Forum

Rozmowy wolne i frywolne

turnus rehabilitacyjny

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 13:55:55

    drogie zarloczki

    poszukuje sprawdzonego miejsca na wyjazd dla dwojga na turnus rehabilitacyjny dla osoby z cukrzyca ( moze byc tylko sama dieta )
    bylismy:
    ciechocinek
    kudowa zdroj
    duszniki zdroj
    polanica zdroj
    kolbrzeg
    darłówko
    kąty rybackie

    najgorsze jest to iz oboje nie umiemy usiedziec na miejscu wiec szukamy takiego miejsca gdzie sa jakies atrakcje: groty, muzea
    a nie znosimy molochow takich na ponad 150 kuracjuszy :(
    pomozcie :)

  • Autor: aleczka Data: 2009-02-01 14:08:43

    ja polecam moje okolice..Rymanów  i Rymanów Zdrój...oraz Iwonicz i Iwonicz Zdrój...boski kilmat lat 40-50 i masa pomysłów na wycieczki...no i te dancingi w Zielonym domku:-))))

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 14:28:48

    Województwo lubuskie to ponad 50% lasy. Tu nie ma i nie było wielkiego przemysłu. W pobliżu macie MRU, czyli Miedzyrzecki Rejon  Umocniony, piękny kompleks pałacowy w Łagowie, od tego chyba roku mają być, a może już są dostępne wina tu wyhodowane i wyprodukowane, blisko do Berlina, lasy mocno grzybne, wody raczej czyste i drogi jak w całym Kraju w ciągłej budowie. Nie znam tego miejsca, ale możecie tam zadzwonić. Pozdrawiam. 

    http://przelazy.poznajkraj.pl/katalog/zdrowie/sanatoria/osrodek-rehabiltacyjno-wypoczynkowy,21201.html

    Acha. Blisko lotnisko krajowe i może od tego roku też do Berlina.(Babimost)

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 17:25:11

    Dzięki. Jak to robisz? Już mi wstyd, a nie chcę czegoś skopac dokumentnie.

  • Autor: smakosia Data: 2009-02-01 17:36:44

    Może ten wątek będzie pomocny: http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=98978&post=99041

    Jest w nim pare wskazówek. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie

    Ps. Jak się nie uda, to pisz. Wiem, że Bodek wklejał kiedyś instrukcję, ale nie mam pojęcia gdzie. Może coś podpowie jak będziesz miał nadal problem.

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 19:38:56

    U mnie nietety część ikonek z tego menu jest nie czynna w tym Nieskończoność

    Czynną mam całą górną linijkę. W drugiej od cofnij do skasuj link mam martwe i w trzeciej mam martwe od właściwości wiersza do skasuj kolumnę

  • Autor: smakosia Data: 2009-02-01 19:54:30

    Zerknęłam u siebie i jest dokładnie tak samo (te polecenia są blade i wyglądają jakby były "nieczynne". Jednak jeśli wkleję link do jakiegoś komentarza a potem przed wysłaniem zaznaczę go całego i kliknę wówczas na ten znaczek "nieskończoności", to zaczyna działać. Sprawdź jeszcze raz - może jednak...?

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 19:57:42

    Działa i jakie proste. Dzięki serdeczne

  • Autor: smakosia Data: 2009-02-01 20:03:30

    Kurcze! Udało się! Super - bardzo się cieszę. Pamiętam jak mi się wreszcie udało. Ależ miałam radochę. Pozdrawiam

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 17:44:24

    czos
    piekne miejsce tylko jest      jedno ale z warmi dojechac tam ................... to 3 przesiadki :((( a 18 godzin jazdy to za duzo jakdla nas :(((

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 21:21:00

    to jaka ty koncowa miejscowosc wpisales ??

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 22:01:15

    Olsztyn Główny- Zielona Góra

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 22:02:39

    tak tylko z tej zielonej gory sporbuj sie dostac do tego osrodka :((
     a jak jeszcze na dodatek jade dwie osoby niepelnosprawne to te 10 godzin jazdy to tragedia i te przesiadki dwie buuu

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 22:06:07

    To jest ok 30km

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 22:16:22

    widze i zal mi serce sciska ze taka droga do niego wiedzie :(( długa ale coz kudowe dalismy rade to i moze tam sie uda :))))

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 22:26:15

    Nie jeżdziłem nigdy do sanatoriów, ale mieszkałem ponad 20 lat w miejscowości wczasowo-sanatorujnej (Świnoujście) i wiem, że mimo iż była tam komunikacja miejska, to sanatoria wysyłały do promu po swoich kuracjuszy busa. Może oni też dysponują jakimiś podwodami? Zadzwoń i zapytaj. Masz tam telefon. Pozdrawiam

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 22:31:00

    oooooooa moze swinoujscie :))

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 22:46:58

    Jeśli lubisz- tłok i hałas (Niemcy), wojsko, marynarze, rybacy, w lecie jak zawiało od strony Odry(przetwórnia ryb) to nos wykręcało. Ja od tamtej pory unikam miejsc przeludnionych. Każdy wyjazd z miasta w stronę Polski to przeprawa promem co zabiera godzinę z każdego wolnego czasu. Jest też sporo atrakcji. Wodolot i promy na Bornholm i do Skandynawii, Woliński Park Narodowy, w sasiednich Międzyzdrojach Festiwal Polskich Gwiazd Filmowych, Największa i najładniejsza plaża nad Bałtykiem, Muzeum V-1 i V-2 w Pennemunde, plaża nudystów w Herringsdorfie, FAMA w Świnoujściu. Nie wiem czy to wszystko jest jeszcze, ale szczegóły w Biurze Promocji Miasta. Pozdrawiam

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 22:48:38

    my zawsze jezdzimy w wrzesniu bo tylko wtedy mam szanse na urlopz pracy :(( albo na swieta laczone razem z sylwestrem :)

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-01 22:54:07

    Na wrzesień to raczej bliżej lasów. Ja mam piękne wspomnienia z dzieciństwa z Muszyny. Poprad, Słowacja o krok, Krynica blisko i ta Cudowna Złota Polska Jesieeń. Mam te kolory wzgórz przed oczyma.

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 22:57:15

    czos wlasnie dokrylam ze ty masz konie to prawda /??? jakie masz ??

  • Autor: CZOS Data: 2009-02-02 07:49:10

    Mam piękne dwie klacze. Chyba prawie wszystko o nich napisałem w moich wętkach. One są do oglądania, a ja nie prowadzę żadnej działalności związanej z nimi. Od czasów Świnoujścia alergicznie reaguję na słowo wczasowićz. Pozdrawiam.

  • Autor: tineczka Data: 2009-02-01 23:19:06

    Muszyna musiala byc piekna , a mnie sie przypomnila Munina, na dalekim wschodzie i pamietam z dziecinstwa jak z babcia szlismy w sniegu mase kilometrow od pociagu do jej domku,,,zanim kupila dom w Jaroslawiu,,,a i tam  marzlam na sople mrozu, hehe,ale to byly czasy:)

  • Autor: ekkore Data: 2009-02-01 15:16:31

    Nigdy nie byłam jako kuracjusz (znam miejscowość z wypadów turystycznych), nie umiem też ocenić czy to jest moloch czy nie, ale chyba ciekawą propozycją byłby Świeradów Zdrój.
    Piękne położenie - jakby nie było Sudety- blisko do Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej (to najbliżej), Czechy też  o rzut beretem. Dodatkowo, jako, że nie są na terenie KPN-u poczynili inwestycje (miasto) w narciarstwo - od tego roku (a może to dopiero plany - nie pamiętam - pamiętam tylko dyskusję, że bardzo stracą Karpacz i Szklarska Poręba) -  są stoki, wyciągi - nie widziałam, tylko czytałam o tym.

  • Autor: aki Data: 2009-02-01 18:20:46

     Znajomi byli w  Dom Wypoczynkowy "Rzemieślnik" -Zakopane
    Bardzo sobie chwalili.A przy okazji zapytam gdzie z tych miejsc co byliście było najfajniej .My też wybieramy się na turnus -tyle,że pierwszy raz i jeszcze nie wiemy gdzie.

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 18:57:00

    kudowa zdroj - rajski dom :) tanio milo i kameralnie

  • Autor: Narwen Data: 2009-02-01 19:00:13

    bojku ale moloch :(  4 sale konferencyjen jejku ale ogromny gmach :P
    i do tego dodatkowa opłata za psa :(((((

  • Autor: tineczka Data: 2009-02-01 23:29:44

    a zapomnialas o marcia 33 i jej pensjonacie? , moze cos dla Was?

  • Autor: Lucia55 Data: 2009-02-02 09:52:17

    Polecam Ośrodek" Zorza" w Dziwnówku  oraz" Mazowsze" Łeba/szczególnie turnus noworoczny/.Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu