Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Czy ktoś mi wytłumaczy...

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-07 22:11:27

    Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego przewoźnik promowy robi sobie urlop trzy dni przed moim wyjazdem i zaczyna pracę trzy dni po moim powrocie do kraju...
    Nie dosyć, że byli najatrakcyjniejsi cenowo - to jeszcze mieli optymalne godziny pływania, dopasowane do naszego harmonogramu...
    Wredoty jedne.
    Jestem zła...

  • Autor: mags Data: 2009-01-07 22:23:08

    w łeb im ;)

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-07 22:26:24

    A może ktoś ma jakieś doświadczenie w rezerwowaniu, bo z czymś takim do tej pory się nie spotkałam. Do tej pory rezerwowaliśmy bilety na stronie przewoźnika, gwarantując przejazd kartą kredytową.

    To co nam zostało do dyspozycji odsyła nas do polskiego przedstawiciela handlowego - są dwaj. Jeden polferies - ale obsługuje tylko z Gdańska, poza tym płatność przelewem w złotych, które potem przeliczą dopiero na euro. Drugi nie potrafi dokonać kalkulacji cen biletów na bieżąco - już kilka godzin czekamy na przysłanie ceny. I jak ti rezerwować bilet.


    Znalazłam też inny system rezerwacji http://www.aferry.pl/. jest linkowany przez przewoźnika (i w drugą stronę) Sprawnie podaje cenę. Tyle, że nie ma żadnego kontaktu mailowego, siedziby - nic. Nie ma sie od kogo dowiedzieć w jaki sposób mam zapłacić? Jak odebrać rezerwację? Czy może ktoś miał z Was z tym doświadczenie?

  • Autor: Nostra2004 Data: 2009-01-07 23:00:04

    ..bij i patrz, czy równo puchną ! A propos, niby tak wiele się zmieniło a...nic się nie zmieniło!

  • Autor: bahus Data: 2009-01-07 23:00:53

    Siedź w chacie, chrup orzeszki i miej wszystkich przewoźników w d***...to wtedy będzie dobrze... gdzie Cię tam ciągnie do obcych landów.
    Bahus

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-08 08:34:16

    Mus panie, mus jechać

  • Autor: bytomianka Data: 2009-01-08 09:40:32

      Nie złośc się, złość piękności szkodzi,:)

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-08 09:43:29

    Mogę być brzydka - byle tylko przedostać się przez Bałtyk w obie strony w potrzebnym terminie....

  • Autor: jarekb Data: 2009-01-08 11:45:50

    Uwaga... Kasiu... pracuję u przewoźnika... i robię systemy rezerwacji... wyjaśnij mi proszę na czym polega problem bo ja nie bardzo rozumiem... przewoźnik, który utrzymuje mnie i moją rodzinę nie ma urlopu z wyjątkiem 24 i 25 grudnia...

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-08 12:35:44

    eckero line ma. Nie wiem dlaczego - nie pracują od 19 do 29 stycznia - ich promy nie pływają. I już. Bo nie powiesz mi chyba, że na te 10 dni wszystkie pływy zostały zarezerwowane - tym bardziej, że na wcześniejsze kursy (do 18 włącznie) można rezerwować. Następne rezerwacje dopiero od 30.

  • Autor: jarekb Data: 2009-01-08 13:58:57

    Ufff.... już się przeraziłem że może chodzić o mojego chlebodawcę... "Łosie" to są łosie... w Finlandii teraz jest noc więc masz zbyt wygórowane wymagania... współpracowałem z "łosiami" i nie rozumiem jak oni tę Nokię wymyślili... Gdybyś chciała z Polski do Szwecji lub odwrotnie to jestem do dyspozycji ;) 

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-08 14:24:22

    Już mam rezerwację. Tylko dlaczego Viking znalazł sobie takiego przedstawiciela w Polsce, który ceny nie podaje od ręki. Bez ceny nie zrobisz rezerwacji. Przecież i tak jest ona w Euro i nie ma potrzeby przeliczania z dnia na dzień. Ulgi też są przewoźnika.
    Dlaczego nie można dokonać rezerwacji na stronie przewoźnika?

Przejdź do pełnej wersji serwisu