Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Czy Grazyna i Tineczka to ta sama osoba ?

  • Autor: erka Data: 2009-03-18 05:44:48

    Tak tylko pytam, bo tak jakos mnie sie widzi ze tak.
     Nie ma to jak miec przez Moderatorow konto zablokowane i dalej sie pchac pod innym nickiem.

    http://wielkiezarcie.com/user.php?id=178
    http://wielkiezarcie.com/user.php?id=138197

    Sorry, ale cos mi niebiesko nie wychodzi.

  • Autor: skopolendra Data: 2009-03-18 06:08:08

    Nic nie wiem o blokowanym koncie ale osoba to jest z pewnoscia ta sama.

  • Autor: erka Data: 2009-03-18 06:18:59

    Strona użytkownika grazyna

    Konto zablokowane

  • Autor: agacia3323 Data: 2009-03-18 07:30:35

    No ale czy tak w ogóle można???

  • Autor: MARTA84 Data: 2009-03-18 08:50:40

    tak to ta sam osoba

  • Autor: .Lorelai Data: 2009-03-18 08:53:41

    a nawet jeśli tak-to co z tego? I po co to pytanie?Nie ona pierwsza i nie ostatnia.Jestem tu na tyle długo żeby zauważyć więcej takich osób .A Tineczka jest na tyle wartościową osobą i wiele wnosi do tej strony-że bardzo dobrze że jest.

  • Autor: arabis Data: 2009-03-18 08:56:18

    hmmm to ta sama osoba... tylko  takim razie zastanawia czemu jedno z kont zablokowane zostało?!?

  • Autor: Petra Data: 2009-03-18 08:59:55

    Proponuję się nie zastanawiać, albo nie zabierać głosu jeśli nie zna się sprawy.

  • Autor: arabis Data: 2009-03-18 14:04:03

    Faktem jest ze nie śledzę na forum dokumentnie wszystkich wypowiedzi i nie wiem co sie stało, że Grażyna została zablokowana. Wydaje mi sie jednak, ze skoro przepisy z tego konta zostały skopiowane do Tineczki to dla jasności sytuacji warto konto pierwsze po porstu skasować skoro wszyscy i tak wiedzą, że to ta sama osoba. Pozdrawiam.

  • Autor: Petra Data: 2009-03-18 08:58:36

    Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem!

    Odczepcie się! To że kiedyś kogoś poniosły nerwy i "spiął" się z innymi nerwusami (którzy z innych powodów zabrali swoje zabawki do innej piaskownicy) to nie znaczy, że jest przekreślony. Myslę, że nieźle poznałam Grażynę i jest w gruncie rzeczy miłą i sympatyczną osobą. A Wielkie Żarcie to nie strona dla grzecznisi, tylko dla ludzi, dla nas i w gruncie rzeczy, żeby nie MY, kochani moi, nie miałaby racji bytu.

  • Autor: erka Data: 2009-03-18 19:09:29

    Kolko wzajemnej adoracji.

  • Autor: Bodek Data: 2009-03-18 23:19:37

    :)
    no tak -- :)
    petra o grzechu a  ty o bogusiu :) heheheh :P:P:P:P:P:P:P

  • Autor: Petra Data: 2009-03-23 15:50:19

    Ja o grzechu, z Bogusiem? Nie ma to jak przyjaciele człowieka podsumują... Toż po tylu latach to kazirodztwo :-).
    Jestem zdecydowanym przeciwnikiem "pręgieży" w kazdej postaci.

  • Autor: Bodek Data: 2009-03-23 16:26:48

    a ja to odebralem inaczej :)
    hehehe
    myslalem ze ty piszesz o mnie po nazwisku a tucha po imieniu :) hahahah

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 12:47:44

    Witaj, juz zalatwione:)

  • Autor: Bodek Data: 2009-03-18 10:16:38

    Użytkownik erka napisał w wiadomości:
    > Tak tylko pytam, bo tak jakos mnie sie widzi ze tak. Nie ma to jak miec
    > przez Moderatorow konto zablokowane i dalej sie pchac pod innym
    > nickiem.
    http://wielkiezarcie.com/user.php?id=178http://wielkiezarcie.com/user.php?id=138197Sorry,
    > ale cos mi niebiesko nie wychodzi.

    nie wydaje mi sie ze tineczka sie pcha!!!!
    historie blokowania konta znaja niektorzy moderatorzy i uzytkownicy.
    a to ze ma inne konto to tylko dzieki jej i wkn :)

    wiec prosze zamieszania nie robic:)

  • Autor: anneau Data: 2009-03-18 10:56:10

    "Lustracja", nawet TU??? ej no ! co z Wami? Jak dla mnie to sobie może mieć 10 kont. i każde pod innym nickiem.

  • Autor: Dorota zza plota Data: 2009-03-18 11:09:39

    erka tutaj toche Ty wystrzelilas z procy. Ja wiem, ze ciebie tu malucko i moze nie wedzialas. Jest jak jest dzieki WKN i w sumie (prawie) wszyscy o tym wiedza. Dobrze ze mozna miec nastepna szanse czy ktos ja wykorzysta to juz inna bajka...

  • Autor: erka Data: 2009-03-18 15:12:24

    Bije sie w piersi.
    Mea Culpa.

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-03-19 08:31:37

    Chyba nie Dorocie to powinnaś powiedzieć ...

  • Autor: bahus Data: 2009-03-21 20:15:54

    Użytkownik Dorota zza plota napisał w wiadomości:
    > erka tutaj toche Ty wystrzelilas z procy. Ja wiem, ze ciebie tu malucko i moze
    > nie wedzialas. Jest jak jest dzieki WKN i w sumie (prawie) wszyscy o tym
    > wiedza. Dobrze ze mozna miec nastepna szanse czy ktos ja wykorzysta to juz
    > inna bajka...

    Tak to prawda: wszyscy wiedzą, że Wkn jest WIELKA...chyba nawet trochę "większa" od PRZEWIELKIEGO Pampasa i POMNIEJSZEGO Bahusa...
    Bahus

  • Autor: Beata500 Data: 2009-03-18 11:10:31

    Jak bedziesz miała czas,to poczytaj sobie stare wypowiedzi Grazyny na forum,dowiesz się dlaczego usunieto ją z WŻ.Ja mam wrażenie,że po powrocie posypała głowe popiołem,czyli starała się być miła,a teraz zaczyna wychodzić prawdziwa Grazyna-Tineczka.

  • Autor: erka Data: 2009-03-19 12:24:16

    I wlasnie o to mi chodzilo.
    Dzieki

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-03-18 11:13:47

    To taka słodka zemsta za " 20 najważniejszych "?

  • Autor: Petra Data: 2009-03-18 11:19:30

    To i ja nie w temacie, macie tu jakis ranking?
    Ponoć i następny zjazd sie szykuje, a człowiek nic nie wie.....

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-03-18 11:25:21

    ;)))

    To temat wątku , który założyła Tineczka .

    Nastąpiła tam ostra wymiana zdań między Tineczką i Erką ( autorką tego wątku ) .

  • Autor: Wkn Data: 2009-03-18 14:34:05

    Spokojnie, nic nie będzie się działo potajemnie :)
    Na razie wstępne rozeznanie robimy dotyczące miejsca i terminu.
    Dajcie nam taki troszkę dłuższy momenick na oficjalne ogłoszenie tematu :)

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 12:45:05

    Erka, to nie jest zadna tajemnica, ze grazyna i tineczka to ta sama osoba, wystarczy zobaczyc zdjecia:)
    Po za tym pisalam juz o tym osobiscie,,,

    Teraz przy pomocy Pampasa mam wszystkie moje przepisy pod kontem "tineczka"

    Jak masz jeszcze jakies pytania, to chetnie odpowiem.

    Pozdrawiam cieplutko!
    grazyna/tineczka

  • Autor: Glumanda Data: 2009-03-18 17:06:33

    Szkoda, ze nie moga teraz zrobic Ci nowego Nicka - Grazyneczka ;) hihiihi :)
    Pozdrawiam Grazynko :) :*

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-18 18:22:20

    Co dyskusja, to jakis nowy proces norymberski! A gdyby tak milej i przyjazniej, to byloby nudno?
    Co myslicie?

  • Autor: drakas Data: 2009-03-18 18:33:50

    A może zróbmy jakiś wątek (tak jak ściana do grafitti w szkole), na którym każdy będzie mógł napisać, kto kogo wkurza i dlaczego, tak w celu wyżycia się. U mnie w szkole to skutkowało, mój syn w domu też ma jedną ścianę do wyładowywania emocji. Jak ktoś sobie nie radzi, to może w ten sposób oczyścimy fajne i wartościowe wątki jak np ten o oskydantach i zdrowym żywieniu:)
     Co nam da jedzenie wszystkiego co najlepsze, jak nerwami i tak dorobimy się choróbstwa.
    Pozdrawiam

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-18 19:08:56

    no to fru, wpis pierwszy:
    Kot Ali ma brzydki nos, ale za to As Oli to taki ladny piesek.
    Ale niestety i Ala i Ola sa moimi kolezankami z podworka i nie moge powiedziec Ali, ze ma brzydkiego kota, bo
    obrazi sie i Ala  i Ola.
    Od jutra sprobuje pobawic sie z kotem, poglaskac go , a nie tylo wpatrywac sie w ten nieszczesny nos.
    (Zainspirowane oczywiscie nie zadnym Heglem, tylko Falskim - hi hi).

  • Autor: as Data: 2009-03-18 20:06:56

    Nie wiedziałam, że jestem ładnym psem:P

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-18 20:19:14

    buziaki

  • Autor: erka Data: 2009-03-18 19:11:15

    No przeciez juz jest "Wlasny Watek" sie nazywa

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 21:46:41

    Erka, bez obrazy:
    "No przeciez juz jest "Wlasny watek" sie nazywa????? to po polsku???
    Pytam sie ,bo chce zrozumiec:)

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 21:37:08

    Zaluzmy sciane, wyzyjmy sie, na tineczke /grazyne zlosci wygarnijmy ale bron Boze nie denerwujmy sie !!!
    Buziaki !

  • Autor: drakas Data: 2009-03-18 22:34:04

    Chodzi mi o to, że jesteśmy dużymi dziewczynkami i jak nie zgadzamy się co do jakiejś treści wypowiedzianej na forum, to nie uderzajmy od razu atakami w tę osobę!!! Na przykład: Ty nie pochwalasz używania majonezu, a ja się mogę z tym nie zgodzić, więc piszę, że ja lubię majonez, a nie, że jesteś głupia, wiesz o co chodzi. Niektórzy jak widzę skręcają się z zazdrości i od razu jadą po bandzie. Jak w cholernym polskim sejmie.
    Głupio mi coś takiego czytać, bo sama nauczona jestem konkretnie stawiać sprawę, a nie jakimiś aluzjami komuś robić koło tyłka. Też wielokrotnie nie zgadzam się z czyjąś opinią, a powiem więcej, są osoby, które mnie wyraźnie wku....ają. Ale wtedy daję sobie spokój, ewentualnie odnoszę się do tego co mi nie pasuje w jakiejś opinii a nie w kółko czepiam się tej osoby, bo to takie rodem z piaskownicy.
    Dodam, że jak ktoś mi  nadepnie na odcisk, to się dowie bezpośrednio ode mnie i będzie to napisane wprost, a nie takie fałszywe blablanie.
    Dlatego pisałam o tej ścianie, żebyśmy tam pisali swoje osobiste ansy, a nie przy okazji konkretnego tematu.
    A propos co bym nie myślała o jakiejś osobie to taki wątek dochodzeniowo- śledczy uważam za gówniarski chwyt poniżej pasa i za ogromny brak odwagi osoby, która coś takiego zaczyna.
     I po nerwach:)

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-20 00:51:42

    Drakas, nic nie moge dodac na moja obrone, Ty wszystko juz napisalas:)
    Tylko sciana mi pozostala:)))
    I po nerwach:)

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 21:22:44

    Kokliko,nudno by bylo:))) ja musze trzymac forme, Janka zastepuje:))) eh,,,tak naprawde to mysle, ze moja zapomniana znajomosc jezyka polskiego i jego niuansow ma duza wine , bo czasami wypowiadam sie ostro bez swiadomej intencji, czasami pisze jak kura, bo nie pamietam,,,czasami obrazam , bez wiedzy i zamiaru o tym,,,kurde bede pisala po szwedzku:))))

  • Autor: ekkore Data: 2009-03-19 07:50:36

    Tineczko Ty jesteś w gorącej wodzie kąpana - nim pomyślisz, hyc wyślij.
    I trudno Ci pogodzić się z odmiennym zdaniem u Twoich rozmówców... Ale nie Tobie jednej

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-20 00:44:15

    Ekkore, hihi, musze przyznac Ci racje, popiol na glowe i lece na rozgrzeszenie:), tylko kto mnie rozgrzeszy???

  • Autor: bea39 Data: 2009-03-19 08:35:44

    Po szwedzku to wiesz, to co wykropkowania się nadaje :) Nieprzejmuj się, to że nie widzimy twarzy rozmówcy, sprawia,że czasem mylnie odbieramy jego intencję.Ale chyba to już to zauwazylas.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-20 00:40:20

    Beatko , zauwazylam,,,
    Buziaki sle!!!!

  • Autor: kaja38 Data: 2009-03-19 14:30:39

    Moze faktycznie zacznij pisac  po szwedzku...to przynajmniej bedzie na forum spokoj ,nikogo nie bedziesz obrazac i nikt nie bedzie sie denerwowal.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-20 00:36:08

    hmmm, na pewno wygodniej byc tutaj 5 lat, i nic nie wlozyc, 0 przepisow i od czasu do czasu cos skrytykowac:)
    Na forum nie potrzebny jest spokoj, forum ma byc zwierciadlem codziennego zycia, wzlotow i upadkow,naszych marzen i naszych watpliwosci, naszej agresji i naszej ciekawosci,,,po to jest forum:)
    Pozdrawiam cieplutko
    tineczka

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-20 18:52:10

    tineczka, ja Cie rozumiem, tutaj trzeba sie ochodzic ze wszystkimi jak z jajkami....albo napisac epopeje, zeby byc zrozumianym, nie mozna prosto z mostu, bo zawsze znajdzie sie ktos urazony, nawet jesli nie bylo to w twojej intencji...zastanawiam sie dlaczego? czyzby mentalnosc mi sie az tak zmienila po dlugich latach pobycia za granica? Burzymy sie ze nie lubimy obludy, ale jak napiszesz prawde, to obraza, ze zbyt ostro....jedzta co chceta

  • Autor: erka Data: 2009-03-20 21:41:23

    Gdybys wiedziala o co chodzi, to nie wypowiadalabys sie w ten sposob, juz Janek na ten temat kiedys pisal, a Ty wyskakujesz z takim tekstem:
    tutaj trzeba sie ochodzic ze wszystkimi jak z jajkam
    Nikt z nas jest dzieckiem, ktore trzeba ganic, i narzucac wlasna wole, zalozcie sobie wlasna strone WIELKA ASCEZA i sie produkujcie.
    Konstruktywna krytyka i owszem, a nie ciagle "opieprzanie" ze strony Tineczki.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-21 00:49:18

    erka, daj sobie na luz, mysle , ze chcialas napisac nikt z nas nie jest dzieckiem?
    a "jajkam" to jakis blad????

    zaczelas ten watek i nie wiem dokladnie co chcesz osiagnac, zdyskfalifikowac mnie? usunac z WZ???
    Janek i ja , to historia, ja mam z nim kontakt, masz ty z nim kontakt???

    chyba nie dokladnie rozumiesz prawo wypowiadania sie na forum, nie kazdemu musi sie podobac, nie kazdy musi sie zgadzac z pogladami, rozmowy wolne i frywolne, chyba to po polsku???

    szanuj zdanie innych i twoje bedzie szanowane:)

    pozdrawiam cieplutko
    tineczka

  • Autor: erka Data: 2009-03-21 01:54:07

    Wlasnie uwazam ze To ty nie potrafisz uszanowac odmiennych niz Twoja opinii,
    radzilabym Ci zobaczyc na swoje, bardzo czesto razace bledy ortograficzne.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-21 11:45:07

    Dziekuje za rade:)
    Na poczatku mojej "kariery" na WZ, wogole nie pamietalam polskiej ortografi, otwarcie pisalam o tym na forum. Wspaniale kolezanki pomagaly i pomagaja mi w dalszym ciagu,,,

    Ja na codzien rozmawiam, pisze po szwedzku od 39-ciu lat. Na nikogo nie obraze sie, jak mnie poprawi:)

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-22 02:40:54

    tineczko, to podziwiam prawie 40 lat to kupa czasu...ja tez nie mam duzej stycznosci z polskim jezykiem, i zauwazylam jak powoli zaczynam nie widziec roznicy w bledach ortograficznych, a nigdy nie mialam z tym problemow, czas robi swoje...

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-22 22:49:07

    Aniu, bo taka jest prawda,czas swoje robi, 40 lat prawie, ale jak czytam niektore panie zyjace caly czas w Polsce , to nie mam wiekszych kompleksow:)

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-21 11:54:24

    Wiadomość 51 w wątku
    jako odpowiedź do 47
    Autor: anna702
    Temat: Odp: Czy Grazyna i Tineczka to ta sama osoba ?
    Data: 2009-03-21 01:25:02
    bez przesady! ja mam wlasnie wrazenie, ze jestescie dziecmi i bierzecie wszysko doslownie i osobiscie, nie jestem w stanie zrozumiec...a tak w nawiasie, to ona przeciez obstaje za slusznym, czyli za zdrowym odzywianiem, o ktorym mam wrazenie, ze wielu ludzi nie ma pojecia....czego przykladem ostatni watek "o margarynie"! Na margarynie sie nie smazy!!!!

    to chyba najlepsza odpowiedz, dlaczego nie moge czesto uszanowac niektorych opinii,,,
    a teraz lece do walki przeciwko margarynie:)))

  • Autor: piegusowa Data: 2009-03-23 16:39:38

    Tineczko, dlaczego rzucasz kamieniem, jesli sama nie jestes bez grzechu?
    Mysle sobie, ze glupio poprawiac bledy innych samemu je robiac, nie uwazasz?

    Tak mi sie od razu przy okazji nasuwa slowo: hipokryzja, ale to juz nie chodzi o bledy...
    Kto uwaznie czyta forum  - na pewno wie o co chodzi... Smutne to..

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-21 01:25:02

    bez przesady! ja mam wlasnie wrazenie, ze jestescie dziecmi i bierzecie wszysko doslownie i osobiscie, nie jestem w stanie zrozumiec...a tak w nawiasie, to ona przeciez obstaje za slusznym, czyli za zdrowym odzywianiem, o ktorym mam wrazenie, ze wielu ludzi nie ma pojecia....czego przykladem ostatni watek "o  margarynie"! Na margarynie sie nie smazy!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-21 01:09:41

    Aniu, milo mi , ze mnie rozumiesz:) Zaczynam sie zastanawiac co najbardziej pewne panie denerwuje, moj wyglad, czy moje posty,,,,

    moja mentalnosc tez jest zmieniona, bo od lat zyje w demokracji, tutaj nie ma zadnych panow ani pan , do kazdego mowi sie ty,


    daleka jest droga do zrozumienia kazdego czlowieka,,,jedzta co chceta:))))

  • Autor: erka Data: 2009-03-21 01:56:09

    Ja od 20 lat mieszkam w "demokracji", a wierz mi, ze kompleksow z Twojego powodu nie mam.

  • Autor: anna702 Data: 2009-03-22 00:34:10

    O! chyba jednak je masz skoro z nimi sie "wysunelas" wiesz czesto ludzie sami sie zdradzaja we wlasnych nieprzemyslanych wypowiedziach...wystarczy jedno zdanie i szydlo samo z worka wyjdzie....ja tu jestem nowa i nie znam waszych starych zatarc, nie zagladam tez w profile, czytam tylko wypowiedzi, to mi pomaga oceniac je a nie osoby. Sa osoby, ktore dzialaja na siebie jak plachta na byka, i nie sadze, ze przyczyna moze byc tylko sposob odzywiania sie. 

  • Autor: erka Data: 2009-03-22 02:43:42

    Kocham siebie, w zwiazku z tym nie mam kompleksow, ale to tez dla Ciebie pojecie obce.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-18 21:12:09

    Moze mozna, hehehe, grazyneczka, hmmmm, musze sie zastanowic i porozmawiac z gora:) hihihi
    Serdecznosci sle i tak i tak:))))

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-18 22:37:14

    Ja podejrzewam, ze kroi nam sie jakis IPWZ !!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-20 00:38:09

    Kokliko, IPWZ????

  • Autor: kokliko Data: 2009-03-21 05:02:44

    Ano Instytut Pamieci Wielkiego Zarcia, aj Tineczko do gazet, radia, telewizora Cie namawiam. Tak na dwie minuty dziennie.
    Bardziej bedziesz wiarygodna w porownaniach jak sobie poogladasz Telewizje Noca, niby to samo w kazdym kraju, a calkiem co innego.

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-21 11:48:58

    ooo,,,
    Nie bardzo rozumiem jakie gazety, radio, telewizje ,,myslisz o polskich?
    Szwedzkie media czytam, slucham i ogladam codziennie:)

  • Autor: bahus Data: 2009-03-21 20:23:05

    Użytkownik tineczka napisał w wiadomości:
    > ooo,,,Nie bardzo rozumiem jakie gazety, radio, telewizje ,,myslisz o
    > polskich?Szwedzkie media czytam, slucham i ogladam codziennie:)

    To Ty znasz szwedzki? ;)
    Bahus

    A jak jest "kocham Cię"?

  • Autor: tineczka Data: 2009-03-22 22:40:32

    Bahusku, filutku, wszystko dzisiaj mnie cieszy, zostalam babcia , malutek urodzil sie dzisiaj i jestem taka szczesliwa!!!
    Jag älskar Dig!!!

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-03-21 20:32:54

    ale sie usmialam :)

  • Autor: erka Data: 2009-03-21 22:13:50

    Ja tez,

  • Autor: Kasia z Płocka Data: 2009-03-21 07:55:17

    Bardzo się cieszę, że tineczka wróciła do nas. Wiadomo, ze nie mogła wrócić pod swoim dawnym nickiem, więc wróciła pod innym:). Być może nie wszyscy wiedzą dlaczego jej konto zostało zablokowane (wystarczy poczytać dawne posty), ale wiem jedno- Grazynę odebrałam jako osobę, która czasami miała odmienne zdanie, ale czesto wynikało ono z tego, że wspierała innych... Bardzo się ucieszyłam i nawet w jednym wątków w lutym napisałam o tym ("Tineczko" Jakież było moje zdziwienie kiedy weszłam na Twój profil i zobaczylam, że to właśnie Ty- bardzo mi ciebie brakowało na forum Wielkiego Żarcia.).

    Uważam, że każy z nas zasługuje na drugą szansę, więc dajmy szansę na to, by osoba, która chce być wśród nas wykorzystała to i wróciła do nas. W tej chwili nie mówię tego tylko o tineczce, bo ona otrzymała swoją szansę - mam na myśli także Janka.

    Powiem jeszcze tak- czasami warto puścić w niepamięć to, co było złe i zacząć wszystko od nowa, bo wierzę, że ludzie się zmieniają... Swoją wypowiedź chciałabym zakończyć słowami ks. Mieczysława Malińskiego  "Czasem chodzi o krytyczną uwagę, o garnki we wspólnej kuchni, o umycie korytarza, o jeden stopień w karierze. Przebacz. To znaczy zapomnij." - Pozdrawiam serdecznie-Kasia


  • Autor: Wkn Data: 2009-03-22 22:42:10

    Użytkownik Kasia z Płocka napisał w wiadomości:
    >  W tej chwili nie mówię tego tylko o tineczce, bo ona otrzymała
    > swoją szansę - mam na myśli także Janka.

    On równiez je otrzymywał, tylko tego nie widać, ponieważ operacja blokowania i odblokowywania była przeprowadzana na tym jednym jego koncie. Proszę zakończyć temat.

Przejdź do pełnej wersji serwisu