Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Lecę do Kolonii

  • Autor: basilek Data: 2008-09-21 17:10:20

    Kochani, we wtorek lecę do Kolonii na targi. Będę w tym mieście po raz pierwszy w życiu, a język niemiecki znam słabo.Mieszkać mam w hotelu Ibis Koeln Weat Frechen i chciałabym dotrzec do niego komunikacją miejską, a to kawał drogi. Czy ktoś z Żarłoczków może mi napisać

    czym tam najlepiej dojechać, za ile euro kupić bilet. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam.

  • Autor: Maddalena Data: 2008-09-21 21:40:25

    no prosze w tym samym czasie pisalysmy, ja jeszcze szukalam w necie:)

  • Autor: Maddalena Data: 2008-09-21 21:39:13

    basilek, nie mieszkam co prawda w Köln, z tego co sie zorientowalam, sa tam dwa lotniska. Do ktorego lecisz? Jak mi dasz znac, postaram sie dowiedziec, jak najdogodniej jest dostac sie do tego hotelu.

  • Autor: basilek Data: 2008-09-22 10:43:54

    Maddalena, nie wiem na którym lotnisku wyląduję, zamawiałam bilet przez internet i mam tylko napisane Cologne-Bonn. Lecę linią  Germanwings, może to coś pomoże. Jest mi tak głupio, ze jestem tak niezorientowana, ale historia tej "wycieczki" jest dość skomplikowana.

    Dziękuje za chęć pomocy :)) Pozdrawiam serdecznie - Basia  

  • Autor: Maddalena Data: 2008-09-22 12:43:53

    czesc,

    Twoj cel to:

    Europaallee 3A
    50226 Frechen
    tel.02234 2760
    odleglosc miedzy lotniskiem a hotelem to ok. 26km.

    z lotniska nalezy wsiasc do tramwaju nr S13 i jechac do przystanku Köln-Weiden West. Dalej najlepiej wsiasc w taxi, koszt ok. 10 Euro, lub jak masz odwage szukac w gaszczu linii- wsiasc w tramwaj nr 1 i jechac do Achenerstr. (ulica Achenska) i znowu przesiadka do nr.7- jechac do Frechenbachnhof (dworzec Frechen). Stamtad to juz rzut beretem do hotelu.

    Pozdrawiam!

  • Autor: basilek Data: 2008-09-22 14:01:25

    Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Wszystkie Twoje wskazówki zapisałam i mam nadzieję, że dzięki nim świetnie sobie poradzę , przemieszczając sie do hotelu. Jak wrócę ( niedziela ), to się odezwę . Pozdrawiam :))))

Przejdź do pełnej wersji serwisu