Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Uzaleznienie czy przyjemnosc?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-10-21 23:07:40

    Znalazlam zdjecie na necie,i tak sie zastanawiam,czy to uzaleznienie czy przyjemnosc? czy my kobiety w wieku emerytalnym tak bedziemy siedziec na WZ-cie:) o ile bedzie jeszcze istnial ,mam nadzieje ze tak.Zdjecie nosi tytul Czatownik.

  • Autor: megi65 Data: 2008-10-22 00:11:46

    Super ! Świetna fotka , ruszyłaś moją wyobrażnią w przyszłość .... ))) Pozdrawiam ciebie i Anie !

  • Autor: piszczalka Data: 2008-10-22 08:35:10

    Świetne zdjęcie, jak WŻ bedzie istnialo jak bede na emeryturze to na pewno tak bede wygladac ;) haha Juz jestem uzalezniona od wż a co dopiero za iles tam lat :)

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-10-22 09:03:36

    Powiem wam,ze ja tez jestem uzaleziona od tej strony ! Moja cora tez, wpada ze szkoly i juz siedzi na stronce,nawet jak lekcje robi,laptop wlaczony :)latwo sie przyzwyczaic do czegos dobrego,gorzej pozniej zrezygnowac.

  • Autor: megi65 Data: 2008-10-22 10:15:10

    A wiesz, ze jak ja sie nad czymś zastanaowiam w kuchni ..to mąż mój mówi .. '' Zapytaj sie niebieskiej różyczce " ... hehehh ! Twoja córcia ..przywraca nam wiare , ze młodzież dzisiejsza, potrafi być wartościowa .. Pozdrawiam Was obie serdecznie !

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-10-22 12:54:30

    Ona tez wszystkiego nie wie:) ale interesuje sie bardzo,ma kolezanke o podobnych zainteresowaniach,razem pichca wymieniaja sie przepisami,mysle ze ta pasja jej zostanie ! nawet jak sie zakocha.pozdrawiam

  • Autor: drakas Data: 2008-10-22 13:21:55

    Mamo Różyczki, wyobraź sobie jaki będzie zdumiony i wniebowzięty Jej chłopak/ narzeczony!!!!:)
    Młodzież teraz rzadko zagląda do kuchni, raczej restauracje itp, widzę to po moich młodszych koleżankach z pracy: albo mama im gotuje, albo  chodzą do baru, albo jakieś gotowce...
    Chłopak będzie miał szczęście!!! (Jak mój hahaha)

  • Autor: dama_pik Data: 2008-10-22 08:42:41

    on pisze wlasnie


    "jestem przystojnym wysporotwanym facetem z iskra w oku "

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-10-22 09:12:09

    Damo,moj sasiad ,starszy pan po 80 ,bardzo duzo czasu spedza przy komputerze:)powiedzial mi wprost ! ze uwielbia przy nim siedziec,a wkrecil go w to wnuczek,bardzo mu sie spodobalo.Mysle jednak, ze sasiad juz wpadl w nalog.

  • Autor: makusia Data: 2008-10-22 10:22:30

    super hahahhahaaaaaaaaaaaa, oj myslę że będzie podobnie za parę lat

  • Autor: Glumanda Data: 2008-10-22 18:30:57

    Mysle, ze gdy my dozyjemy takiego wieku jak pan na zdjeciu..to wtedy internet bedzie w kuchni na sama mysl, dostepny. Na pewno bedzie sobie mozna wszczepic jakis chip.. i ogladac strony w internecie.. bez jakiegokolwiek sprzetu. Oprocz tego ja mam nadzieje, ladnie sie zestarzec... i nie wygladac na swoje lata... :P Podziwiam i bije brawo wszystkim seniorom rzucajacym sie w fale internetu.... dla przyjemnosci i celem zaczerpniecia wiedzy.. bo uczyc bedziemy sie do konca zycia... ;)))))

  • Autor: vena1980 Data: 2008-10-22 19:03:04

    być może wcale nie będzie już internetu, gdzieś słyszałam takie prognozy

    ja też uwielbiam WŻ i w ogóle internet, jednak staram się chociaż wraz w roku wyjechać gdzieś, gdzie mam dostępu do tych cudów cywilizacji:) 

Przejdź do pełnej wersji serwisu