Forum

Gawędy o jedzeniu

gdzie dobrze zjeść w Opolu????

  • Autor: ewa.skr Data: 2008-11-09 21:30:06

  • Autor: till Data: 2008-11-09 22:43:03

    Podobne pytanie zadałam kilku osobom w czerwcu  w Opolu, a ponieważ zgodnie wskazali mi jedno miejsce, poszłam i sprawdziłam.
    "U Mnicha"- było smacznie, sympatycznie i gdybym miała okazję do powtórki, to bym tam wróciła.
    Tylko porcje takie przerośnięte...

  • Autor: szamotka Data: 2008-11-10 10:29:46

    Smacznie również można zjeść "U ZAGŁOBY" podają wcześniej chlebek ze smalcem,pierożki , galaretkę

  • Autor: kaczeniec Data: 2009-01-17 17:29:30

    Ja osobiście polecam STARKĘ. najlepsze jedzenie w mieście. niestety również najdrożej chyba. Ale warto.

  • Autor: RFT Data: 2010-01-09 13:54:43

    Dobrze, smacznie i naprawdę orginalne dania serwuje HARISSA KEBAB na Kołątaja w Opolu.
    Jadłem kebaby, pidy i placki tureckie w krajach skąd te potrawy sie wywodzą i muszę stwierdzić, że te u HARISSA niczym im nie ustępują. 
    Ceny przyzwoite i kameralny wystrój.
    A muzyczka arabska tworzy wyjątkowy klimat.
    W końcu w Opolu pojawił się lokal gdzie ważne jest nie tylko jedzenie.
    Polecam  

  • Autor: op.pl Data: 2010-01-12 16:22:21

    Gorąco polecam restauracyjkę "HARISSA KEBAB" w Opolu na ul. Kołłątaja,
    Jedzonko oryginalne, pyszne i dużo, świetny wystrój oraz niezwykła atmosfera dzięki arabskiej myzyce i obsłudze, która jest bardzo miła i potrafi porozumieć się w paru językach. 
    -U mnie "HARISSA KEBAB" zasługuje na dardzo dobrą ocenę i bez wachania polecam ją wszystkim, którzy chcą poczuć się jak na wakacjach jedząc świetne oryginalne potrawy.
    Restauracja "HARISSA KEBAB" wypieka na bieżąco wszystkie bółeczki i placki praktycznie na naszych oczach, co daję pewność co do jakości, świeżości i smaku.
    Byłem tam już parę razy i udało mi trafić na świetny pokaz kucharski, który polegał na podżucaniu ciastem przez kucharza.
    Przy wysokiej jakości, dużych porcjach, świetnym oryginalnym smaku i atmosferze musze przyznać, że restauracja ta ma niskie ceny i czynna jest do póżna przez 7dni w tygodniu.

    -chyba zaraz pójdę tam coś zjeźć;))

    Pozdrawiam, i jeszcze raz polecam restaurację "HARISSA KEBAB"

     

  • Autor: Olciaa Data: 2010-01-13 15:22:13

    pizzeria maestro, polecam pyszna pizza i dania obiadowe

  • Autor: Olciaa Data: 2010-01-13 15:26:21

    ewentualnie jeszcze piramida, inaczej steak house,pyszna shoarma tam jest:)
    lubie tez obiadki z intergratora, tanio a mozna pojesc naprawde pozadna porcje.i polecam goraca kanapke z panierowanym kotletem(lub grillowanym) pycha.
    kebab na rynku(kolo lukasa),  mnicha(ale to juz pisali)w pizzeri oregano podaja tez pyszna pizze,dania obiadowe i  lazanie.dobre zarełko jest tez w ali babie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu