Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Historia WŻ

  • Autor: as Data: 2008-12-22 12:44:43

    Chciała bym wiedzieć od kiedy istnieje WŻ i jakie osoby zalogowały się na niej jako pierwsze. Kto jest założycielem strony (jeżeli nie jest to tajemnica)? Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość?

  • Autor: crystal Data: 2008-12-22 14:32:17

    mnie tez ta ciekawosc zżera juz od dawna! załozycieli znam ale jak powstawała ta stronka!jest superrr!

  • Autor: lajan Data: 2008-12-22 16:10:37

    Kochani, poczekajcie z tym tematem, niech skończą się Święta. Wszyscy zaganiani......

  • Autor: lajan Data: 2008-12-22 16:56:15

    Cofnijcie się do początków.

    Autor: bahus
    Temat: Witam wszystkich nowo przybyłych.
    Data: 2004-05-03 23:15:58

    Moi drodzy, bardzo się cieszę że tylu z Was udało mi się przekonać do zainstalowania się na tej stronce. Próbowalem Wam więcej napisać ale na Mniamie jak wiecie niewygodne wątki są usuwane. Na tej stronce jestem już od roku, początkowo administratorzy WŻ dziwili się jaki mam cel umieszczając swoje przepisy równolegle na Mniamie i WŻ. Praktyka pokazała że nie było to takie bezcelowe działanie. Tym sposobem możecie nadal z moich przepisów bezpłatnie korzystać. Dostalem dużo maili z zapytaniem czy tutaj jest takie samo forum jak na Mniamie. Mówiąc szczerze, to wymaga ono jeszcze dopracowania, ale myślę że wkrótce dorówna a nawet prześcignie Mniama. Zaletą tej strony (i to wielką) jest to że wszyscy użytkownicy są równi. Zwróćcie uwagę że autorzy strony są umieszczeni w spisie użytkowników na tych samych zasadach co inni (wg. alfabetu). Wiem że jeszcze wielu ze "starej gwardii" czujących się oszukanymi na Mniamie jeszcze tu dołączy. Trochę się boję namawiać, bo nie wiem czy WŻ jest w stanie "udźwignąć" wzmożony napływ nowych użytkowników.
    Bahus
    Wiadomość 2 w wątku
    jako odpowiedź do 1
    Autor: Pampas
    Temat: Odp: Witam wszystkich nowo przybyłych.
    Data: 2004-05-04 04:57:47
    Użytkownik bahus napisał w wiadomości:
    > czujących się oszukanymi na Mniamie jeszcze tu dołączy. Trochę się boję
    > namawiać, bo nie wiem czy WŻ jest w stanie "udźwignąć" wzmożony napływ nowych
    > użytkowników.
    Wytrzyma bez problemu.

  • Autor: Pampas Data: 2008-12-22 17:29:26

    Strona wystartowała znacznie wcześniej niż te wpisy są datowane. Premiera była w sierpniu 2001.

  • Autor: nadia Data: 2008-12-22 21:51:14

    Ciekawy temat, moze cos wiecej? :)

  • Autor: Wkn Data: 2008-12-22 21:52:52

    Ha, może kiedyś znienacka, nie uprzedzając nikogo, zdradzimy tajemnicę istnienia strony :D

  • Autor: tineczka Data: 2008-12-22 23:41:52

    A kto mi pomagal we wlozeniu przepisow ??? Przy zakladaniu kuchni szwedzkiej???? Fajnie, fajnie bylo wtedy:)))

  • Autor: Paola_r Data: 2008-12-23 05:01:19

    Znalazłam kiedyś w przepisach (na starym kompie) swoją rejestrację z chyba 2002 roku. Potem było długo, długo nic (pewnie wtedy szukałam tylko konkretnego przepisu), a potem nie mogłam się zalogować po długiej przerwie.
    Stąd ponowne konto w 2006, tuż przed awarią.
    Swoją drogą, stronka była wtedy (w 2002) -na niebiesko chyba ?- mocno zgrzebna ;)
    Tym bardziej teraz cieszy oko, ducha i podniebienie :)
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich WuŻeTowiczów ! Paola :)

  • Autor: muminka Data: 2008-12-22 22:57:13

    ...historia robi sie ciekawa 

  • Autor: tineczka Data: 2008-12-22 23:34:06

    Historia???

  • Autor: Bodek Data: 2008-12-23 09:53:17

    mnie sie wydaje ze zaczelo sie to nascie lat temu jak to wkn pierwszy raz poznala pampasa:)
    hmmm
    trafila mu do serca przez zoladek i tak jakos sie zaczelo :):):):):)
    ale to oni musza powiedziec jak to bylo na prawde:):):):)

  • Autor: as Data: 2008-12-27 18:02:08

    To WKN i Pampas są małżeństwem?

  • Autor: Ave Data: 2008-12-27 22:45:33

    No i Bodek gaduła teraz oberwie :) hahahaha

  • Autor: tineczka Data: 2008-12-28 00:14:22

    ?????? po 2 latach tutaj i nie wiesz:)))

  • Autor: Baśka Data: 2008-12-28 15:15:59

    Użytkownik Bodek napisał w wiadomości:
    > mnie sie wydaje ze zaczelo sie to nascie lat temu jak to wkn pierwszy raz
    > poznala pampasa:)hmmm trafila mu do serca przez zoladek i tak jakos sie
    > zaczelo :):):):):)ale to oni musza powiedziec jak to bylo na prawde:):):):)
    Masz rację Bodek od poznania pierwszy raz Wkn pewnie już po raz któryś poznaje i poznaje Pampasa,przecież facetów tak trudno od razu poznać.

  • Autor: Bodek Data: 2008-12-28 17:44:53

    popatrz :) jak oni sie tak poznawaja to wkn wrzuca coraz to wiecej przepisow :) hehehe

    ps. ma wpisane 355 :):):):)
    a do tego jaka fajna budowle ma w ustawieniach :D:D:D:D:D:D:D:D:D

  • Autor: Wkn Data: 2008-12-29 20:28:44

    Tylko że połowa tych przepisów to przedpotop i powinnam w nich zrobić gruntowne porządki.
    A wieża pewnie podoba Ci się tylko dlatego, że piwsko obok niej stoi ;P

  • Autor: bahus Data: 2008-12-30 00:36:54

    Użytkownik Wkn napisał w wiadomości:
    > Tylko że połowa tych przepisów to przedpotop i powinnam w nich zrobić
    > gruntowne porządki.A wieża pewnie podoba Ci się tylko dlatego, że piwsko obok
    > niej stoi ;P

    Przyznam się bez bicia, że to piwsko też "mnię się spodobawszy" przy tej wieży
    Bahus

  • Autor: smakosia Data: 2008-12-30 08:04:36

    Wkn, zerknęłam w Twój profil i "powaliłaś" mnie tym ostatnim zdaniem. Niech Cię uściskam! Baaaardzo lubię ludzi, którzy potrafią wprowadzić trochę "bajki" do swojego życia

  • Autor: Janek Data: 2008-12-30 13:35:41

    No wiesz co, prawdę nazywać bajką.
    Przecież Wkn piszesama, że nie lubi ,...mijać się z prawdą
    Swoją drogą, ta Wieża koło wieży bardziej mnie się widzi, taka bardziej sexy i wogóle

Przejdź do pełnej wersji serwisu