Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Co mnie wkurza ...( nie tylko na WŻ)

  • Autor: Janek Data: 2008-08-27 13:58:23

     Wklejanie zdjęć potraw, wypieków, innych fotek, nie mających nic wspólnego z  fizis danej osoby. SĄ NA TO RÓŻNE WĄTKI I TAM JEST ICH MIEJSCE.
    Przecież wiadomą rzecza jest ze zdjęcia zabierają dużo miejsca na serwerze.
    Nie będę nazywał takiego postępowania niewiedzą a za bardziej dosadne, na które takie osoby zasługują, to zaraz dostanę epitecik.

    Usuńcie swoje tego typu zdjęcia z ustawień, bo co by nie powiedzieć nie świadczy to dobrze o wstawiajacych takie i w tych miejscach fotki.

    Może znów się czepiam i nie mam racji ale co na to Olimp i Moderatorzy?
     
    Janek

     P.S.
     Na ile znam życie zaraz będzie wielka awantura, bo zawsze coś mi się nie podoba.
    Tak (...) nigdy mi nie pasowała.

  • Autor: marinik Data: 2008-08-27 14:09:54

    ????
    A to zdjecia umieszczone w roznych miejscach zabieraja inna przestrzen?
    Przyznaje, ze nie mam o tym zielonego pojecia, ale osobiscie nie widze niczego niestosownego, jesli ktos chce w swoim profilu wstawic inne fotki niz te pokazujace jego fizis. Czy sie czepiasz? - troche tak, ale jak sadze w tej sprawie powinien sie autorytatywnie wypowiedziec pampas (tzn autorytatywnie w sprawie zdjec, a nie w sprawie czepiania he he)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 14:55:58

    Zgadzam sie w zupelnosci, tym bardziej, ze jesli juz, to takie zadanie (prosbe) powinno byc juz zawarte w regulaminie badz wysuniete przez wlascicieli, moderatorow strony a nie przez normalnego uzytkownika w zadaniowej formie. Najwyzej mozna spytac co Moderatorzy (uzytkownicy) o tym sadza i podac temat do dyskusji w ktorej ostatnie zdanie ma wlasciciel. Jesli Janek ma do tego uprawnienia to prosze o informacje i pouczenie mnie przez Moderatora. Marynik ma racje, ja tez nie wiem czy w ustawieniach zdjecia zajmuja mniej badz wiecej miejsca jak gdzie indziej. Wydaje mi sie jednak ze regulacja, informacja i zadania tego typu naleza do wlascicieli strony. Nie widzialam tez nigdzie watka wlascicieli o tym piszacych.
    Biorac ton w jakim utrzymana jest wypowiedz Janka nasowa mi sie (!) uwaga ironiczna

    Jestem takim samym uzytkownikiem jak Janek wiec idac tym tropem tez powiem: usuncie zdjecia dzieci bo niekuchenne, urlopow bo niekuchenne i wszystkiego innego co niekuchenne bo ja szeregowy uzytkownik tak chce i juz! Marynik, Andzia, Jadzia i Kasia tez powiedza, jesli zechca, czego nie chca. Zobaczymy wtedy kto tu "rzadzi"

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 15:47:30

    Jeszcze raz podkreslam rozumiem obawy zwiazane z mozliwym przeciazeniem serwera itp ale nie dáje to zadnemu z nas, normalnych uzytkownikow, prawa do roszczen wyrazanych w taki sposob jak to zrobil Janek. Takie jest moje zdanie i to mnie ruszylo w (byc moze zasadnym) pytaniu czy zamieszczanie zdjec w ustawieniach nie oprzeciaza serwera.

  • Autor: aloiram Data: 2008-08-27 17:14:38

    Długo się zastanawiałam, czy w ogóle zabierać głos w tym wątku, no i w końcu zdecydowałam, że podepnę się pod Marinika, napisał wszystko, co nasunęło mi się po przeczytaniu postu Janla.  W swoim profilu mam "prywatną galerię", która jest moją wużetową wizytówką. Usunę ją oczywiście, jak tak zdecyduje góra, a nie dlatego, że komuś... resztę soię daruję, bo już mnie nosi.

  • Autor: makusia Data: 2008-08-27 14:21:12

    moim zdaniem powinno być ograniczenie wstawiania zdjęć , wystarczyło by podanie linku ze zdjęciem , profil Bodka jest w tym stylu i bardzo mi się podoba ;)
    niedawno była "wojna" o komentarze pod przepisami typu : "ląduje w ulubionych" , a taka ilość zdjęć powtarzających się, jest ogromna i zajmuje mnóstwo miejsca
    p.s. mam nadzieję ze nie ma powodu do awantury , każdy może mieć swoje zdanie i się spokojnie wypowiedzieć a moderatorzy i tak mają ostatnie zdanie :)

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-27 15:00:06

    Makusiu, ja tylko w kwestii formalnej, te wszystkie linki jakie Bodek ma w swoich ustawieniach to sa linki watkow na WZ wiec w taki czy inny sposob te wszystkie Bodkowe zdjecia sa na serwerze WZ :))))

  • Autor: makusia Data: 2008-08-27 19:11:49

    to fakt :)

  • Autor: Ave Data: 2008-08-27 15:01:09

    Mam wrażenie, że gdyby zdjęcia "zagrażały" serwerowi, to Władza juz dawno by nas o tym poinformowała. Ochrona serwera została dokonana w konieczności zmiejszania rozmiarów zdjęć - i pokazywaniu w wypowiedziach miniatur. To chyba wystarczy ?

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-27 15:27:02

    Powiem tak - jestem za tym, żeby na profilu użytkownika była możliwość wstawienia tylko jednego zdjęcia. Nie ma sensu niepotrzebnie obciążać serwera. Zgadzam się, że w celu pokazania 'siebie' jest miejsce w zakładce 'Galeria' w osobnym wątku.
    Oprócz tego, mam jeszcze kilka uwag. Jestem za tym, żeby stare, forumowe wątki usuwać - najlepiej, gdyby użytkownik sam mógł to zrobić. To samo tyczy się komentarzy - dlaczego właściciele przepisu nie mają takiej opcji? Komentarz, to komentarz - ma mówić o tym, czy przepis smakuje, jest godny polecenia, do czego podobny. Po co komu komentarze typu - 'wygląda okropnie...', 'fuj...', 'na pewno wypróbuję...', 'dodaję do ulubionych...' - i... na tym się kończy. Zero informacji na temat samej potrawy, same gdybania.
    Tyle na ten temat. Tyle chciałam powiedzieć

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 15:42:02

    zgadzam sie po czesci z Toba ale nie calkiem. Jesli kazdy uzytkownik bedzie mogl usowac watki i komentarze moze sie zrobic balagan bo kazdy usunie co chce nie pytajac nikogo o zgode. Po drugie kazdy bedzie mial mozliwosc usowanie nie tylko niepotrzebnych (jego zdaniem) wpisow ale przede wszystkim niewygodnych co moze sfalszowac ocene przepisu jako takiego. A chyba nie o to tu chodzi.

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-27 16:05:58

    No tak, chyba wiem, co masz na myśli, ale...
    Jestem zdania, że prawo do usuwania wątku będzie miał tylko autor tego wątku, no i - oczywiste - admin. Piszesz, że będzie można usuwać, nie pytając nikogo o zgodę, no ale po co ta zgoda? Skoro użytkownik zakłada wątek, to należy on do niego, a inni się tylko podpinają. Nie wiem, czy wyrażam się jasno, o co mi chodzi, ale może wystarczająco, żeby dało się zrozumieć
    Teraz sprawa komentarzy przy przepisach... Zgadzam się z Tobą, bo ktoś mógłby bezsensownie usunąć negatywny komentarz. Nie rozumiem takiego zachowania, bo przecież każdemu smakuje co innego i ma prawo do wystawienia swojej opinii, ale zdaję sobie sprawę, że są tacy, którzy chcą mieć same pozytywy, no i tu właśnie zaczyna się problem. Teoretycznie. Więc może usuwanie zbędnych komentarzy - nie dotyczących przepisu - należałoby do któregoś z adminów? Sprawa się rozjaśniła... chyba...

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 16:15:08

    Jestem zdania, że prawo do usuwania wątku będzie miał tylko autor tego wątku, no i - oczywiste - admin.

    No moze wtedy tak... choc wyobraz sobie kontrowersyjne watki z ktorych ich pierwotny autor usowa negatywe i niewygodne wypowiedzi. Chyba ze mialby prawo usowac caly badz tylko swoje wypowiedzi w watku. Tylko jak usunie tylko swoje to moga sie porobic watki w ktorych w koncu nie bedzie wiadomo o co chodzi hmmm

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-27 18:08:27

    Miałam na myśli cały wątek ^^

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-27 16:37:58

    > Użytkownik Shaera napisał w wiadomości:
    > Skoro użytkownik zakłada wątek, to należy on do niego,
    > a inni się tylko podpinają. Nie wiem, czy wyrażam się jasno, o co mi
    > chodzi, ale może wystarczająco, żeby dało się zrozumieć Moim zdaniem jeśli zakładamy wątek, to nie robimy tego wyłącznie dla siebie. Forum jest własnością "WŻ" i trzeba być tego świadomym, kiedy się go otwiera. Jeśli ktoś chce decydować o likwidacji czegoś powinien założyć sobie bloga. Ponadto wszelkie wpisy pod tematem też nie są własnością zakładającego wątek, więc na jakiej podstawie miałby likwidować czyjąś wypowiedź? Do przeczytania jej ma prawo każdy użytkownik "WŻ". Sprawa komentarzy pod przepisami, to zupełnie inny temat, ale nie oczekujmy, że właściciele strony i moderatorzy będa nieustająco je kontrolować. Przecież Oni wszyscy robią to "społecznie" i mają też własne obowiązki. Nie oczekujmy, że będą siedzieć i nieustająco prostować wszelkie wpisywane głupoty. Oczywiście nie są to zarzuty, tylko zwyczajnie moja opinia. Refleksja Janka wynika z dbałości o "WŻ" i nie ma w tym nic złego. Sądzę jednak, że właściciele strony, to osoby na poziomie i chyba nie ma potrzeby porządkowania ich "mieszkania". Jeśli będzie coś nie tak, zrobi się mało miejsca na serwerze, to zwyczajnie podejmą odpowiednie decyzje. Nie wyskakujmy przed "orkiestrę".Może zlikwidują "galerię" a może coś innego. Czasami niestety mamy tendencje do "bicia piany", która nikomu do niczego nie jest potrzebna. To tyle moich przemyśleń.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 16:49:32

    brawo i chocbym tez ciut tej piany ubila przyznaje ci calkowita racje smakosiu.

  • Autor: Wkn Data: 2008-08-27 17:57:36

    Podepnę się pod Twoją wypowiedź, ponieważ zawiera wiele propozycji, do których mogę się odnieść :)

    Nie mamy nic przeciwko temu, aby na stronie ustawień każdy wstawił sobie więcej niż jedno zdjęcie. Nie ma żadnej róznicy między wstawianiem zdjęć na forum, do przepisów i na stronę domową. Wszystkie w jakiś sposób zapełniają serwer, ale też nie popadajmy w przesadę - nie musimy za wszelką cenę oszczędzać miejsca na serwerze - żyjemy w czasach, w których obraz pełni równie ważną rolę co słowo. Po prostu niech za ilością idzie jakość, to wszystko :) Gdybyśmy mieli problemy z nadmierną ilością danych, pomyślimy, jak to rozwiązać. Tymczasem nie dajmy się zwariować. Jest dobrze!

    Nie zgadzam się, aby założyciel wątku na forum mógł go samodzielnie usuwać, ponieważ znikną wszystkie wypowiedzi zawierające wiedzę na temat kulinariów, wartościowe porady, linki itp. Forum jest swoistym bankiem wiedzy, który należy chronić.

    Co do komentarzy, już parokrotnie pisałam - nie chodzi o to, że zabierają miejsce na serwerze, czy nie (to zwykle tylko kilka linijek tekstu), lecz czy są merytoryczne, czy nic nie wnoszące do przepisu poza subiektywnym oddaniem wrażeń po pierwszym czytaniu receptury.
    Dla mnie komentarze wartościowe to wypowiedzi dotyczące gramatury, doboru składników, smaku po wypróbowaniu potrawy, porównaniu do potrawy podobnej itp., a nie wklejenie uśmiechniętej buźki, napisanie "ja też cię pozdrawiam Jadziu" lub "ale fajoski, ląduje w ulubionych", bo... zlądował ... no własnie... i co dalej...



  • Autor: aloiram Data: 2008-08-27 18:05:17

    Dziękuję Wkn, za tę wypowiedź:-) dla mnie wszystko jest jasne.

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-27 18:06:54

    Dla mnie też :-). I jakby w między czasie "piana opadła" :-)))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 18:25:20

    no opadla na miejsce ja tez dziekuje za "wyjasnienie i oswiecenie" WKN

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-27 18:18:01

    Dziękuję za zainteresowanie moimi sugestiami i chociaż w dalszym ciągu będę obstawać przy swoim, to szanuję wypowiedź admina. Pozdrawiam ^^

  • Autor: makusia Data: 2008-08-27 19:21:49

    no to wszystko już wiadomo:) a najbardziej uspokoiło mnie to "Gdybyśmy mieli problemy z nadmierną ilością danych, pomyślimy, jak to rozwiązać. Tymczasem nie dajmy się zwariować. Jest dobrze! "

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-27 19:24:44

    Już myślałam:) że będę musiała usunąć zdjęcia moich ciast,dziękuję Wkn.:)) Pozdrowionka

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-08-27 20:12:52

    Niebieska -rozyczko nie umniejszajac twojemu talentowi i ciekawym przepisom ,powiem szczerze ze nie rozumiem po co wlasciwie masz wstawione zdjecia ciast w twoim profilu,jesli i tak masz je w przepisie wstawione.Tych zdjec jest sporo w twoim  profilu i za kazdym razem jak wykonujesz jakies ciasto dokladasz nowe,jesli przypuscmy bedziesz miala 200ciast to wszystkie 200tez wkleisz do profilu?I nie mysl ze to zlosliwosc z mojej strony bo nie to jest moim celem,ale dla mnie to jest troche bezsensu.Rozumiem wkleic do profilu kila ciast na zachete ,ale po co az tyle?

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-27 20:36:53

    Aleksandro:) i tu się mylisz,bo ja juz nie dokładam więcej zdjęc,jedynie jak mnie nudzą wymieniam na inne:) kiedyś były zdjęcia inaczej ustawione,teraz są po 2 i wydaje się ich dużo.

  • Autor: bahus Data: 2008-08-28 15:19:58

    Podpinam się pod wypowiedź "szefowej". Bardzo często zwracacie się do mnie o wykasowanie posta..a nawet całego wątka. Jak wiecie bardzo rzadko przychylam się do takich próśb. Każdy z nas jest dorosły i odpowiada za to co pisze. Co innego gdy ktoś przez przypadek zdubluje posta czy popełni ewidentny błąd. Wtedy takie posty usuwam. Również wszystkie niezgodne z regulaminem (choć tutaj muszę przyznać często przymykam oko)
    Podpisuję się pod tym co napisała wkn "Forum jest swoistym bankiem wiedzy, który należy chronić"
    Bahus

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-28 16:32:58

    no i ja nie musze sie meczyc co napisac:):):):):):):):) dzieki bahus:) 

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 21:30:05

    mecz mecz sie Bodku i nie len sie a co by ci sie nie nudzilo wykasuj co uznasz za niepotrzebne tutaj
    no!

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-29 00:56:02

    a po co bede kasowal??
    przeciez fajna ta rozmowa :):):):):):):)
    kazdy sobie wpisuje grzesznie co chce :) -- co z reszta nie ma nic wspolnego z tematyka mimo wpisu wkn :):):):)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-29 10:14:59

    Bodek slowo Tutaj w moim poprzednim poscie bylo linkiem do pewnwgo komentarza pd mussaka. O ten komentarz mi chodzilo: Nie o tutaj jako ten Jankowy watek .

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-29 16:00:20

    ups:)  nie zauwazylem :) hehehe :):):):)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-08-27 15:32:45

    melduję,że usnunęłam dodatkowe zdjęcia z mojego "profilu"..

  • Autor: alman Data: 2008-08-27 16:24:09

    A ja  wyjątkowo tym razem podzielam pogląd Janka i nie uważam, żeby w Jego wypowiedzi był zawarty jakiś nakaz, po prostu jako jeden z użytkowników strony wskazuje na problem.
    Już od dawna zastanawiam się, dlaczego nie ma żadnej reakcji ze strony "góry"....a tak niedawno trzeba było nowy serwer montować....
    ja się nie znam na tym, ale tak mi się też wydaje, że za chwilę sytuacja się powtórzy znowu...
    pójdę nawet dalej niż Janek - po co niekiedy aż tyle zdjęć przy przepisie np. zdjęcia poszczególnych produktów, potem miska z mąką, dalej z wbitymi jajami, a potem ucieranie, a potem już utarte, no i w blaszce przed pieczeniem, no i po itp. itd. Czy to nie ma wpływu na wydolność serwera /nie wiem jak to fachowo powiedzieć/, nie zajmuje miejsca aż nadto? zgadzam się, gdy sposób wykonania skomplikowany to wskazane jest podanie krok po kroku np. jak zawinąć "Makowiec zakręcony" autor jema4, ale jakieś proste wykonanie - po co? i nie chodzi tu o to, że ktoś się rządzi, rozkazuje, nie ma do tego prawa.....myślę, że na to powinni zwrócić uwagę "zarządzający," ale skoro tego nie robią to albo można sobie do woli wstawiać zdjęć różniastych i nie mają racji ci, którzy się zamartwiają tym na zapas /w tym ja tępota komputerowa/ albo nie chcieli być niegrzeczni dla swoich "gości" /tak często mawia się o użytkownikach co też jakoś mi nie pasuje, bo to w końcu użytkownicy tworzą stronę w dużej mierze/.
    Reasumując uważam, że wypowiedź kogoś z "Zarządu" jest konieczna, nie trzeba wiele, wystarczy napisać np. że owszem nadmiar zdjęć ogranicza "moce przerobowe" serwera na dalszą metę, a wówczas każdy będzie wiedział co powinien dalej zrobić ze swoją "galerią" w różnych miejscach poza "Galerią", albo jasno powiedzieć, że nie zamartwiajcie się, bo serwera wystarczy do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej, albo że to nie ma wpływu na wykorzystanie miejsca w serwerze.
    Ściskacze dla wszystkich bez wyjątku !

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 16:46:59

    Ja tak odebralam wypowiedz Janka przez te wielkie litery podkreslenia i zdania typu" usuncie... a jak nie to jestescie...itp". ale moze to jego temperament? Albo ja nie znam roznicy miedzy normalnym pisaniem a nakazem? Badz tez tylko ja odbieram to w taki sposob. Bo jak ktos do mnie mowi "usun i zrob bo  jak nie zrobisz tos jest taka czy owaka" uwazam to za nakaz z osobistym ocenianiem, a to mi sie nie podoba czy w realu czy gdzie indziej. Tym bardziej jesli polecenie dostaje od kolegi ktory (teoretycznie) mialby tyle samo do gadania co i ja. Nawet jesli uwaga jest sluszna i osoba to moj przelozony nalezy i zachowuje sie (w normalnym przypadku) umiar bez wycieczek osobistych i domniemywania oceniania inteligencji kontrahenta. Ja tez moge zaczac walic na prawo i lewo tlumaczac sie troska badz temperamentem. Jednak nie robie bo podchodze z szacunkiem do innych. To na tyle. To jest moje osobiste odczucie jesli jestem jedyna w tym wzgledzie to trudno.

    Dalej nie rozumiem dlaczego zdjecia w Ustawieniach sa fuj a takie same gdzie indziej na wz cacy. Moze znam sie za malo na komputerach wiec prosze o wyjasnienie.

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-27 16:52:54

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    >Dalej nie rozumiem dlaczego zdjecia w Ustawieniach sa fuj
    > a takie same gdzie indziej na wz cacy. Moze znam sie za malo na komputerach
    > wiec prosze o wyjasnienie.
    Dorotko, ja też tak rozumiem (i też nie mam doświadczenia informatycznego więc mogę się mylić). Jednak przemawia do mnie fakt, że jest na "WŻ" dział o nazwie "galeria" i gdyby te zdjęcia rodziny pokazywane w profilu miały bardzo obciążać serwer, to wspomniana "galeria" już by nie istniała.

