Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

przepisy do diety "Protal"

  • Autor: skopolendra Data: 2009-01-12 10:05:04

    Zachecona sukcesem tak wielu WZtowiczek postanowilam po raz drugi sprobowac diety protal.Poprzedni raz wymieklam po 3 dniu.Teraz mam 7 dzien diety czyli 2 z warzywami.Ubylo mi 3,5 kg:)))Przesledzilam watki dotyczace tej diety i nasuwa mi sie mysl ze najwiekszy problem to jej monotonnosc.Proponuje abysmy przy tym watku zamieszczaly przepisy badz tez pomysly na smaczne protalowe jedzonko.Ja np robie sobie
     placek proteinowy tzn
     2 lyz.otrab pszennych
    2 lyz otrab owsianych
    1 jajko
    1 lyz. chudego mielonego twarozku
    Wszystko dokladnie mieszam i smaze na teflonowej patelni 3 placuszki,ktore jem z chuda wedlinka jak kanapki,albo smaruje je cieniutko lagodna musztarda, klade na nie plasterki jajka i posypuje troche siekana zielenina .Pycha.


    Jeszcze jedno chce dodac.Czytalam ze przy diecie protal nalezy obserwowac mocz.Przynajmniej raz dziennie powinien byc bezbarwny bo to oznacza ze pijemy odpowiednia ilosc wody.Mysle ze to wazna i praktyczna wskazowka.Pozdrawiam wszystkie protalowiczki ze szczegolnym wyroznieniem inicjatorki :Teresy55.

  • Autor: zeta12 Data: 2009-01-12 14:29:20

    Użytkownik skopolendra napisał w wiadomości:
    > Zachecona sukcesem tak wielu WZtowiczek postanowilam po raz drugi sprobowac
    > diety protal.Poprzedni raz wymieklam po 3 dniu.Teraz mam 7 dzien diety czyli 2
    > z warzywami.Ubylo mi 3,5 kg:)))Przesledzilam watki dotyczace tej diety i
    > nasuwa mi sie mysl ze najwiekszy problem to jej monotonnosc.Proponuje abysmy
    > przy tym watku zamieszczaly przepisy badz tez pomysly na smaczne protalowe
    > jedzonko.Ja np robie sobie placek proteinowy tzn 2 lyz.otrab
    > pszennych2 lyz otrab owsianych1 jajko1 lyz. chudego mielonego twarozkuWszystko
    > dokladnie mieszam i smaze na teflonowej patelni 3 placuszki,ktore jem z chuda
    > wedlinka jak kanapki,albo smaruje je cieniutko lagodna musztarda, klade na nie
    > plasterki jajka i posypuje troche siekana zielenina .Pycha.Jeszcze jedno chce
    > dodac.Czytalam ze przy diecie protal nalezy obserwowac mocz.Przynajmniej raz
    > dziennie powinien byc bezbarwny bo to oznacza ze pijemy odpowiednia ilosc
    > wody.Mysle ze to wazna i praktyczna wskazowka.Pozdrawiam wszystkie
    > protalowiczki ze szczegolnym wyroznieniem inicjatorki :Teresy55.


    Ja również chcę skorzystać z tej diety. Naczytałam się sporo i już na allegro zamówiłam książkę, ale póki żelazo gorące - jutro mam zamiar rozpocząć. Mam prośbę, czy możesz mi pomóc dopóki ksziążki nie otrzymam, podaj mi kilka przykładowych rozkładów Twoich posiłków 5/5. Na forum też się zgłosiłam, ale nie wiem czy ktoś będzie miał dzisiaj czas.Jeżeli bedziesz taka miła to proszę o informacje na katkaera@wp.pl . Dzięki z góry i trzymam kciuki za Ciebie....pozdrawiam

  • Autor: ekkore Data: 2009-01-12 18:57:59

    a michałek to co? nie węglowodan?

Przejdź do pełnej wersji serwisu