Forum

Zdrowie i uroda

kontakt z pediatra

  • Autor: kasia.terlecka Data: 2009-02-23 11:06:30

    Poszukuje kontaktu z pediatra. Moja coreczka bardzozachorowala. Dostala antybiotyk jednak chcialabym porozmawiac o sposobie jej pielegnacji. Maja ma pecherzce. Bylabym bardzo wdzieczna jesli ktos z WZ ma kontakt z lub jest pediatra. Z gory dziekuje i licze na wasza pomoc.

  • Autor: as Data: 2009-02-23 12:19:00

    Najprościej spróbuj zadzwonic na odział pediatryczny do szpitala do pokoju lekarzy. Powinno sie udac porozmawiać z jakimś pediatrą.

  • Autor: kasia.terlecka Data: 2009-02-23 13:40:30

    No tak powinnam od razu wyjasnic ze mieszkam w Irlandii i chcialabym porozmawiac z jakims polskim pediatra. W przychodni polskiej w Dublinie nie chca mnie polaczyc z pediatra a jedynie umowic na spotkanie a ja do Dublina mam ponad 200 km wiec z goraczkujaca Maya sie nie wybiore. Bylam z nia u lekarza i dostala antybiotyk. Jak na razie poprawe widac jedynie w jej apetycie i goraczkowaniu. Jednal lekarz nie potrafil mi nic powiedziec na temat pielegnacji jej babli. A ja jestem pewna ze cos z nimi musze robic by nie miala blizn. Dziekuje ci za rade ale ja jednak prosilabym kogos kto jest pediatra lub pediatre zna o pomoc. Chodzi mi tylko o odpowiedz na pytanie jak ta pecherzyce leczyc oprocz podawania antybiotyku.

  • Autor: aleczka Data: 2009-02-23 14:20:58

    zadzwoń do poradni dziecięcej na ul.Madalińskiego na Mokotowie w Warszawie.popros doktor Ewę Obuchowicz..super peditra,naprawdę polecam.

  • Autor: turasol Data: 2009-02-23 17:12:56

    Witaj! Co prawda jestem pediatrą, jednak to bardzo trudno udzielać porad zaocznie.Nie mniej jednak może uda mi się pomóc. Nie chciałabym jednak robić tego na forum i dlatego proszę o email na moją skrzynkę.Adres znajdziesz na stronie o mnie.Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu