Forum

Gawędy o jedzeniu

Co wy na to...

  • Autor: Janek Data: 2008-09-28 14:15:21

     Wiem, że "udzieliłem urlopu" Pampasowi, że niedługo okres świątecznego tłoku zacznie się na naszych stronach ...
     Ten tłok i wołania...
    ...Właśnie dlatego nasunęła mi się myśl o wstawieniu, na brązowej listwie, w miejsce "dodaj przepis", który jest dublowany  ponieważ jest w pozycji następnej "moje" ...nowej pozycji PILNE , w której byłyby wołania/wezwania do pilnej pomocy i to niezależnie czego by dotyczyły. Podejrzewam, że każdy zacząłby od tej pozycji codzienną lustrację WŻ, z obopólna korzyścią:znikły by wołania w różnych miejscach, potrzebujacy otrzymałby szybką odpowiedź i wątek zamykałby sie po  ...zwykłym "Dziękuję ..." zainteresowanego Żarłoka(płci obojga!). 
     Jeśliby to był temat wart szerszej dyskusji to zawsze możnaby przenieść go do właściwego działu i tam dyskutować.

    Jest to tylko moja propozycja do rozważenia, tak przez Olimp jak i przez nas, a nie wymuszanie czegoś nowego.

    Tam wołania duzymi literami i wykrzyknikami nie raziłyby nikogo i nie wprowadzałyby nerwówki u Czytających (np. mnie;-)), a byłyby czymś zupełnie na miejscu, bez względu na zagrozenie.

  • Autor: basiaaa Data: 2008-09-28 14:42:39

    Wiesz Janku - Nie raz masz świetne pomysły .

  • Autor: Teresa.Marcjan Data: 2008-09-28 14:44:19

    tak,  i mozna by obok  "moje" wstawić... jest tam  pusty prostokącik...ale to już do dogadania...

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2008-09-28 14:45:21

    Świetny pomysł:)

  • Autor: crisen Data: 2008-09-28 16:02:48

     Pomysł chyba nie do odrzucenia. Trafiony w 10.

  • Autor: Rzymianka Data: 2008-09-28 19:10:01

    Dobry pomysł ! Popieram i pozdrawiam !

  • Autor: makusia Data: 2008-09-28 20:04:35

    pomysł świetny:) jestem za

  • Autor: Shanna Data: 2008-09-28 20:23:43

    A dlaczego by nie ;) Fajny pomysl. Jestem "za". Zobaczymy jak bedzie z reszta zarloczkow no i co na to powiedza moderatorzy ;)

  • Autor: reniapos Data: 2008-09-28 22:22:00

    Pomysł świetny i na miejscu. Co na to reszta Żarłoczków ? Decyzja jednak pozostaje Szanownym Moderatorom, Pozdrawiam Wkn, Pampasa, bahusa i Bodka:)))

  • Autor: DorDa Data: 2008-09-28 23:24:46

    Bardzo trafiony pomysł! Jak się zmaterializuje- Żarłoczki będą mogły się wspierać jeszcze skuteczniej.

  • Autor: alicja37 Data: 2008-09-29 10:41:17

    Jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo dobry pomysł

  • Autor: Janek Data: 2008-10-01 11:01:59

     Widać od razu, ilu Żarłokom (płci obojga!) zależy na usprawnieniu funkcjonowania WŻ-tu, na jakim takim porządku i możliwosci uzyskania szybkiej pomocy.

     Ciekawe czy ci logujacy się tylko po to by znaleźć jakiś przepis, nie maja żadnuch problemów(?)  ... mają(!!!), czasem wołają(wrzeszczą wręcz!) o pomoc nie zważajac na zasady.
    To tak jak w realu: po co się odzywać, nic to nie da, niech inni,  ... a jak będzie trzeba to zawsze ktos mi pomoże.
     Q**a, tylko narzekac potrafimy ale jak trzeba się odezwać to woda w dziób  ...aż mierzi.
     A za jakiś czas to ględzenie, że tego niema, że to powinno być ...etc.etc...

     No cóż, może to (znów?!)sarkazm (z mojej strony jak zwykle) lub jeden z głupich wątków (jak zwykle).
     Ba, gdyby był madrzejszy to dyskusja lub przytakiwania skończyły by się na 200 poście (mieszania wody kijem).

    A może ta moja propozycja to faktycznie idiotyzm (jak wiele moich wątków)??? i tylko grupka przyznaje mi rację aby się przypodobać walniętemu Jankowi?

    Pozdrawiam Wszystkich, kończąc wypowiedzi swoje w tym watku 
    Janek

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-10-01 21:02:07

    Ja również jestem za.
    Nawiązując do Twojej wypowiedzi podejrzewam, że większość osób rzadko zagląda do tego działu, (między innymi ja) dlatego jest tak mało odpowiedzi.

  • Autor: Basia99999 Data: 2008-10-01 21:26:24

    Pomysł dobry, również jestem za.

  • Autor: makusia Data: 2008-10-09 19:03:04

    Użytkownik mysha2006 napisał w wiadomości:
    > Ja również jestem za. Nawiązując do Twojej wypowiedzi podejrzewam, że
    > większość osób rzadko zagląda do tego działu, (między innymi ja) dlatego jest
    > tak mało odpowiedzi.

    też tak myślę , nie zaglądamy tu często... ale gdyby był ten dział o  pomocy , to wejśc by miał sporo... bo każdy lubi pomagać :)

  • Autor: Regina Florczak Data: 2008-10-10 09:19:12

     Ba, gdyby był madrzejszy to dyskusja lub przytakiwania skończyły by się na 200 poście (mieszania wody kijem).

    A może ta moja propozycja to faktycznie idiotyzm (jak wiele moich wątków)??? i tylko grupka przyznaje mi rację aby się przypodobać walniętemu Jankowi?
    Jestem za .Każdy szuka w przepisach i rzadko zagląda do tego działu.

  • Autor: klio Data: 2008-10-11 21:31:14

    Jestem na TAK!!

  • Autor: orota Data: 2008-10-19 14:58:41

    Jestem z tych co to logują się, aby znaleźć przepis. I masz rację, że jest dokładnie tak jak w realu... jedni lubią rozprawiać na forum, a inni cichutko siedzą, czasem nawet nie zaglądają na forum (bywa, że ze zwykłego braku czasu). Skoro jednak tu wpadłam to odpowiem: twój pomysł bardzo mi się podoba. Jestem za :)

  • Autor: eyta Data: 2008-10-21 11:59:03

    Jestem zdecydowanie za , bo juz niejednokrotnie mając w garnku potrwę potrzebopwałam natychmiast pomocy i pisałam na forum, zanim jednak ona nadejszła, była musztarda po obiedzie:) Pozdrawiam eyta

  • Autor: zielona53 Data: 2008-10-25 18:54:32

    Też jestem na TAK. Pozdrawiam . Grazyna

  • Autor: piorunkowa Data: 2008-10-27 21:33:01

    Jestem zdecydowanie ZA.

Przejdź do pełnej wersji serwisu