Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Bieszczady

  • Autor: makusia Data: 2008-06-29 11:20:20

    witam , czy ktoś był w Bieszczadach ? moze mi doradzić jakies fajne miejsce do wypoczynku , wybieramy sie z mężem po sezonie .W iontenecie jest mnóstwo ofert , a może ktoś był i poleci nam jakieś kwatery ?? z góry serdecznie dziękuje Magda

  • Autor: Cewa2 Data: 2008-06-29 12:45:10

    W zeszłym roku byłam z mężem w Bieszczadach nad Soliną i uważam te wakacje za najwspanialsze jak do tej pory. Nocowaliśmy w pensjonacie Karino w miejscowości Berezka. Gospodarze mili, uprzejmi, jedzonko mmmmmmm po prostu palce lizać - świeży chlebek, twarożek, na kolację flaczki czy bigos - dla nas emigrantów to był po prostu raj. Ceny za nocleg nie pamiętam, ale nie była wygórowana. Okolica wspaniała na wieczorne spacery. Nad Solinę (do Polańczyka) niedaleko, ale samochód niezbędny. Nie wiem, czy można umieszczać tu linki, wpisz sobie w google pensjonat Karino a wszystkiego się dowiesz. W razie czego można tam zadzwonić i wypytać o szczegóły i wolne miejsca. Miłych wakacji życzę!

  • Autor: makusia Data: 2008-06-29 21:41:55

    dziekuję Cewa juz zajrzę na ta Berezkę :)

  • Autor: basilek Data: 2008-06-29 14:08:32

    A ja polecam Klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy. Miejsce przepiękne, blisko na Słowację, a także do Iwonicza Zdroju czy Rymanowa Zdrój albo Sanoka. Za nocleg plus całodzienne wyżywienie płaciło się w ubiegłym roku 50 zł.

    Nie obawiaj się , że to klasztor. Siostry nie wtrącają sie w to co robisz. Godziny posiłków też sa płynne, tzn. ze nie trzeba być na określoną godzinę.
    Sam klasztor przepiękny, drewniany, zabytkowy i niesamowity spokój. A nocą można oglądać rozgwieżdzone niebo, jakiego w mieście nigdy nie zobaczysz.

  • Autor: makusia Data: 2008-06-29 21:42:48

    oo ciekawe.... zaraz poszperam w googlach , dziekuję Basilek :)

  • Autor: lena Data: 2008-06-29 16:38:23

    Witam! Ja w tym roku również wybieram się z rodziną w Bieszczady a dokładnie do Polańczyka. Mam nadzieję, że dzieci się nie zanudzą 5lat i 3 lata ,że jest tam miejsce do popluskania się .Jeżeli ktoś był w Polańczyku to będę wdzięczna żeby mi napisał kilka słów o tej miejsowości i czy można się kąpać .

  • Autor: appetita Data: 2008-06-29 20:13:52

    Polańczyk to jeden z najbardziej popularnych "kurortów" nad Zalewem Solińskim z bardzo szerokim zapleczem jak na bieszczadzkie warunki, znajdują się tam strzeżone kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu do pływania i nie tylko, mieści się też baza WOPR, oraz liczne atrakcje dla dzieci. W kąpieli może przeszkodzi jedynie temperatura wody :-)))) Z dziemi nie będziesz się tam nudzic, to naprawdę dobra baza wypadowa, polecam!

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2008-06-30 07:40:40

    Witaj..
    Wszystko zależy jak chcesz spędzić czas w Bieszczadach, my byliśmy na początku czerwca ale aby pochodzić po Bieszczadach, było pięknie i w tedy polecam "koniec" Polski czyli Wołosate, może też być Wetlina i tam mam fajne namiary na spanko i doskonałe trasy...Połoniny biesczadzkie są piękne..

  • Autor: makusia Data: 2008-06-30 09:04:19

    Użytkownik Basienkaa0 napisał w wiadomości:
    > Witaj..Wszystko zależy jak chcesz spędzić czas w Bieszczadach, my byliśmy na
    > początku czerwca ale aby pochodzić po Bieszczadach, było pięknie i w tedy
    > polecam "koniec" Polski czyli Wołosate, może też być Wetlina i tam
    > mam fajne namiary na spanko i doskonałe trasy...Połoniny biesczadzkie są
    > piękne..

    Basiu jedziemy po sezonie bo słońce i opalanie to juz nie dla nas :) chcemy pochodzić pozwiedzać i odpoczać ::)) jak możesz podeślij mi namiary na gg lub emaila ( w ustawieniach ) pozdrawiam Magda

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2008-06-30 22:24:17

    Wezmę ttlko namiary od znajomych, bo oni mieli fajniejszą kwaterę od nas ale i nr naszej też Ci podam, my przed sezonem płaciłiśmy 25zł od łózka, pokoiki malutkie ale fajne..mieszkaliśmy w "Stajni".

  • Autor: makusia Data: 2008-06-30 22:58:30

    Użytkownik Basienkaa0 napisał w wiadomości:
    > Wezmę ttlko namiary od znajomych, bo oni mieli fajniejszą kwaterę od nas ale i
    > nr naszej też Ci podam, my przed sezonem płaciłiśmy 25zł od łózka, pokoiki
    > malutkie ale fajne..mieszkaliśmy w "Stajni".

    będę wdzieczna ;))

  • Autor: figusia Data: 2008-07-01 17:37:12

    cześć, dwa lata temu spędziliśmy tam wspaniały tydzień wakacji http://agroturystyka.karpaty.com.pl/pod_lasem/. Cisza, spokój, bardzo mili gospodarze.Domek z łazienką (gorąca woda) , w sezonie za 4 osoby płaciliśmy 100 zł za dobę.Do tamy w Solinie ok 3 km,do Polańczyka niewiele więcej.Naprawdę polecam, myślę ,że w przyszłym roku tam wrócimy.Udanego wypoczynku.

  • Autor: makusia Data: 2008-07-01 18:06:46

    dziękuję Figusia :) i czekam moze jeszcze ktoś da jakieś namiary :)

  • Autor: makusia Data: 2008-07-01 22:42:35

    Użytkownik figusia napisał w wiadomości:
    > cześć, dwa lata temu spędziliśmy tam wspaniały tydzień wakacji
    > http://agroturystyka.karpaty.com.pl/pod_lasem/. Cisza, spokój, bardzo mili
    > gospodarze.Domek z łazienką (gorąca woda) , w sezonie za 4 osoby płaciliśmy
    > 100 zł za dobę.Do tamy w Solinie ok 3 km,do Polańczyka niewiele
    > więcej.Naprawdę polecam, myślę ,że w przyszłym roku tam wrócimy.Udanego
    > wypoczynku.

    bardzo mi sie tam podoba ... więc zobaczymy.. czekam jeszcze co Basia mi podeśle :)

  • Autor: appetita Data: 2008-07-01 19:57:45

    Polecam zajrzec na tą http://www.bieszczady24.pl/ (jeśli tam już nie zaglądałaś),niestety choc mieszkam "rzut beretem" od serca Bieszczad nie nocowałam nigdy, ale jako atrakcję polecam kolejkę wąskotorową  np z Cisnej do Przysłupia :-))))

  • Autor: makusia Data: 2008-07-01 22:41:45

    Użytkownik appetita napisał w wiadomości:
    > Polecam zajrzec na tą http://www.bieszczady24.pl/ (jeśli tam już nie
    > zaglądałaś),niestety choc mieszkam "rzut beretem" od serca Bieszczad
    > nie nocowałam nigdy, ale jako atrakcję polecam kolejkę wąskotorową np z
    > Cisnej do Przysłupia :-))))

    byłam tam ,a wątek założyłam  z nadzieją że ktos ma sprawdzone miejsca  ,ale dziekuję każdy dodatkowy link sie przyda ;))

Przejdź do pełnej wersji serwisu