  • Autor: aga9999 Data: 2008-08-27 16:55:53

    Dorotko nie jestes jedyna.. pozdrawiam

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 16:59:39

    dziekuje zawsze odmiencowi razniej w towarzystwie

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-27 20:04:16

    Oj, nie jestes jedyna!

  • Autor: reniapos Data: 2008-08-27 17:10:08

    Jak zwykle bojkot o nic.Jak czesto wszczynasz takie wojny? chyba zbyt często....Smieszy mnie to czepianie się bo wskazuje na posiadanie  właściwości gadulstwa  za wszelka cenę. Pora z tym skończyć. Nie uważasz Janku?

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-27 17:21:57

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:


    >Przecież wiadomą rzecza jest ze zdjęcia zabierają dużo miejsca na
    > serwerze.

    Doprawdy ??? a te zdjecia , w Twoim przepisie : http://wielkiezarcie.com/przepis30622.html , gdzie jest ich 11 !!!!!!!!!!!!!! czy one nie zajmują miejsca na serwerze???!! W większosci Twoich przepisów znajduje sie taka ilośc fotek dlatego śmieszy mnie ,ze to Ty zakładasz ten wątek





    >Nie będę nazywał takiego postępowania niewiedzą a za bardziej
    > dosadne, na które takie osoby zasługują, to zaraz dostanę epitecik.


    ale sie uśmiałam . Ty to jesteś dowcipniś Janku.


    >Usuńcie
    > swoje tego typu zdjęcia z ustawień, bo co by nie powiedzieć nie świadczy
    > to dobrze o wstawiajacych takie i w tych miejscach fotki.


    Sama mam sporo zdjęć i usune je tylko i wyłącznie wtedy kiedy poprosi o to moderator a nie Ty Janku bo jesteś normalnym użytkownikiem tej strony . Widze ,ze bardzo chciałbys byc jednym z moderatorów ale pamiętaj ,że nim nie jesteś więc śmieszą mnie Twoje wątki a szczególnie ten

  • Autor: Maja R. Data: 2008-08-27 17:27:56

    Myślę, że Jankowi się nudzi i stąd ten wątek. Wiedział, że niektórzy nie przyznają mu racji i będzie okazja do nastepnej awantury na stronie. Z powodu tych awantur nie udzielam sie na forum. Kiedyś było tu inaczej.
    Pozdrawiam.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-27 17:34:43

    Użytkownik Maja R. napisał w wiadomości:
    > Myślę, że Jankowi się nudzi i stąd ten wątek. Wiedział, że niektórzy nie
    > przyznają mu racji i będzie okazja do nastepnej awantury na stronie. 

    Nic dodać , nic ująć
    Za jakis czas znajdzie kolejny durny temat do awantury. Miałam nie zabierac głosu w podobnych sprawach ale to juz jest przegięcie, ze o takich rzeczach  pisze ktos kto sam ,,zabiera dużo miejsca na serwerze,, .
    Również pozdrawiam

  • Autor: ania205 Data: 2008-08-27 18:24:08

    popieram cię Dorotaxx ! Janek nie widzi ... swoich błędów...co do tych 11 zdjęć.....bo on pan....!
    jest powiedzenie; uczy Marcin Marcina....a sam głupi jak św...a !pozdrawiam Cię Dorotaxx !

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-27 18:44:08

    Ej, dajcie spokój. Każdy wątek jest dobry, żeby wywołać awanturę. Dlaczego czepiacie się akurat tego? To, że ktoś próbuje coś zasugerować uważacie za złe?
    Popieram autora wątku, bo wg mnie na pokazywanie swoich zdjęć - ogólnie swojej galerii - jest miejsce w osobnej zakładce 'Galeria'. Przecież m.in po to właśnie zakłada się wątki. A profil użytkownika powinien zawierać zdjęcie - nieważne, co by się na nim znajdowało, ważne, żeby odzwierciedlało albo postać, albo osobowość danego usera.
    To 'wielkie halo', które robicie, w ogóle nie powinno mieć miejsca. Przecież Janek wyraźnie napisał, cytuję: '(...) co na to Olimp i Moderatorzy (...)', koniec cytatu i mojej wypowiedzi. Pozdrawiam

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-27 19:10:17

    Użytkownik Shaera napisał w wiadomości:
    > To 'wielkie halo', które robicie, w ogóle
    > nie powinno mieć miejsca. Przecież Janek wyraźnie napisał, cytuję: '(...) co
    > na to Olimp i Moderatorzy (...)', koniec cytatu i mojej wypowiedzi. Pozdrawiam
    >
    Skoro ktoś nie życzy sobie wypowiedzi innych forumowiczów, to nie powinien tworzyć nowego tematu na forum, tylko napisać e-maila do "właścicieli". A jeśli już umieści na forum, to wówczas chyba liczy się z ewentualnymi komentarzami. Ty też go napisałaś i co...nic. Przecież od tego jest forum. Ponadto nikt tu nie robi żadnego "wielkie halo". To zwykłe wypowiedzi. Dzięki nim sprawa się wyklarowała, kiedy pojawił się wpis Wkn. A Janek miał prawo podzielić się swoją refleksją i mam nadzieję, że nie ma domnie (i innych osób)żalu,że pozwoliłam sobie na wypowiedź w wątku. To chyba tyle :-)

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-28 08:53:59

    No wiesz, smakosiu, z tym e-mailem to różnie bywa... Nie chciałam zakładać nowego wątku z sugestią usunięcia, bo i po co zaśmiecać. Napisałam dosyć daaawno temu maila do jednego z moderatorów, ale nie otrzymałam odpowiedzi, a to, co miało zniknąć z forum - nie zniknęło. Założyłam wątek, który nie powinien się pojawić. Dlatego zabrałam głos w dyskusji. Chciałam, żeby właściciele wątku sami mogli je usuwać (są różne powody, np. 'nietaktowne' wątki, pytania do moderatorów, czy innych userów, prośby o poszukanie jakiegoś przepisu - przecież to są wątki 'na żywo', na jedną chwilę. Zastanawiam się też, dlaczego w dziale 'Życzenia okazjonalne' znajdują się życzenia, zdaje się, z 2004 roku. Nie lepiej, gdyby utrzymywały się tam przez okres roku? Hmm... Po prostu głośno myślę, nie trzeba komentować ). No cóż, nie udało się. Po prostu zastanowię się 2x, zanim założę kolejny

  • Autor: aga9999 Data: 2008-08-27 18:51:00

    Zauważyłam przed chwilą że zostały usunięte niektóre wpisy w tym wątq (niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę) Przyznaję że niewiele miały wspólnego z tematem, ale po pierwsze IMHO nie było w nich nic niestosownego etc po drugie nie zauważyłam żeby w innych wątkach znikały OT wpisy...
    Nie żeby mnie od razu wkurzyło coś takiego, ot po prostu dziwne toto trochę.. (choć wiem że to zgodne z regulaminem..)

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-27 18:53:05

    chyba jednak sa wszystkie....Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: alman Data: 2008-08-27 19:13:51

    Babeczki, dziewczynki, panie!!!  był temat, Wkn wyjaśniła, że nie ma problemu, więc może skończmy już debatę w tym przedmiocie. Zastanawiam się dlaczego tak jest, że jeśli tylko pojawi się jakiś temat dyskusyjny od razu urasta do gigantycznego sporu. Z tego względu na ogół nie biorę już udziału w żadnych dyskusjach....dziś się wyłamałam...
    dzięki temu że pojawił się taki wątek wiem już, że można do woli i bez grzechu....hihihi...ale tylko zdjęcia wstawiać, nic innego niech Wam do głowy nie przyjdzie....

  • Autor: aga9999 Data: 2008-08-27 19:37:58

    Alman pokaz palcem gdzie tu widzisz gigantyczny spor? Jeszcze sie krew nie polala ;)

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-27 19:18:25

    Żeby nie było wątpliwości. Wkn poprawiła mojego "byka" a potem "wymazała" treści,które nic nie wnosiły do tematu a były jedynie moimi przeprosinami za błąd i dowcipami dziewczyn z tego samego powodu. Dziekuję Wkn i przepraszam teraz za swój komentarz również nie na temat. Oj, dostanie mi sie po uszach od Janka. Ale jak go wysciskam w Otominie, to może mi wybaczy :-)

  • Autor: Wkn Data: 2008-08-27 19:33:54

    Nie wiem, czy go wyściskasz - odgraża się, że nie stawi się na zjazd, jeśli nie przyjadę z Parówką (czyt. z Parówkiem), a z tego, co wiem do ośrodka z wielośladami nie wpuszczają ;P

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-27 19:36:50

    ja wiem!!!!!

    namiot i moze przed osrodkiem spac razem z parowkiem :):):):):) hahahahahaha

  • Autor: Janek Data: 2008-08-27 19:39:46

    Przynajmniej bedę bezpieczny.:-))

  • Autor: Wkn Data: 2008-08-27 19:41:04

    strzelę Cię 10 wrzesnia, zaraz po pracy, w te niepoprawne chude pućki (te, które masz wyżej oczywiście)

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-27 20:19:24

    P.S.
    Na ile znam zycie zaraz bedzie wielka awantura, bo zawsze mi sie cos nie podoba.
    Tak (...) nigdy mi nie pasowala

    Dla mnie jest to po prostu normalne trollowanie, hehehe

    Bylam dzisiaj w lesie i zebralam cudowne prawdziwki i teraz je susze, jaka radosc i zapach w calym domu:)
    Wybierz sie na taka wycieczke z pieskiem , to chumor Ci sie poprawi od razu:)))
    No i wkladam zdjeciehahah

  • Autor: Janek Data: 2008-08-27 21:23:03

    ...t/Grazyno nazywasz moje rozważania i może ostre wypowiedzina różne tematy  trollowaniem, ja ni9e złośliwie ale szczrze wstawie dedykując Ci pewne słowa:
     

    Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.”

    (Albert Einstein)

     ...ze smutkiem stwierdzając, że świata nie dasz rady, gołębico oblecieć o własnych siłach, masz za ciężki dowcip.

     Kiedyś otrzegałem Cię, nie dowcipkuj na mój temat na forum i waż słowa.
     U mnie już nie masz taryfy ulgowej ze względu na "zapomnienie polskiego języka", aby  dołożyć w sposób iście ... potrafisz pisać po polsku.
    J.

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-27 21:48:54

    Przeczytaj teraz na trzezwo to co napisales, ja chyba naprawde pisze lepiej po polsku:) Janku, mnie lezy gdzies tam poza horyzontem Twoje dokuczanie!  Czy Ty naprawde nie masz innego celu bycia na tej stronie , niz dosrywanie komu sie da?  Grzyby prawie ususzone i zapachu nie da sie narazie wywietrzyc:))))

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-27 20:34:21

    Ja tylko w kwestii formalnej mam takie malutkie, skromniutkie pytanie:
    Czy juz wszsycy sobie dali po razie?, wytargali sie za lby? na kpali sobie do tylka? doskoczyli sobie do gardla?
    Bo ja tak sobie cicho siedze i obserwuje i powiem Wam, ze zaczyna mi sie podobac taki "cichy udzial z boku" ...
    Przy okazji, mialam mala galerie w Ustawieniach (nawet o niej zapomnialam) ale po apelu Janka zlikwidowalam :))) przeciez do Ustawien i tak nikt nie zaglada ....bez naglej i wazkiej potrzeby.... to na diabla mi ta galeria byla?? Od czasu kiedy wstawilam tam inne zdjecie, czyli ok. conajmniej rok temu, byla tylko jedna osoba, ktora to zauwazyla i nawet zadala prywatne pytanie odnosnie tego zdjecia.
    A tak wogole to zawuazylam dziwne zjawisko, ze jakos lubimy wystepowac w necie :)))) Moja zamieszkala bratanica zpytala mnie kiedys:
    "ciociu a dlaczego masz tylko jedno zdjecie w n-k?? wrzuc wiecej.." ale dziecku wytlumaczylam, ze nie bedzie wiecej, bo jedno wystarczy w celach rozpoznawczych, a ciotka nie Sofija Lorenowa to sie nie ma czym chwalic ... a gdyby byla Zoska od Lorenow to tez by sie nie chwalila z powodu bezpieczenstwa...Wlasnie, z powodu bezpieczenstwa..... a nasza klasa az sie roi od dzieci i dzieciatek... wystawa w sam raz dla zboczkow ............ Odbieglam od tematu.... jak zwykle ;((((

  • Autor: Wkn Data: 2008-08-27 21:05:53

    >) przeciez do Ustawien i tak nikt nie zaglada
    > ....bez naglej i wazkiej potrzeby....

    nie wiem, czy ważką i nagłą potrzebą mogę nazwać moje zwykłe i codzienne zaglądanie do ustawień - zwyczajnie mnie interesuje jak długo ktos jest z nami, jak często i w jaki sposób się wypowiadał i o ile ten ktoś pozwoli mi obejrzeć, to jak wygląda :)
    I tak sobie myślę, że nie tylko ja dośc często zaglądam w strony domowe innych.
    Zaraz lecę zobaczyć, czy usunęłaś swoje zdjęcie w czapie, które tak lubiłam :)

  • Autor: till Data: 2008-08-27 21:19:05

    Widziałam Twoje zdjęcie, podobało mi się, takie zakręcone i dla mnie mocno egzotyczne.
    Nie pytałam... tak jak wielu innych osób... ale lubię oglądać Wasze zdjęcia. Nie tylko te przedstawiające Wasze twarze, ale również te pokazujące same buty. Ogólnie lubię zdjęcia. Bardzo podobał mi się profil Alidab, na widok którego zawsze skręcało mnie z podziwu pomieszanego z zazdrością, że potrafi wyczarować tak piękne rzeczy i do tego ładnie je sfotografować. Żałuję, że zmienił się (prawdę mówiąc nie wiem kiedy? czyżby od czasu ramek?) na bezzdjęciowy.
    Nie przeszkadza mi, jeśli ktoś zamieszcza jakiś widoczek bądź czy cokolwiek innego- skoro mu tak w duszy zagrało, to już jego/jej sprawa.
    Pamiętam jedno zdjęcie z biustem, jedno z majtkami i szampanem w roli głównej, no i akt męski w profilu damskim. Nudno nie jest ;)))))
    no może tylko wieje nudą w moim profilu... ale taki właśnie jest mój profil.




  • Autor: alidab Data: 2008-08-28 17:34:33

    Till...:))) Uśmiecham się do Ciebie za ciepłe słowa choć w profilu tego nie widać...:)))
    A swoją drogą, to mam nadzieję, żę ta "nuda" u Ciebie jest stanem tylko przejściowym, prawda ?
    Po przeczytaniu pierwszych zdań  tego wątku zajrzałam do swoich ustawień (a dawno tego nie robiłam...) i odkryłam
    straszny bałagan - ramki spowodowały rozrzucenie zdjęć w dziwny, koślawy szereg .  Zachęcająco to nie wyglądało więc  usunęłam, zmieniłam zdjęcia a sugestie o potrzebie ich zlikwidowania z ustawień potraktuję poważnie z ust Gospodarzy tej strony.
    Póki co oglądam różne ciekawe i gościnnie wygladające profile i utrwalam w pamięci na wypadek wielkiego sprzątania....:)))

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-27 21:56:00

    ja widzialam i bardzo mi sie podobalo, szkoda ,ze zlikwidowalas:)

  • Autor: Janek Data: 2008-08-27 21:25:55

    No i jak zwykle, Janek nie potrafił wyłuszczyć o co chodzi i temat rozmył się ... 

  • Autor: agik Data: 2008-08-27 21:54:16

    dejcie ludzie pożyć... powaga... Dejcie pocieszyć się dobrym jedzeniem i dobrym towarzystwem
    Można nie oglądać, nie czytać, nie gotowac...- po co skakać sobie do gardeł...

    Ze też Wam się tak chce...
    Zawsze się znajdzie coś do skrytykowania i zawsze znajdzie się coś do pochwalenia- ja wybieram tę drugą opcję.

    Mnie się np nie podoba, ze kierowcy trąbią, wymachują rękami i uzywają brzydkich wyrazów.... I komu mam się pożalić????
    Chyba tylko Panu Bogu..........

    Pozdrawim wszystkich

    P.S. a tak swoją drogą, ciekawe czemu takie poruszenie wywołują zdjecia w profilach, a PRAWDZIWIE  ważny temat- mianowicie czy Marysia Zduńska poślubi doktora, jakos umyka....

  • Autor: till Data: 2008-08-27 22:15:22

    A Marysia to ma zdjęcie w profilu, czy nie?! ;))))))

  • Autor: agik Data: 2008-08-27 22:19:21

    Hmmm tego nie obadałam ... ale ogólnie to wydaje mi się bardzo miłą osobą i dobrze jej zycze...:D

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2008-08-27 22:25:42

    Myślę, że może poślubi...hmmmm a może nie:))

  • Autor: agik Data: 2008-08-27 22:29:17

    No właśnie ja też mam taką wielką nadzieję... :)

    W końcu- "nie pokonasz miłości..."

  • Autor: makusia Data: 2008-08-27 22:18:12

    zamiast komentarza:)

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-27 23:26:45

    Makusiu, Ty jak przycalujesz to az sie oderwac trudno :))))) to tylko z zazdrosci ;)

  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 08:54:01

    Użytkownik luckystar napisał w wiadomości:
    > Makusiu, Ty jak przycalujesz to az sie oderwac trudno :))))) to tylko z
    > zazdrosci ;)

    co by Ci nie było żal Marylko

  • Autor: solid snake Data: 2008-08-27 23:35:51

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    >  Wklejanie zdjęć potraw, wypieków, innych fotek, nie mających nic
    > wspólnego z  fizis danej osoby. SĄ NA TO RÓŻNE WĄTKI I TAM JEST ICH
    > MIEJSCE.Przecież wiadomą rzecza jest ze zdjęcia zabierają dużo miejsca na
    > serwerze.Nie będę nazywał takiego postępowania niewiedzą a za bardziej
    > dosadne, na które takie osoby zasługują, to zaraz dostanę epitecik.Usuńcie
    > swoje tego typu zdjęcia z ustawień, bo co by nie powiedzieć nie świadczy
    > to dobrze o wstawiajacych takie i w tych miejscach fotki.Może znów się
    > czepiam i nie mam racji ale co na to Olimp i
    > Moderatorzy? Janek P.S. Na ile znam życie zaraz będzie wielka
    > awantura, bo zawsze coś mi się nie podoba. Tak (...) nigdy mi nie pasowała.

    Co mnie wkurza : J A N E K drętwe wątki na forum, Takich starych pryków powinni tylko logować na stronach debile.pl. Przeszkadzają fajnym kobietkom w zamieszczaniu przepisów. Nie przejmujcie się panie tym knurem zawsze możecie go skomentować następującym fizis : "shut the fuck up" i koniec. Nie ma sensu z nim dyskutować, bo pewnie ledwo widzi to co pisze : fizis, Izis, Olimp, Zeus, Afrodyta. Pewnie afrodyzjaki mu w głowie, bo wiagra już nie działa. Zalecana wizyta u hydraulika tzw. przegląd. P.S. Nie użyłem epitetu. No to po awanturze !

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-27 23:48:09

    A oto  epitet cyt. "shut the fuck up" i na ile znam angielski (a znam) to dosc ciezkiej wagi. To znow tylko w kwestii formalnej.

  • Autor: solid snake Data: 2008-08-27 23:52:09

    Użytkownik luckystar napisał w wiadomości:
    > A oto  epitet cyt. "shut the fuck up" i na ile znam angielski
    > (a znam) to dosc ciezkiej wagi. To znow tylko w kwestii formalnej.
    Dobry epitet prawda ? Nikt nie trawi Janka, ale każdy jest grzeczny ja nie będę ......

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-27 23:57:06

    Czy dobry?? to sprawa wzgledna, tak samo jak wzgledne jest stwierdzenie, ze "nikt nie trawi Janka" ja trawie, a nawet lubie wiec moze lepiej niech sie kazdy wypowiada w swoim wlasnym imieniu.

  • Autor: miauka Data: 2008-08-28 00:13:18

    ciekawe czy numer Twojego gg zgadzalby sie z pewnym numerem.... niedawno zreszta podanym na forum...



  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 09:01:06

    na 100% !!!

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 00:01:07

    Zdajesz sobie sprawę, ze mówisz również w moim imieniu????
    Ktoś Cię o to prosił???
    Piękny debiut!!! Normalnie zazdroszczę!!! Pierwszy wpis na forum, i już jechane...
    A moze to Tobie Viagra juz nie pomaga i dlatego tak oblesnie atakujesz?
    Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj...

    Anegotka przeczytana w necie: chłopiec przybiega do mamy i móewi a ten mówi, ze jestem głupi i brzydki. Przyleję mu, co?
    Mama: Synku jesteś mądry i sliczny, ale bić nie wolno! Chłopiec: mam, ale ja go nie lubię! Mama: nie lubić wolno!!! Nie wolno bić!!! "

    Koniec anedgotki.

    A TY lepiej wytrzyj nosek chłopczyku!!!

    Bez odbioru!!!

  • Autor: solid snake Data: 2008-08-28 00:11:36

    Użytkownik agik napisał w wiadomości:
    > Zdajesz sobie sprawę, ze mówisz również w moim imieniu????Ktoś Cię o to
    > prosił???Piękny debiut!!! Normalnie zazdroszczę!!! Pierwszy wpis na forum, i
    > już jechane...A moze to Tobie Viagra juz nie pomaga i dlatego tak oblesnie
    > atakujesz?Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj...Anegotka przeczytana
    > w necie: chłopiec przybiega do mamy i móewi a ten mówi, ze jestem głupi i
    > brzydki. Przyleję mu, co?Mama: Synku jesteś mądry i sliczny, ale bić nie
    > wolno! Chłopiec: mam, ale ja go nie lubię! Mama: nie lubić wolno!!! Nie wolno
    > bić!!! "Koniec anedgotki.A TY lepiej wytrzyj nosek chłopczyku!!!Bez
    > odbioru!!!
    Ty Ufolu.

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 00:15:40

    Hi, ja również pozdrawiam serdecznie :)))

  • Autor: Janek Data: 2008-08-28 08:06:45

     "...zamieszczaniu przepisów. Nie przejmujcie się panie tym knurem zawsze możecie ..."

    Nie martw się, świnie internetowe są bezpieczne.

  • Autor: solid snake Data: 2008-08-27 23:57:24

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    >  Wklejanie zdjęć potraw, wypieków, innych fotek, nie mających nic
    > wspólnego z  fizis danej osoby. SĄ NA TO RÓŻNE WĄTKI I TAM JEST ICH
    > MIEJSCE.Przecież wiadomą rzecza jest ze zdjęcia zabierają dużo miejsca na
    > serwerze.Nie będę nazywał takiego postępowania niewiedzą a za bardziej
    > dosadne, na które takie osoby zasługują, to zaraz dostanę epitecik.Usuńcie
    > swoje tego typu zdjęcia z ustawień, bo co by nie powiedzieć nie świadczy
    > to dobrze o wstawiajacych takie i w tych miejscach fotki.Może znów się
    > czepiam i nie mam racji ale co na to Olimp i
    > Moderatorzy? Janek P.S. Na ile znam życie zaraz będzie wielka
    > awantura, bo zawsze coś mi się nie podoba. Tak (...) nigdy mi nie pasowała.
    Janek, ale z Ciebie zadymiarz, jak chcesz laski z WŻ wyrwać to są inne sposoby, chyba, że w Twoich czasach wyrywało się na zadymę, chociaż z historii kojarzę, że wtedy wystaczyło maczugą w łeb i do jaskini. Mylę się ?

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 00:08:01

    Kotku,narazasz sie na banowanie :))) Fanki Janka zaraz przybiegna z obrona?, albo nie:))) Janek jest ciezkim orzechem do zgryzienia, nawet moje zeby nie daja rady, nie mysle, ze Tobie odpowie:) Myle sie?

  • Autor: bea39 Data: 2008-08-28 10:03:14

    Grażynko, po raz kolejny straszysz zemstą fanek Janka. Klub powstał w formie żartu, będąc efektem rozmowy na czacie. Nietaktem jest wobec nas, które tam się wpisały, straszenie nami kogokolwiek.

  • Autor: Janek Data: 2008-08-28 01:05:20

    Przetrwał z tamtego okresu jeszcze solidny szczurnake...

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 00:48:40

    I znowu narobiles smrodu, tak jak zawsze, gratuluje! Teraz uzytkownicy strony kloca sie nawzajem, czy to bylo Twoim zamiarem???? Ta wielka awantura??? Bo Zawsze cos Ci sie nie podoba??? I nigdy Ci nic nie pasuje???

  • Autor: łOSOS Data: 2008-08-28 01:02:10

    tineczko jestem po twojej stronie...aż przykro czytać ...to wyżej ,naprawdę. Ja moich zdjęć nie usunę tylko dlatego że ,się Jankowi nie podoba ...chyba że, nakaże to moderator strony lub po prostu zrobi to sam...

    Z wypowiedzi Janka wnioskuję że rzeczywiście wszystko go wkurza...cyt. nie tylko na WZ

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 07:45:18

    fajny zabieg - calkiem niewinna wypowiedz lOSOSIA juz po tych wezowych. Nic do Ciebie nie mam lOSOSiu, tylko czemu zakladasz nowy wezowy profil ???? Tak sie sklada, ze niektorzy to wiedza :)))))))))))))))

  • Autor: till Data: 2008-08-28 07:55:16

    Mariniku- zerknij do mojego profilu. Zobaczysz tam chyba już trzy osoby, które korzystają z tego samego lokalnego operatora sieci, co ja. Nie znam ich, nie korzystają z tej samej klawiatury... jedyne co mamy ze sobą wspólnego, to miasto, w którym mieszkamy i firmę dostarczającą net... Nie wiem, jak to jest z łososiami i wężami, ale taka sytuacja jak u mnie też jest możliwa :)

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 09:03:01

    fakt, ale nie bardzo wierze w TAKIE zbiegi okolicznosci jak w przypadku powyzszym.

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 10:26:40

    Marinik, mam do Ciebie ogromny szacunek. Nie podoba mi sie jednak Twoja insynuacja skierowana do Losos i jej nickow. Myslisz powaznie, ze kobieta wstawiajaca zdjecia swoich dzieci w profil, bawila by sie rowniez z zakladaniem innych nickow? Losos ma odwage napisac o tym co mysli we wlasnym imieniu.To szukanie, podejrzewanie kogos o rozne "licza" jest wedlug mnie jakims nieporozumieniem. Czy kazdy, kto ma inne zdanie niz wiekszosc odrazu musi byc koniem Trojanskim?

    Watki tego typu (Janka) doprowadzaja do podejrzen, awantur i jeszcze wiekszej odleglosci miedzy ludzmi na WZ.
    Wiele osob po prostu zamyka buzie:)

    Szkoda

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 10:52:23

    powaznie to WIEM, ze waz i lOSOS loguja sie z tego samego IP. Faktem jest to co napisala till - u niej tez mozna zobaczyc kilka osob logujacych sie z tego samego IP. Znamienny jest wg mnie termin JEDYNYCH wypowiedzi wezowych i wypowiedzi lOSOSIa w tymze watku. Insynuacja?
    Jesli nieprawda (chyba sie nie dowiemy) to przepraszam,

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 11:03:47

    Marinik, jestes w takim razie detektywem WZ- tu :)  Dla mnie nie do pojecia jest takie postepowanie, znaczy posiadanie roznych nickow. Poczekamy, moze Losos sie wypowie. W dalszym ciagu wierze , ze to jest jej jedyny nick. Pozdrawiam

  • Autor: bea39 Data: 2008-08-28 11:17:35

    przez dłuższy czas miałam zablokowane konto na jednym z profili i oskarzona o naduzywanie regulaminu użytkowania tylko dlatego,że ktoś inny miał to samo IP co ja. Sytuacja nieprzyjemna, pełna insynuacji które nie miały miejsca. Właściciele do tej pory nie przeprosili mnie za podejrzenia i bezpodstawne zarzuty. Nie można nikogo "podejrzewać" tylko dlatego że wystąpił jakis zbieg okoliczności 

  • Autor: łOSOS Data: 2008-08-28 13:27:32

    chyba jednak nie do końca...marinik.Niewiem o co Ci chodzi człowieku.Myślisz ,że ja mam czas bawić się w takie pierdoły jak takie dziecko .Napisałąm co myślę ,bo sama mam te cholerne zdjęcia w profilu!!!! Myślałąm że tu się gotuję i gada o gotowaniu ...niestety jeszcze szpieguje i oskarża ludzi ... Gdyby nie to ,że na szczęście jest tu wiele INNYCH  osób ,które naprawdę polubiłam,TO już bym odeszła ,bo robi się całkiem nieprzyjemnie i od wczoraj jest to jakaś plaga...Terasa Marcjan też wczoraj usunełą wszystkie swoje przepisy ...bo znowu ktoś oskarzenia i insynuacjie snuje!! ZROBIŁĘŚ MI WIELKĄ PRZYKROŚĆ TO TYLE!!!!! wszystkich innych pozdrawiam bardzo serdecznie w tym p.Janka i bez złośliwości....marta

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 13:52:09

    Użytkownik łOSOS napisał w wiadomości:
    > chyba jednak nie do końca...marinik.


    co nie do konca??????


    Niewiem o co Ci chodzi człowieku.

    szkoda - CZLOWIEKU.



    Myślisz ,że ja mam czas bawić się w takie pierdoły jak takie dziecko .Napisałąm co
    > myślę ,bo sama mam te cholerne zdjęcia w profilu!!!!
    tez napisalem to co mysle -

    Myślałąm że tu się gotuję
    tu sie nie gotuje

    > i gada o gotowaniu ...
    gada sie na rozne tamaty

    niestety jeszcze szpieguje i oskarża ludzi ...
    lo matko,jeszcze wiele mniej lub bardziej nieprzyzwoitych rzeczy sie robi

    Gdyby nie
    > to ,że na szczęście jest tu wiele INNYCH  osób ,które naprawdę
    > polubiłam,TO już bym odeszła ,bo robi się całkiem nieprzyjemnie i od
    > wczoraj jest to jakaś plaga...Terasa Marcjan też wczoraj usunełą wszystkie
    > swoje przepisy ...bo znowu ktoś oskarzenia i insynuacjie snuje!! ZROBIŁĘŚ MI
    > WIELKĄ PRZYKROŚĆ TO TYLE!!!!!

    Przeprosilem - z zastrzezeniem, ze przepraszam, jesli to co napisalem nie jest prawda, a tego tak naprawde - nadal nie wiemy
    TO TYLE - skonczylem
     i polecam wiekszy dystans do swojej osoby- pani marto - bez zlosliwosci (no- moze z niewielka)
    wszystkich innych pozdrawiam bardzo serdecznie w
    > tym p.Janka i bez złośliwości....marta

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 14:08:26

    maryniku ja cíe strasznie lubie aleoskarzony jest zawsze niewinny dopuki mu sie winy nie udowodni. No ale jesli tak moze byc ze to samo IP maja rozne osoby to nie ma coo drazyc bo moze trafic niewinnego. A szkoda by bylo i przykrosc komus mozna sprawic. Lepiej siupnijmy na zdrowie! Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku! I bez podtekstow, urazy itp, itd.

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 14:20:49

    alez Dorotko- calkowicie sie z Toba zgadzam i nie zamierzam NIKOGO oskarzac, ani niczego udowadniac - ot zglosilem publicznie to, co mi sie nasunelo, a ocene kazdy bedzie mial wlasna. Dlatego tez uzylem slowa PRZEPRASZAM ( z zastrzezeniem). A ostatni moj post (lekko zlosliwy) jest reakcja, na poprzedzajacy go i cytowany - jego ton i klimat tudziez uzyte sformulowania sa dosc jednoznaczne
    Siupanie tez juz dokonane w tym watku.
    :))))))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 14:27:59

    No jak to beze mnie tak siupales niecnoto jedna?! No to siup za kare ze beze mnie a...juz

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 14:33:30

    o kurde - tom sie nie spisal - SIUP - z Dorotka i wszystkimi chetnymi.

    P. S. - i musze sie wyzalic  - schrrzanilem moja tegoroczna listkowke - - schowalem ja gleboko w szafie- zeby nie wypic przed wizyta luckystar, tyle, ze nie odlalem poo krotkiej maceracji- stala razem z liscmi - szlag trafil prawisdlowy smak WRRRRRRRRRRRRRRRRRR

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 14:38:31

    ooo widzisz kradzionym sie nie utuczysz. A czemu kradzionym? Bo sam chciales wypic niecnoto ty jedna...terefere luckystar Ja jej zaraz podam zeby ci szafe przeszukala jak przyjedie coby sprawdzic smak. No co? Musi wiedziec jaka wyjsc nie powinna

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-28 14:38:45

    Alez nie przejmuj sie, przeciez ja i tak nie znam prawidlowego smaku ;)) wiec siupniemy tym nieprawidlowym i tez bedzie dobrze, czyli prawidlowo :))))

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 14:42:14

    to nie tak- juz odcedzilem i stoi sobie ladnie w karaweczce, ale wstyd bylby TAKA czestowac. Na cale szczescie, albo szczescie w 2 nieszczesciach Ave zrobila ten sam blad i w ramach akcji ratowania znalazla sposob - ha -

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-28 14:47:50

    Mariniku, jaki wstyd ??? Tam w "poradach kuchennych" robia przetwory z kradzionych owocow i nie masz pojecia ile maja radochy :)))) jest tak wesolo ze ja czytajac parsknelam kawa i w ostatniej chwili ratujac klawiature zalalam dokladnie siebie. Ratowana czy nie, ta nalewka bedzie pita i tyle ;)))))

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 14:52:15

    Radochy? Wlasnie bo wstydu nie maja te zlodzieje jedne ot co! A wiec wniosek: Bezwstydnym badz ..Kto chetny? to i radocha sie znajdzie A jak jeszcze naleweczka podlejesz to juz zupelnie.

  • Autor: łOSOS Data: 2008-08-28 16:30:59

     a jakiego tonu i klimatu oczekujesz ode mnie po swojej wypowiedzi????  (czyt. oskarzeniu?) mam usmiechnac i juz???
    A! jeszcze jedno....fakt przeprosiles....

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 14:26:14

    Lososiu nie denerwuj sie prosze. Spotkala cie przykrosc fakt. Ja nie uwazam ze Marynik ma w Twoim przypadku racje, ale nieraz wpadaja do nas jakies dziwne trolle internetowe robia szumu i znikaja. No i potem tak sie robi ze niewinny oberwac moze...
    A Teresa.Marcian wycofala przepisy bo wstawiala niektore z z czasopisma nie podajac zrodla i na to zwrocono jej uwage. Regulamin i prawa autorskie trzeba szanowac, wszystko jedno czy nam sie podoba to czy nie. Bardzo mi zal jej przepisow bo miala swietne, wystarczyly gdyby dopisala skad je ma i juz. Nikt by sie nie czepial. Ale skoro wolala usunac to trudno. Pozdrawiam serdecznie!

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 10:42:42

    Ludziska!!!
    A co Wy na to, zeby przestać już wałkowac ten temat?

    Bo rozbryzgujące gówno obejmuje coraz większe obszary? I niedługo już umoczy wszystkich, którzy znajdą się w zasięgu?

    Nie mozna podchodzić do siebie nawzajem z szacunkiem? Nie trzeba się lubić, można mieć inne zdania, ale akurat w tym przypadku- co to wszystko da?
    Pogryziemy się do krwi, a efekt będzie taki, ze wszyscy wyjdziemy z tego przegrani... Po co?

    Czy to tak trudno, zeby komus, kto jest CHAMSKO obrażany, puściły nerwy?

    Kochani, koleżanki i koledzy, bracia i siostry ( by nie rzec Towarzysze i Towarzyszki) - macham Wam białą flagą, odnośmy się do siebie nawzajem z zyczliwością- to naprawdę nie boli...
    Od nas wszystkich zależy, ajkie to będzie miejsce!!!! Nie tylko od Janka, nie tylko ode mnie....

    Proszę....

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 10:49:02

    AAA, i jeszcze jedno-
    To nie jest konkurs- nikt nie wygra tostera....

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-28 10:52:44

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 10:52:46

    ale SIUPnac mozna :))))))))

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 11:07:16

    troche wczesnie:)))  ale SIUP!!

  • Autor: Shaera Data: 2008-08-28 10:55:41

    agik, ja też tego nie rozumiem, dla mnie ta cała awantura jest w ogóle bez sensu Przeczytałam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się, po co te wyzwiska, po co idiotyczne komentarze... Dobrze, że nikt (chyba) się obraził i nie opuścił tej stronki na dobre

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 11:03:07

    zgadzam sie- choc za wezem tesknic nie bede :)))))))

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-28 12:15:15

    A Ty plazow nie lubisz ???? ;))

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 12:21:25

    hm.. jaby tu powiedziec...
    weze to gadziny he he faktem jest, ze nie darze ich sympatia.

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-28 12:25:01

    No masz racje wpierniczylam gady i plazy do jednego wora :))))))))))))))) to chyba z pospiechu przed tym wielkim pakowaniem :))))))))))))))

  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 13:38:30

    i jak tu nie cmoknąć Takiej Agusi :))

  • Autor: Glumanda Data: 2008-08-28 14:19:33

    Oraz.. "Przekazcie sobie znak pokoju" :D

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-28 14:22:38

    No to jak juz jest "znak pokoju" to niech jeszcze bedzie "ofiara spelniona" i do garow marsz :)))) 

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 15:39:27

    Puk, puk ,Glumando,tu mama Rozyczki,pisze z jej konta,poniewaz swoje usunelam,stwierdzilam ze nie ma co zasmiecac ,faktem jest ze cora wstawia tez moje przepisy.Powiem tylko jedno strzez na Panie  takich moderatorow jak Janek,(chwala ze nim nie jest)ale dym jest, tak jak zaplanowal:))Jak w piosence,ze w czasie deszczu dzieci sie nudza,ale....to nie dzieci sie nudza,tylko Janek,znow jest w centrum zainteresowania,dopiol swego i zaden znak pokoju tu nic nie pomoze,mysle tez ze wcale nikt do niego nie napisal na gg,tylko  zalozyl watek, zeby znow mieszac,i niestety udalo mu sie.Tak przy okazi,Tineczko bardzo cie lubie,nie przejmuj sie dosrywkami,badz dalej soba,i pisz to co myslisz ,bo szczerosc zawsze poplaca.Pozdrawiam zarloczkow.Mama Rozyczki.

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 15:48:54

    Sorry, mialam sie nie odzywac już, ale nie moge. bo mnie zaraz rozerwie!!!!!!!!!!
    K.........- chleba i igrzysk!!!!
    Niech się Janek podłozy- niech coś powie, obojętne co.... Niech się Tineczka odezwie, niech cos powie, obojętne co...
    Zawsze jest powód do zwady!!!
    Zawsze można komus coś wrzucić do ogórdka- a najlepiej gnijące i żeby dłuuuuuuuuuugo śmierdziało...

    Nikt, do jasnej xxxxxxxxx nie może wiedzieć, co Janek maił na myśli, nikt nie może wiedzieć, co Tineczka miała na myśli...
    wIEMY, TO CO JEST NAPISANE!!!! Czy tu ktoś jest Bogiem, zę wie, k.................... najlepiej co kto miał na  myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    I to K............................ WIE LEPEIJ!!!!!!!!!!!!!!1

    bARDZO WIELKIE SORRY, ALE MNIE SIĘ JUŻ NIE PODOBA!!!!


    ( I xxxxxxxxxxxxxx - ROZWALIŁAM KLAWIATUYRĘ)

  • Autor: Balbina71 Data: 2008-08-28 16:21:55

    Agik, zabciu dostanie ci sie z a ta poprawna polszczyzne

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 16:22:59

    Brawo,slownictwo z pod budki z piwem,gratuluje:) Mama Różyczki.

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 16:26:25

    zapraszam do siupania Mamo - Ciebie i cala ekipe z Twojego IP (nie powiem jaka bo znowu wyjdzie, ze pieniacz jestem)

  • Autor: aloiram Data: 2008-08-28 16:27:56

    DOBRE!!! no to siup :-))

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-28 16:32:18

    Użytkownik marinik napisał w wiadomości:
    > zapraszam do siupania Mamo - Ciebie i cala ekipe z Twojego IP

    ło matko ale sie uśmiałam

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 16:49:23

    Chetnie sie przylacze,ale ja siupam tylko z madrymi ludzmi ,a Ty no coz,poznaj glupiego po smiechu jego.Mama rozyczki

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 16:50:41

    Jakie urocze!!!!!!!!!!1

  • Autor: aloiram Data: 2008-08-28 16:57:20

    Nie potafisz, nic od siebie napisać??? Już już nie po raz pierwszy z tym wyjeżdżasz... i nie Ty pierwsza, to napisałaś do Dorotyxx.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-28 17:02:42

    Użytkownik niebieska-różyczka napisał w wiadomości:
    > poznaj
    > glupiego po smiechu jego.

    Ja wesoła dziewuszka jestem , często sie śmieje . Swoją drogą wole sie śmiac niż mieć rozdwojenie jaźni , a może roztrojenie


    >Mama rozyczki

    bez kitu ja juz nie wiem z kim pisze ... czy Ty jestes mama różyczki, tata różyczki, babcia różyczki a może kuzyn albo wujek???

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 16:48:09

    Cieszę się, ze doceniasz ::)
    Nie dam się sprowokowac już... Zachęcam do rozwinięcia głebokiej oceny mojego słownictwa- ale kużwa w osobnym wątku :)
    Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 16:23:46

    a mielismy SIUPAC he he

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 16:57:20

    marinik , ja juz sie zataczam:))) SIUP!

  • Autor: Baśka Data: 2008-08-28 17:00:09

    Ja wolę siupać niż odzywać sie,to pierwsze mnie relaksuje.

  • Autor: tineczka Data: 2008-08-28 16:54:29

    hehe, agik, taka mila i spokojna udawalas:))) a tu rzucasz "paniami" i "panami" na lewo i prawo:)))) Ja bym nie miala odwagi hihihi, zrobilas mi wieczor wesolym!!! Bravo, nalezalo sie nas wszystkich przywrocic do trzezwosci, po tym siupaniu od rana:)))

    PS/ moge natychmiast wyslac Ci nowa klawiature!
    Buziaki tineczka

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-28 16:57:27

    a ja ciebie agik poprosze grzesznie o nie uzywanie slownictwa wulgarnego na forum  ! 

    Upomnienie!!!
    Kara:
    przelot kontolny nad Zielona Gora --- w koncu nie daleko masz !!! :):):):):)

    ps: fotki z lotu na moj e-mail!!!! co bym mial co ogladac:):):):)

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 17:16:40

    Hmmm, jestem całkiem zagubiona- jestem grzecznie proszona, upomniana, czy ukarana?
    Bardzo wszystkich przepraszam za słowa wulgarne...
    Poniosło mnie trochę, a i siupanie dołozyło ... Niestety WŻ ma edycję tylko na 5 min- nie mogłam zmienić nic, jak juz mi troszkę przeszło...
    Na swoją obronę mam tylko to, ze napisąłm juz tu wiele słów, a nie uzyłam nigdy niczego "zakazanego". Przyjmuję, ze nie są akceptowane tu słowa nie mieszczące się w słowniku, tylko znowu- regulamin nie zabrania!!! Jedynie nie pochwala- a dla mnie to zasadnicza różnica...

    P.S. Do Zielonej Góry mam 300 km- na mietle - moge zalecieć, na paliwo mnie chwilowo nie stać...( hi- kapusty się najem dla poprawienia ciągu- jesli na mietle na być)

  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 17:20:35

    i zaś Aga!!!!! prawie piłam kawę

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-28 17:21:29

    no to danie wiesz jakie zrobic:)
    KAPUSNIAK :D:D:D:D:D:D
    pozdr... i nie zagubiaj sie :) GPS wlacz :):):):):):)

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 17:29:37

    Teraz powaznie- mam Gps- takiego w kręgosłupie, powaga...Zawsze mnie jakoś prowadzi, ale na .......... ( autocenzura ) chamstwo, jawne dowalenie, bezproduktywne prostackie dosrywki mój GPS ma .... ( autocenzura) wirusa. Normalnie nie działa. Bardzo się tego wstydze, bo uważam, ze warto się zastosować do mądrego chińskiego przysłowia- nigdy nie dyskutuj z głupcem, bo ludzie nie zauważą róznicy.
    I jak wszystko idzie normalnie- to GPS działa- Agusia jest miła i grzeczna, ale jest pewien pozim, który GPS-a blokuje- wtedy wyłazi z Agusi wredna suka...

    dalej nie wiem, czy jestem grzecznie proszona, upomniana, czy ukarana...

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-28 17:32:29

    ja zawsze prosze:)

    ps. gleboki wdech i wydech :) i tak 10 razy moze pomoze:)
    cmok:)

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 17:37:02

    Eee tam, już dobrze :)
    szkoda tylko, ze nie mogę usunąć mojego brzydkiego wpisu :)- jakiś przykry cień rzuca na mojego kryształowego nicka :)

  • Autor: nonka4 Data: 2008-08-28 19:28:53

    O Agik!! dawno się tak nie ubawiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Choć zostałaś ukrana,,,napomniana..
    A słowa wulgarne słychać na każdym zakręcie i to coraz częściej od smarkaczy i dzieciaczków!
    Zapraszam na kapuśniaczek-stoi na kuchence!!

  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 17:03:43

    Agusia wyluzuj pliss , bo ja nie mam wodoodpornej klawiatury

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-28 17:06:02

    Użytkownik makusia napisał w wiadomości:
    > Agusia wyluzuj pliss , bo ja nie mam wodoodpornej klawiatury


    a ja monitora

  • Autor: Paola_r Data: 2008-08-28 17:35:45

    A moja przykomputerna mysz nie "umi" pływać :D

  • Autor: Janek Data: 2008-08-28 16:52:56

    Nie zarzucaj mi kłamstwa bo ... mimo wszystko jesteś kobietą (jak myślę) bo wiele rzeczy potrafię znieść ale nie to...
    bo to też chamstwo z Twojej strony.

    JEŚLI BĘDZIE  20 GŁOSÓW BYM OPUBLIKOWAŁ TREŚĆ TEGO CHAMSKIEGO TEKSTU, OPUBLIKUJĘ GO...

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 17:01:52

    Bedziesz mial wiecej ,ja sama dam 20 glosow:) chetnie poczytam.Wiesz mozna sobie konto zalozyc samemu,napisac idiotyczny teks,a potem biadolic ze nas obrazaja,jezeli sie myle ,to przepraszam.Mama rozyczki

  • Autor: aloiram Data: 2008-08-28 17:09:45

    O 20 kont, to nawet ja Cie nie podejrzewałam. Swoją drogą, to normalna osoba( w potocznym tego słowa znaczeniu), ma jedno konto i  o zakładaniu większej ilości nawet nie myśli :-)) Insynuowanie komuś takich rzeczy, jak Ty może świadczyć, moim zdaniem, ze masz w tym sporą praktykę.

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 17:19:55

    Przeciesz to jest do sprawdzenia ile mam kont,a wyslac glosy nie jest trudno,mozna z kawiarenki internetowej prawda?jezeli juz dyskutujemy.:)
    Mama  rozyczki.

  • Autor: aloiram Data: 2008-08-28 17:25:59

    Ja powtórzę, jeszcze raz: normalnym osobom, nawet nie przyjdzie to do głowy. Chyba, trzeba być bezrobotnym (czytaj: totalnie bez zajęcia), zeby sobie na coś takiego pozwolić.

  • Autor: Janek Data: 2008-08-28 17:27:19

    Jesteś bardziej niż podła...

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-08-28 17:33:29

    Szkoda slow,ustepuje bo jestem mlodsza.:)Mama rozyczki.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2008-08-28 17:04:11

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:

    >JEŚLI BĘDZIE  20 GŁOSÓW BYM OPUBLIKOWAŁ TREŚĆ TEGO CHAMSKIEGO
    > TEKSTU, OPUBLIKUJĘ GO...


    1 głos

  • Autor: Bodek Data: 2008-08-28 17:09:53

    jesli ten tekst zawiera slownictwo nieladne:) to moze na maila???

  • Autor: J.K45 Data: 2008-08-28 17:37:55

    Uwazam ze Janek przez tak dlugi czas jaki jest z nami dal sie nam poznac jako czlowiek byc moze impulsywny ale uwazam ze jest bardzo honorowy i wedlug mnie nie ma mowy o jakis matactwach z JEGO strony.Pozdrawiam Jadzia

  • Autor: Maddalena Data: 2008-08-28 17:43:57

    no wiesz, kazdemu sie zawsze moze zdarzyc heheeh

  • Autor: Maddalena Data: 2008-08-28 17:44:17

    zartowalam, ale chyba nikt nie ma watpliwosci!

  • Autor: smakosia Data: 2008-08-28 17:47:04

    Czasami się z Jankiem nie zgadzam, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy podejrzewać Go o to, iż wymyślił sobie ten paskudny wpis na GG. To bzdura. Na koniec dodam, że nie dopisuję się do grona proszących o opublikowanie treści tego wpisu. Nie chcę czytać słów, które "kogoś" zraniły lub mogą jeszcze raz zranić. Nie bawi mnie to i nie jestem ciekawa. Raczej jest mi trochę smutno... Ps. Nigdy nie stoję w tłumie, który podbiega, by oglądać czyjąś tragedię, co często można zaobserwować na ulicach :-(

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-08-28 17:55:49

    choc moze sie nawet czesciej z Jankiem nie zgadzam niz ty podpisuje sie "recamy i nogamy" pod Twoja wypowiedzia....Pozdrawiam serdecznie!

  • Autor: agik Data: 2008-08-28 18:07:49

    A nie się zdaje, ze nie chodzi wcale o Janka- niestety...
    Ja mam bardzo czesto swoje zdanie- odmienne od zdania wszystkich innych osób...Powaga- naprawde mi to nie szkodzi we wspólzyciu z jakiejs grupie. Mnie sie wydaje, ze spora liczba osób ma jakieś swoje frustracje- i je w taki .... denny spoób wyładowuje na Janku- bo akurat sie podwinął...
    Ja znam treść tego "przekazu", który SZCZUR  wysłał Jankowi...
    Powaga...
    Wspólczuję SZCZUROWI-  jaki głupi i biedny jest!!!! Biedny i głupi! Głupi i biedny!!!!
    Tyle ...syfu na sobie miec- to straszne, powaga. Aż mi straszno, ze sam się SZCZUR własnym jadem zadławi...

    Janku! zachowałeś się bardzo fair- i niech tak zostanie. Ten syf SZCZURA Cię nie obryzga- wiesz, czemu?- bo to nie Twoj syf- tylko SZCZURA- i niech SZCZUR tym się martwi...

  • Autor: marinik Data: 2008-08-28 17:58:39

    smakosiu- pozwolisz, ze podeepne sie pod Twoj post.
    Przypomialo mi sie, ze oprocz SIUPania mozna jeszcze pospiewac, wiec dedykuje ninieszym piosenke rozwojonym osobowosciom:

    łuhu łaha łuhu łaha łuhu łaha...

    Mam na prerii dom mam dom mam dom tam przycupnę u drzwi i...
    postaram się nie zmrużyć oka, gdy przyjadą do mnie moje myśli
    rozkulbaczę konie, zaproszę za próg, zapytam: jak droga??
    zapytam: należycie do mnie, czy do mojego we mnie wroga??

    łuhu łaha łuhu łaha łuhu łaha...

    będę czekał, nie zasnę
    paluchy w drzwiach przytrzasne, własne
    będę czekał, nie zasnę
    paluchy w drzwiach przytrzasne

    i będę pytał spokojny, zły nie będę w ogóle
    jesli beda wsród was także te ochrypło-czarno-ponure
    byle by gaz uiścić będziemy sobie pichcić, będziemy sobie mieszkać
    was braciszkowie czarni czul przytulę, przeganiać was chcę przestać

    łuhu łaha łuhu łaha łuhu łaha łuhu łaha

    przemówcie do mnie ja wysłucham co macie do powiedzenia
    bo żeby się obudzić muszę poznać date i miejsce waszego urodzenia

    będę czekał, nie zasnę
    paluchy w drzwiach przytrzasne, własne
    będę czekał, nie zasnę
    paluchy w drzwiach przytrzasne

    nie zasnę! nie zasnę! nie zasnę! nie zasnę! nie!

    jada braciszkowie moje - jadą, czarne kowboje
    jada braciszkowie moje - jadą, gnoje
    jada braciszkowie moje - jadą, czarne kowboje
    jada braciszkowie moje - jadą, troche się ich boje
    jada braciszkowie moje - jadą, czarne kowboje
    jadą, w pistoletach mają ołowiano-chujowe nastroje

    mam na prerii dom tam przycupnę u drzwi i
    postaram sie nie zmrużyc oka, gdy przyjadą do mnie moje mysli
    rozkulbacze konie, zaprosze za próg, zapytam: jak droga?
    zapytam: nalezycie do mie, czy do mojego we mnie wroga?
    i będę pytał spokojny, zły nie bede w ogóle
    jesli beda wsród was także te ochrypło-czarno-ponure
    byle by gaz uiścić będziemy sobie pichcić, będziemy sobie mieszkać
    was braciszkowie czarni czul przytulę, przeganiać was chcę przestać

    http://www.youtube.com/watch?v=lhH6BZpRzzw

  • Autor: makusia Data: 2008-08-28 18:02:03

    też wolałabym żeby Janek tego tekstu nie publikował , to jest bolesne, a troll który to napisał będzie miał powód do dumy wrrr.. Uważam ze zarzucanie Mu kłamstwa jest bezpodstawne.. albo jest to prowokacja ... Janku nie daj się podpuszczać .Komuś wyraźnie na tym zależy.

  • Autor: solid snake Data: 2008-08-28 21:27:53

    Użytkownik Janek napisał w wiadomości:
    > Nie zarzucaj mi kłamstwa bo ... mimo wszystko jesteś kobietą (jak myślę) bo
    > wiele rzeczy potrafię znieść ale nie to...bo to też chamstwo z Twojej
    > strony.JEŚLI BĘDZIE 20 GŁOSÓW BYM OPUBLIKOWAŁ TREŚĆ TEGO CHAMSKIEGO
    > TEKSTU, OPUBLIKUJĘ GO...

    Janku, przylazłem z pracy i widzę, że znowu coś wymyślasz, żeby zaciekawić towarzystwo, tym razem podpis na gg, jutro pochwalisz się mail em od Ojca Rydzyka, a pojutrze ...... ludzie weżcie się do roboty to nie będzie czasu na bezsensowne pierd.....P.S. Zbanujcie Janka, to wszystkim wyjdzie na dobre.Ja może poproszę głosowanie w tej materii, 2 głosy i po Jasiu :)

  • Autor: Janek Data: 2008-08-28 22:22:11

    b/k
    ...a na portfelu grzybka sam'a jesteś jak mi wiadomo.

  • Autor: bea39 Data: 2008-08-28 22:31:12

    hmm kulturą osobistą to ty chyba na bakier a i strony chyba pomyliłeś

  • Autor: piegusowa Data: 2008-08-28 23:31:27

    Zazwyczaj nie czytam prowokacyjnych wątków i nie udzielam się w nich pomna, że nie warto.
    Na początku wdałam się w taką dyskusję i żałowałam.
    Nie zawsze chamstwo pisane jest brzydkimi wyrazami.
     Na pierwszy rzut oka "piękne" słowa często są podszyte brudem.
    Widzę tu takie, ale rzeczywiście, jak w życiu, są ludzie i ludziska.


     Zła na siebie, że złamałam zasadę niewypowiadanie się w niektórych wątkach - Piegusowa.

  • Autor: jasia Data: 2008-08-28 23:52:26

    a ja myslę, że wszystkim wyjdzie na dobre , jak ciebie zbanują...

  • Autor: luckystar Data: 2008-08-29 01:02:14

    Brawo Jasiu, tez mysle, ze snake kwalifikuje sie do bana bez kolejki ..:)))

  • Autor: jasia Data: 2008-08-28 23:56:21

    janku nie rób tego, nie dawaj satysfakcji osobie tak podłej co napisała na gg, ani tym którzy tutaj ci żle życzą...
    pozdrawiam jasia

  • Autor: Basienkaa0 Data: 2008-08-29 00:07:40

    307 czekam na propozycje.....

  • Autor: jasia Data: 2008-08-29 00:02:17

    Spodziewałam się jakiejś rzeczowej dyskusji...
    a co widzę?... jakas nagonka...wylewanie żalów....
    tylko niektorzy podeszli do sprawy powaznie i na temat,
    smakosiu twoje wypowiedzi zawsze uspakajają i wprowadzają jakis ład.
    pozdrawiam serdecznie jasia

  • Autor: avea Data: 2008-08-29 09:05:49

    No kochani to co własnie przeczytałam to poprostu mistrzostwo .Szkoda,że użyto tak wielu słów aby posiać zamet i zniszczenie.Poległo jak zwykle wielu niewinnych...I co lepiej Wam?? Warto było??zobaczcie sami ile miejsca na serwerze zajmują takie dziwne dyskusje,które pojawiaja się od czasu do czasu.Gdyby ,moderatorzy chcieli wprowadzić jakieś zmiany i ograniczenia to zrobili by to i koniec .Wszelkie nieprawidłowości wystarczy zasygnalizować administracji ,a góra podejmie juz odpowiednie kroki ,czas polowań na czarownice  dawno za nami.Pamiętajcie :"kto sieje wiatr,ten zbiera burzę",i jeszcze jedno :"mowa jest srebrem ,a milczenie złotem".
    Może warto czasem zamilknąć....................

    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie .

  • Autor: Janek Data: 2008-08-29 10:26:02

    Użytkownik avea napisał w wiadomości:
    > No kochani to co własnie przeczytałam to poprostu mistrzostwo .Szkoda,że użyto
    > tak wielu słów aby posiać zamet i zniszczenie.Poległo jak zwykle wielu
    > niewinnych...I co lepiej Wam?? Warto było
    ??zobaczcie sami ile miejsca na
    > serwerze zajmują takie dziwne dyskusje,które pojawiaja się od czasu do
    > czasu.Gdyby ,moderatorzy chcieli wprowadzić jakieś zmiany i ograniczenia to
    > zrobili by to i koniec .Wszelkie nieprawidłowości wystarczy zasygnalizować
    > administracji ,a góra podejmie juz odpowiednie kroki ,czas polowań
    > na czarownice  dawno za nami.Pamiętajcie :"kto sieje wiatr,ten
    > zbiera burzę",i jeszcze jedno :"mowa jest srebrem ,a milczenie
    > złotem".Może warto czasem zamilknąć
    ....................
    Pozdrawiam Was
    > bardzo serdecznie .


    Przyznam się, że nie tego, "...poległo wielu niewinnych..."(???!!!) nie rozumiem.
     Jeśli uważasz "...że kto sieje ..." czyli ja, zasłużyłem sobie na TO, to faktycznie, zgodnie z angielskimi słowami jednej z osób wypowiadajacych się pod moim adresem mówiacej: "stul pysk", czy "zamknij mordę", to miło mi nawet. A, że jak wynika z Twojej wypowiedzi popierasz tą osobę, życzę Ci ...nie nie życzę.
    Oczywiście za pozdrowienia nie dziekuję, bo nie mnie one dotyczą.
    Zgodnie z cześcią Twojego cytatu ... milknę , jak również zgodnie z zaleceniem szczura, zamykam mordę.
    Ale nie powiem , Twój post ...sprawił mi również radość. Bardzo szczery i to się liczy.


     To naprawde moja ostatnia wypowiedź, za wszystkie dziekuje i przepraszam za zamieszanie, na wiecej mnie już nie stać.

  • Autor: kasia2000 Data: 2008-08-30 00:23:29

    A mnie trochę smutno,jak czytam te wasze wypowiedzi.Jakis czas temu napisałam w powitalni że jestem zachwycona atmosferą jaka tu panuje,chyba się myliłam.Rozejrzyjmy się wokół ile zła się dzieje,po co te niedobre emocje.starajmy się cieszyć  rodziną,zdrowiem,jedzeniem,przyjaciółmi.Nie wiem dlaczego tak się dzieje że czasami bardziej cieszy fakt dokopania komuś,takie chore czasy.

  • Autor: avea Data: 2008-08-30 08:36:11

    Kasiu,tu jest jak w prawdziwej rodzinie ,czasem bywa gorąco ale .....i tak chcemy byc Tutaj.
    Jeżeli porozglądasz się po forum zobaczysz ,że takich wątków jest niewiele.
    Ale jak sama wiesz czasem emocje biorą górę i jest,jak jest....

  • Autor: bahus Data: 2008-08-31 00:18:29

    No to pogadaliśmy sobie...i myślę, że wystarczy....jest tyle innych fajnych i ciekawych tematów
    Bahus

Przejdź do pełnej wersji serwisu