Forum

Zdrowie i uroda

Żebra mnie bolą...

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 17:39:06

    hej:-)bola mnie żebra..te nad żołądkiem...tzw.splot słoneczny...(z nikim się nie biłam ostatnio)czyli tak piąte i szóste..po obu stronach..chociaz po lewej bardziej...jak chce sie zaciągnąć powietrzem to wtedy boli bardziej..ale nie zawsze....hm..co to?

  • Autor: bahus Data: 2009-03-08 17:59:53

    Użytkownik aleczka napisał w wiadomości:
    > hej:-)bola mnie żebra..te nad żołądkiem...tzw.splot słoneczny...(z nikim się
    > nie biłam ostatnio)czyli tak piąte i szóste..po obu stronach..chociaz
    > po lewej bardziej...jak chce sie zaciągnąć powietrzem to wtedy boli
    > bardziej..ale nie zawsze....hm..co to?

    Pewnie zawał...ale pewny nie jestem.
    Bahus

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 20:42:13

    hm....nie w tym wieku

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-08 23:34:08

    nie zartujcie sobie zawal mozna miec nawet w mlodym wieku

  • Autor: uleczka58 Data: 2009-03-08 18:50:15

    może powikłania po zapaleniu płuc i zbiera się woda pod żebrami. Idz jak najszybciej do lekarza to nie są żarty..

  • Autor: nadia Data: 2009-03-08 20:14:05

    Lepiej isc do lekarza, bo znam osobe, ktora miala podobne objawy i byl to poczatek gruzlicy...

  • Autor: drakas Data: 2009-03-08 20:34:02

    Może się przedźwignęłaś, jak to kobieta, może nawet pękł Ci pęcherzyk płucny z wysiłku, mojemu własnemu Tacie tak się kiedyś zdarzyło.
    Może masz jakieś dolegliwości oskrzelowe? Chorujesz na astmę?
    A najpewniej po prostu to nerwoból. Odpręż się, postaraj się przez jakiś czas o tym nie myśleć i zobacz, czy przeszło:)
    Pozdrawiam

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 20:41:30

    wczoraj rabałam drewno...cos z poł godziny...może od tego???

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-08 23:38:00

    mysle, ze to od rabanie drewna, miedzy zebrami przechodzi mnostwo nerwow i malych miesni, rabaniem drewna nadwyrerzylas sie i to pewnie przyczyna
    moga tez bolec od kaszlu, od smiechu, przewiania...
    ja kiedys mialam odme, tak bolalo ze nie moglam oddychac- rx pluc i zastrzyki
    ale mysle,ze jak wezmiesz paracetamol 1000mg to ci przejdzie to rabanie drzewa ;)

  • Autor: Iloria Data: 2009-03-08 20:42:08

    A nie pomyślałaś, że te bóle mogą być wynikiem problemów z kręgosłupem, np wysuniętego dysku? Moja teściowa wylądowała kiedyś w szpitalu z podejrzeniem o zawał. Wyniki badań wyszły idealne, okazało się, że te okropne bóle w mostku i klatce piersiowej miała z uszkodzonego kręgosłupa.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia!!

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 20:44:02

    kręgosłup mam jak struna(raz w roku robimy prześwietlania tak na wszelki wypadek)cos mnie sie zdaje ,że się jednak "narąbałam"...

  • Autor: drakas Data: 2009-03-08 21:02:54

    Pewnie nadwyrężyłaś sobie mięsień MOS - mostkowo- obojczykowo-sutkowy, albo te mięśnie międzyżebrowe.
    Oszczędź się przez jakiś czas i powinno samo przejść, chyba, że ból sie będzie nasilał, ale wątpię -od razu byś czuła, gdybyś go naderwała. spróbuj rozmasować.
    Wracaj do zdrówka!!

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 21:13:22

    cos mnie po głowie chodzi,że juz kiedys to miałam..tez po pracach fizycznych..normalnie cienias jestem:-(

  • Autor: drakas Data: 2009-03-08 21:17:24

    Wiesz co, jako była posiadaczka pieca na węgiel, a w rzeczywistości na co się da, pamiętam, że taka praca fizyczna to ciężka harówka dla kobiety. Więc cienias nie jesteś:))

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-09 07:53:59

    my mamy taki kominek kozę...zawsze tańsza niz normalny kominek...a tez ogień widac))a ponieważ ścielismy ostatnio parę starych drzew..no to sobie porabałam:-)))a teraz mam...

Przejdź do pełnej wersji serwisu