Forum

Zdrowie i uroda

Pas odchudzająco-masujący z sauną czy jest skuteczny?

  • Autor: beata1 Data: 2008-12-31 02:56:19

    Mam pytanie czy ktoś uzywał pas odchudzająco-masujący z sauną ,co wiecie o jego skuteczności ?jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź.

  • Autor: Paola_r Data: 2008-12-31 09:55:23

    Witaj,
    sama nie używałam - mama koleżanki miała i dość szybko się z niego wyleczyła.
    Szybka utrata centymetrów w talii, która krzyczy wręcz w reklamie, to nic więcej, tylko utrata wody z organizmu.
    Jeśli Twoje ciało ma tendencje do zatrzymywania wody (nie wnikam tu, oczywiście, w ściśle medyczne przyczyny), ten sam efekt osiągniesz np. mniej soląc.
    Drugi efekt był dla niej mało przyjemny (i mający niewiele wspólnego z rozanielonym wzrokiem reklamujących pas na sobie) - mechaniczny masaż co prawda nie sprawiał bólu, ale skarżyła się na dziwne ... przepraszam, ale chyba muszę zacytować dosłownie :"podskoki wątroby, aż do żołądka"
    Pewnie troszkę przesadziła, ale myślę, że chodziło jej o to, że pod rzeczonym pasem znajduje się nie tylko tkanka tłuszczowa (której chciała się pozbyć) ale i narządy wewnętrzne (których w żadnym razie nie chciałaby się pozbyć).
    Od tamtej pory pas leży pewnie gdzieś na pawlaczu, albo w piwnicy, jeśli nie w śmietniku. Nie pytałam.
    Aha, w reklamie zauważyłam jeszcze jedno : tak pięknych mięśni i takiej sylwetki nie ma się tylko po masażu z sauną. To po prostu siłownia. Niestety. Pozdrawiam cieplutko. Paola

  • Autor: anay Data: 2008-12-31 12:18:01

    oj tam. lepiej zażywać wiecej ruchu pic duzo wody i lżej jeść.

    ale przypomniala mi sie pewna anegdotka. moj dobry przyjaciel wybral sie kiedys do swojego kumpla.  kolega nieco sie rozlazl, spasł, co tu duzo mowic - wszystko dzieki byle jakiemu żarciu, piwsku i oczywiscie braku jakiegokolwiek ruchu.  przyjaciel wchodzi do niego do domu - poniewaz razem z jego bratem grał w zespole i byli zżyci niemalze jak rodzina nie zadzwonil tylko po prostu wszedl.  wchodzi do pokoju, a tam mlodzieniec rozwalony przed telewizorem, w wyciagnietym podkoszulku i starych gaciach dresowych, w kapciach, z piwskiem w ręku i założonym pasie o ktorym wspominasz...na co mój przyjaciel:
    "O pardon, nie wiedziałem że przeszkodzę w fitnesie..."

    ten obraz mam zawsze przed oczyma kiedy widze reklamę tego cudownegomagicznegosuperskutecznegoniewiarygodnieprzewspaniałego sprzętu fitness ;)

  • Autor: Nostra2004 Data: 2008-12-31 13:21:54

    Dziewczyny mają absolutna racje ! Ja mam pas, ale bez sauny i muszę stwierdzic, że też załuję, że dałam się skusić - za te pieniądze można kupić rowerek treningowy !

  • Autor: kokliko Data: 2008-12-31 17:58:06

    Beata, z sauna i bez sauny jednakowo do bani! Dalam sie na to nabrac w ubieglym roku, w miedzyczasie zmienil pare razy
    wlascicielki, zrobil sie tzw pasem przechodnim i jak mi wiadomo, zadna z nowych wlascicielek nie byla usatysfakcjonowana.
    Lepsze chyba kolko hula hop.
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  • Autor: beata1 Data: 2009-01-01 06:32:31

    Dziękuję serdecznie za odpowiedzi i z Nowym Rokiem skutecznie mnie z niego wyleczyłyście pozdrawiam cieplutko Beata.

  • Autor: daniela Data: 2009-02-19 19:52:51

    Witam
    Pas podarowała mi koleżanka , która wyjechała za granicę zapewniając o cudownych efektach.
    Stosowałam go równe 8 tygodni po kilka razy dziennie na różne partie ciała. Bez jakiegoś widocznego efektu, to jakaś lipa.
    Nie polecam, to po prostu nic nie daje, no może poza nadzieją :)
    Strata kasy, lepiej iść na spacer czy na pływalnię.
    Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu