Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nowy dział na forum..

  • Autor: crisen Data: 2008-11-11 22:37:47

    Jestem zalogowana  na WŻ od trzech miesięcy chociaż na długo przed tym  często tutaj zaglądałam. Nie spodziewałam się jednak,że oprócz przepisów i komentarzy poznam także" pazurki " tzw. najeżdzanie jeden na drugiego. Wierzę,że nikt tutaj złośliwie nie zamieszcza swoich komentarzy ale niestety niektóre tak właśnie są odbierane. Zastanawiam się tylko dlaczego. Czy już nie potrafimy logicznie myśleć i nie osądzać pospiesznie . Sama o wiele rzeczy już nie pytam bo zapytałam tylko raz z czystej ciekawości i dostałam niestety mocny policzek. Może by tak dodać nowy dział  dla tych co potrzebują się wyżyć a nie mając gdzie to robią to właśnie tutaj w WŻ. Widzę, że nawet z niewinnego tematu można zrobić aferę. Czy naprawdę musi tak być ,czy odrazu niektórzy muszą dopatrywać się czegoś czego nie ma . Po co też psuć  dobrze rozwijające się dyskusje i zostawiać na koniec niesmak .A przecież wiele ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć i nauczyć.. Powinniśmy być  dobrymi przyjaciółmi biesiadującymi przy jednym wielkim stole  . Pozdrawiam wszystkich serdcznie !

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-11-11 23:23:49

    Zapomniałas crisen napisac, o towarzystwie wzajemnej adoracji .......... jedni moga pisac wszystko co im slina na jezyk przyniesie i jest dobrze, dostaja poklask typu dziekuje Ci ze jestes,natomiast inni napisza  slowo i odrazu sypie sie lawina pouczen i gromow na glowe,tylko dlatego ze ktos ma inne zdanie:) wiec lepiej siedziec cicho i sie nie odzywac.

  • Autor: Zośka Data: 2008-11-12 00:14:50

    Mamo Różyczki jesteś w błędzie pisząc, że lepiej siedzieć cicho, choć myślę, że wcale tak nie sądzisz, prawdaż?
    Nudno by było gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie, a tak mamy szansę poznawać i rozumieć inność, przez to rozwijać się. Sztuka w tym, by przemyśleć wątek i wypowiedzi, które chce się skomentować i przelać swoje myśli bez emocji, jasno i kulturalnie.Szanujmy jeden drugiego bez względu na jego poglądy i wybaczajmy sobie nasze potknięcia. Czasem jest b. gorąco, a nieporozumienia wynikają z niedoczytania i niezrozumienia, co postronny obserwator nie obciążony emocjami  widzi natychmiast. Pozdrawiam

  • Autor: kokliko Data: 2008-11-12 02:11:09

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • Autor: agik Data: 2008-11-11 23:59:03

    Świetny pomysł :)
    Proponuję dział " Przypier... jeden drugiemu"
    Tylko nie wiem, jak to rozwiązać logistycznie, tzn: jak skłonić jednostki agresywne do srania w jednym sciśle wyznaczonym miejscu...
    Ale pewnie, jak się pomyśli, to się coś wymiśli :)
    Pomysł jak najbardziej popieram...

    Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: piegusowa Data: 2008-11-12 21:51:10

    Jak znam życie, nie byłoby chętnych do pisania w dziale, który proponujesz, ale tytuł jest niezły.
    Pozdrowienia najzupełniej przyjazne i pokojowe.

  • Autor: luckystar Data: 2008-11-12 21:54:26

    Ladnie, jak pokojowo tak wyglada, to ciekawa jestem jak byloby bojowo ???? No chyba, ze z tej maszynowy to cwietami strzelasz;))

  • Autor: piegusowa Data: 2008-11-12 21:58:16

    Ojej, to taki żart tylko. Tak na zasadzie przeciwieństwa, zresztą  ta spluwa na wodę jest..

  • Autor: agik Data: 2008-11-13 08:56:55

    Wiem, ze pokojowo :)
    Ja napisałam z ironią.
    Ale teraz juz poważnie: na jednym z forów spotkałam się z takim działem "rozwiązujemy problemy między uzytkownikami", faktem jest, że dział swiecił pustkami, a kłotnie i tak robiły off- topiki.
    Trudno jest oddzielić z jaką intencją ktoś pisze, jak mamy tylko literki.
    Mnie się wydaje, ze zamiast od razu strzelać z armaty, można poprosić o wyjasnienie i ewentualnie strzeić potem, hi Podejrzewam, że mało komu udało się nie dac ponieść. Przecież to ludzkie i zrozumiałe.

    A może zamiast nowego działu, propagujmy wspólne tulenie, hi? 

  • Autor: luckystar Data: 2008-11-13 16:15:55

    Agik, juz dawno temu na takie zaostrzone sytuacje Marinik wymyslil SIUP-anie. Teraz Ty proponujesz MIZGU-MIZGU :))) zobaczymy jak to wszystko bedzie dzialac:))

  • Autor: miauka Data: 2008-11-13 16:36:38

    impreza sie zapowiada mizgajaco- siupajaca :):)

  • Autor: ASTI Data: 2008-11-12 06:41:50

    Nie no ,coś tutaj się chyba popsuło ??? to nie ta sama strona !!!!! Kłótnie i spory zawsze były i będą taka natura ludzka .Taki np. Janek (bez urazy ) zawsze w jego postach jest coś ... ironia , zaczepka , prawda !!!! ,że to nas prowokuje. Każdy swoje żale wylewa tutaj . A ja bym się pośmiała :) Zróbmy sobie jeden dzień tylko na zabawę i śmiech a wszystkie złe posty ..... wykasować !!!!!! proponuję niedzielę

  • Autor: lajan Data: 2008-11-12 07:30:50

    Asti, protestuję!  Hahahahahahahahahahahahahahaha, w niedzielę pracuję na działce, kiedy mam odpowiadać? Hhahahahahahahahahaha
    /oczywiście ten wpis to żart/

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-11-12 07:51:18

    Janek to inna para kaloszyjemu trzeba wiele wybaczyc z racji wieku, fakt ze duzo przezyl i duzo wie ! nie zawsze sie zgadzam z jego opinia, ale w watku o wywieszaniu flagi napisal prawde,za to inni mlodsi tez umieja mu dos........,jezeli nie czytalas tego watku to sobie zerknij
    Z tymi klotniami to masz racje,byly sa i beda:)

  • Autor: miauka Data: 2008-11-12 17:17:06

    bez przesady z tym Jankowym wiekiem!

    nie rob z Janka pradziadka kiedy on nawet dziadkiem nie jest

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-11-12 17:57:04

    Nie bede to wnikac czy jest czy nie ! nie moja sprawa:) ale czy bedziemy dziadkami i babciami,to tylko decyzja naszych dzieci.

  • Autor: miauka Data: 2008-11-12 18:05:57

    Masz racje, ze od dzieci zalezy zrobienie rodzicow dziadkami czy babciami. Z calego serca Ci zycze bys w przyszlosci zostala szczesliwa babcia. :)


    I jeszcze jedna masz racje, ze czyjs wiek to nie nasza sprawa . 






  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-11-12 18:20:38

    Mam bardzo wielka nadzieje, ze zostane babcia w przyszlosci,:) Tobie tez tego szczerze zycze:)

  • Autor: dankarz Data: 2008-11-13 20:17:11

    Nawet w tym wątku dowalacie sobie?? Cięte języczki?? Jak mozna w taki sposób dowalać, wymawiać wiek itd... Mamo czy Różyczko, czy mamo Różyczki, powinnaś przemyśleć swoje wypowiedzi, Twoja córka to również czyta i uczy się. Crisen miała dobre chęci zakładając ten wątek a on już stacza się do kłótni jak większość wątków.

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2008-11-13 20:55:10

    Dankarz i bardzo dobrze niech czyta ! niech sie uczy jacy ludzie sa.! Jakbys  byla obiektywna patrzylabys na to inaczej ale........ z tego co widze to sama tez lubisz dowalac i pouczac,dziwnym zbiegiem okolicznosci  dowalasz mnie,a nie innym dowalajacym.Czemu wlasnie  mnie zwracasz uwage co?  szukasz psa do bicia? to lej swojego ! Mam dosc tych pouczen i dosrywek,uwazam temat za zakonczony,skonczcie juz z tym najezdzaniem na mnie.

  • Autor: dankarz Data: 2008-11-13 21:03:23

    Nie będę się z Tobą wdawać w dyskusję, co do psa - mam dwa i nigdy ich nie bije , ludzi również.

  • Autor: megi65 Data: 2008-11-12 08:40:03

    Crisen ! W zupełności zgadzam sie z tobą !! Te słowne przepychanki w zasadzie nic nowego nie wnoszą ... odbieram to jako tragifarsa ... pokazujemy sie od tej prawdziwej strony ! W takiej duskusji nigdy nie zabieram głosu .. bo czasmi logika tam zawodzi ..! Jezeli mam pytanko to zwracam sie do grona sympatycznych , pełnych empatii osób , ktre tu poznałam . !  Mozna to tylko podsumować słowami mądrego króla Salomona ..""Gdzie duzo słow tam głupia mowa " ! Crisen spraw sobie radośc pyszniutka szarlotką z cynamonem i dobra kawusia do tego .. ! Serdecznie pozdrawiam !

  • Autor: Pampas Data: 2008-11-12 09:12:28

    Pomysł świetny. Zachęcajmy do wrzucania sobie nawzajem.
    A że nie lubimy takich zachowań na tej stronie, to jako gratis każdy kto tam się udzieli dostanie bana.
    W ten sposób szybko pozbędziemy się osób niekulturalnych

  • Autor: lajan Data: 2008-11-12 09:55:15

    Pampas, w zasadzie masz rację, ale znająć naszych kulturalnych WŻ-czów, pomimo ostrych bolesnych wypowiedzi, od 4 lat jak tu jestem nikogo nie  zbanowano. Mam nadzieję, że chyba nikt aż tak głupi nie będzie aby sobie wykopać dołek. Zbyt mocno już tu siedzimy i wygodnie aby szukać innego forum. Może zanim coś napiszemy, pomyślimy. Działać to ma w obie strony.Nim sobie naubliżamy i napiszemy, policzmy do dziesięciu. Wtedy z uśmiechem siupniemy. Życie jest takie do dupy i mamy sobie sami jeszcze je uprzykszać? A więc do zabawy. Nie oznaczać to ma  świętej adoracji czy świętych krów. A Pampas i Moderatorzy niech raz skorzystają z prawa przyłożenia pasem po pupie. Acha, gdzie jest ten nowy dział? Gdyby ktoś chciał popełnić harakiri to proszę o utworzenie takiego działu a ja chętnie napiszę tam nekrolog.

  • Autor: miauka Data: 2008-11-12 17:18:58

    lajanie byly juz bany chyba :)


    Ty nekrolog a ja wieniec zrobie :):) jako, ze "florecistka" jestem ;)

  • Autor: Elek Data: 2008-11-12 18:29:15

    ... a ja szarfę do wieńca napiszę :):):) , jako,że ponoć ładnie to robię / jestem tu samochwała / :P:P:P;p;p;p ;)

  • Autor: luckystar Data: 2008-11-12 18:43:43

    A ja ?? Dla mnie nie zostalo zadnej funkcji?? To moze bede karawanem powozic ;))) bo na placzke sie nie nadaje...

  • Autor: Bodek Data: 2008-11-12 18:48:58

    przypomnial mi sie film "kariera nikosia dyzmy" i ten moment jak jada tym karawanem i martwia sie ze pili :) hehehe

  • Autor: Maddalena Data: 2008-11-12 18:55:24

    to ja moge cos zaspiewac, tylko musze odpowiedni repertuar przygotowac:)) a moze raczej :(( na te okolicznosc

  • Autor: ASTI Data: 2008-11-12 19:06:05

    Wszyscy obsadzeni w rolach .Tylko chętnego na te ,,harakiri ,, nima Kto się poświęci dla sprawy ?????

  • Autor: miauka Data: 2008-11-12 21:06:30

    no ja nie moge sie odlozyc bo juz obsadzona jestem :D

  • Autor: lajan Data: 2008-11-12 19:14:24

    No i sami widzicie, że warto otworzyć już firmę, pod warunkiem, że będzie strona w której można popełnić harakiri. Nazwa może być<< Oj dana,dana mam już bana za chwilę moja historia będzie zapomniana,, Wszystko może być OK pod warunkiem , że szybko znajdziemy kandydata. Pampas zakładaj nowy dział na forum.

  • Autor: Janek Data: 2008-11-12 21:29:26

    Tym razem nie strzelę, chyba(?!) "byka",
    zgłaszam się na ochotnika, ...
    ( A, że z natury jestem wielkim leniem,
    Pominę powody wygodnym milczeniem).

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-11-13 09:03:29

    no to sie tez zglosze we dwoje razniej

  • Autor: jolus Data: 2008-11-12 23:28:06

    W mojej restauracji możemy stype przygotować, a obiadki u mnie smaczne są:)

  • Autor: Elek Data: 2008-11-12 23:30:06

    oj smaczne , smaczne !!! Nawet baaaaaaaaardzo smaczne !!!!

  • Autor: lajan Data: 2008-11-13 04:35:27

    Witaj Jolus, tak się stęskniem za pierożkami...................... i oczywiście mam  chęć stworzyć nowy wierszyk na ich cześć.

  • Autor: lajan Data: 2008-11-13 19:19:57

    Pampas, po głęboki namyśle, proszę o utworzenie takiego działu. Będę pierwszy który tam się wpisze i pożegna z WŻ, poważnie.

  • Autor: miauka Data: 2008-11-13 19:59:14

    Lajanie czy Twoj "namysl" byl gleboki wystarczajaco?

    :):):)

  • Autor: lajan Data: 2008-11-13 20:05:46

    Tak

  • Autor: Maddalena Data: 2008-11-13 23:00:47

    Nie ma takiej mozliwosci Lajanku!!! Zostajesz z nami:) Nikt Ci bana nie da, nawet gdybys chcial:))

  • Autor: mysha2006 Data: 2008-11-13 23:18:14

    Kochani nie kłóćmy się, bardzo Was proszę. Szkoda nerwów, czasu i życia na takie pierdoły. Każdy ma inne zdanie, ok. Można poprostu dyskutować a nie skakać sobie do gardeł. Już niedługo najpiękniejsze święta w roku. Niech wątki o piernikach i pierniczkach, przygotowaniach świątecznych nas jednoczą (tak jak w tamtym roku). Spotykamy się tu codziennie, jak dobrzy znajomi. Ja osobiście muszę znaleźć chociaż pół godzinki dziennie żeby wejść na stronkę i poczytać co u Was słychać. Więc, mimo wszystko, bądźmy dla siebie ludźmi...

  • Autor: Wkn Data: 2008-11-13 23:29:53

    Może najwyżej banana.
    A piszę to absolutnie niezłośliwie, ponieważ uwielbiam scenę z jednej z książek Pratchetta, w której słynna Niania Ogg lubiąca rozkosze życia, a więc odwiedzająca często przeróżne knajpy, pisała list do swojego syna - a była to swoista relacja z długiej i niezmiernie interesującej zagranicznej podróży. Pomiajam informacje, jakie w liście zawarła - najsympatyczniejszym akcentem pisemnej wypowiedzi tej bohaterki była niemożność prawidłowego napisania - czyli również wypowiedzenia słowa "banan". Niania Ogg bowiem nie zamawiała koktajlu bananowego, lecz banananananananananowy lub relacjonowała synowi w liście, że bardzo jej smakują koktajle banananananananananana...
    ... a końca nie widać, nie widać, nie widać

  • Autor: ASTI Data: 2008-11-14 05:59:18

    A ja tam zostaję przy swoim , oby do niedzieli

Przejdź do pełnej wersji serwisu