Forum

Powitalnia i życzeniodajnia

helloł

  • Autor: nocny_zwierz Data: 2008-10-14 23:18:53

    ludziska ja tak sobie szukam przepisów na wegetariańskie jedzonko i na ryby bo mi smakują, a poza tym lubię brać udział w konkursach kulinarnych, może podzielimy się takowymi newsami na temat konkursów, ja wiem o tym, że nudle teraz zrobiły niezły konkurs, wygrana główna to mieszkanie za darmo - opłacają mieszkanie, co sądzicie o takich konkursach i w ogóle o kulinarnych konkursach??

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-10-14 23:37:17

    Zycze szczescia i wygranej:) ale kto wierzy w gusla to  mu d.....a uschla,tak mawiala moja babcia:) trzeba chyba byc w czepku urodzonym,zeby wygrac mieszkanie.

  • Autor: elcia1975 Data: 2008-10-15 07:17:00

    witam. ja tam nie wierze w te konkursy to wszystko pic na wodę fotomontarz.A le nie zrażaj się graj bo kto nie gra ten nie wygra życzę powodzenia.

  • Autor: alic_ja Data: 2008-10-19 18:55:12

    Użytkownik nocny_zwierz napisał w wiadomości:
    > ludziska ja tak sobie szukam przepisów na wegetariańskie jedzonko i na ryby bo
    > mi smakują, a poza tym lubię brać udział w konkursach kulinarnych, może
    > podzielimy się takowymi newsami na temat konkursów, ja wiem o tym, że nudle
    > teraz zrobiły niezły konkurs, wygrana główna to mieszkanie za darmo - opłacają
    > mieszkanie, co sądzicie o takich konkursach i w ogóle o kulinarnych
    > konkursach??

    Generalnie ludzie nie wierzą w konkursy. Ja słyszałam, że jakiś czas temu "kerfur" robił konkurs kulinarny polegający na przesyłanie ciekawych przepisów. Sąsiadka wygrała tam bon do sklepu za przepis na sałatkę. Zawsze coś:) Teraz też słyszałam o akcji Knorra. Zresztą kto nie słyszał:) Fakt, że nagroda jest bardzo kusząca. A sama rok temu brałam udział w konkursie R.Sowy na przepis świąteczny...niestety się nie powiodło.

  • Autor: nocny_zwierz Data: 2008-10-30 12:05:26

    No to taka jakś dziwna nasz przywara, w toto lotka wszyscy wierzą, ja tam brałem udział w konkursach kilku i było warto nawet dla nagrody pocieszenia, a nudle kolejny konkurs zrobili i jakoś zawsze ktoś wygrywa, więc chyba warto

Przejdź do pełnej wersji serwisu