Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Nic specjalnego

  • Autor: młoda_kucharka Data: 2008-11-19 18:37:37

    Ja zamierzam założyć restauracje i być w niej kucharką ale moje dotychczasowe przepisy są do bani! Czy myślicie że mam szanse na karierę kulinarną?

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2008-11-19 18:43:20

    to sie ucz zanim zaczniesz - na wz najlepiej jest sie uczyc. Raz dwa idz do szkoly gotowania w artykulach bo bez pracy nie beszie kolaczy

  • Autor: smakosia Data: 2008-11-19 19:11:48

    To ja zadam Ci pytania:

    1. Lubisz gotować?

    2. Lubisz poznawać nowe potrawy?

    3. Jesteś otwarta na ludzi i nowe wyzwania?

    4. Potrafisz się nie zniechęcać, kiedy usłyszysz słowa krytyki?

    5. Nie boisz sie pracy?

    6. Wierzysz w siebie i swoje możliwości?

    7. Potrafisz walczyć o swoje marzenia?

    Jeśli przynajmniej 6 razy ospowiedziałaś na pytania twierdząco, to ruszaj w "nową drogę" i daj sobie szansę. Powodzenia! 

  • Autor: Juciaaa Data: 2008-11-19 19:12:16

    moze i artukuly pomoga ale radze wogole isc do szkoly gotowania i tam napewno sie nauczysz:P

  • Autor: Shaera Data: 2008-11-19 20:18:03

    Ależ oczywiście! Jesteś bardzo młoda i zapewne nie masz doświadczenia, stąd te domniemane 'pomyłki'. Nie musisz iść do specjalnej szkoły gotowania, tak sądzę, wszystko masz na tej stronie ładnie i elegancko podane na tacy. Potem do tego dochodzi pomysł i pieniądze na budowę. I reklama + sprawy urzędowe. Ale teraz wystarczy pobuszować po stronce, najlepiej zaczynając od przepisów najprostszych. Jeśli rzeczywiście lubisz gotować, to bardzo szybko dojdziesz do wprawy, zapewniam Cię. 'Nie od razu Kraków zbudowali' i wedle tej jakże budującej myśli powinnaś zacząć swoją podróż po świecie kuchni. To co? Czekamy na wyniki... ^^ Powodzenia!

  • Autor: anay Data: 2008-11-19 20:55:47

    na pewno masz szansę :)
    gotuj i ucz się.

  • Autor: nadia Data: 2008-11-19 21:10:47

    Masz checi i lubisz gotowac, wiec furtke juz masz otwarta. Troche popichcisz z WZ i sama zobaczysz czy to Cie meczy,  czy tez pochlania bez reszty ;) A szanse na kariere kulinarna masz zawsze! :) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu