Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Krem do twarzy.

  • Autor: lika22 Data: 2008-08-06 22:20:35

    Drogie panie,jakich używacie kremów do twarzy? Tych z niższej czy wyższej półki? Nigdy nie miałam dobrej cery i przyznam się,że stosuję kremy typu:soraya,eveline itp.Zastanawiam się czy nie kupic sobie czegoś lepszego,tylko czy droższy będzie na pewno lepszy.Czy też jego działanie jest mocno przereklamowane.Proszę o opinie i marki godne polecenia.Pozdrawiam.

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-08-06 22:29:11

    Ja jednak wolę troszkę lepsze kremy: Olay, Garnier, L'oreal lub Nivea. Ciężko mi dobrać krem bo mam cerę suchą ale jak dobiorę zły to mi się skóra świeci. Także muszą być nawilżająco-matujące. Ostatnio miałam total effects z Olay'a i byłam bardzo zadowolona.

  • Autor: lika22 Data: 2008-08-06 23:05:14

    Będę musiała sobie coś takiego kupić.Mam nadzieję,że krem za 100zł będzie miał więcej składników niż te moje (i moja cera będzie promienna, gładka,świeża itp.)

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-08-06 23:19:47

    Ja kupiłam w promocji za 50 czy 60 zł i uważam, że warto.

  • Autor: makusia Data: 2008-08-06 22:31:27

    witaj Lidziu :) używam tylko kremu firmy Avon , mam cerę wrażliwą i dobieram odpowiednie kremy dla siebie , i ważne aby nie stosować cały czas jednego kremu .

  • Autor: megi65 Data: 2008-08-07 07:52:47

    Kremów ci u nas dostatek ......)))) Spróbuj z serii AA firmy Oceanic. Uwazam , ze to bardzo dobra jakośc !!  Poza tym kremy należy zmieniąć .... nie przyzwyczajać cery do jednego ! Generalnie póltusty kłade na dzień [mam sucho cere mieszaną ] a na noc ... warstwa nawilżajacego ! Pamietajcie o zbawiennych w działaniu maseczkach ..... i u zawsze wybieram z wodących firm swiatowych [ patrz na date wazności] lub naturalne , domowe maseczki ! Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu