Forum

Zdrowie i uroda

łupiesz tłusty

  • Autor: Basiek23 Data: 2009-03-21 21:51:45

    mam ogromny łupiez tłusty macie moze jakies domowe sposoby na te dolegliwosc?

  • Autor: drakas Data: 2009-03-22 02:08:21

    Wiesz co kup sobie w aptece szampon nawilżający:) Jeżeli nie jest to na podłożu łuszczycowym powinno pomóc.
    A jak się nie boisz spróbuj zrobić sobie płukankę z sokiem z cytryny.
    A od zawsze masz? Może jakiś szampon źle na Ciebie działa, albo za krótko płuczesz?
    Pzdr

  • Autor: ekkore Data: 2009-03-22 08:01:11

    Ja mam taki łupież. Jest on okresowo - pojawia sie i znika nie wiadomo kiedy. W każdym razie w okresie gdy jest - czasami włosy mam sklejone pół cm od skóry. Z moich obserwacji wynika - nie potwierdzonych przez nikogo, że mam go na tle nerwowym - pojawia sie w okresie zwiększonego stresu, jak stres sie kończy łupież też znika. Ile w tym prawdy - trudno dociec.

    Juz kilka razy przymierzałam się do zakupu szamponu Klorane do łupieżu tłustego - on jest na bazie mirtu. Tyle, że nim, od postanowienia do zakupu doszło łupież sam znikał.
    Tu jest link do allegro http://www.allegro.pl/item579959222_klorane_szampon_z_mirtu_lupiez_tlusty_200_ml.html - kiedys było więcej aukcji, dzisiaj znalazłam tylko tą

    nie jest to sposób domowy, ale...

  • Autor: słodki buraczek Data: 2009-03-22 11:54:06

    Tak jak u ekkore u mnie tez wystepuje on na tle nerwowym. Teraz mam mnostwo stresu - i lupiez na glowie :-/ Tymczasowo pomaga mi szampon VICHY; lagodzi podrazniona skore i nie ma tyle tego swinstwa. Bylam u dermatologa, dostalam jakies sterydy do smarowania. Pomogly na taki sam okres czasu jak szampon z apteki.

  • Autor: natka wz Data: 2009-03-22 17:32:30

    Mojej koleżance pomógł szampon leczniczy o nazwie " Polytar liquid". Do kupienia w aptece.

Przejdź do pełnej wersji serwisu