Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Sposób na cellulit

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 13:20:43

    Chciałam podzielic sie z Wami rewelacyjną metodą na bardzo szybkie pozbycie się tego problemu bo wiem ,ze wiele z nas go ma , nawet te szczuplutkie dziewczyny. Wystarczy poświęcić 30 minut codziennie lub co drugi dzien a wyraźne efekty będą widoczne już po tygodniu!!!!!!
    Takie rezultaty mozna osiagnać dzięki masażom Bańką Chińską , pez problemów można kupic taki zestaw 4 baniek różnej wilkości w aptece . Koszt to ok. 20 - 25 zł




    ,,Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych, tworzonych z gumy, bez zaworu. Jest to ich nowoczesna, a zarazem bardziej uniwersalna odmiana. Tworzywo sztuczne pozwala na przystawienie ich w prawie w każdym miejscu, bez względu na kształt powierzchni. Łatwość użycia oraz możliwość regulacji stopnia zassania bańki, sprawia, że bańki można nawet stawiać samemu. Dzięki regulacji stopnia zassania bańki, czynność ta nie jest bolesna, ułatwia wykonanie masażu, ponieważ jest dostosowany do indywidualnego progu odczucia bólu.

    Sposób wykonania masażu zależy od wielkości baniek - duże stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, a mniejsze w punktach wrażliwych oraz u dzieci. Masuje się głównie plecy, a jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają także pośladki, uda i ramiona. Pierwsza czynnością jest nałożenie olejku ciepłymi dłońmi na masowaną część ciała, po to by ułatwić przesuwanie bańki po skórze, bez powodowania bólu.

    Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w 10-12 seriach, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. ,,


    źródło: http://www.fit.pl/zdrowie/banka_chinska,171,16,16,799,4004,0,0,0.html

    tutaj można poczytac opinie innych kobiet : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3263358

    Polecam dziewczyny bo to naprawde działa. Ja widze ogromne efekty juz po tygodniu stosowania banki chińskiej!!!

  • Autor: polin83 Data: 2008-07-15 14:28:32

    Dzięki za wiadomość. Ja jeszcze dziś zamówie lub kupie sobie bo mam "ten "
     problem i czasem to jest na prawdę krępujące . Pozdrawiam

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 19:18:04

    zobaczysz ,ze zadziała . Ja jestem bardzo zadowolona
    Pozdrawiam

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-07-15 15:23:27

    Te bańki ma moja teściowa i wiem, że mają świetne zastosowanie w wielu problemach

  • Autor: agi_q Data: 2008-07-15 18:21:25

    a może najpierw spróbować zwykły masaż? też działa... tylko trzeba być systematycznym, a u mnie systematyczność trwa najdłużej dwa dni.. ;)

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 19:48:36

    Użytkownik agi_q napisał w wiadomości:
    > a może najpierw spróbować zwykły masaż? też działa... tylko trzeba być
    > systematycznym, a u mnie systematyczność trwa najdłużej dwa dni.. ;)

    ja musze miec cos co działa szybko i skutecznie bo jestem leniem i  z tą systematycznością tez  roznie bywa.
    zwykły masaz nie daje takich efektów w tak ktotkim czasie jak chinska banka .

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 19:19:48

    ja poczytalam o nich w necie i znalazłam w aptece więc wzięłam, super efekty i faktycznie wyczytalam ,ze pomaga na wiele dolegliwosci .

  • Autor: Beata500 Data: 2008-07-15 19:03:10

    Ta reklama,to chyba nie dieta?

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 19:17:19

    Ta ,,reklama,, to cos co bardzo skutecznie sprzyja diecie i gubieniu zbędnych centymetrów , więc mysle ze to odpowiednie miejsce na tego typu porady .
    W Dietach i kąciku Tadka Niejadka jest kilka podobnych tematów .
    a moze wolałabyś poczytac o tym w ,,życzeniach okazjonalnych ,, albo w ,,powitalni,,?
    widzisz temat, jesli cie nie interesuje to po prostu go nie otwieraj

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-07 21:30:32

    Beata, malo sie wypowiadasz :) Nie dziwie sie:))) Pozdrawiam

  • Autor: zojka69 Data: 2008-07-15 19:41:41

    Dzięki za podpowiedź:))Bańki leżą w szafce a ja myślę co zrobić z ta "pomarańczową skórką"!! WYPRóBUJę!!

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-15 19:45:29

    Bardzo mnie to cieszy!! Ja widzialam efekty naprawde bardzo szybko !!! Zobaczysz ,ze bedziesz zadowolona .
    Pozdrawiam

  • Autor: Wiola1 Data: 2008-07-16 09:41:27

    Dziś biegnę do apteki i kupuje, bo mimo że jestem szczupła to też mam "ten" problem. Bardzo dziękuje za informacje:)

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-16 20:43:48

    Bardzo prosze .
    Pozdrawiam Serdecznie

  • Autor: kika-35 Data: 2008-09-04 09:14:18

    A ja dałam się namówić na dwie tuby w cenie jednej z AVON -drogie cholerstwo-ale mówię zobaczę. I powiem wam kochane-córki mnie pilnowały-smarowałam tylko na wieczór -rano brak mi czasu , Efekt jest i zbyt długo nie masowałam.
    Wydaje mnie się , że tak jak poprzedniczka któraś napisała, systematyczność w każdym działaniu jest efektowna...Jeżeli chodzi o skuteczność ja już po tygodniu widziałam efekt-i co z tego tuby się skończyły i więcej nie kupiłam...
    Tak więc te bańki to raz się kupuje-może to i dobre..

  • Autor: kaszu Data: 2008-10-04 18:46:09

    ma pytanko-pamietam jak chorowalam majac kilka lat i sasiadka -pielegniarka stawiala nam banki.tyle ze byly one szklane-czy takie sie tez nadawaja czy musza byc gumowe?prosze takze o dokladny opis masazu.pozdrawiam

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-10-05 20:02:22

    myśle ,ze bardziej nadają się te z gumy .

    To znalazlam w necie :

    ,,Istnieją dwa rodzaje baniek: szklane i gumowe. Gumowe są nowocześniejsze i uniwersalniejsze. Tworzywo sztuczne pozwala na przystawienie ich w każdym miejscu, bez względu na kształt powierzchni. Można je stosować samemu, ze względu na łatwość użycia. Istnieje możliwość regulacji stopnia zassania bańki, dzięki czemu masaż taką bańką nie jest bolesny, ponieważ jest dostosowany do indywidualnego progu bolesności. Różne wielkości baniek pozwalają na wykorzystanie ich na różnych częściach ciała i na różne moce zassania ciała do bańki. W zależności od stopnia zgniecenia – przyssie się ona do ciała mocniej lub słabiej. Bańki gumowe są lekkie, nietłukące i nie niszczą się. Nie wymagają również specjalnego czyszczenia – wystarczy mydło i woda.


    Aby przystawić gumową bańkę należy ją chwycić oburącz trzymając palcami wskazującymi i środkowymi za dolną krawędź bańki, natomiast kciukami naciskając jej szczyt. Zgniatając bańkę, wyciska się powietrze z jej wnętrza. Następnie lekko przyciskając do wybranego miejsca na ciele należy cofnąć palce z krawędzi bańki i zwolnić uścisk kciuków. Masowaną powierzchnie trzeba uprzednio dobrze nasmarować oliwką lub kremem do masażu, aby przesuwanie bańki po ciele nie było bolesne.

    Masaż bańką chińską stosuje się jako element kuracji antycellulitowej lub drenaż limfatyczny. Przyspiesza on krążenie krwi i płynów ustrojowych, co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, które to są również przyczyną cellulitu. Przy okazji wpływa na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wspaniale relaksuje. Masaż bańką działa podobnie jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Jest doskonały dla osób prowadzących siedzący tryb życia, zestresowanych oraz po wysiłku fizycznym. ,,


    jeśli chcesz dowiedziec sie więcej to luknij tutaj :

    http://serwis-masazysta.pl/artykuly/art118,1,masaz_banka_chinska.html

    http://www.fit.pl/zdrowie/banka_chinska,171,16,16,799,4004,0,0,0.html

  • Autor: kaszu Data: 2008-10-19 15:33:07

    dziekuje za cenne info!jak tylko bede w kraju zamierzam je kupic.dzieki

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-10-05 19:57:57

    dobre , dobre bo efekty widac naprawde bardzo szybko .

  • Autor: statekmarzen Data: 2008-10-08 17:20:32

    Skoro twierdzicie ze to jakies cudo to i ja polece jutro do apteki

  • Autor: Regina Florczak Data: 2008-10-10 18:39:46

    To jest naprawdę dobre, uzywam już 10 lat albo już i więcej!

Przejdź do pełnej wersji serwisu