Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Dożynki-

  • Autor: avea Data: 2008-07-17 14:06:48

    Kochani , w uznaniu dla moich popisów kulinarnych w dużej mierze opartych na "tajnych receptach WZ " i nie tylko,zostałam poproszona o przygotwanie na dożynki wojewódzkie "stoiska "
    pod w. "Dary ziemi".Wszystko byłoby super ,ale nikt nie jest w stanie mi powiedzieć ,czego po mnie oczekują .Może macie jakieś pomysły.Z góry dziękuję.
     
    Ps.Wybaczcie ten brak skromności,ale właśnie w taki sposób dzis mnie poinformowan.

  • Autor: łOSOS Data: 2008-07-17 16:19:29

    noooo kochana teraz to masz orzech do zgryzienia,hihihupiecz chleb ,postaw słój ogórów kiszonych w słoiku, o i swoją galaretkę porzeczkową...no i chyba ogólnie jakieś przetwory warzywno owocowe,pozdrawiam Cię serdecznie!!

  • Autor: tineczka Data: 2008-07-17 19:34:05

    stoisko ma nazwe "dary ziemi", ja bym pieknie ulozyla w koszach aktualne jarzyny: kartofle, marchwie, cebule, korzenie pietruszki, selera , pory itd, W nastepnym:  ogorki, pomidory, cukinie itd. W nastepnym sezonowe owoce. Udekorowalabym wszystkie kosze kwiatami kwitnacymi teraz. Kosz z jarzynami dekorowany kwiatami cebuli na przyklad,,,,Jezeli musisz cos gotowac, to zupa jarzynowa, kartoflanka, zapiekanki z jarzyn no i jakis fajny wiejski chleb,,,zycze milej zabawy , pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu