Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta protal- wracam skruszona

  • Autor: skopolendra Data: 2009-02-26 11:59:46

    Troszke wiecej jak 2 tygodnie temu poinformowalam Was drogie Protalowiczki, ze wysiadam z diety, odtad bede sie madrze odzywiac, doszlam juz do 66 kg i pozjadalam wszystkie rozumy.Owszem, odzywialam sie zdrowo 4 moooze 5 dni a potem..Hulaj dusza piekla nie ma.Byly moje urodziny,tlusty czwartek itp.zwazylam sie dzisiaj i...67,6.moze jestem przed miesiaczka i troche magazynuje wode ale z kilogram napewno mi przybylo.Wczoraj byla popielcowa sroda wiec posypuje glowe popiolem i wracam skruszona.moja 11 letnia cora powiedziala mi dzisiaj "mamo- po co robisz te diety jesli potem rzucasz sie na jedzenia ja dzikus?".Mam nadzieje ze przyjmiecie grzesznice ponownie.Pozdrawiam wszystkie Panie zyczac milego dnia

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-26 12:09:27

    Wracaj do nas, do wątku Dieta Protal 3, będziemy się wzajemnie pilnować...Pozdrawiam gorąco i protalowo ;D

  • Autor: skopolendra Data: 2009-02-26 13:54:26

    Dzieki Pola moze tym razem nie wymiekne:)

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 12:53:44

    Asiu słońce to zaczniemy razem. Ja nie robiłam diety ponad 2 tygodnie. Miałam grype , nie w głowie mi były diety . Nie miałam siły z wyrka wstac a co dopiero robić dania proteinowe. Nie jadłam duzo bo nie miałam apetytu i brzuch mnie bolał przy tej chorobie. Sponiewierała mnie strasznie,do tej pory antybiotyk biore bo o mało mi na płuca nie poszło ,  dopiero dochodze pomału do siebie.Nie zycze grypy najorszemu wrogowi .  Podreperuje sie do poniedziałku jakimis owocami , witaminami i zaczynam z Tobą od przyszłego tygodnia.
    Buziaki

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-26 13:49:31

    A ja zachodziłam w głowę, gdzie się nasza Dorota podziała ?Zawsze udzielałaś nam mądrych rad i było tak pusto bez Ciebie !

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 19:00:29

    Jakoś tak ciepło na sercu zrobiło mi sie czytając te słowa. Wróce do Was z nowymi siłami i będziemy nadal sie wspierac.

    ps. bardzo lubie czytac Twoje posty . Duzo w nich mądrości zyciowej

    Pozdrawiam

  • Autor: skopolendra Data: 2009-02-26 13:53:40

    ja tez myslalam o Tobie dorota, co sie z Toba dzieje.Wspolczuje grypy, najpierw dobrze wyzdrowiej a potem zacznij powoli diete.Zadna dieta odchudzajaca nie sprzyja organizmowi wyczerpanemu po chorobie.Pozdrawiam serdeczne.Wracaj do zdrowia

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 19:04:09

    Dziękuje Asienko za te słowa. Dojde do siebie szybko mam nadzieje i w przyszłym tygodniu zaczynam od nowa. Brakuje mi tych postów, tej radosci kiedy stawałam rado na wage i widzialam efekty. Teraz nie wejde na wage za chiny . Schowam głęboko i wyciągne dopiero za miesiąc . Fajnie,ze w koncu w marcu bedzie ksiązka z przepisami. Doczekac sie nie moge.
    Buziaki , fajnie ze wróciłaś

  • Autor: aloalo Data: 2009-02-26 14:42:19

    No to witam z powrotem dwie skruszone duszyczki! A Tobie, Dorotko, dużo zdrowia życzę!!!

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 19:04:43

    Dziekuje kochana

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-26 15:16:05

    Witaj i cieszę się , że dołączysz do nas , ja dzis 4 dzien diety i jakos sobie radze, najgorzej jest z czekoladkami jak ja je lubie , wczoaj się wazyłam mialam 66 kg czyli mam do zrzucenia ok 5-6 kg , ale dzis jakies spodnie luzniejsze , czy to możliwe???

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-26 15:22:07

    Tak olusiu, to możliwe i wspaniałe ! Tylko nie osiadaj na laurach, trzymaj się...

  • Autor: basia19 Data: 2009-02-26 19:19:53

    Cześć dziewczyny, muszę przyznać że i mnie brakuje słodkości, ale też muszę się przyznać że zrobiłam sobie kompleksowe badania krwi i moczu, i prawie wszystko ok oprócz .........cholesterolu troszkę za dużo i wiecie co lekarz powiedział (ponieważ nie jadam tłustych rzeczy brrrrrrr) więc nie mogę jeść słodkości które tak uwielbiam. Myślałam że cholesterol to tylko z tłustego jedzenia, a nie z czekoladek czy innych słodyczy, więc jak widać ta dieta to akurat dla mnie jest bardzo dobra.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 20:06:46

    basiu jesli masz problemy z cholesterolem to nie jedz za duzo jajek

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-26 20:24:49

    powiedzcie mi czy w 1 fazie można jest ogórki konserwowe czy tylko kiszone??

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 20:36:09

    Użytkownik olusia1 napisał w wiadomości:
    > powiedzcie mi czy w 1 fazie można jest ogórki konserwowe czy tylko kiszone??

    odwrotnie olusiu.
    Mozna jesc konserwowe a nie kiszone

    Pozdrawiam

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-26 20:39:00

    dzieki za szybką odpowiedz , poki nie dojdzie mi ksiązka bede was kochane pytała :) a jeszcze mi się przypomnialo , czy można jesc filety z makreli w occie?? dziś zrobilam sobie kurczaka w galarecie gdzies wczesniej czytalam , ze mozna pozdrawiam

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 20:42:48

    Użytkownik olusia1 napisał w wiadomości:
    > czy można jesc filety z makreli w
    > occie??

    filet z makreli jak najbardziej ale musi on byc w occie winnym niestety  bo tylko taki mozna dodawac do potraw w czasie diety

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-26 20:45:39

    hm a ja dzis zjadlam galarete z normalnym :( jutro wybieram sie do reala po ocet winny i sol dietytyczna a co z tą galaretą mozna jest bo narobilam i teraz sama nie wiem:(

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-02-26 20:49:42

    Jak zrobiłaś za duzo to wyslij mi troche ;-)
    a tak powaznie to jedz smiało tylko dopoki nie bedziesz miała octu winnego to polewaj ją sokiem z cytryny.Wiem,ze to nie to samo ale przynajmniej zgodnie z zasadami diety.

  • Autor: olusia1 Data: 2009-02-26 21:34:31

    dziś juz nie jem z normalnym octem , jutro pojade po ocet winny i sobie zjem , no i chętnie się podziele :)

  • Autor: olusia1 Data: 2009-03-10 23:45:03

    Skopolendro?? co u Ciebie czy masz diete?? czy odpuścilaś brakuje nam Ciebie pozdrawiam

  • Autor: skopolendra Data: 2009-03-12 16:28:51

    Ojej,przepraszam ze nie piasalam tak dlugo.Walcze sama ze soba.Nie wiem co sie dzieje ale skladniki diety protal dozwolone doslownie wychodza mi z buzi.Nie moge ich jesc bo powoduja u mnie odruch wymiotny:((.nie wiem co zrobic bo boje sieze odrobie to co uzyskalam przez miesiac diety.Najczesciej jes tak,zecaly dzien trzymym diete po to zeby nagrzeszyc wieczorem.Wiem...nic glupszego nie moge robic...:)..Jestem beznadziejnie slaba i totalnie brak mi samodyscypliny.Waze nadal 66 kg to nie jest zle...Mam jakiegos dola:).Bardzo ci dziekuje zeo mniepamietasz.Jestes jak swiatelko w tunelu:):)Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: olusia1 Data: 2009-03-12 18:06:46

    Wierze ,ze ci ciężko , ja też mam ok 66 kg , chce zrzucic do 60 kg i jakos ostatnio waga sie zatrzymala , jak mam warzywka to jest ok , jakos idzie urozmaicić potrawy , ale jak same proteinki jest gorzej , też mi brakuje już chleba , słodyczy itd mam dosc kurczaków , jajek , cięzko jesc jajecznice bez chleba czy np sałatke z makreli bez chleba , postanowilam wytrwać do swiąt a potem zobacze , jak waga spadnie do swiat jeszcze o 2 kg to bede dalej walczyc , jak nie to przejde na diete jedz połowe , coś musi zadziałać , chcialam jeszcze dodatkowo , zebym szybciej chudła chodzić na fitnes , poszlam raz - bardzo mi sie podobalo , tyle , że teraz ledwo chodzę , bolą mnie strasznie mieśnie ud , nie wiem czy to jakies zapalenie czy co :( pozdrawiam

  • Autor: basia19 Data: 2009-03-12 18:43:37

    Cześć dziewczyny, tak czytam i czytam i chciałam powiedzieć, że jeżeli chodzi o ocet, to też kupułam winny, ale płaty śledziowe w occie jem ze sklepu, jakoś do głowy mi nie przyszło że nie można z powodu octu. Dzisiaj kończy mi się 30 dzień diety i mam 7,8 kg mniej, od jutra znowu same proteiny i już sobi kupiłam 2 słoiki płatów w zalewie octowej (przeczytałam na etykiecie że jest tam bardzo dużo białka, więc wydaje mi się że ta odrobina octu zwykłego nie ma znaczenia), pozdrawiam Basia.
    Ps. nie wiem w którym wątku pisać bo są akywne dwa.

  • Autor: olusia1 Data: 2009-03-12 20:50:32

    ja też juz jadłam te platy z occtem , myślę , ze tyle occtu nam nie zaszkodzi , czasem poprostu juz sie ma ochote na coś innego :)

  • Autor: skopolendra Data: 2009-03-13 08:47:39

    jestem przekonana basiu ze odrobina octu nie ma znaczenia.Cukier co jest w sledziach to pewnie niebezpieczenstwo ale jesli one sprawia, ze Twoj posilek bedzie przyjemny to chrzanic wszystko.Najwyzej pewniego dnia schudniesz nie 200g tylko 199:):)Pozdrawiam.Acha mysle ze musimy pisac na glownym watku.Ten zalozylam zebyzaznaczyc swoja ponowna obecnocsc a w tym drugim sie nie odzywam bo mi wstyd zewracam skruszona i guzik...dalej sie obzeram

  • Autor: skopolendra Data: 2009-03-13 08:50:33

    Basiu jestesautorka tylu wspanialych przepisow.Jak to robisz, ze potrafisz sie oprzec swoim dzielom?:)

  • Autor: skopolendra Data: 2009-03-13 08:43:20

    Mysle ze te bole to zwyczajne zakwasy miesniowe.Wiem,ze to silny bol ale sprobuj zmuszac sie codzienniedo odrobiny wysilku.Bol ustanie.W apteco mozna kupic taki zel lagodzacy bol kosztuje pare groszy i nazywa sie BALS SULPHUR.kiedys lekarz polecil to naszemu synowi po przetrenowaniu.Jest bez recepty.Co do odchudzania: czytalam np ze jeciesledzie marynowane a przeciez one maja duzo cukru.wiem, ze jedzenie tylko tego co dozwolone grozi wymiotami:(.Mam tez ten problem ze uwielbiam gotowac i piec (piec szczegolnie) i to jest taaakie pyszne,ze jak tego nie jesc.Poza tym mam w domu poza mna 4 osoby,ktore diety nie maja i musze je wszystkie nakarmic.Cale dnie spedzam w kuchni (troche z wyboru nie z koniecznosci) no i dla siebie samej nic juz mi sie nie chce kombinowac.nie dramatyzuje z waga bo 66 kg to zaden problem aletak jak Ty chcialabym wazyc 60 kg no mooze 62-63.Te kilka kilo ktote dzieli mnie od sukcesu jest bardzo trudne.Mam 38 lat,wszyscy mowia mi ze wygladam bardzo mlodo.a ja chce jeszcze lepiej:):)musze przyznac ze cieko mi pogodzic sie z uplywajacym czasem::((.Dobra koniec marudzenia.Glowy do gory dziewczyny.Mimo paru kilo w ta czy w tamta i tak jestesmy piekne:).Zycze Wam milego dnia

  • Autor: basia19 Data: 2009-03-13 09:53:10

    Jeżeli chodzi o te śledzie w occie, to teraz przeczytałam etykietę i muszę Wam powiedzieć ,że nie ma w nich cukru, tylko substancje słodzące, tak że można je wcinać. Skopolendra co do wieku to się nie przejmuj tak bardzo, ja w tym roku kończę 50 lat i podobno też nie wyglądam na nie a czuję się jakbym miała 20 lat i to jest najważniejsze, pozdrawiam i przechodzę do głównego wątka.

  • Autor: Basiek23 Data: 2009-03-18 21:35:16

    witam dziewczyny wiecie kto by mógł mi wysłac te ksiarzke na temat diety protal oczywiscie na mój koszt bym sobie ja skserowała i odesłała?

  • Autor: olusia1 Data: 2009-03-18 22:16:53

    ZA 15 ZŁ mozna ja kupic na allegro , więc taka wysylka chyba malo oplacalna

  • Autor: viola68 Data: 2009-03-27 16:16:25

    Witam dziewczynki ja od dzis zaczynam dietke do Komuni syna musze schudnąc ale...czy się uda zobaczymy. Bardzo was prosze piszcie w miare mozliwosci co jecie myślę że to pomoze i innym .
    a tu stronka z książką
    http://www.allegro.pl/item588905857_nie_potrafie_schudnac_pierre_dukan_wys_24h.html
    pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki

  • Autor: heiworth Data: 2009-03-27 16:31:42

    Ja zaczęłam od wczoraj moje drugie podejście do Protalu,chciałabym tym razem wytrzymać....Pozdrawiam....

Przejdź do pełnej wersji serwisu