Forum

Zdrowie i uroda

udar mózgu Mamy c.d

  • Autor: tecia_1968@o2.pl Data: 2009-03-13 18:37:23

    Dzisiaj mija trzy tygodnie jak moja Mama w czasie arteriografii doznała drugiego udaru mózgu.
    Mama sama się ubiera, sama chodzi na rehabilitację, wróciła mowa i pamięć. Niestety został uszkodzony VII nerw w wyniku którego Mama ma głęboki niedowład prawej ręki. Mam nadzieję że rehabiltacja chociaż trochę pomoże.
    Pozdrawiam i życzę wszyskim dużo zdrowia- to jest najważniejsze.

  • Autor: Pola42 Data: 2009-03-13 19:12:33

    Gratuluje teciu Mamie, teraz powinno byc tylko lepiej.Niech Mama cwiczy reke, choc delikatnie a jesli nie moze, to ja chociaz masuj. To bardzo duzo daje.Pozdrawiam

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-13 19:19:36

    Uwazam, ze to i tak duzy sukces...zycze zdrowia :)

  • Autor: tecia_1968@o2.pl Data: 2009-03-13 19:21:43

    Ja również życzę zdrowia

  • Autor: Wkn Data: 2009-03-13 19:28:15

    Kochana! Mama mówi, pamięta, chodzi - to wspaniale. Na pewno będzie jeszcze lepiej, choć i tak naprawdę jest już z czego się cieszyć!

  • Autor: bytomianka Data: 2009-03-13 19:53:27

      Teciu ! to jest bardzo dobra wiadomość, powoli, powolutku będzie jeszcze lepiej,Pozdrowienia dla Mamy i powodzenia w dalszej rehabilitacji.Nadal trzymam kciuki za zdrowie . Pozdrawiam serdecznie.:)

  • Autor: crisen Data: 2009-03-13 22:13:13

    Bardzo się cieszę. To duży postęp i mam nadzieję,że jeszcze się polepszy. Życzę zdrowia dla mamusi i dla Ciebie.
    Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: verunia123 Data: 2009-03-13 23:56:04

    Będzie dobrze tecia,będzie dobrze. .Uważam że na dzień dzisiejszy mama przeszla samą siebie. . Będzie dobrze. .

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-14 07:01:31

    teciu kochana, ja stawialam tylko na dobrych lekarzy, bo nawet mi do glowy nie przyszla taka wola Twojej Mamy. Ciesze sie , ciesze razem z Toba,Mama i cala reszta rodziny.
    dzisiaj nad ranem powalila nas wiadomosc, ze nasza ukochana Ciocia (niestety Rodzice juz dawno sobie odeszli), tez z ta sama przypadloscia. Powiedz mi w jakim wieku Twoja Mama i czy byla palaczka? Ciocia niestety do wczoraj palila , przyznawala sie tylko do jednej paczki, w co nie wierze, ma lat 82, do wczoraj byla nieprawdopodobnie  bystra starsza pania, w zadnym przypadku nie byla staruszka
    Przewyzszala nas ciekawoscia , intelektem i checia do wszelakich nowosci.
    Mam nadzieje, ze jeszcze z pare latek bedzie jej dopisane, i ze to byl taki maly wypadek
    We wtorek przegonila mnie Ciocia na poszukiwania ksiazki C.Fuentes  "La region mas transparente", oczywiscie przebzdzilam srode i czwartek, dzisiaj po poludniu zakupilam, ale chyba (poki co) za pozno. Za pozno i na orginaly i na tlumaczenia.
    I tak mi glupio i tak mi glupio

  • Autor: tecia_1968@o2.pl Data: 2009-03-14 09:17:03

    Moja Mama nigdy nie paliła, ma 68 lat ale przeszła w życiu trochę stresów może to ma znaczenie.
    Głowa do góry, masz przykład po mojej Mamie że możn a z tego choć trochę wyjść- ale tak naprawdę to jest straszna choroba, w przeciągu kilku minut robi z człowieka kogośc innego (i w sensie psychicznym i fizyczym) Pozdrawiam gorąco , wierz mocno że będzie dobrze. Wiara czyni naprawde cudam wiem to na swoim przykładzie

  • Autor: trylobicik Data: 2009-03-14 13:32:11

    Ogromnie się cieszę, że jest dobrze :D Będzie jeszcze lepiej, ale niestety to musi potrwać. Jak już pisałam, udar to choroba dla cierpliwych, więc życzę cierpliwości. Pozdrowienia serdeczne przekaż mamie i powiedz, że mnóstwo osób z Wielkiego Żarcia ją wspiera :DD

  • Autor: aneta7216 Data: 2009-03-14 15:30:24

    Cieszę się bardzo,że z Mamą lepiej.Wiara naprawdę czyni cuda!
    Serdecznie pozdrawiam!

Przejdź do pełnej wersji serwisu