Forum

Galeria

Torty

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-26 16:47:26

    Ten był dla mojej córci . Zażyczyła sobie zielony ( jej ulubiony kolor) z  ,,konisiem,,





    Tego robiłam wczoraj  na dzisiejszy wieczór panieński  koleżanki.





    A ten skończyłam przed chwilą .Wklejam jeszcze ,,ciepłe,, fotki


    Wersja weselna



    i ta wlaściwa, urodzinowa


  • Autor: łOSOS Data: 2008-07-26 17:35:35

    Dorotaxx,Twoje torty mnie powalają ,każdy jeszcze ładniejszy,śliczniejszy i wogóle szok!!...chciałabym tak kiedyś....hihi.
    Przy okazji tortów mam do Ciebie prośbę oczywiście dotyczy tortu... siostra poprosiła abym zrobiła dla jej męża właśnie tort na 32 ur.,jest to potężny facet hihi wygląda jak strongman....udusiłby mnie za to ... ale to nic ...wiec wracając... i uwielbia chadzać na siłownie ...podpowiedz mi proszę jak zrobiłabyś np . takie hantle??albo może jakiś pomysł na taką niespodziankę? będę Ci naprawdę wdzięczna ....pozdrawiam marta

  • Autor: łOSOS Data: 2008-07-26 17:37:27

    włąśnie tak podpatruję tego faceta ,jak zrobiłaś taką formę ...?? naprawde podziwiać tylko!!

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-26 17:48:43

    Użytkownik łOSOS napisał w wiadomości:
    > włąśnie tak podpatruję tego faceta ,jak zrobiłaś taką formę ...?? naprawde
    > podziwiać tylko!!


    nie mam formy na sprzęt bo za droga

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-07-26 17:47:05

    Martusiu zrób coś takiego . Zrób taka reke z biszkotu, pokryj masą cukrową a reszta to juz tylko dekoracja za pomocą czekolady i barwników. Jeśli tort bedzie na dużą ilość osób to zrób podstawe w kształcie prostokątu a na nim zrób ta ręke





    zaznaczam ,ze tort nie jest mojego autorstwa.

  • Autor: łOSOS Data: 2008-07-26 18:07:27

    Użytkownik Dorotaxx napisał w wiadomości:
    > Martusiu zrób coś takiego . Zrób taka reke z biszkotu, pokryj masą cukrową a
    > reszta to juz tylko dekoracja za pomocą czekolady i barwników. Jeśli tort
    > bedzie na dużą ilość osób to zrób podstawe w kształcie prostokątu a na nim
    > zrób ta rękezaznaczam ,ze tort nie jest mojego autorstwa.

    to jest po prostu fantastyczne,wiedziałam kogo zapytać haha.Dziękuję ślicznie .Mój na pewno tak wyglądał nie będzie ,ale może wszystcy się domyślą hahaha.ale super pomysł podoba mi się...tylko teraz wykonanie...hmmmm postaram się ze wszystkich sił .Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-07-26 18:20:09

    Dorotko jak zwykle przecudne.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-02 09:37:24

    Dzięki Kochana!

  • Autor: makusia Data: 2008-07-26 23:21:02

    super ;)))

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-02 09:37:43

Przejdź do pełnej wersji serwisu