Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta protal - kryzys

  • Autor: skopolendra Data: 2009-01-15 15:55:57

    dzis jest 10 dzien mojej diety.Od jutra zaczne znowu faze czystych protein.po 5 dniu moja waga spadla z 73 do 69,7 czyli o 3,3 kg.Teraz nie wiem bo postanowialam wazyc sie na poczatku kazdej fazy.Wydaje mi sie jednaz ze wiele nie spadlo.Przy etapie laczenia warzyw z proteinami mam problem z glodem.Dzis mam taki kryzys ze boje sie wejsc do kuchni.Oto co na razie zjadlam
    sniadanie
    salatka z 2 jajej, sporego pomidora i polowy papryki
    obiad
    gotowana kiszona kapusta z 150 g szynki

    do tego 2 herbaty i 3 kawy z mlekiem 0,3%.
    odkad stosuje te diete bola mnie stawy.
    Czy Wy tez macie takie problemy?Moze podczas fazy warzywnej powinnam jesc wiecej miesa bo ja jem wiecej warPo tym jeczeniu chce sie pochwalic ze kupilam sobie bluzeczke o rozmiar mniejsza niz zwykle:):)
    Pozdrawiam

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-01-15 18:26:24

    Skolopendro ta dieta opiera sie na białkach. Musisz jesc produkty białkowe. Warzywa są tylko dodatkiem do potraw. Jestes głodna bo jesz za mało produktów wysokobiałkowych. Wiesz ,ze dzieki białkom uczycie sytosci pozostaje na bardzo długo . Jeśli czujesz ,ze musisz cos zjesc to jedz ! ile tylko chcesz . wazne w tej diecie jest to,zeby nie doposcic do uczucia głodu  bo wtedy głod jest po prostu koszmarny .

    I nie łam sie ! trzymaj sie diety bo warto! Wiosna idzie, musimy byc laski ;-)

  • Autor: Nostra2004 Data: 2009-01-15 18:36:04

     Trzymaj się , bo warto ! Załóż tę bluzeczkę i paraduj w niej do nocy... Zostaw całą robotę, jaka na Ciebie czeka, nalej wody do wanny i mocz się , ile się da...To podobno niezbyt zdrowe, ale kiedy ja się odchudzałam tylko kapiele pomagały przetrwać najgorszy kryzys. Pozdrawiam !

  • Autor: skopolendra Data: 2009-01-15 18:45:59

    Dziewczyny jestescie kochane.Zjadlam jeszcze jogurt o otrebami i juz mi lepiej.niepokoi mnietylko ten bol kosci.Pomimi 37 lat (tylko chyba) mam zmiany zwyrodnieniowe stawoe.Muszena to uwazac.Pozdrawiam Was serdecznie

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-01-15 20:22:41

    Użytkownik skopolendra napisał w wiadomości:
    > mam zmiany
    > zwyrodnieniowe stawoe.Muszena to uwazac.Pozdrawiam Was serdecznie

    koniecznie to skontroluj. Mysle ,ze dieta wysokobiałkowa nie zaszkodzi ale lepiej zapytac fachowca.
    Pozdrawiam i życze zdrowia

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-20 23:43:45

    Witam przeczytalam wasze komentarze w wątkach o diecie i ja mam do zrzucenia ok 7 kg , czy mogę też prosić o te skany olusia1@op.pl i mam pytanko z tego co doczytalam i zrozumiałam to jem przez 5 dni same bialka potem w nastepnych 5 dniach dodaje warzywa potem znow 5 dni bialka itd czy dobrze zrozumialam??

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-20 23:50:42

    Zrozumiałaś prawie dobrze. Nie musisz koniecznie być w cyklu 5/5. Zależy ile masz nadwagi - jeśli dużą, to lepszy jest cykl 7/7.Jeśli chcesz pogadać a nie masz książki moje gg jest w ustawieniach. Zapraszam też na wątek "Dieta Protal 3"

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-20 23:53:55

    dziękuję Ci za odpowiedz ja mam do zrzucenia ok 6-7 kg i bede zadowolona odezwę się do Ciebie jutro tzn dziś heh pozdrawiam

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-20 23:55:25

  • Autor: CZOS Data: 2009-01-18 19:43:56

    Witam. Oglądnąłem zdjęcie w Twoim profilu i nie zanalazłem na nim nikogo, kogo by trzeba odchudzać. Opisujesz przeżycia kogoś znajomego? Pozdrawiam

  • Autor: marcia33 Data: 2009-01-18 21:33:22

    skopolendra daj spokoj z tym odchudzaniem Ja musze wstawic swoje zdjecie na pocieche tych ktore mysla tylko ze sa grube

  • Autor: skopolendra Data: 2009-01-19 09:38:13

    To sa zdjecia z lata od tej pory przytylam 4 kg i juz je zrzucilam.Nie mam kompleksow ale fajnie byloby warzyc znowu 60 kg jak pare lat temu.Ale bardzo Wam dziekuje.Pozdrawiam serdecznie:)

  • Autor: bea39 Data: 2009-02-21 09:57:36

    Oj tak. Ja sama chciałabym mieć wagę sprzed moich zdrowotnych problemów.Ale wiesz co... Prawie 2 lata temu ważyłam 48 kg, wszystkie ciuszki były moje, bo wszystkie leżały ekstra...Teraz moja 16 letnia córka je nosi, troszkę żal, ale patrząc na nią myślę sobie,że ja nie byłam szczupła, ja byłam CHUDA. Nie akceptuję swoich 60 kg,ale tez nie chcę już ważyć tyle i ważyłam. Ale tak 55 to chyba dobra waga i mam nadzieje,że zrzucę zbędne 5. Tylko ta moja systematyczność..... pozostawia wiele do życzenia nawet w diecie Protal :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu