Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta Mayo- rozpoczynam i ja, przyłaczcie się

  • Autor: martasikorska Data: 2009-02-06 11:40:01

    Od jutra zaczynam dietkę mayo, podobno fajna i nie jest taka okropna jak w kopenhaska. Mam do schudnięcia około 10 kilogramów, może się uda. Przesyłam wam jadłospis co i jak. Trzymajcie kciuki!!!!
     dzień - PONIEDZIAŁEK
    Śniadanie: czarna kawa gorzka
    Obiad: 2 jajka na twardo, szpinak lub sałata, pomidor
    Kolacja: duży kawałek gotowanego mięsa

    2 dzień - WTOREK
    Śniadanie: czarna kawa, suchar
    Obiad: duży kawał gotowanego mięsa, sałata
    Kolacja: kawałek szynki, kefir

    3 dzień - ŚRODA
    Śniadanie: czarna kawa, suchar
    Obiad: seler gotowany obsmażany na oleju, pomidor, owoc
    Kolacja: 2 jajka na twardo, kawałek szynki, sałata

    4 dzień - CZWARTEK
    Śniadanie: czarna kawa
    Obiad: 2 jajka na twardo, filiżanka surowej tartej marchewki, kawałek żółtego sera
    Kolacja: duża sałata, owoce, kefir

    5 dzień - PIĄTEK
    Śniadanie: filiżanka tartej marchewki skropionej cytryną
    Obiad: duża chuda ryba gotowana lub smażona na oleju, pomidor

    6 dzień - SOBOTA
    Śniadanie: czarna kawa, suchar
    Obiad: duży kawałek gotowanej kury, sałata
    Kolacja: 2 jajka na twardo, filiżanka tartej marchewki

    7 dzień ( 13 dzień ) - NIEDZIELA
    Śniadanie: gorzka herbata
    Obiad: kawałek gotowanego mięsa, owoc
    Kolacja: normalna kolacja jak bez diety, ale bez przesady


    Dni 1 - 6 traktować jako tydzień, następnie powtórzyć
    Dzień 7 jest dniem 13 diety

  • Autor: eyta Data: 2009-02-06 11:46:10

    Robiłam dwa razy kopenhaską , ale prze tego selera przejść się nie da:) nigdy go nie jadłam !!! Trzymam kciuki!!! Bardzo mocno!!

  • Autor: tajger Data: 2009-02-06 11:54:01

    Seler smażony jest naprawdę smaczny:) Już kiedys ta dietkę robiłam i jest fajna.Dla mnie problem to śniadania.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

  • Autor: alman Data: 2009-02-06 12:18:37

    nie rozumiem tego 7 dnia, który jest 13 - czy to oznacza, że robimy 1-6 dwa razy i dopiero na końcu dzień 13? ale wtedy ten 13 dzień nie wypadnie w niedzielę tylko w sobotę.....proszę o objaśnienie...
    słyszałam o tej diecie, nawet ją kiedyś dostałam od kleżanki, ale nie robiłam, trochę mnie przeraża ilość jaj, nie wiem czy moja wątroba sie nie zbuntuje, ale można spróbować....

  • Autor: Transylwania Data: 2009-02-06 12:10:49

    Czesc!

    Akurat zrobilam paczki ;o) I dzis ani mi sie sni zeby zaczynac jaka kolwiek diete (hihi).

    Ale zarty zartami - tez musialabym pozbyc sie tych 10 kg - i ten twoj jadlospis przypadl mi do gustu!
    Zwlaszcza, co mi sie podoba - ze jest kolacja, ktora mozna sie nasycic - nienawidze chodzic spac z
    pustym zoladkiem!

    Jadlospis wydrukowalam, moze sie wezme za niego od jutra - zycze ci wytrwalosci i powodzenia!
    Zdaj relacje - jak sie czujesz i jakie robisz postepy!

    Cieplutko pozdrawiam - Ewa

  • Autor: martasikorska Data: 2009-02-06 12:15:35

    Dziewczynki , napiszę napewno

  • Autor: Transylwania Data: 2009-02-06 12:41:07

    Aha, mam jeszcze pytanko - ile kilo schudniecia obiecuje ta dietka?

  • Autor: klio Data: 2009-02-06 13:24:02

    Myśle, że realne jest 4-5 w dwa tygodnie. Jeśli do tego dołożyć l-karnityne w kapsułkach i dużo ruchu to i 2 kg więcej. Dużo też zależy od wagi wyjściowej. Trudno, żeby osoba, która waży 60 kg schudła tyle samo co osoba która waży 90 kg. 

  • Autor: megi65 Data: 2009-02-06 13:34:27

    Przezyłam ta diete .. Za pierwszym razem poszło ...śpiewająco ... efekt osiagniety ! Drugie podejscie to .. masakra .... 3 dnia nie wróciłam do '' normalnego '' jedzonka ! Za pierwszym i jedynym razem .. spdałam do 59 kg ., ale cera szara i .. ledwo po schodach wchodziłam ! Teraz juz siebie tak nie '' maltretuje " ... odstawiam słodkie , wiecej wody z sokiem cytrynowym pompuje w siebie i czuje sie lzejsza !Hm i pozegnałam sie z rozmiarem .. 38 .. tylko buty takie nosze hehheh ! Stanełam na rozmiarze 42  i ... akceptuje siebie szalenie !!!!!!!!!!!!

Przejdź do pełnej wersji serwisu