Forum

Gawędy o jedzeniu

wszystko przez Wkn...

  • Autor: miauka Data: 2008-11-04 12:50:48

    ... a plany byly wzniosle, mialo byc pieknie i dietetycznie. Wczoraj popelnilam  3 chleby roznosmakowe a na dzis mialam je ladniepomrozic sprobowac po kawelczku ale bardzo sie ograniczyc ...bo do diety sie szykujemy z Mezowskim. A tu wchodze wsparcia szukac i po oczach szarlotka dostaje. No juz wiem co w domu mam, Jablka mam, smietane mam, maslo mam. Bedzie szarlotkowanie!!

    I w las plany dietowe ida. Chyba je na Nowy Rok przeloze.


    A moje popelnione chlebki wczoraj to jeden na soku pomidorowym z pestkami dyni, prowansalska przyprawa i ostrym sosem chilli oraz cebulka i czosnkiem.
    Drugi na soku bananowym z sezamem. A trzeci to zwyklak z mieszanej maki.

    No i teraz ide jablka obierac.

    Wkn to przez Ciebie!


  • Autor: Agulek74 Data: 2008-11-04 12:57:25

    Miauka masz racje :)) Jak się patrzy na tą szarlotkę na głównej stronie to wszystkie diety i obietnice idą w ....Ja sama jak zobaczyłam zdjęcie to pobiegłam po dwa kawałki bułeczki drożdżowej. To nie to samo ale zawsze coś . Ehhh zjadłabym kawałeczek mniammm...
    Pozdrawiam Aga

  • Autor: miauka Data: 2008-11-04 13:16:24

    zapraszam do mnie, ja juz sie biore za robote a oprocz szarotki i chlebka dostaniesz 

  • Autor: Agulek74 Data: 2008-11-04 20:30:39

    Miałkuś dzięki za zaproszenie.
    Ściskam mocno Aga

  • Autor: eyta Data: 2008-11-04 13:54:26

    A mnie sie zdaje ,że z Wkn coś mnie łączy , dzisiaj weszłam sobie na stronke nie okraszoną jeszcze pyszną szarlotką i ...już upieczony i lekko nadgryziony został jabłecznik pt." Jabłecznik mikserem ucierany " tylko autora mi ucięło, ale zaraz znajdę i dopiszę , bo pyszne to ciasto:)TADAM to Dorocik jest autorką!!!!

  • Autor: Glumanda Data: 2008-11-04 14:11:16

    Miaukusiu..masz racje! nie w sposob nie posluchac naszej Wkn..i nie robic szarlotki! toc ona wprasza sie z monitora do pokoju!! Mam jablka, z ogrodu od znajomej... i bedzie szarlotka... moja Rozowa Szarlotka Glumandy... ale tym razem bede ja robila z zamrozonymi czeresniami, ktorych mam pol zamrazalnika! Ciekawa jestem smaku... dodam zdjecie a tymczasem te stare...

  • Autor: makusia Data: 2008-11-04 16:14:35

    hahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , miałam piec babkę, ale to zdjecie szarlotki mnie powaliło , aż zapachniało w całym domu jabłkami, no cóż będzie szarlotka hahhaahaaaaaaaa a pomysł wspaniały Wkn :))

  • Autor: bunia Data: 2008-11-04 17:28:24

    A ja wczorajpiekłam szarlotke Wkn "Szarlotka sypana" miałam nosa.......
    ps. zdjęcie z czołówki bardzo apetyczne!!!!

  • Autor: ekkore Data: 2008-11-04 18:12:24

    A ja się tylko ślinię przy otwieraniu strony. Do zamrażalnika piec nie będę - chętnych do jedzenia nie ma (mąż wyjechany, dzieci nie chcą jeść) Syn zobaczył zdjęcie, stwierdził, że super szarlotka - na pytanie czy upiec - powiedział - tak, zrób chatkę Puchatka. I tyle było w temacie szarlotki. jako, że 11 ma imieniny, zamiast szarlotki będzie sernik na zimno

Przejdź do pełnej wersji serwisu