Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Antyrodnikowy koktajl-czy to prawda?

  • Autor: aki Data: 2009-02-23 13:50:53

     Wpadł mi dzisiaj w ręce taki tekst
     
    Działa niczym miotła, usuwając z organizmu szkodliwe wolne rodniki.

    Zmiksuj bardzo dokładnie (1-3 minuty) następujące składniki:

    - 70 g miękkiego tofu
    - 6 małych marchewek
    - 3/4 szklanki świeżych lub mrożonych owoców (truskawki, jagody, maliny)
    - łyżkę otrąb pszennych
    - łyżkę zarodków pszennych
    - łyżkę siemienia lnianego
    - 3/4 szklanki mleka sojowego wzbogaconego w wapń
    - 3/4 szklanki szklanki soku pomarańczowego wzbogaconego w wapń.ij po szklance napoju dwa razy dziennie. Tekst: Agnieszka 
      Co o tym myślicie??????????????????????????

  • Autor: megi65 Data: 2009-02-23 14:36:19

    Smacznego !!  Nie zaszkodzi tylko moze przczyścic ..... ))) a , ze co druga Polka ma z tym problem ...moze być dobre ! Pozdrawiam pieknie !!

  • Autor: dajanka Data: 2009-02-23 15:38:49

    Spróbować nie zaszkodzi, a może pomóc wszelke produkty typu siemię, czy otręby jakoś tam wspomaga pozbywanie się wolnych rodników, ale prawdziwie magiczne w tej dziedzinie są nasze leśne czarne jagody:))))

  • Autor: anna702 Data: 2009-02-23 19:16:05

    ja pije prawie codziennie sok z wyciscnietych pomaranczy, siemie lniane zalane wrzatkiem, owsianke na sniadanie....z polecenia onkologa, wiec cos w tym musi byc dobrego

  • Autor: aki Data: 2009-02-23 20:28:01

     czy możesz mi napisać Anno dlaczego lekarz zalecił sok z pomarańczy.Wizyty u onkologów też mi nie obce.

  • Autor: anna702 Data: 2009-02-23 22:31:08

    vitamina C to oksydant, wiec zwalcza wolne rodniki, ktore miedzy innymi powoduja nowotwory, ja wyciskam 2 pomarancze i pije je na czczo z rana, dopiero potem pije kawe z mlekiem i owsianka, owies jest bardzo zdrowy, poza tym yogurt ale tylko naturalny bez owocow najlepiej biologiczny: czytaj zawsze sklad, czy nie zawiera zageszczaczy i maczki, bo czesto tak jest, nie jedz nic smazonego, lub bardzo zadko, nie jedz margaryny i zadnych gotowych produktow, zadnych wedlin tam jest najwiecej "smieci" i chemii. Nie jedz czesto tych samych rzeczy, a... nie wolno mi jesc pomidorow poniewaz kumuluje sie w nich duzo niklu...pozdrawiam

  • Autor: anna702 Data: 2009-02-24 00:31:52

    pomylka oczywiscie - antyoksydant

Przejdź do pełnej wersji serwisu