Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Przepisy dla diabetyków.

  • Autor: Dianka92 Data: 2008-11-15 13:28:31

    Witam! :)

    Chciałabym się dowiedzieć, czy są na tym forum jacyś diabetycy?

    Jeśli tak, to może macie jakieś ciekawe przepisy na dania,w  których są policzone WW? Niekoniecznie dania dietetyczne ;D

    Z góry bardzo dziękuję.

  • Autor: katy12 Data: 2008-11-15 17:00:47

    Ja myslę że trzeba by zachęcić tych co umieścili swoje przepisy w zakładce dla diabetyków żeby policzyli WW :) wtedy dużo łatwiej korzystać zwłaszcza niewprawionym.

  • Autor: Dianka92 Data: 2008-12-02 19:55:00

    No właśnie, ale jak to zrobić? Jak widzę, że umieszczają tam przepisy, na, tak naprawdę, bomby węglowodanowe, to sobie myślę, czy oni w ogóle wiedzą co to jest cukrzyca? Po co tam umieszczają te przepisy? Rozumiem jeszcze jakby umieścili je z podaną wartością odżywczą, ale tak?

    Ja będę się starała umieszczać różne przepisy, ponieważ zawsze jak robię jakieś danie, liczę dokładnie ilość węglowodanów. Jak na razie umieściłam jeden przepis:
    http://wielkiezarcie.com/przepis39094.html

    Pozdrawiam.

  • Autor: Dianka92 Data: 2008-12-12 23:44:33

    Przepraszam - poprawka linku:)

    http://wielkiezarcie.com/przepis39177.html

  • Autor: Dianka92 Data: 2009-02-12 10:01:59

    Ja jak na razie jak korzystam z jakichś przepisów, liczę WW i potem proszę ich autorów o umieszczenie info o WW w przepisie :)

    A tak poza tym, to naprawdę nie ma na tym portalu więcej diabetyków?

  • Autor: miu-miu Data: 2009-05-08 22:06:43

    Dianka może masz jeszcze inne przepisy dla diabetyków?? Walczę z cukrzykiem który nic tylko je-ciągle głodny. Ręce opadają jak widze te cukry na glukometrze.

  • Autor: hanterka Data: 2009-05-19 11:23:53

    Witam

    Jestem tu dzisiaj pierwszy raz i obecuję, że będę zamieszczać przepisy dla diabetyków z wyliczeniem WW. Gotuję mojemu synowi , który jest cukrzykiem i wiem co to znaczy ciagle liczyc i wyliczać. Dzisiaj podam pierwszy przepis.

    Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu