Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Protal kiedy moge zaczac

  • Autor: Katarzyna1326 Data: 2009-02-26 14:21:25

    witam Dziewczyny. Mam zamiar do was dolaczyc bo duzo sie naczytalam o tej diecie i moze tym razem mi sie uda. Zakupilam juz na Allegro ksiazke i czytam. Jednak przed dieta postanowilam oczyscic organizm - moze bedzie lepszy efekt - i zakupilam krople oczyszczajace. Stosuje je juz prawie tydzien tylko nie wiem jak dlugo powinnam je stosowac. na ulotce nie ma tego napisanego wiec moje pytanko- moze ktoras z Was wie jak dludo powinnam oczyszczac organizm przed rozpoczeciem tej diety nie ukrywam ze nie moge sie juz doczekac kiedy ja zaczne i mam zamiar w niej wytrwac. Silnej woli nie mam wiec licze na wsparcie. A do zrzucenia mam okolo 7-10 kg.
    Pozdrawiam Was serdecznie.

  • Autor: aloalo Data: 2009-02-26 14:45:15

    Dukan nic nie pisze o tym, ze zalecane jest jakiekolwiek uprzednie oczyszczenie organizmu. Pisze wręcz , że można poszaleć do woli a potem ściśle się stosować. Masz niedużo do stracenia kilogramów, więc myślę, ze te krople nie są Ci do lepszego efektu potrzebne. ta dieta to nie wyścigi. Lepiej dłużej a skuteczniej a nie na łapu capu, w miesiąc 10 kg. Zaczynaj i już, Pozdrawiam!

  • Autor: Pola42 Data: 2009-02-26 14:47:24

      Nic takiego nie robiłam przed przystąpieniem do diety Protal, więc w tej materii Ci nie doradzę. Natomiast cieszę się,że do nas dołączasz.Ten nadmiar kilogramów u Ciebie nie jest zbyt duży, więc dietowanie nie powinno u Ciebie trwać długo, ani być uciążliwe. Pozdrawiam gorąco i ..protalowo.
     P.S. Ja zaczęłam od poniedziałku, bo zdecydowałam się na rytm 7/7 a wtedy łatwiej liczyć dni, natomiast Ty możesz zastosować rytm 5/5, nawet mniej :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu