Forum

Zdrowie i uroda

Poszukuje dobrego alergologa-lubelskie

  • Autor: ulla73 Data: 2009-02-25 12:17:08

    Witam wszystkich,
    mam pytanie ,może ktos zn dobrego alergologa od problemów skórnych,moja córeczka jest uczulona napewno na kurz i roztocza ,mleko i żółtko jaja(miała robione testy na te alergeny) Nie mam żadnego dobrego lekarza od alergi skórnej,może ktos mi pomoże .

  • Autor: monami9 Data: 2009-02-25 15:08:10

    Polecam Ci profesora Emeryka, ja do niego jeździłam z moim synkiem. Miał początki astmy i jest uczulony na kilka rzeczy, a profesor go super wyprowadził na prostą. Przyjmuje w Lublinie. Nie wiem czy mogę tutaj podać namiary dokładne, więc mogę Ci wysłać na meila adres i telefon. Jest naprawdę świetnym lekarzem.

  • Autor: monami9 Data: 2009-02-25 15:09:28

    Właśnie zobaczyłam że nie podałaś adresu a ja chwilowo nie mam gg.

  • Autor: monami9 Data: 2009-02-25 15:27:58

    "Alergotest" Specjalistyczny gabinet lekarski pulmonologiczno-alergologiczny, Lublin, Ul. Jana Sapiehy 2 lok. 4 a, telefon 081 4429494, profesor Andrzej Emeryk.

  • Autor: aebas Data: 2009-02-25 16:33:08

    Pan profesor przyjmował kiedyś na Chodźki w DSK. Może przyjmuje dalej, bo wielu lekarzy - emerytów przyjmuje jeszcze. Ja ze swoimi dziećmi chodziłam do Pani dr Gurdziel i uważam, że jest fantastyczna, ale nie wiem czy jeszcze przyjmuje. Pozdrawiam

  • Autor: ulla73 Data: 2009-02-25 22:29:06

    Dzieki serdeczne  za odpowiedz ,profesora  Emeryka znam ale na Chodzki żeby sie do niego dostac to tragedia a prywatnie to wiem ile to kosztuje i w tej chwili po prostu mnie na niego nie stac . moja córeczka ma dopiero 2 latka  i tylko (dzięki Bogu) alergie skórna .Testy skórne narazie odpadaja bo jest za mała a te z krwi sa drogie i państwowo nie bardzo chca robic,mnie interesowałby lekarz specjalizujacy sie w alergi skórnej .Może ktos takiego zna ?

Przejdź do pełnej wersji serwisu