Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Pomóżcie

  • Autor: wipat Data: 2009-03-27 12:36:57

    Witam, otóż mam mały problam. Od sześciu lat mieszkam na wsi no i wypadało by mieć własny ogródek. Niestety mój mąż co roku obiecuje, że zrobi mi miejce na ogródek warzywny i nie tylko, no i jak dotąd nic z tego nie wyszło. W tym roku powiedział że na pewno zrobi, a ponieważ kupił mi całą " baterie" różnych nasion to może coś z tego będzie. I tu zaczyna się problem, Nigdy tego nie robiłam i nie mam pojęcia jak, co i kiedy mam sadzić, jak się tym zajmować itd.U mnie w rodzinie się na tym nie znają , nawet jakby chcieli coś uprawiać to i tak nie mają gdzie. A u męża... no cóż jak się kiedys pare razy o coś zapytałam to było wielkie zdziwie i obóżenie że jak to ja tego nie wiem przeciez to takie oczywiste, no wię przestałam pytać. Dlatego zwracam się do was Żarłoczki może wy mi pomożecie i posłużycie dobrą radą.

  • Autor: akinorew Data: 2009-03-27 13:06:32

    W sumie to na każdej paczce z nasionkami masz odpowiedź ;-)))

  • Autor: Rzymianka Data: 2009-03-27 13:11:18

    Na odwrocie opakowań z nasionami są podstawowe zasady kiedy daną roślinę najlepiej siać, jak głęboko, itp. Jeżeli nigdy nie miałaś  ogródka to najlepiej zaopatrzyć się w książkę dla początkujących ogrodników . A na konkretne pytania  WŻ -owcy napewno Ci odpowiedzą. Pozdrawiam !

  • Autor: Regi Data: 2009-03-27 13:41:32

    Wejdź na forum ogrodnicze tam dziewczyny chętnie pomagają. Pozdrawiam

Przejdź do pełnej wersji serwisu