Forum

Zdrowie i uroda

izotek- czy ktos leczył sie tym?

  • Autor: punius Data: 2008-11-21 09:36:36

  • Autor: Majka28 Data: 2008-11-21 13:56:30

     We wrześniu syn skończył własnie leczenie izotekiem

  • Autor: punius Data: 2008-11-21 14:49:51

    dermatolog przepisała mi to bo bezskutecznym leczeniu tradziku różowatego, ale mam pewne obawy co do brania tego leku, słyszałam ze jest dość dużo skutków ubocznych, czy twój syn mial jakies?

  • Autor: Majka28 Data: 2008-11-21 15:46:40

    Syn również leczył trądzik bezskutecznie przez kilka lat. Dermatolog stosował przeróżne leki zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie i nic nie pomagało.Izotek w przypadku syna okazał się bardzo skuteczny, też baliśmy się skutków ubocznych.Przed kuracją lekarz zalecił dość szczegółowe badania i syn powtarzał je biorąc już izotek czasami nawet co dwa tygodnie. Na początku podskoczyła troszkę bilirubina ale nie był to jakiś niebezpieczny wynik.Po ok. 2 miesiącach wszystko wróciło do normy i wtedy zwiększyliśmy dawkę leku na dobę. W niektórych miesiącach kuracji miał podwyższony cholestrol ale pomagał odpowiednia dieta. Poza tym nie miał jakos strasznie wysuszonej skóry, do mycia używał mydełka dla dzieci i oczywiście zużywał ogromne ilości pomadek nawilżających na usta.To tak w skrócie, jeśli będzesz miała jakieś pytania to chętnie odpowiem. P.ozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu