Forum

Zdrowie i uroda

pas ciążowy

  • Autor: drakas Data: 2009-03-08 21:08:53

    Powiedzcie mi proszę, czy on służy do czegoś konkretnego, czy tylko do zasłaniania brzucha?
    Chodzi o to, że mam dość duży brzuch jak na 6 miesiąc ( w pierwszej ciąży taki brzuch miałam w 8 miesiącu dopiero) i jest mi raczej niewygodnie, zwłaszcza wieczorem, moja córcia mam wrażenie przelewa się z jednej strony na drugą i fajnie by było jakby mozna było ten brzuch jakoś przytrzymać - oczywiście jeśli jest to zdrowe. Wizytę mam dopiero za 8 dni (czyli 8 niespokojnych nocy:))
    Jeśli wiecie coś na ten temat, poradźcie

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-08 21:12:21

    ?

  • Autor: anay Data: 2009-03-08 21:21:52

    Ja sobie kupiłam i byłam bardzo zadowolona. często go nosiłam. Pełnił co najmniej kilka funkcji.  Nie musiałam za wszelką cenę kupować ciążowych spodni (choć jedną parę miałam) czy spódnic - wystarczało zasłonić rozsunięty zamek pasem.  Faktycznie był fajną ozdobą.
    No i muszę powiedzieć, ze bardzo dobrze podtrzymywał brzuch i dzięki temu mniej bolały mnie plecy. To absolutnie nie jest szkodliwe czy niezdrowe. Wręcz przeciwnie.  Ja kupiłam swój przez internet.  O... nawet mają go nadal:  http://www.9fashion.com.pl/go/_info/?user_id=636⟨=pl


    ;) aha, zostawiłam go sobie do być może następnego razu.

  • Autor: anay Data: 2009-03-08 21:27:57

    http://www.9fashion.com.pl/go/_info/?user_id=636⟨=pl
    poprawione :)

  • Autor: drakas Data: 2009-03-08 21:33:33

    A używałaś go w nocy również?

  • Autor: anay Data: 2009-03-08 22:24:19

    nie. nie ma potrzeby. twojej córci nic się nie stanie od "przelewania" się w nocy :)

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-09 07:51:34

    wiesz co..ja mam taki pas biały..rozmiar "L" bardzo dobrej firmy..moge ci wysłac ,mi nie potrzebny:-)))jakbys chciała:-)

  • Autor: drakas Data: 2009-03-09 08:10:31

    Jasne, pewnie skoro go nie będziesz już używać ;) Daj mi swojego maila, albo napisz na mój: arudzia12@wp.pl to dogadamy się do ceny i transportu. Mam umowe z firmą kurierską, żebyś nie musiała płacic za wysyłkę.
    Bardzo sie cieszę:) Dzięki

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-09 08:28:25

    ja mam taki hm..bardziej lekarski niz ozdobny biały..firmy jakiejś takiej medycznej.nie wiem czy mam fotke ale wygląda podobnietylko jest biały i cieńszy.mój mail to lidkosia@wp.pl

  • Autor: anay Data: 2009-03-09 10:57:58

    no to zupełnie inna historia niż pas ciążowy, o którym rozmawiałyśmy. Tamte są barwne, wesołe, eleganckie i prócz funkcji praktycznych (oczywiscie zapewne medyczny znacznie lepszy jest do podtrzymywania kręgosłupa, jeśli ma być tylko wsparciem) są elementem dekoracyjnym. no i medycznego nie zapniesz na spodniach, żeby ukryć rozpięty zamek:) 

  • Autor: aleczka Data: 2009-03-09 12:09:11

    no własnie mój jest po to żeby trzymac brzuszek na miejscu a nie tylko do ozdoby:-)

Przejdź do pełnej wersji serwisu