Forum

Rozmowy wolne i frywolne

I Nadmorski Zlot Żarłoków zbliża się wielkimi krokami

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-15 23:54:59

    Przypominam, że 13-14 września zapraszamy na I Oficjalny Nadmorski Zlot Żarłoków w pięknym ośrodku rekreacyjnym pod Gdańskiem.
    http://www.osrodek-otomin.pl/galeria.htm

    Orientacyjny plan imprezy:

    - sobotnie godziny okołopołudniowe - zameldowanie się w ośrodku, otrzymanie "pakietu powitalnego", czas na rozgoszczenie się, zapoznanie z innymi Żarłokami i sympatyczną okolicą
    - zabawy integracyjne w przedziale wiekowym od 0 do 100 lat
    - około godziny 17 biesiada przy grillu, na którą serdecznie zapraszają Pampas i Wkn (koszt oczywiście 0 zł)
    - podczas biesiady piwny poczęstunek sponsorowany przez Bodka w postaci kegi piwa (koszt oczywiście jak wyżej 0 zł)
    - poza tym czas wolny, dowolny i niezależny wraz z wszelkimi niespodziankami, jakie mogą przynieść los i uczestnicy zjazdu ;P

    W przeciągu najbliższego tygodnia prosimy wszystkich chętnych o potwierdzenie przyjazdu! - zgłoszenie chęci uczestnictwa wraz z podaniem dokładnej daty przyjazdu i wyjazdu przesyłajcie na adres wz@wkl.pl
    Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest również wcześniejsze deklarowanie przyjazdu przez Żarłoków z okolic Gdańska nie zamierzających korzystać z noclegu.
    Telefony kontaktowe konieczne ze względów organizacyjnych również przesyłajcie na adres wz@wkl.pl , podpisując się przynajmniej nickiem.

    Jednostkowy koszt imprezy to cena dojazdu na miejsce oraz noclegu (40 za noc od osoby przy pełnej obsadzie domku lub 60 zł za noc od osoby przy zajęciu tylko jednego pokoju) + możliwość zamówienia pełnego wyżywienia (konieczne jest wcześniejsze zadeklarowanie ilości posiłków do połowy sierpnia).
    Przez pierwsze dwa tygodnie sierpnia będziemy również zbierać przedpłaty. W najbliższym czasie podamy bliższe informacje.

    Poniżej tabela uczestników z potwierdzeniem przyjazdu. Będziemy ją wypełniać na bieżąco według dostarczanych potwierdzeń, korzystając z danych podanych w poprzedniej tabeli w wątku Zlot Żarłoków Bis


    1 pokójObsada pokoju
    Ilość nocy
    Z wyżyw.
    Tak/Nie
    Przedpłata
    Tak/Nie
    2 pokój przechodni Obsada pokoju
    Ilość nocy
    Z wyżyw.
    Tak/Nie
    Przedpłata
    Tak/Nie
    1a1+1Wrobelek
    sob-nd
    ?

    tapczan 2-osobowy



    1b1+1



    tapczan 1-osobowy



    2a1+1Krysia64+1
    pt-nd
    ?

    2 jak wyżej




    2b1+1Smakosia +1
    sob-pon
    ?

    2Elek+1
    sob-pon
    ?

    3a1+1



    2



    3b1+1Kropcia+1
    pt-nd
    Nie

    2Bea39+Ekkore
    sob-nd
    Nie

    4a1+1Dankarz
    pt-nd
    ?

    1Baśka
    sob-pon
    ?

    4b1+1



    2



    5a1+1



    2




    5b1+1



    1



    6a1+1



    2



    6b1+1Lajan, Janek
    pt-nd
    nie

    1



    7a1+1Marla+1
    pt-nd
    nie

    2



    7b1+1



    1Kurkuma
    pt-nd
    nie

    8a1+1+1Bodek+2
    sob-nd


    2Luckystar+1
    sob-nd


    8b1+1



    2



    9a1+1



    2



    9b1+1Bahus
    sob-nd
    nie

    1



    10a1+1



    2



    10b1+1



    1




    W najbliższych dniach prześlemy do ośrodka prośbę o cennik śniadań, obiadów i kolacji, abyście mogli łatwiej zdecydować, czy stołować się w Gdańsku, czy na miejscu, czy też pozostać przy własnym prowiancie.


    Lista uczestników z Gdańska i okolic (na razie pusta, prosimy o jak najszybsze deklarowanie przyjazdu):


    Standard ośrodka sugeruje, że impreza musi się udać niezależnie od kaprysów pogodowych.
    Zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu i najmocniej przepraszam za tak długie milczenie spowodowane niestety natłokiem spraw prywatnych oraz mocno ograniczonym dostępem do Internetu.
    Obiecuję, że będę zaglądać.

  • Autor: Bajubajka Data: 2008-07-16 07:43:33

    Melduje się okolica Gdańska:)-Gdynia.
    Nie wiem, czy będę mogła spędzić całe 2 dni z Wami-ale na pewno wpadnę w sobotę-by uściskac tych, których miałam szczęscie poznać na tej stronie.
    Pozdrawiam z zachmurzonej, ale ciepłej Gdyni
    Basia

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-16 12:29:23

    Kochane "Żarłoki" czytam, czytam i jeszcze raz czytam te wszystkie informacje i nie widzę żadnej wzmianki odnośnie zrzutki na naszą sobotnią biesiadę. Jesli to nie jest objawem ślepoty z mojej strony, tylko faktycznie mamy nie płacić za ten poczęstunek, to ja już dziś krzyczę, że NIE ZGADZAM SIĘ NA TO!!! Nie może tak być aby Wkn, Pampas, czy Bodek fundowali nam cokolwiek. Wystarczy, że całe to "zamieszanie" zostanie przez nich zorganizowane. Kosztami trzeba się podzielić i już! Nawet jeśli będzie taka możliwość, by przywieźć coś wykonanego własnoręcznie ( a czy można będzie? ), to też ze względu na różne odległości przejazdu nie każdy to zrobi (mimo szczerych chęci). Liczę, że mnie poprzecie i uda nam się wspólnie coś ustalić

  • Autor: bea39 Data: 2008-07-16 13:08:26

    dobrze przeczytaj co napisała WKN.NIe ma tam mowy,że cos fundują.Tak samo jak na zlocie w Krakowie każdy płacił za siebie.Rezerwacja noclegów jak również wyzywienia musi byc podana z wyprzedzeniem. Kuchnia nie moze byc zaskoczona z dnia na dzień obiadem dla np.60 ludzi.To zawsze zgłasza się wcześniej.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-16 13:31:51

    A jak mam rozumieć to zdanie: "...około godziny 17 biesiada przy grillu, na którą serdecznie zapraszają Pampas i Wkn
    - podczas biesiady piwny poczęstunek sponsorowany przez Bodka"
    Oczywiście pozostałe wyżywienie we własnym zakresie lub wcześniej zaprowiantowane (zgłoszone)

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-16 14:09:08

    Wszystko zostało przez Ciebie doskonale zrozumiane, Smakosiu.

    Będzie nam bardzo miło zafundować Wam skromny grillowy poczęstunek do samodzielnego usmażenia, podobnie jak Bodkowi będzie bardzo miło poczęstować Was symbolicznym kuflem piwa.
    Poza tym oczywiście mile widziane pyszności, które przywieziecie ze sobą.


    Warto zabrać podręczną deskę do krojenia chleba, kubek oraz sztućce. Jeśli będzie Wam zależało na czajniku bezprzewodowym, można poprosić o niego panią kierownik i otrzymać go do domku na czas pobytu.

    Zależy nam tylko na potwierdzeniu terminów noclegów oraz wyżywienia, a także jak najszybszych przedpłatach w wysokości połowy sumy całego pobytu, ponieważ na nasz weekend jest sporo chętnych, którzy tylko czekają, kiedy zrezygnujemy :)

    Poza tym, jak pisałam jest możliwość wypożyczenia rowerów wodnych, skorzystania z kortów tenisowych oraz z innych sprzętów rekreacyjnych posiadanych przez ośrodek.

  • Autor: smakosia Data: 2008-07-16 14:43:08

    Wkn, to bardzo miłe z Waszej strony, ale uważam, że będzie na zlocie duża ilość osób i nie możecie ponosić takich kosztów. Co innego gdyby to było spotkanie np. dziesięciu "Żarłoków" (no to jeszcze można zrozumieć).
    To fantastyczna wiadomość, że właściciele ośrodka zgodzili się na oficjalne wnoszenie własnego jedzonka. W tej sytuacji, kto będzie miał taką możliwośc, to z pewnością się postara żeby wzbogacić biesiadę o własny poczęstunek

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-16 15:24:58

    Smakosiu, tez uwazam, ze masz racje, z tym, ze ja wogole mam bardzo niewygodna sytuacje, bo mozliwosci wzbogacenia biesiady o wlasne jedzonko mam wrecz niemozliwe... Moze kupie ogromna torbe cukierkow :))) Lubicie landrynki ????? Zarty na bok, jesli Wkn napisala to co napisala, to mysle, ze oboje z Pampasem wiedza co robia ..... a moze chca wykorzystac okazje i podtruc Zarloczkow ;)))

  • Autor: bea39 Data: 2008-07-16 16:01:26

    Po wyjaśnienach WKN zgadzam się z Tobą.

  • Autor: Kropcia Data: 2008-07-16 21:06:29

    Przybycie do Otomina potwierdzone! Już się z Połówkiem nie możemy doczekać!

  • Autor: lajan Data: 2008-07-16 17:01:15

    Potwierdzam swój przyjazd zgodnie ze zgłoszeniem dzień wcześniej tj piątek , sobota i niedziela. Ponadto proszę o podanie konta na które należy wpłacić przedpłatę. Paniatno?!

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-16 22:28:03

    Z dziką rozkoszą podam konto na początku sierpnia.
    Na razie niech zadziała poczta pantoflowa i wszyscy, którzy deklarowali przyjazd potwierdzają przybycie - ważne jest to zamawianie śniadań, obiadów i kolacji w ośrodku z wyprzedzeniem, to znaczy do połowy sierpnia.

  • Autor: bea39 Data: 2008-07-17 20:05:51

    proszę odpowiedz na nasz mail,

  • Autor: Kropcia Data: 2008-07-17 21:26:28

    I jeżeli można, to na mój też, bo nie wiem czy jestem wpisana czy nie, a oczywiście, że potwierdzam swoją obecność na zlocie.

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-18 20:47:37

    Jesteście przecież umieszczeni w tabelce.
    Przepraszam, że nie odpisałam na maila od razu, lecz mój domowy komputer okupują goście :/
    Teraz mogę z niego skorzystać, ponieważ pojechali na dłuższą wycieczkę.
    Niestety ostatnio mam bardzo mało czasu, który moge poświęcić na przeglądanie Internetu :(

  • Autor: Kropcia Data: 2008-07-21 21:36:10

    Proszę o dopisanie do domku bea36 z Ekkore.! Wszystko uzgodnione. Pozdrawiam.

  • Autor: Wróbelek Data: 2008-07-19 14:12:08

    Swoje przybycie potwierdzam a mail do Cia poszedł z informacjami.

  • Autor: Baśka Data: 2008-07-19 20:03:50

    Wysłałam potwierdzenie.
    Chciałabym jednak troszkę zmienić ilość noclegów .Początkowo myślałam tylko o noclegu z soboty na niedzielę ale w związku z tym,że prosto ze zjazdu jade dalej w Polskę chciałabym przenocować do poniedziałku.Jeżeli to nie będzie możliwe to trudno,będę zmuszona ograniczyć ilość siupnięć,by w niedziele nie siadać za kółkiem w stanie wskazującym na spożycie.

  • Autor: krysia64 Data: 2008-07-21 19:48:55

    Obiema łapkami potwierdzam przyjazd :-)..... 2 osoby ( w domku jak wcześniej było ustalane )
    Ale z małą poprawką bardzo proszę ....
    Wcześniej miałam zaklepany nocleg z soboty na niedzielę .....
    Teraz proszę o zmianę ....proszę o nocleg Wkn z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę..........w niedzielę po południu wyjazd :-))

    Meldujemy sie w piątek wieczorem :-)
    pozdrawiam żarłoczków

  • Autor: kurkuma Data: 2008-07-21 22:39:44

    Uwaga, uwaga, mam ważne pytanie - czy do Otomina można dojechać komunikacją miejską z Gdańska? czy może jednak trzeba mieć samochód?

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-22 20:26:15

    mozna z powodzeniem dojechac komunikacja miejska
    Na poczatku wrzesnia dokleimy do postu aktualny rozklad jazdy autobusu - musze sprawdzic, co to za linia

  • Autor: Petra Data: 2008-07-22 22:55:27

    witam Wkn!
    Niestety ja (Petra) i boguszb nie będziemy uczestniczyć w Zlocie. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!

  • Autor: marinik Data: 2008-07-23 11:00:47

    No i KICHA.
    Wrocilem z urlopu i ...
    warcze,
    sycze,
    bucze
    zgrzytam zebami.
    Niestety - wiem juz, ze nie dam rady i nie spotkam sie z Wami w Otominie.
    Ech ....
    Przepraszam.

  • Autor: lajan Data: 2008-07-23 12:52:16

    Marynik, BóJ SIE BOGA!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MA TAKIEJ DZIURY KTOREJ NIE MOżNA ODETKAC

  • Autor: Wkn Data: 2008-07-24 16:10:24

    No wiesz Ty co... Myślałam, że dziś mam wyjątkowo zły dzień, ale zmienił sie na jeszcze gorszy po przeczytaniu tej wiadomości na forum od Ciebie

  • Autor: marinik Data: 2008-07-24 16:24:46

    No i co ja mam napisac ?????
    Czasem zycie plata figle :(((((((((
    Myslami i tak bede z Wami (juz nie wspomne o tym, jak mnie zazdrosc bedzie toczyla)

  • Autor: bahus Data: 2008-07-28 18:57:35

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > No i KICHA.Wrocilem z urlopu i ...warcze,sycze, buczezgrzytam zebami.Niestety
    > - wiem juz, ze nie dam rady i nie spotkam sie z Wami w Otominie.Ech
    > ....Przepraszam.

    Baby nie pozwoliły... ja to przewidziałem
    Bahus

  • Autor: ABA Data: 2008-07-23 14:29:51

    Kochani pomimo najszczerszych chęci nie będe mogła uczestniczyć w zjezdzie. Miałam piekne plany i wszystkie zaprzepaszczone.
    Wazne sprawy rodzinne nie pozwalaja mi na taki luksus.
    Mam nadzieje, że to nie ostatni taki zjazd i w nastepnym bede mogła byc z wami.
    ABA

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-23 14:41:01

    Lo matko z ojcem !!! To nam sie Zlot rozlatuje :(((( Ale mam wnerwa ...... wrrrrrrrrrrrrr......wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
    Przeciez ja latam do Polski raz na 10-14 lat ........... Ide sobie do kata poplakac

  • Autor: Bodek Data: 2008-07-23 16:52:41

    choc razem poryczymy!!!! mimo ze ja mam blizej :( Wrrrrrrrrrrrr  
    ludziska wymyslajta odpowiednie argumenty co by przyjechac :):):):) chcem was widziec !!!!!!!!!!!! za zlocie!!

  • Autor: kurkuma Data: 2008-07-23 19:37:24

     Potwierdzam. Dwa noclegi:  pt-sob, sob-nd. Poza tym mam propozycję organizacyjną. Otóż wydaje się, że byłoby dobrze, żeby uczestnicy pomyśleli o identyfikatorach, np. typu  "kurkuma - Alicja".  Chodzi o to, że jeśli będzie nas więcej, to szczególnie dla osób które będą pierwszy raz łatwiej będziemy się rozpoznawać i wiedzieć kto zacz.

  • Autor: luckystar Data: 2008-07-23 20:56:14

    Alicjo tez o tym myslalam :))) nie jestem pewna, ale chyba w Krakowie cos takiego bylo ... moze ktos sie wypowie ??
    Ja mysle ze wystarcza takie karteczki samoprzylepne, chyba mozna kupic ??? cos czuje po kosciach, ze mi sie oberwie za to durnowate pytanie.... ale niech tam ;))) Najwyzej za kare mozecie mnie obarczyc obowiazkiem przywiezienia karteczek :)))))))))))

  • Autor: kurkuma Data: 2008-07-23 21:38:51

    Karteczki samoprzylepne oczywiście nie są problemem i awaryjnie można je przywieść. Ja szczerze to myślałam o czymś trwalszym, np o takich identyfikatorach przypinanych. Obawiam się, że karteczek samoprzylepnych po pół godzinie już na osobie nie będzie .Tak naprawdę to nie jest istotne jakie te identyfikatory będą, najważniejsze żeby były skuteczne.

  • Autor: Petra Data: 2008-07-23 22:05:22

    Masz rację, w Krakowie odpadły, pomijając fakt, że mało kto chciał nosić.

  • Autor: krysia64 Data: 2008-07-23 22:10:40

    Irenko ...i tak najważniejsze jest na poczatku ...potem sie zawsze pomiesza hłe hłe .........Oby nie na zawsze

Przejdź do pełnej wersji serwisu