Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

hula hop

  • Autor: gosiaczek:-) Data: 2008-08-13 16:57:03

    Witajcie! Mam do wasz wszytkich pytanie.. Dla mnie bardzo ważne..
    Czy można schudnąć poprzez kręcenie hula - hopem?

  • Autor: nadia Data: 2008-08-13 17:07:52

    Zależy jak długo kręcisz to kółko ;) Jesli się zaprzesz i będziesz regularnie kręcić kółkiem dosć długo to wiadomo,że schudniesz, bo to są ruchy ciałem , podobnie jak taniec....

  • Autor: janosik Data: 2008-08-13 19:02:56

    Tak samo bara-bara,czym dluzej tym bardziej tkanka tluszczowa przechodzi w tkanke miesniwa.

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-13 20:49:28

    Napewno hulowanie 2 godziny dziennie i po roku bedziesz miala ladna midje:) Na powaznie kazde ruszanie ciala daje wyniki, tylko jeszcze trzeba pomyslec o zmianie jedzenia na odpowiednie. A slowo "odchudzanie" nie lubie. Pozdrawiam

  • Autor: karafka Data: 2008-10-27 15:51:08

    z hula hop wysmukla się talię, bo kręcąc napina się mięśnie brzucha i na tym to polega, nie wiem co z chudnięciem ale hula hop to ćwiczenie na ładna talię, przyznam się że kupiłam sobie hula hop ale niestety nie umiem tym kręcić i spada mi od razu na podłogę :)))

  • Autor: gosiaw Data: 2008-11-11 18:15:35

    Użytkownik karafka napisał w wiadomości:
    > z hula hop wysmukla się talię, bo kręcąc napina się mięśnie brzucha i na tym
    > to polega, nie wiem co z chudnięciem ale hula hop to ćwiczenie na ładna talię,
    > przyznam się że kupiłam sobie hula hop ale niestety nie umiem tym kręcić i
    > spada mi od razu na podłogę :)))

    polecam obciążyć hula hop-na wodą lub ryżem-łatwiej kręcić:)
    Ja kręciłam przez miesiąc,codziennie po40 min i efekty były widoczne-spadły mi "boczki"i 2kg mniej bez specjalnej diety:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu