się bardzo ciemno i co jakiś czas grzmi. Niesamowite - w ciągu jednej chwili zerwał się wielki wiatr. Deszcz jest jeszcze bardziej intensywny - wygląda jak biała ściana. Zrobiło się "strasznie". No ładnie, już mi się odechciało zachwycać deszczem.Idę zrobić herbatę i nadrobięzaległości na "WŻ" :-)

  • Autor: makusia Data: 2008-07-12 09:09:09

    Użytkownik smakosia napisał w wiadomości:
    > Otworzyłam szeroko balkon i do domu wpada jakiś niesamowity zapach powietrza.
    > Pada typowy letni deszcz, ale taki prosty, bez wiatru i bardzo obfity. Zrobiło
    > się bardzo ciemno i co jakiś czas grzmi. Niesamowite - w ciągu jednej chwili
    > zerwał się wielki wiatr. Deszcz jest jeszcze bardziej intensywny - wygląda jak
    > biała ściana. Zrobiło się "strasznie". No ładnie, już mi się odechciało
    > zachwycać deszczem.Idę zrobić herbatę i nadrobięzaległości na "WŻ" :-)

    no a u nas upał od rana.. masakra, Afryka w polskim wydaniu , aż Ci zazdroszczę tego deszczu smakosiu ... byle do wieczora , wentylator w ruchu , teraz kawka i lektura ;)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-12 09:53:03

    Makusiu,takbyło w piątek wieczorem. Padało przez noc i do samecho rana. Teraz już ustało i jest dość ciepło, ale słońca jak na lekarstwo. Przysiadam się do Was z kawą. Trochę sobie poczytam i jadę w odwiedziny do rodziców. Nici z jazdy rowerem,ale może jutro będzie lepsza pogoda (?). Miłego dnia! :-)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-13 07:36:14

    Niedzielny poranek z kawą :-) Lubię to. Obudziłam sie o szóstej - to za wcześnie jak na wolny dzień od pracy. Mimo to nie czuję się niewyspana i całkiem fajnie jest mieć tyle wolnego z rana. Od jutra zaczynam to naprawdziwsze, najbardziej namacalne i najbardziej wyczekiwane odliczanie ostatnich dni do urlopu :-) Miłej niedzieli.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-13 08:48:07

    Jeszcze nie ma dziewiątej a ja już "wciągnęłam" sporą miseczkę cudownie pachnących i świeżych malin. Czy lato nie jest wspaniałą porą roku? :-)

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-13 12:45:18

    Lato jest piekne Smakosiu, zeby tylko nie bylo tej upiornej wilgotnosci powietrza jak u mnie :( Normalnie zyc sie nie chce w takich warunkach, chodze jak w letargu :)))) Chociaz ostatnio nie powiem jest jakby troche laskawsze. A malinki z samego rana .... hmmmm pychotka :))

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-13 22:54:51

    Ja się przysiadam w ciemną nockę bo w dzień nie mam kiedy.Ostatnio pracuje od rana do wieczora więc teraz mam chwile dla siebie.Popijam zimne piwko i buszuje po WŻ i nadrabiam zaległości.Słonecznego dnia Wam życze, I pozdrawiam gorąco.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-14 07:16:35

    5 dni do urlopu Ostatni tydzień pracy. Teraz juz łatwiej będzie odliczać. Dziś dzień przywitał słońcem, ale wczoraj była wielka ulewa. Nim się rozpoczęła udało się zaliczyć długi spacer po lesie i chwilę refleksji nad jeziorkiem. Obudziłam się wyspana i pełna energii. Miłego, nowego tygodnia

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-14 09:50:32

    zycze milego poczatku tygodnia :)
    u mnie sloneczko tez swieci :)

  • Autor: lajan Data: 2008-07-14 10:10:26

    Witam podwójnie radośnie, z okazji słoneczka i  wnuka też słoneczka .

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-14 10:11:32

    widze ze ty zaczynasz tez hebraki lub kawki pijac razem z nami :):):):)
    pozdr....

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-14 11:12:51

    No i paczta co się narobiło!!! Lajan z tej radości, to na kawkę do nas wpadł

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-14 12:17:37

    Hahahhaha masz racje Smakosiu, cale szczescie, ze bycie Dziadkiem to zajecie dosc bierne, bo w przeciwnym wypadku wpadalby z bawarka i praniem pieluch :)))) A tak to ma tylko sama radosc i przyjemnosci z posiadania Wnuka.

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-14 17:32:11

    Ale ekipa się zbiera doborowa..fajosko
    Wszystkim miłego popołudnia życzę w towarzystwie filiżanki.kubasa  lub kufelka
    no a Lajan to chyba z tą okowitą..w końcu pępkowe trza wypić..
    ile można cieszyć sie na sucho..?
    siup..pozdrówka

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-14 17:34:28

    wlasnie..... :):):):):)
    pepkowe dziadkowe!!!!!!!!!
    SIUP!!!!!!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-14 18:10:57

    Ja też! Ja też! SIUP :-)

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-14 21:33:46

    To ja też!!!!Siup!!!

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-14 22:36:32

    no...ale pijaństwo się szerzy..ja nie wiem..
    klub AA przyjdzie nam założyć..

  • Autor: lajan Data: 2008-07-14 22:54:44

    Spokojnie, przez ekran nie naleję ale do Otomina przywiozę hahahaha, nawet mi się wierszyk udał.

    Mam wnuka!!

    Życie to przecież ciągła nauka,
    żeby żyć, miłości się szuka.
    Prawdziwy dom wtedy mamy,
    kiedy się dzieci już doczekamy.
    Lecz One tak szybko dorastają,
    już są dorosłe, już swój świat mają.
    Rodzice sami wtedy w domu zostają,
    i żyją nadzieją, na wnuki czekają.
    Niech się urodzi mała kruszyna,
    nieważne, chłopiec to czy dziewczyna.
    Wszak dziadkowie wszystkie kochają.
    Boże, są wnuki, dla nich żyć mają.
    Ja również tego szczęścia doznałem,
    urodził się wnuczek, Bartusia poznałem.
    Więc wszędzie krzyczę z radości,
    bo wielkie szczęście w sercu mym gości.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-15 07:11:02

    Oj, udał Ci się Lajanie, udał jak ...nie wiem co!
    4 dni do urlopu! Wczoraj w pracy jakiś nerwowy dzień był, ale udało się go przetrwać bez wielkich spięć. Tyle, że tych małych było od licha i jeszcze trochę.Oby dziś był lepszy dzionek. Okazuje się, że czasami nie wystarcza, iż się uśmiechamy. Jak ktoś w otoczeniu ma problemy ze sobą, to potrafi napsuć krwi wszystkim dookoła - niestety.
    Słońce gdzieś się schowało. . Uprzyjemniam sobie poranek kawałkiem kupionej strucli serowej i kubkiem kawy. Miłego dnia

  • Autor: appetita Data: 2008-07-15 13:56:22

    Brawo!!! Serdecznie gratuluję i siuuuppp..!!! za zdrowie wnusia i dziadka :-))) narazie tylko dobrą herbatką z cytrynką...
    Zimno, mokro brrrr....wciąż pada no i gdzie powędrowało słoneczko ja się pytam :-( gdzie.....???
    Miłego popołudnia :-))))

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-15 10:18:54

    witam z herbatka :)
    zachmurzenie jest choc mam nadzieje ze nie bedzie padac poniewaz dzis WOLNE i trzeba by skosic trawke :)
    i musze na zakupy pojechac :)
    milego dnia zycze:)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-15 11:10:13

    witam z kawką..przed pracą..
    słońca brak..nieszczególnie mi to przeszkadza..mniejszy żal,że 2-ga zmiana do końca tygodnia..
    Miłego dzionka wszystkim)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-16 07:27:18

    3 dni do urlopu Już się nie mogę doczekać piątku. Dzień zaczął się radośnie. Przed wyjściem do pracy przyjechał mój "Połówek" . Myślałam, że będzie w domu później a tu taka niespodzianka Dla niego urlop właśnie się rozpoczął. Pogoda taka se, ale najważniejsze, że nie pada. Kawa wypita. Nie wiem kiedy ją wychłeptałam. A może ktoś z Was się do mnie przysiadł i mi podpijał, co?

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-16 07:40:25

    Witam po kilkudniowym niebycie...
    U mnie praca i praca. Synek już zdrowy, ale tydzień siedział w domu. Ściagnęłam mamę z dolnego śląska na ten czas.
    Smakosiu ale Połówek super niespodziankę Ci sprawił :) Razem to już jakby na urlopie:)
    Przy herbatce nadrabiam zaległości na WŻ . Miłego dnia wszystkim i słonka!

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-16 07:44:44

    Ja się przysiadam tak na szybkiego z kaweczką.Za oknem pada deszcz,a ja musze dziś skożystać z komunikacji miejskiej.Wczoraj mój samochód rozklapił się na środku drogi i stwierdził,że dalej nie pojedzie.Padało niemiłosiernie tak,że do pracy dotarłam przemoknięta do suchej nitki.Jak pech to pech.Miłego dnia Wam życzei gnam do pracy.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-16 09:57:26

    witam w sloneczny :) ja tam kawy nie podpijalem a herbata moja stoi obok klawiatury :)
    samochody Alu maja tak do siebie ze lubia sie buntowac czasami :) nie wybrali cie w pracy miss mokrego podkoszulka?? :D:D:D:D
    milego dnia zycze :)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-16 12:15:14

    Kawka na przemian z pracami domowymi..przed pracą.. trzecia już chyba..
    Dzionek zapowiadał się pochmunie a teraz świeci słonko..
    Smakosiu cieszysz się na pewno z dwóch powodów..połówka i zbliżającego się urlopu..to już prawie 2 dni..
    Alu nawrzeszcz na auto,że wymienisz je na lepszy model, może nie będzie strajkował..
    A....i jak z tymi wyborami miss?
    Miłego dzionka..zajrzę po powrocie z pracy..późnym wieczorem..

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-16 22:10:13

    Do miss to mi daleko......ale nie powiem miło by było.Awaria naprawiona

  • Autor: nika1979 Data: 2008-07-17 06:50:38

    BRRRRRR co za  dzień.Piję sobie kawusię na rozbudzenie ale prawdę mówiąc nie chciałabym się obódzić,O 8 mam wizytę  u dentysty i na samą myśl to...panicznie się boję za każdym razem.Póżniej pędem do drógiej pracy i tak minie dzionek.Pozdrawiam.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-17 07:19:27

    2 dni do urlopu Zaczynam przebierać nogami Pogoda niespecjalna. W sumie to zimno mi dzisiaj było jak stałam na przystanku ubrana w spodnie i długi rękaw. Podobno cieplejsze dni mają się pojawić dopiero pod koniec miesiąca. Oj, żeby się mylili w tych swoich prognozach. Kawa juz prawie wypita. teraz jeszcze chwila z "WŻ" i zabieram sie do pracy. Miłego dnia

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-17 09:49:47

    witam z herbatka :)
    pogoda w kratke i temperatura plata figle. niby lato a odczucie jak na wiosne.
    ja tez sie panicznie boje dentystow.
    milego dnia zycze :)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-17 11:58:50

    Witam wszystkich z kubaskiem..przed pracą jeszcze..
    Pogoda szarobura..
    Najchętniej to siupnęłabym cytrynówkę bo dziś ją tworzyłam....i zrobiłabym sobie dzień leniwca..
    Miłego dnia Wszystkim)

  • Autor: Petra Data: 2008-07-17 12:22:42

    A my z krysią64 piłyśmy cytrynówkę do czwatrej rano, teraz tylko czarna kawa!
    Pozdrawiamy z Koszalina!
    Petra, boguszb i krysia64
    aaaaaaa.... omal nie zapomniałam!
    Bodek! wanna na swoim miejscu!!!!!

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-17 12:54:30

    Wy to macie fajno! Pozdrówka i buziaki lecą do Koszlina!
    Miłego wypoczynku)

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-17 14:04:41

    Ja też Was ściskam i już zazdroszę tych "nocnych Polaków rozmów"

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-17 16:32:11

    dzieki :):):):):) i niech tam zostanie !!!!!! :) :P

  • Autor: appetita Data: 2008-07-17 16:43:32

    U mnie kolejna kawa...a dzień całkiem ponury....jakoś tak wlecze się.... może jutro będzie lepiej....No właśnie jutro...jeśli macie wolne kciuki, jakieś zbędne pozytywne fluidy z chęcią przyjmę kilka....jutro jadę na wizytę kontrolną do lekarza i odbiorę wynik, strasznie się boję..brrr
    mam nadzieję że będzie dobrze.....
    Wszystkim życzę miłego wieczoru spędzonego conajmniej tak jak wczoraj :-)))) Uściski!!!!!!

  • Autor: Baśka Data: 2008-07-17 17:05:04

    Wszystko będzie dobrze,wszystko będzie dobrze,wszystko bedzie...
    oj,po prostu mam z tobą nadzieję ,że wszystko bedzie dobrze.
     Po kilku dniach deszczu u nas dzisiaj częściowo słoneczne popołudnie.
     Kawa,ciastko francuskie i miłe popołudnie przy komputerze...

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-17 18:58:49

    Będzie dobrze Apetito:)
    Oczy same mi się zamykają, co za pogoda...
    Kawa wypita, trochę jeszcze pobuszuję po naszych stronkach , póki męża nie ma z pracy. Ciekawe czy pamięta o moich imieninach...taki zapracowany ostatnio...a mam chęć na bąbelki...zobaczymy:)
    Jutro mam popołudniówkę więc rano odsypiam...
    Miłego wieczorku wszystkim :):):)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-17 22:42:03

    Wszystko będzie dobrze! daj znadź po wizycie! kciuki będę trzymać..zasnę z zaciśniętymi

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-17 22:56:29

    Już późno,ale stęskniłam się za Wami więc szybko zaglądnęłam. A tu co? Appetita potrzebuje kciuków.Mam dwa wolne i przeznaczam je dla Ciebie. Będę myślami. Wiem co toznaczy lęk o wyniki itp. Będę czekała na wieści. Z pewnością będą dobre. Frotka, jak upływa imieninowy wieczór? Bąbelki są? :-) Moc najserdeczniejszych życzeń i uściski pełne życzliwości. Dobrej nocy Żarłoki :-)

  • Autor: till Data: 2008-07-17 23:23:35

    :) masz i moje kciuki!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-18 00:16:57

    kciuki i ja trzymam :):):):):):)

  • Autor: damrataga Data: 2008-07-18 00:43:36

    Ja też, ja też! Będę 3mac kciuki, żeby było OK! Pozdrówka!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-18 08:19:31

    1 dzień do urlopu To nic, że za oknem szaro i zimno. To nic, że zapowiadają poprawę pogody dopiero pod koniec miesiąca. Wszystko to nic. Najważniejsze, że będzie można każdego ranka wypić spokojnie kawę, przygotować "leniwe" śniadanko, że dookoła będą lasy i jeziora, że będzie pachniało zielenią, że oczy się nacieszą przestrzenią, że "Połówek" będzie obok, że każdy dzień będzie inny, że ... Jest tyle powodów do radości! A jak nas słońce miło zaskoczy, to rowery już czekają, by poznać nowe drogi, potem jakiś kajak i WITAJCIE MAZURY!
    Póki co zrobiłam sobie herbatę z cytryną i jeszcze chwilę poczytam. Potem zabieram się do pracy. W domu też czeka parę spraw a w niedzielę rano JUŻ NAS NIE MA
    Miłego weekendu.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-18 09:59:22

    witam z herbatka :)
    wyspany po wczorajszym wieczorku :):):):)
    sloneczko przebija sie przez chmurki ale wmiare cieplo na zewnatrz.
    milego dnia zycze :)

    milego urlopowania :)

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-18 10:29:48

    Witam z kawką .

    I ja dzisiaj sobie pospałam!!! Trochę ciężko wstawać o czwartej rano bedąc po drugiej zmianie :) Wczoraj Piękny nie zawiódł, były kwiatki, życzenia, bąbelki ...bardzo miły wieczór we dwoje.

    Obiad na dzisiaj mam z wczoraj, mieszkanko wymuskane...leniwe to przedpołudnie przed pracą. Chwilkę poczytam i wracam do zabaw z synkiem.

    Smakosiu życzę Wam cudnych wrażeń na urlopie, niech dni ciagną się niemiłosiernie!!! Wszystkim słonka życzę ! Miłego dnia! :):):)

    Aneta

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-18 11:00:21

    Piękne życzenie; "Niech dni ciągną się niemiłosiernie". Baaaardzo mi się podobuje - dziękuję jak nie wiem co
    Ps. Tak myślałam, że mąż będzie pamiętał. Jak to fajnie było dzisiaj przeczytać, że wieczór Wam się udał.
    Ciekawe jak tam nasza Appetita...? Z niecierpliwością czekam na wieści.
    Bodek, dziękuję za życzenia Postaram się by to było miłe urlopowanie.

  • Autor: appetita Data: 2008-07-18 14:09:48

    Jestem już i chyba zaraz zaparzę sobie melisę.....BARDZO Wam dziękuję za kciuki i wszystko!!!! Niestety powodów do radości nie mam :-( okazało się, że muszę czekac jeszcze cztery tygodnie bo wyników nie ma, nie otrzymałam informacji dlaczego( zwykle 2tyg)
    Właściwie teraz denerwuję się jeszcze bardzej.....
    Wszysrkim życzę wspaniałego weekendu  słońca i  radości !!!! Dziękuję!!!!

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-18 14:34:52

    Apetito, nie denerwuj sie, mysl pozytywnie i jesli trzeba "wmawiaj" sobie uslinie, ze to tylko opieszalosc sluzby zdrowia jest przyczyna opoznienia - i tak pewnie jest, bo nie otrzymalas informacji dlaczego, skad to opoznienie... Ja mysle, ze to wlasnie wskazuje na spowolnienie tylko i wylacznie spowodowane faktem, ze ktos nie pracuje mimo, ze przychodzi do pracy i bierze pieniadze....
    Badz dobrej mysli, a my potrzymamy te kciuki troche dluzej :)))

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-18 14:44:50

    Długie czekanie na wyniki, to u nas już norma - niestety. Ja półtora miesiąca czekałam na wynik histopatologiczny. Nie zamartwiaj się proszę. Przecież wszyscy trzymają kciuki za Twoje zdrowie więc może być tylko DOBRZE lub BARDZO DOBRZE. Uściski dla Ciebie.

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-18 16:14:34

    dasz rade :) jak sie denerwujesz to gdzies byl watek co by mozna sobie powarczec :) i juz przejdzie :)
    cmok :)

  • Autor: alicja37 Data: 2008-07-18 21:47:05

    Wszystko będzie dobrze,głowa do góry,jesteśmy z Tobą:)

  • Autor: appetita Data: 2008-07-18 21:58:47

    Normalnie...........nie wiem co napisac, chyba się poryczę...DZIEKI!!!! Będzie dobrze........

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-18 22:30:48

    Kochana tylko sobie nie wmawiaj..że coś Tobie jest..jak napisano powyżej..
    to podstawa,bo inaczej zapędzisz się w kozi róg i popadniesz w deprechę..
    po prostu sezon urlopowy jest..i już..
    a opieszałość w służbie zdrowia..swoją drogą..
    Trzymaj się i włącz myślenie na inny tor! Pozdrówka!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-19 10:22:14

    witam w piekny poranek :):):):):)
    co niektorzy musza pracowac a jak np smakosia na urlopie :):):):)
    mielgo weekendu wam zycze:)
    pozdr...

  • Autor: appetita Data: 2008-07-19 10:31:16

    Witam, dzień zapowiadał się ponuro, padało całą noc, a tu proszę słoneczko wyjrzało i zrobiło się cieplutko :-) wlaśnie zaparzyłam kawę, może ktoś się dołączy? Dobrej soboty dla wszystkich!!!

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-19 11:27:50

    Appetita,urlop urlopem,ale kawa z Tobą... zawsze! :-) Już się przysiadam. Przemyciłaś do nas wieść o poprawie swojego nastroju. Tak trzymać! :-))) Wykopaliśmy z piwnicy namiot i inne "duperele", obiad dziś zaliczymy (krokiety z wołowiną) u moich rodziców,potem pakowanie i w niedzielę rano wyjeżdżamy :-) Ech! Jak ja się cieszę. Pewnie nie powinnam się tak "głośno" radować, bo niektórzy muszą jeszcze czekać na urlop, ale... chciałam się z Wami podzielić swoją radością. A teraz już się "przymykam" :-))) Miłego dnia!

  • Autor: nonka4 Data: 2008-07-19 15:37:48

    Witam Wszystkich)
    Dzionek w kratkę..rano lało teraz słonko świeci..i ciepełko w miarę.
    Po południu degustacja cyrtynówki Petry..
    Miłego weekendu..jeszcze lepszego urlopowania i uszy do góry)
    jutro będzie lepiej)

  • Autor: appetita Data: 2008-07-19 15:43:24

    Urlop zapowiada się Wam fantastycznie....dzikie Mazury, cisza, spokój....ach....raduj się więc głośno bo jest z czego!!! Zyczę pięknych wspomnień, dobrej pogody i szczęśliwego powrotu, a migawki z odwiedzonych zakątków mile widziane :-)))
    U nas właśnie przeszła burza, a teraz znów słoneczko, druga kawa i kawałek ciasta z wiśniami, może ktoś się przyłączy???

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-19 16:13:19

    Smakosiu, krzycz glosno i jeszcze glosniej !!!!! Wrecz wrzeszcz z radosci :))) bo przeciez nie sztuka sie cieszyc tylko wlasnym szczesciem, ale cudzym rowniez ..... W koncu po to tu przychodzimy, zeby sie razem radowac, smiac i czasem plakac jak komus sie krzywda dzieje...
    A dzisiaj z checia pokrzycze z radosci, ze Ty wlasnie zaczynasz urlop!!!!!!!! .... ja na moj musze czekac jeszcze 6 tygodni, wiec nie ma co liczyc dni, chociaz przygotowania nabraly juz rozpedu :))))
    MIlego wypoczynku, wspanialej pogody i wielu cudownych wrazen !!!!!!!!!!

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-19 16:25:37

    wlasnie :)
    moze lucky poczekamy razem ?? hmmm ja zaczynam 10tego wrzesnia :)


    ps zaczynam odliczanie do wypowiedzenia pracy :) 6 tygodni  :):):):):)

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-21 02:46:52

    Ja moj urlop zaczynam od 2 wrzesnia, a tak naprawde to od 30 sierpnia, z tym, ze do Polski lece dopiero 2 wrzesnia a bede w Polsce 3go... ech w moim przypadku to jakies skomplikowane :))))

  • Autor: frotka74 Data: 2008-07-21 08:14:58

    hej hej:)witam z herbatką:)

    Miałam wolny od pracy weekend, super odpoczęłam z rodzinką!

    Zapowiada się miły dzień, nawet słonko już od rana na niebie :)

    Wszystkiego dobrego Wam życzę!

Przejdź do pełnej wersji serwisu