Forum

Kuchenne porady

skorupki jajek na osteoporoze

  • Autor: achnao Data: 2009-01-02 19:10:24

    Kiedyś czytałam o skorupkach  z jajek na  osteoporoze,ale gdzies mi sie ten przepis zapodział.prosze o pomoc

  • Autor: vikunia Data: 2009-01-02 20:13:47

    Przed spożyciem jajka oczywiście myjemy. Skorupki zbieramy a jak mamy juz wiekszą ilość  to wkladamy do piekarnika i pieczemy w temp 200c ok 10 min. Potem mielimy je i dodajemy po lyzeczce do do jedzenia. Najlepiej do zupy.

  • Autor: kaja38 Data: 2009-01-03 02:28:11

    Smacznego...zupa ze skorupkami....mysle ze w 21 wieku sa jakies tabletki dostepne w aptekach ,ze nie trzeba zbierac ,suszyc i mielic skorup z jajek..buziaki

  • Autor: mysha2006 Data: 2009-01-03 14:25:02

    To oczywiste, że naturalne środki są sto razy lepsze niż ta cała chemia w lekach. Co prawda skorupek nigdy nie jadłam ale jak tylko mogę to leczę siebie i całą swoją rodzinę naturalnymi środkami. Z rewelacyjnymi skutkami.

  • Autor: achnao Data: 2009-01-03 10:56:15

    Dzięki Wikuniu.Ja mimo xxI wieku bardziej wieżę w skorupki niż w przereklamowane tabletki.Jeszcze raz dzięki

  • Autor: peggy83 Data: 2009-01-03 13:59:29

    Prawda, te tabletki są mało warte...w trakcie karmienia piersią brałam je i tylko żołądek po nich bolał. a potem gdzieś w jakimś programie w tv mówili, że tak naprawdę są mało skuteczne, więc przerzuciłam się na kefiry, jogurty i serki...może gdy będę miała duże braki pomyslę o skorupkach. Mam gdzieś przepis na eierkoniak, taki z całymi jajkami. Nie próbowałam go robić, ale to chyba byłoby niezłe, oczywiście, jeśli ktoś może pić alkohol.

Przejdź do pełnej wersji serwisu