Forum

Zdrowie i uroda

Ulubione perfumy...

  • Autor: zielona70 Data: 2008-10-25 20:24:22

    Oprócz zapachów,które unoszą się z kuchni podczas gotowania czy pieczenia,jestem ciekawa jakie perfumy preferujecie?Ulubione i takie,po których inni Was rozpoznają.Moje to CACHAREL "EDEN" oraz COCO CHANEL"MADEMOISELLE" na zmianę z "CODE"ARMANIEGO.

  • Autor: L_ola Data: 2008-10-25 20:39:14

    oooooo, niesamowite:] widze podobny 'gust zapachowy" bo ja też mam chanel- mademoiselle, 'code' armaniego i dodatkowo 'touch of pink' lacoste... uwielbiam tę szczyptę wanilii w tych perfumach:)

  • Autor: bea39 Data: 2008-10-25 20:41:33

    Mam cała game perfum w zależności od pory dnia i okazji. Ale bardzo lubie te o zapachu pierwiosnków ( Priscilla Presley) i korzenne.Prym wiedzie Taboo, ale te tylko na wyjątkowe wieczory.Na dzień coś lekkiego kwiatowego, lubię Canel nr 5 ....

  • Autor: L_ola Data: 2008-10-25 20:44:04

    racja - duży wplyw na wybór perfum, którymi sie pokropimy przed wyjsciem z domu (i nie tylko ;)) ma nastrój i stan wewnętrzny ducha, że się tak wyrażę, ale u mnie zawsze we flakoniku musi się znależć wanilia...jestem od niej uzalezniona

  • Autor: bea39 Data: 2008-10-25 20:59:55

    to tak jak ja, tyleże nie wanilia....jak dla mnie za słodka

  • Autor: klio Data: 2013-09-20 21:41:24

    Donna Karan Red delicious i Christina Aguilera  mój ulubiony :) Kiedyś był z Yves  Rocher taki w butelce w koorach jamajskiej czapki główna nuta migdałowa ;) ale go wycofali :(. Acha i Gabriela Sabatini klasyczny :)

  • Autor: ASTI Data: 2008-10-25 20:50:15

    Kiedyś za moich czasów popularne były dezodoranty ,, Impuls,, ,,limara ,, może ktoś kojarzy _??. A dzisiaj to nie mam swoich ulubionych perfum ciągle szukam czegoś nowego .

  • Autor: smakosia Data: 2008-10-25 21:01:57

    "Impuls" i "Limara", to były również moje dezodoranty. "Impuls" jeszcze można kupić. Ładnie pachnie ten w czerwonym kolorze. A perfumy to: na wieczór - Hugo Boss "Deep Red" i Salvador Dali "Laguna" a na dzień - Elizabeth Arden "5th avenue" i Kenneth Cole "Black". 

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-10-02 12:02:53

    dezodoranty impuls ooo rannny ale wspomnienia we mnie wywołałaś używałam czerwonego i brązowego :)

  • Autor: mamusia_muminka Data: 2008-10-25 21:05:05

    Solliden- avon

  • Autor: Agulek74 Data: 2008-10-25 21:11:13

    Little Black Dress  - AVON, zakochałam się w tych perfumach już dawno dawno i jestem im jak na razie wierna :))

  • Autor: drakas Data: 2008-10-25 21:40:24

    Armani "elle", armani "code", dezodorant Musk oil nr6 - czyste piżmo

  • Autor: zielona70 Data: 2008-10-26 11:00:41

    Użytkownik drakas napisał - dezodorant Musk oil nr6 -czyste piżmo
    Gdzie można kupić taki dezodorant?Dziękuję za odpowiedź.

  • Autor: drakas Data: 2009-01-28 00:20:11

    Chyba trochę się spóźniłam, ja znalazłam po wielu latach w bardzo małej perfumerii - ok 26 zł za dezodorant, niestety innej formy nie posiadali.
    Ostatnio będąc w początkach ciąży ten zapach mi "szkodzi". więc sprawiłam sobie lolite lempicką - żółto-zielone pudełko - też słodkie ale mniej duszące

  • Autor: Agulek74 Data: 2008-10-26 08:06:03

    Dostałam niedawno od jednej Zarłoczki perfumy o nazwie D' ETE  i też są o przyjemnym jak dla mnie zapachu :)

  • Autor: Wróbelek Data: 2008-10-26 22:44:14

    to witaj w klubie. To mój ulubiony perfum na codzień. Czasem jeszcze używam Eclat a na wieczór giordani gold.

  • Autor: anay Data: 2008-10-25 21:50:38

    :)  mam 3 tak właściwie...
    Very Valentino
    CK Euphoria
    Emporio Armani

    oj...  jak ja kocham te zapachy :)

  • Autor: sunny Data: 2008-10-25 21:57:13

    A mój ulubiony to Mexx klasyczny... Mmm... zawsze do niego wracam :).

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-10-25 22:00:41

    Emporio Armani
    Woman Bruno Banani
     Blue Jeans Versace
    Dune Dior
    Roma Laura Biagiotti

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-10-26 10:31:24

    Najbardziej uwielbiałam Naomagic Naomi Campbell ale już ich ponoć nie produkują

  • Autor: ally Data: 2008-10-27 10:53:15

    choc cena wysoka to już zawsze będzie to DKNY WOMEN!!!!!!

  • Autor: till Data: 2008-10-25 22:06:54

    1. Le monde est beau- Kenzo
    2. Allure- Chanel
    3. Light blue- Dolce&Gabbana

    - niekoniecznie w tej kolejności... 

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-10-26 02:26:50

    Widze podobny gust zapachowy,dwa z wymienionych przez Till rowniez uzywam to Le monde est beau -Kenzo i Light Blue-Dolce&Gabbana,ale dla mnie osobiscie numerem 1 od mniej wiecej roku to Coco Chanel-Chance a reszta to-
    Elizabeth Arden-5th avenue
    Mexx-Waterlove
    Christian Dior-Jadore
    Guci-Envy
    Paco Rabanne-Ultraviolet
    Sonia Rykiel-Leau de Sonia Rykiel
    Lacoste-Lacoste pour Femme
    i od czasu do czasu Avon-Tomorrow
    Poniewaz zblizaja sie niedlugo moje urodziny ,corka do mnie-Mamo chyba nie chcesz kolejnych perfum na urodziny! Hm..

  • Autor: jasia Data: 2008-10-25 22:18:28

    Dune Dior

  • Autor: vikunia Data: 2008-10-25 22:25:15

    Sensi Armaniego

  • Autor: mariateresa Data: 2008-10-25 22:27:16

    Lato  i   okazje  " mniejsze  "  -  COMME  UNE  EVIDENCE    lub   VOILE   D' AMBRE  -  Ives Rocher.
    - również  Comme une Evidence  dezodorant.
    Zima i wieczór -  niezmiennie od  5  lat   OPIUM  -  Y.S.L.
    Pozdrawiam !

  • Autor: kurkuma Data: 2008-10-25 23:02:17

    1. Vocalise - Shiseido
    2. Jadore - Christian Dior
    3. J.Lo - Jennifer Lopez

  • Autor: alicja37 Data: 2008-10-25 23:05:49

    Miss Dior Cherie
    Chanel 5

  • Autor: bunia Data: 2008-10-25 23:06:23

    Kiedyś Allure Chanel, teraz już tylko Hugo Boss Hugo Woman.

  • Autor: nadia Data: 2008-10-25 23:53:27

    Dla mnie jeszcze nie wymyslono perfum, ktore powalilyby mnie na kolana, niestety jestem bardzo wybredna ;) W zastepstwie stosuje LBD - Little Black Dress z AVON ...Zaplacilabym nawet wiecej,zeby miec TEN zapach....moze ktos kiedys...;)))

  • Autor: szopa Data: 2008-10-26 00:16:50

    moje najukochansze najszlachetniejsze perfumki to Armani mania oraz Gucci Envy ale zdecydowanie czesciej uzywam armaniego

  • Autor: Krystyna911 Data: 2008-10-26 07:40:40

    Nr 1 to -  Venezia - Laury Bigiotti (strasznie trudno kupic)
    nr 2     - Ysatis - Givenchy
    nr 3     - Coco - Chanel

    i zapach codzienny - Surrender - Avon

  • Autor: smakosia Data: 2008-10-26 08:28:56

    Trudno kupić, bo wyczytałam, że "Venezia" i "Venezia Pastello" nie są już produkowane. Ponoć można je jednak ciągle kupić w sklepach internetowych i na aukcjach, choć osiągają wysokie ceny.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-10-27 01:01:54

    Chyba masz racje Smakosiu znalazlam w necie Venezia Pastello za 75ml-135euro.Tak samo z moim poprzednim ulubionym zapachem Escada Lily Chic w tamtym roku chyba za 30ml zaplacilam cos okolo 60euro.

  • Autor: ekkore Data: 2008-10-26 08:03:27

    Treson z Lancomy. Ale cena nie dla mnie .
    W zastępstwie, na co dzień Incandessence z Avonu.  Mniej trwałe, trochę delikatniejsze (w końcu to nie perfumy), ale ta sama linia zapachowa. Próbowałam zmieniać - ale nici z tego.

    Nie zauważyliście, że dane perfumy stanowią kompozycję z osobą. Na jednej osobie pachną zabójczo, na innej nie specjalnie. Ja juz kilka razy przejechałam się na perfumach siostry. Niby ten sam typ urody. Ale to co na niej pachnie przepięknie (dlatego kupowałam), mnie drażni w nozdrza.
    podobnie kiedyś było z Magic noire z Lancomy - zakochałam się w nich na studiach (zapach spodobał mi się na koleżance, brunetce). Buteleczka stała bardzo długo (aż zbiłam ją), bo zapach mnie najzwyczajniej przytaczał.

  • Autor: ekkore Data: 2008-10-26 08:35:33

    Eeee, wcale nie tak tragicznie. przejrzałam internet. Ceny spadły i to znacznie. Co prawda teraz to woda perfumowana, a ja pamiętam cenę za perfumy.
    Ale już wiem co dostanę w prezencie na imieniny. No może Mikołaj przyniesie....

  • Autor: kurkuma Data: 2008-10-26 22:59:53

    Też lubię ten zapach

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-10-27 01:13:33

    Masz racje ekkore ja mialam tak z dwoma perfumami ,na kims podobalo mi sie strasznie,najpierw byly to perfumy Kenzo-Flower by Kenzo,powiem szczerze ze zapach mnie przytlaczal pozatym glowa mnie bolala od tego zapachu,stal przez jakis czas ten perfum u mnie az dalam go w koncu komus bo sie podobal tej osobie,przynajmniej zostal zuzyty.Nastepnym perfumem byl Kenzo-Jungle Elefant choc byl to prezent rowniez po jakims czasie dalam go osobie ktora uzywala tych perfum juz dosc dlugo,podobna reakcja co poprzednio oprocz bolu glowy.
    Idealnie dobrany perfum to taki ,ktorego praktycznie nie czujesz na sobie,wydaje ci sie ze wogole go nie ma,nie przeszkadza ci-to wlasnie idealny perfum dla ciebie.Czasem sie spotkalam z tym ze ktos mi mowil ,ale fajnych perfum uzywasz co to?A ja ich nawet na sobie nie czulam,zapomnialam o nich zupelnie.

  • Autor: amelia_z Data: 2008-10-26 08:26:30

    U mnie też króluje Chanel Mademoiselle dodatkowo Donna Karan NY i Donna Karan Red delicious. do tego ostatniego nie jestem za bardzo przekonana ale używam jak już kupiłam :D.

  • Autor: kasiak73 Data: 2008-10-26 08:40:22

    Ja używam Cerruti 1881 jestem im wierna.

  • Autor: edziakalitowa Data: 2008-10-26 09:33:25

    Ostatnie moje wybory
    Mexx Ice Touch  oraz DKNY  Red Delicius

  • Autor: Marla Data: 2009-01-17 17:52:43

    Uwielbiam perfumy, ale nie jestem wierna zapachom, poza jednym wyjątkiem-AMARIGE GIVENCHY, lubię też wszystkie letnie Escady np.Pacific Paradise, 5th avenue Elizabeth Arden, Madam Rochas,Calvin Klein IN2U Woman,Ispahan Yves Rocher

  • Autor: alidab Data: 2008-10-26 09:47:16

    Moja baza zapachowa, to:
    Euphoria - Calvin Klein
    Allure - Chanel
    Jador- Christian Dior

     -   zdecydowanie na pierwszym miejscu jest Euphoria....:)))

  • Autor: piegusowa Data: 2008-10-26 13:39:03

    CK Eternity i Eternity moment
    Kenzo Flower, ale to ciągle nie są MOJE perfumy..
    Może jakiś pomysł zaczerpnę z Waszych propozycji.

  • Autor: piorunkowa Data: 2008-10-26 14:35:31

    Mój ukochany perfum od lat to Ralph Lauren Romance, jestem wierna temu zapachowi

  • Autor: Petra Data: 2008-10-27 18:13:31

    Moje ukochane też! Kocham Romance I mało u nas popularne, dlatego cieszę sie, że troszkę jestem "wyjątkowa".
    poza tym aktualnie Euphoria - Calvin Klein, wczesniej jego Niebieska Nocna Obsesja (pisze po polsku, bo jeszcze błąd zrobię :-).
    Coco nie znoszę, za ciężkie, boli mnie od razu głowa. Latem lubię używać Echo Davidova.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-10-27 20:10:09

    Petro ja tez nie znosilam coco,a wogole nr5 to dla mnie calkowita porazka,ciezkie,zapach sam mnie odrzuca.Ale kiedys jak bylam w sklepie z perfumami wzielam probke Coco Chanel-"Chance"dla mnie rewelacja juz od prawie roku czasu.Nie wszystkie perfumy coco sa takie przytlaczajace

  • Autor: Petra Data: 2008-10-28 08:56:54

    Może i ja się przełamę, bo omijam półkę z Coco szerokim łukiem.

  • Autor: matani Data: 2013-04-15 09:22:00

    mademoiselle są całkiem fajne, tylko ta cena...

  • Autor: luckystar Data: 2008-10-26 14:50:26

    Obserwuje ten watek i tak sobie mysle, ze ja to chyba calkiem pogieta jestem, bo nie mam zadnych ulubionych perfum ktorym bylabym wierna ;)) Tak sie sklada, ze nawet nie musze kupowac perfum, bo mam dwie klientki, ktore pracuja w firmie produkujacej rozne rozniste perfumy i dziewczyny 2 razy do roku zaopatruja mnie w probki laboratoryjne produktow koncowych, nie sa to zadne wielkie buteleczki, ale jak jednorazowo dostaje ich 12 to wystarcza na dluuuugiiiii czas. Moze tylko sezonowo lubie nieco inne zapachy, np. latem lubie nawet nie kwiatowe, ale cos co pachnie taka swiezoscia (kurcze nie potrafie tego opisac) teraz jesienia i na zime wole perfumy bardziej o bardziej glebokim nostalgicznym zapachu.... No przeczytalam i widze, ze pieprze troche od rzeczy, wiec skoncze ;)))

  • Autor: Madeleine Data: 2008-10-26 18:37:59

    L'Instant  Guerlaine to po polsku oznacza "chwila", chociaż perfumy pachną długo więcej niż chwilę są naprawdę wyjątkowe.Po prostu piękne....

  • Autor: aga9999 Data: 2008-10-27 10:11:00

    Od lat nieodmiennie zachwycam sie Shalimar od Guerlaine jak dla mnie idealna kompozycja :)

    Zdarzaja sie jakies milostki np Lolita Lempicka, Eternity CK ale niestety gdzies w polowie flakonika czar pryska, zdarza mi sie czasami uzywac meskiego zapachu :-)  Dolce&Gabbana pour homme (bardzo lubie niestety).

  • Autor: aga9999 Data: 2008-10-27 10:18:44

    mialo byc oczywiscie Guerlain

  • Autor: aggusia35 Data: 2010-10-02 13:49:25

    znam dużo kobiet używających męskich zapachów :)

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2008-10-27 15:43:35

    Marylko mysle,ze wcale pogieta nie jestes poprostu jakby kazdy mial taka okazje jak ty,tez by nie latal i nie szukal innych perfum,bo napewno w tych 12 sztukach znajdujesz zawsze cos dla siebie.

  • Autor: luckystar Data: 2008-10-27 18:26:45

    No tak, bo te 12 sztuk to zwykle cos co jest hitem tak czy inaczej, no i kobitki wiedza co lubie, wiec rzadko sie zdarza, zeby mi cos wyjatkowo nie pasowalo. Czasem natomiast mam szczescie dostac cos co sie jeszcze nie ukazalo na rynku i wtedy to mam frajde :)))

  • Autor: bea39 Data: 2008-10-27 15:51:51

    Mam ulubiony zapach co nie znaczy ,że używam tylko tego. Inaczej, jest ulubiony ale go nie uzywam z róznych przyczyn.Generalnie jestem wierna nucie zapachowej a nie konkretnym perfumom konkretnej firmy. Zatem pogiętych jest więcej :)

  • Autor: tineczka Data: 2008-10-27 00:16:25

    Escada,  Sun Moon Stars- Lagerfeld, Champange-Yves Saint Laurent, Obsession- Calvin Klein, a najbardziej lubie zbierac te piekne flakony i mam bzika na ich punkcie:)))

  • Autor: aloiram Data: 2008-10-27 08:10:17

    Moje ulubione zapachy to: Calvin Klein  ONE i Hugo Boss Woman - te 2 zapachy ma zawsze :-)), W zimę często używam Kenzo Flower (te z makiem), ostatnio też kupiłam Lacoste Pour Femme i czuję że będzie to mój ulubiony 3 zapach :-))

  • Autor: elo Data: 2008-10-27 09:46:01

    Nina Ricci "Nina"
    Hugo Boss "Deep Red"
    Lancome "Tresor"

  • Autor: Julcia Data: 2008-10-27 15:09:05

    Z damskich lubię Lacoste - żółta, Hugo Boss woman lub Kenzo - pour femme, a u mężczyzn lubię Armani - Aqua di Gio lub Emporio, ewentualnie Hugo Boss klasyczny ten srebrny nie pamiętam jak się nazywa.

  • Autor: MonikaK Data: 2008-10-27 15:24:25

    L'eau Par Kenzo, Allure - Chanel

  • Autor: Maddalena Data: 2008-10-27 16:59:31

    milo poczytac o Waszych ulubionych... ;) ja stwierdzilam, ze gdy uzywam dobrych produktow pod prysznic, to nie potrzebuje juz zadnych dodatkowych zapachow. Ostatnim odkryciem przywiezionym z Polski jest Pat&Rub by Kinga Rusin... Ogromna pucha cukrowego peelingu o zapachu  trawy cytrynowej i odrobiny kokosu...miodzio! Mazidlo naszpikowane jest doskonalymi olejami, oliwa, jojoba i maslami, shea, kakaowe. Cudny zapach trzyma sie do wieczora na skorze, a skora jest wygladzona i natluszczona, ale bez tluszczowego filmu. Najlepszy polski kosmetyk z kategorii organicznych!! Wydatek 80 PLN jak najbardziej uzasadniony.
    Kiedys kupilam sobie malutka buteleczke olekju jasminowego, dosc drogi, ale efekt oszalamiajacy:) Kilka kropelek za uszy, zapach trzyma sie bardzo dlugo.
    Ostatnie odkrycie perfumiarskie: Ed Hardy by Christian Audigier! Cudny!
    W lazience zawsze pod reka: D&G Light Blue, HBoss Deep Red-fascynacja juz przemija, ponadto RLauren Romance, Joop Woman nadal bardzo lubie, DKNY Be Delicious, lubuie tak bardzo, ze dokupilam zel pod prysznic i mleczko do ciala-efekt wielogodzinny, trwaly zapach na skorze i cos na jesienne, deszczowe dni: Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica.

  • Autor: Petra Data: 2008-10-27 18:21:04

    A czym raczycie swoich panów? Bo ja wzięłam te sprawy w swoje ręce, w końcu to ja sie do tej marynary przytulam! Aqua Bvlgari dla faceta to jest to. Wcześniej różne przetestowałam, nawet żal mi było zakończenia produkcji czegoś tam. Zostaję narazie wierna juz przez dwa lata temu zapachowi, ale... gwiazdka wielkimi krokami się zbliza :-)

  • Autor: luckystar Data: 2008-10-27 18:48:29

    Wspanialy lubi wszystko z lekka nutka cytrusow, a ostatnio uzywa Deauville Michela Germain. Mnie sie tez ten zapach podoba. Fakt, ze trzeba pomyslec o czyms nowym na gwiazdke, dobrze, ze przypomnialas, bo widze, ze juz sie konczy. Ale On nie lubi miec wiecej niz jeden zapach, bo jak twierdzi jak juz zacznie jeden to musi skonczyc, bo nie lubi zmian. Dlatego staram sie kupowac Mu zawsze cos nowego, zeby nie bylo monotonnie.

  • Autor: luckystar Data: 2008-10-27 18:43:17

    Maddaleno, ja tez mam bzika absolutnego na punkcie dobrych produktow pod prysznic:) Ostatnia moja milosc z tej serii to produkty Bubalina absolutnie naturalne i o przepysznych zapachach owocow, czekolady, wanilia...mmmm Wspanialy jak sie kiedys dobral do mojego peelingu o zapachu czekolady to stwierdzil, ze musial naprawde uwazac, zeby nie wyzerac z pojemnika zamiast sie tym skrobac. Zwylke taki zestaw ma zel do kapieli, peeling cukrowy i potem jeszcze balsam/maslo do ciala. No i faktycznie po takim zabiegu perfumy sa nawet nie wskazane, bo moglyby klocic sie zapachowo. Z DKNY lubie jeszcze Cashmire

    A na polce z perfumami mam ostatnio: Badgley Mischka, Possesive, Noa, Amor Amor, Prada (woman), Givenchy-Very Irresistible, Organza First Light, Lacoste-Touch of Pink, D'ete, Armani Code Donna, Sexy Graffiti i Cacharel Promesse. Slowem jest sie czym bawic, ale na codzien i tak musze uwazac, bo ja jestem za blisko z klientkami i one maja sie relaksowac, a nie wachac moje perfumy;))

  • Autor: kokliko Data: 2008-10-28 01:13:11

    Sprobujcie dla Panow Déclaration (essence) od Cartier, a moze i nie probujcie, bo wedlug mnie to jedyna porazajaca "perfuma", na ogol poraza wszystkie Panie, ale koniecznie essence, w takiej niebieskawej buteleczce. Tabaka, tajemnosc i dzikosc!!!!, wszystko we wlasciwych proporcjach, w tak pachnaca marynarke mozna sie wczepic na dobre.

  • Autor: luckystar Data: 2008-10-28 02:47:08

    Oj, tak masz racje, Wspanialy mial to przed tym Deauville ... i popatrz juz zapomnialam;)) A przeciez Synowi kupowalam to Declaration Cartiera na urodziny, bo nie mogl zdzierzyc, ze On nie ma. Ha i mam dzieki Tobie problem gwiazdki rozwiazany, albo urodzin, bo moi panowie maja obydwaj urodziny w lutym.

  • Autor: Petra Data: 2008-10-28 09:00:52

    musze powąchać, kokliko, luckystar prześlijcie mi jakąś klapę od marynary do wetkania nochala , ale mam pomysła!

  • Autor: Maddalena Data: 2008-10-31 18:15:23

    a ja Ci tych Klientek z fabryki perfum zazdraszczam:) Nie ma to jak miec dobre wejscia!
    Co do kosmetykow o zapachu czekolady:) Moze czasami lepiej je skosumowac, na pewno nie pojdzie w biodra, a moze nawet dodatkowo przeczysci...:)

  • Autor: Lea2 Data: 2010-02-26 22:08:44

    Uwielbiam różnorodność zapachów. Lubię perfumy w zależności od nastroju lub pory dnia. Najbardziej cenione przeze mnie to:CHANEL No 5, FLAMME, KOBAKO, DKNY WOMEN.

  • Autor: bahus Data: 2008-10-28 14:05:29

    Ciekawe czy ktoś pamięta zapach rodzimej PRL-owskiej "Przemysławki" ?.....
    Bahus

  • Autor: Maddalena Data: 2008-10-31 18:12:48

    a warto?? :)

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-14 10:54:16

    Pamiętam "BYĆ MOŻE' Moje rozbudzenie zmysłów tego używało.

    Sam miałem okazję od młodych lat (20) używać Old Spice, Brutt, Tabac, a teraz trochę z lenistwa i wygody używam kosmetyków NIVEA

    Pamiętam Masumi i w ogóle jak jestem w mieście, to z przyjemnością chwytam miłe zapachy i zdrzyło mi się zapytać obcą kobietę, jakimi perfumami w tym momencie pachnie. Wywołuje to z regóły konsternację, a po chwili miły uśmiech i odpowiedź. Pozdrawiam

  • Autor: inka21 Data: 2013-04-13 21:54:20

    albo Wody Pokrzywowej,pięknych Opium?

  • Autor: olaszek Data: 2008-10-31 16:55:20

    bezapelacyjnie Chanel Allure
    potem długo, długo nic i
    Kenzo Flower
    Hugo Boss Deep Red

  • Autor: Daneczka69 Data: 2009-01-16 22:36:57

    zielona70 - mamy podobnie :) Edenu uzywam na codzien od kilku lat a "MADEMOISELLE" COCO CHANEL niedawno dostalam w prezencie i uzywam ich na "specjalne" okazje :)

  • Autor: zielona70 Data: 2009-01-17 21:29:30

    To rzeczywiście zdumiewające podobieństwo...Pozdrawiam Cię serdecznie

  • Autor: Olcia839 Data: 2009-01-19 17:33:29

    Obecnie Davidoff Echo, z zapachami u mnie jest roznie nie mam UKOCHANEGO, pooba mi sie wiele, ale zauwazylam ze nigdy nie wracam do tego samego zapachu zawsze kupuje inny. Zalezy wszystko od sytuacji zyciowej, pory roku, humoru, wieku...

  • Autor: ośka Data: 2009-01-19 21:53:23

    Mój połówek bezwzględnie obłędnie pachnie dla mnie Eternity CK, potem długo nic i Allure Chanel oraz Issey Miyake - tu różne.
    Ja natomiast zawsze wracam do:
    Diune Dior
    Euforia CK
    Envy Me Gucci
    Gucci II
    Lolita Lempicki
    Sensi Armani
    Attraction - Lancome
    Lacoste pour famme

    Ale absolutnie obłednie bezapelacyjnie zakochałam sie w zapachu jaśminu. Przywiozałam sobie olejek jaśminowy z Tunezji..... nice :)

  • Autor: beata1 Data: 2009-03-24 11:07:56

    Jak myślisz ten olejek to coś takiego jak twój http://www.allegro.pl/item585188253_egzotyczny_olejek_jasminowy_badz_sexi.html

  • Autor: ośka Data: 2009-03-24 11:17:31

    Nie, ten olejek jest w małych buteleczkach, bez atomizera. Taki olejek dostałam tylko w jednym sklepiku, w innych też były, ale zapach ulatniał się w zasadzie po chwili. Od masażystów z hotelu wiem, że nie każdy olejek jasminowy jest ok, oni używali tylko jednego, który wyrabiany był ręcznie i czas oczekiwania na taki olejek był około miesiąca - ręczna robota stąd tak długi czas. Ale za to zapach... o rany przypomniały mi sie wakacje :) no i jaką miałam skórę po takich zabiegach....
    Mam również oliwkę do masażu z Jasminem. Jak mój ślubny wróci to zrobię zdjęcie tej oliwki i wkleję.


    P.S. ten olejek wyglada ok, ale ja go nie znam :)

  • Autor: kopii Data: 2009-01-20 15:00:34

    Ja uwielbiam Lacoste pour Femme, a ostatnio zakochałam się w Versace Bright Crystal... 

  • Autor: beata73 Data: 2009-01-30 17:18:25

    Euphoria CK
    Midnight Poison Christian Dior

  • Autor: basiulka Data: 2009-02-15 21:33:26

    passion dance z Avonu

  • Autor: kwiatek09 Data: 2010-02-15 22:11:17

    Euphoria Blossom - Calvin Klein

  • Autor: kot-behemot Data: 2010-02-15 22:47:22

    Nieustająco: "Cashmir"-Schopard+ Jean Paul Gaultier "classique"+Bulgari(Jasmin Noir) i ostatnio.."Secret Obsession"-CK.

  • Autor: caroline1983 Data: 2010-02-26 14:57:36

    Halloween - Jesus del Pozo

    Perceive i Incandessence - Avon

    Alchemie - Rochas

    Masumi - Coty

    Woman - Bruno Banani

  • Autor: arabis Data: 2010-02-26 15:07:32

    Wreszcie po latach poszukiwań znalazłam i juz od kilku butelek jestem  wierna Burberry Touch oczywiscie woman :) poza tym kiedys był piekny zapach Jovan ale niestety zaprzestano jego produkcji :(

  • Autor: krysia50 Data: 2012-08-25 11:58:04

    Ja do tej pory kupuję Jovan w Niemczech drogerie Rossmann.

  • Autor: Piper Data: 2010-02-27 10:55:55

    Lacoste-Tresor, Oui, Hypnose
    CK- Euphoria, Eternity

  • Autor: Limonka200 Data: 2010-10-02 10:20:15

    Ostatnio Kate Moss.

  • Autor: K-rin-k Data: 2010-10-05 12:24:24

    Chanel Mademoiselle , Armani Code i Aqua di Gio, Calvin Klein In 2 U ^^ BOskie ;) Ostatnio tez Paris Hilton ;P

  • Autor: Dagna Data: 2010-10-05 12:45:58

    Hmmm moj ulubiony zapach to dolce & gabbana "one", lubie tez gucci "rush" i shiseido "zen" ale ten naj naj naj ukochanszy jest escada "sentiment"

  • Autor: emeska1974 Data: 2012-04-21 16:25:14

    Givenchy  

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-04-21 19:11:37

    który ?

  • Autor: kiki1101 Data: 2012-04-21 20:08:37

    viva la jucy ostatnio i Rihanna reb'l fleur

  • Autor: agulinia Data: 2012-04-21 21:39:02

    "Amor amor" Cacharel, Next "Paradise"

  • Autor: as Data: 2012-04-21 21:59:04

    Ja nie używam perfum tylko dezodorant. Jest to 8X4 kupowany w Niemczech.

  • Autor: Gustka Data: 2012-04-22 15:04:35

    Od lat używam Chanel nr 19. Teraz, dla odmiany Chanel Cristalle - też fajne. Poza tym Gucci: Envy lub Rush.

  • Autor: Beata500 Data: 2012-04-22 18:36:16

    Ostatnio Kalvin Klin CK IN 2U i perfumy Rihanny.W zależności od pory dnia i nastroju.

  • Autor: anrubi Data: 2012-04-23 11:07:09

    Moje pefumiki :) W tle margaretka, trzyma się dzielnie od tygodnia :)

    Od lewej : Calvin Klein - EUPHORIA BLOSSOM i SPRING TEMPTATION ; Cacharel - EDEN ; DIOR - J'adore ; Cacharel - AMOR AMOR TENTATION ; Armani - CODE, Chanel - ALLURE, MADEMOISELLE, woda perfumowana, jak i w wersji torebkowej i mgiełki oraz CHANCE :)

  • Autor: caroline1983 Data: 2012-04-23 12:00:21

    Eden Cacharela jest niesamowity. Uzywam tzw. alternatywnego zapachu bo na oryginał mnie niestety nie stać. Nie jest to w 100% to samo ale tez jest super (i jak na podróbke to bardzo długo utrzymuje zapach).

  • Autor: Monia1805 Data: 2012-04-23 14:21:56

    "touch of pink" LACOSTE

  • Autor: ja-żaba Data: 2012-04-23 16:37:25

    Omnia - Bvlgari

    Giorgio Beverly Hills

    Euphoria blossom Calvin Klein

    Secret Obsession- Calvin Klein ( wg siostry "babciny zapach" )

    Halle Berry

    Ieau the one Dolce& Gabbana

    Flora Gucci

    Jadore Christian Dior

    a wszystko zaczęło sie od Dolce Vita Diora, który zostaje moim numer 1:)

  • Autor: anrubi Data: 2012-04-23 17:16:13

    Secret Obsession- Calvin Klein ( wg siostry "babciny zapach" )

    Dla mnie Chanel 5 jest wręcz odpychający

  • Autor: kokarda Data: 2012-04-23 17:51:07

    oj taak... dla mnie również..

  • Autor: ja-żaba Data: 2012-04-23 18:26:39

    Zapomniałam o nieziemsko słodkich ale bardzo ciepłych i zmysłowych perfumkach Angel. Tym zapachem otulam się jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach;)

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-08-08 20:53:07

    Kazdy gust jest inny,ja natomiast nie moge zniesc Angel,nawet jesli nie ja sama jestem nim wyperfumowana,tylko ktos.

  • Autor: małpiatka Data: 2012-04-23 18:18:54

    Ostatnio La perla "j'aime la nuit", od zawsze CK "one", Chanel "Allure", od czasu do czasu Dolce&Gabbana "light blue" i Azzaro "twin", kiedyś częściej Armani Code.. 

  • Autor: Karolcia83 Data: 2012-04-26 07:46:44

    Hmm ja mam kilka ulubionych

    -Ghost fragnace(jasnoniebieska buteleczka

    -Ghost deep night

    -christian dior J`adore jasne bo sa kilka rodzaji

    -Harajuku dolls LOVE te sa super

    -a poza tym lubie perfumy z avonu, percive, little black dress, fare awey

  • Autor: gosiaw70 Data: 2012-04-26 17:16:30

    Od jakiegoś czasu tylko DKNY Be Delicious,wcześniej Armani REMIX(fioletowe),niestety wycofali:(

  • Autor: reniutka Data: 2012-08-08 19:47:04

    jesień, zima- Canel 5

    wiosna, lato- Cerruti 1881

  • Autor: reniutka Data: 2012-08-08 19:48:01

    oczywiście Chanel

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-08-08 21:02:20

    Dorzucam do tego co wyzej kiedys napisalam.

    Lancome-Hypnose

    Jean Paul Gaultier-Classique X Collection(calkiem inaczej pachna niz klasyczne,ktorych nie lubie,takie swieze na lato)

    Giorgio Armani-Emporio Diamonds

    DKNY-Be Delicious Fresh Blossom(inaczej pachnie niz klasyczny Delicious,bardziej letnio i swiezo)

  • Autor: czarnykot Data: 2012-08-08 21:23:44

    kocham Jadore Diora

    Anais Anais Cacharel

    Weekend Burberry

    Pasion dance Avonu

    a ostatnio Fly high Mexxa

    Dopisano 12-08-08 22:24:44:

    a z męskich Fahrenheit  Diora...za tak pachnącym pójdę boso :D

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-08-09 07:47:16

    Mnie ostatnio z męskich przypadł do gustu Gucci Gilty. Fioła dostaje jak je czuje hi hi a już dawno mając długi starz małżeński, fioła nie dostawałam na widok swojego lubego ;)

  • Autor: małpiatka Data: 2012-08-10 22:06:10

    Z męskich Diora to Dune!:) Masakra!;)

  • Autor: Blue_Sky Data: 2012-08-09 09:02:52

    Paco Rabanne Lady Million

  • Autor: panda25 Data: 2012-08-10 19:00:24

    Męskie Perfumy! Dla mnie numer 1- tylko cena mnie powala !!!

  • Autor: panda25 Data: 2012-08-13 08:54:34

    Teraz tego to już nie bardzo można dostać niestety, a na Allegro ceny chore.. :(

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-08-10 21:29:34

    kiedyś mi się podobał teraz jakoś spowszedniał :)

  • Autor: Fiddle Data: 2012-08-10 21:31:28

    wszystkie perfumy (no prawie;)) Calvina Kleina.

    a z tych tańszych, gorszych... ubóstwiam wode toaletowa różowa Adidas ;D

  • Autor: Lea2 Data: 2012-08-12 18:06:29

    Lubię jeszcze Sicily Dolce & Gabbana. A ostatnio otrzymałam w prezencie Calvin Klein CK IN2U i też przypadły mi do gustu.

  • Autor: kiki1101 Data: 2012-08-12 20:28:22

    very cool tommy bahama moj ostatni nabytek

  • Autor: iwonka 33 Data: 2012-08-25 12:11:08

    Carolina Herrera 212 Women

  • Autor: asia1975 Data: 2013-04-13 20:25:40

    Odgrzebuje ten temat,bo tak sie ostatnio zastanawialam i w sumie dzisiaj wybierajac perfumy w drogerii utwierdzilam sie w przekonaniu,ze uzywam perfum czy tez wod toaletowych w zblizonym kolorze,tzn lekko rozowych.Zielone kolory czy tez zolte kompletnie mi nie odpowiadaja.Napiszcie jak to jest u Was,czy perfumy ktore uzywacie tez sa zblizone do siebie kolorystycznie czy to  tylko taki moj wymysl.

  • Autor: inka21 Data: 2013-04-13 21:59:16

    Bezpelacyjnie trwały calodobowo i niezastąpiony Comme Une Evidence perfum i woda perfumowan przez 3/4 roku i na zimę zółty Mexx.

  • Autor: matani Data: 2013-04-15 09:39:32

    Nie, to nie twój wymysł. Moje w 80% zielone, kilka różowych i jeszcze mniej żółto-brązowych (sporadycznie, jak mi akurat odbije ;)

  • Autor: asia1975 Data: 2013-04-15 19:50:41

    Myslalam ze to moze zbieg okolicznosci,a jak tak to nie jestem dziwolagiem:-) Ostatnio dostalam zolto-brazowe i kompletnie mi nie podeszly.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-16 18:41:37

    coś w tym jest bo moje w większości są ni to różowe ni to beżowe :) a te na lato przezroczyste :)

  • Autor: asia1975 Data: 2013-04-16 18:54:05

    Moje tez sa ni to rozowe,ni to lososiowe.Przezroczyste,a wlasciwie lekko zoltawe-La Costa uzywalam zima,a ostatnio jakos mi nie pasuja,pewnie poczekaja do nastepnej zimy.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-17 21:05:59

    może się przyzwyczaiłaś:) Mnie zapachy się zmieniają lubię pachnieć różnie bo ja jestem różna :) Nie potrafiłabym być wierna jakiemuś zapachowi :):) Lubię mocne i wyraziste zapachy ale nie słodkie ani nie korzenne, w inne dni lubię delikatne i romantyczne. Zauważyłam jak czytam skład, że w większości w nich pojawia się jaśmin, który w naturze bardzo lubię.

    Bardzo dobym i trwały zapachem dla mnie jest Lancome La vie est belle - oszałamiający i lżejszy zapach który mi się spodobał w sam raz na lato to Trussardi Delicate Rosse. Dziwne bo ma w sobie róże, a w sumie jej  nielubię  w perfumach, ale tutaj w połączeniu z jaśminem bardzo mi odpowi

  • Autor: margaretka85 Data: 2013-04-15 17:47:55

    Lady milion - Paco Rabanne <kocham>

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-15 20:58:16

    lubie je ale w wersji męskiej:)

  • Autor: lolopopa Data: 2013-04-15 21:23:30

    Ja nie kocham, a kupiłam w ciemno, zachęcona pozytywnymi opiniami. Ładne opakowanie, zapach nie jest zły, ale też nie czaruje, takie zwykłe psikadło. Zakochałabym się w Kapusle Woody Karl Lagerfleld...mają jeden problem, pachną może 10 minut :))  ideału brak.

  • Autor: megi65 Data: 2013-04-15 21:57:56

    To ja chyba dołącze do grona dziwadełek .. .Polecane miałm '' Chloe '' aż mnie odrzucił słodki , mdlący zapach. Podobnie'' Mademoiselle'' , nie znalazłam w niej nic z siebie ...

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-04-16 10:09:10

    Generalnie mam problem z trwałością perfum. Ale te, które od lat kocham to Elizabeth Arden - 5th Avenue.

    Ostatnio dołączyły białe kwiaty, czyli Jesus del Pozo - In white i Nikos - Sculpture. Jak na tak delikatne perfumy są na mnie bardzo trwałe.

  • Autor: Basi@lis Data: 2013-04-16 10:59:57

    "In love again" - Yves Saint Laurent , niestety juz nie osiagalne.Mam jeszcze pol flakoniku i oszczedzam jak tylko moge.Na codzien uzywam Chanel - Chance ( zlota - srebrna ma juz inny zapach). Czasami, zaleznie od nastroju "Red door"- Elizabeth Arden.

  • Autor: Bahati Data: 2013-04-16 16:51:36

     Chanel Coco Mademoiselle i Chopard Casmir to moje ulubione zapachy :)
     

  • Autor: Basi@lis Data: 2013-04-16 17:06:48

    Chanel - Coco Mademoiselle dostalam od corki na gwiazdke i tez lubie ten zapach.

  • Autor: asia1975 Data: 2013-04-16 18:19:09

    Coco mademoiselle jeszcze mi troche zostalo,jak je uzywalam mialam wrazenie,ze nie pasuja do mnie,ale maz i kolezanki w pracy zawsze chwalili,ze ladnie pachne.

  • Autor: Bahati Data: 2013-04-16 18:32:29

    Dostaję je od meża, zawsze z jakimś dodatkiem z serii, ostatnio w pudełku poza perfumami znalazłam balsam w spreyu :) Inne zapachy kupuje sobie sama. Dziewczyny w zeszłym tygodniu dostały2 flakoniki wody toaletowej Charlie Touch, są zachwycone. Zapach słodki, mocno wiosenny,waniliowy, kwiatowy.

  • Autor: asia1975 Data: 2013-04-16 18:59:25

    Ostatnio kupilam perfumy  w zestawie z balsamem perfumowanym(50ml),ktory super nawilza i  oczywiscie pieknie pachnie.

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-04-17 21:42:57

    Avon Treselle

  • Autor: pwyso Data: 2013-04-17 22:29:55

    dune - dior

  • Autor: hope30 Data: 2013-04-23 08:14:53

    1. Chanel  "chance"

    2.Bruno Banani "pure woman"|

    3.Pink-wycofana kiedyś,kiedyś z Avon

    4.sheseido(nie wiem jak się pisze) "Zen"

  • Autor: kiki1101 Data: 2013-09-20 22:40:55

    ostatnio wszystkie juicy couture

Przejdź do pełnej wersji serwisu