Forum

Zdrowie i uroda

masło shea

  • Autor: *agnieszka* Data: 2008-11-05 12:42:15

    Zamówiłam sobie dzisiaj czyste 100% masełko shea. Fascynuje mnie ostatnio temat kosmetyków naturalnych i bez konserwantów. Niestety na większość z nich mnie po prostu nie stać, a to masło jest w rozsądnej cenie. Dowiadywałam się u sprzedawcy czy będę mogła nim smarować mojego małego alergika(ma wysypkę po większości kosmetyków, nawet tych aptecznych) i odpisał że można, bo jest bardzo delikatne dla skóry i polecił kilka innych olejków.
    Czy któraś z Was miała do czynienia z tym ponoć cudownych kosmetykiem?

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2008-11-05 12:52:51

    Ja miałam doczynienia z masłem karite w kremie firmy Floss.Wspaniały.

  • Autor: mati2 Data: 2008-11-05 13:04:55

    Dziewczyny możecie podać cenę i gdzie zamawiać , z góry bardzo dziekuje.

  • Autor: *agnieszka* Data: 2008-11-05 13:31:20

    Ja zamówiłam 150gram za 16,30 z przesyłką. Ale nie wiem czy wolno mi podać stronę na której zrobiłam zamówienie. Jest tam też mnóstwo naturalnych olejków. Cuda po prostu! Ja to chciałabym wszystko mieć

  • Autor: Bajubajka Data: 2008-11-05 14:34:54

    Od dłuzszego czasu używam własnorobnych kremów i serum. Masło shea(albo karite) jest świetnym kosmetykiem, nie ma działania alergizującego, może być aplikowane bezpośrednio na wszystkie obszary skóry (topi się w temperaturze ciała), łącznie z okolicą oczu.  Wykazuje duże powinowactwo do warstw lipidowych naskórka i wspomaga ich ochronne działanie oraz wzmacnia cement międzykomórkowy.
    Polecam:) i pozdrawiam ciepło

  • Autor: *agnieszka* Data: 2008-11-05 19:42:33

    Witaj! A mogłabyś podać wg. jakich przepisów je robisz i z jakich składników? Czy takie własnej roboty kosmetyki wychodzą drogo?

  • Autor: Bajubajka Data: 2008-11-06 12:31:01

    Miła Agnieszko, gdyby było drogo-pewnie bym nie "kręciła" tych kremów. Ostatnio używałam serum z zielona herbata i kremu z kwasem alfa liponowym.Nie wiem, czy mogę podac tu adres strony, wiec zapraszam do kontaktu -moj adres email i nr gg są w ustawieniach. Pozdrawiam. Basia

  • Autor: ASTI Data: 2008-11-05 14:46:19

    Kurczę a ja pierwszy raz słyszę o takim czymś , podajcie jakąś strone gdzie mozna o tym poczytać , nie wiem kompletnie o co chodzi

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2008-11-05 17:21:08

    I ja już coś nie coś zamówiłam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu