Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

wiosna.. to i ja zrzuce pare zbednych kg

  • Autor: agacik33 Data: 2009-03-30 22:36:12

    wosna nadeszla, wlasnie, niby trzymam wage 62-63 (kiedys bylo 67-68 wiec nie jest zle;) ale postanowilam z wiosna tez dołaczyc do tych zo chca pare kg mniej mniej.
    Moj pomysl? hmm gotowane na parze, gotowane glownie rzeczy, czekolada.. powiedzmy 1 tydzien  anie codziennie,  i to co mnie gubi-czyli robienie cieplego dania z makaronem , smietana i jajkiem (nie jest to carbonara, ale kalorycznie okropnie na pewno, jeszcze z topionym serem zoltym) w godzinahc pozno nocnych. To moja osobista porazka. I moze troche gimnastyki?  Mysle o rolkach zeby przyjemnie tez bylo, ale to moze w przyszlym miesiacu). A Zaczynam od jutra, mam nadzieje ze pare kg spadnie  w ciagu miesiaca, bo przeciez nie na juz.
    I zobaczymy efekt.

    pozdrawiam

  • Autor: kwiatek09 Data: 2009-03-30 22:52:53

    Powodzenia

  • Autor: dajanka Data: 2009-03-30 23:01:53

    Hi, hi przyłączam się:)
    Ja co prawda nie umiem ograniczyc jedenia, ale cwiczę codziennie:
    300x brzuszki na górne mięśnie brzucha
    300x rowerek (wzmacnia nogi i dolne mięśniebrzucha;)
    30x podnoszenia na dolne mięśnie brzucha (nie znoszę...)
    60x skłony w bok na talię
    100x takie cwiczenie hm.. coś między wiosłowaniem i zbieraniem kartofli;)
    No i coś tam na wzmocnienie biustu.
    Calośc zajmuje mi około 30min dziennie, cwiczę od miesiąca i mam 5 cm mniej w talii i 3 cm mniej w pasie:)
    ale oponka na dole nadal wisi:(((

    Trzymam za ciebie kciuki, a ty potrzymaj za mnie:)

  • Autor: agacik33 Data: 2009-03-30 23:13:51

    oj pewnie ze trzymam kciuki|! i gratuluje wytrwalosci... mi sie nie chce gimnastykowac, len jestem w tej materi, wiem,ze wstyd , ale moze do 20 brzuszkow i 20 sklonow na kazda strone sie zmusze, zobaczymy, i hula hop wyciagne tak coby te 15-20 minut pokrecic.. plany sobie rzeczywistosc sobie, ale razem latwiej:)

  • Autor: dajanka Data: 2009-04-03 09:19:07

    Z tą wytrwałością to u mnie też różnie:( Też okropny ze mnie leń:)
    Ale pół roku temu urodziłam córę i chyba już najwyższy czas dojśc do siebie, więc się zmuszam:)

  • Autor: ośka Data: 2009-03-30 23:22:32

    No i ja tez do Was dołączam, żarełko od jakiegos czasu próbuję robić mniej kaloryczne (ukłon w strone dziewczyn protalówek), dziś pogoniłam ślubnego coby przejrzał rower przed sezonem no i roleczki z szafy zdjęłam :) dziś taka piękna pogoda była więc umyłam okna a jutro nieletni wrcaca z rekolekcji i idziemy na pierwsze rolki w tym sezonie :)
    mam nadzieję, że to pomoże :) trzymam za Was kciuki i wysyłam pozytywne myśli i proszę o to samo :)

  • Autor: Pola42 Data: 2009-03-30 23:33:52

    I ja trzymam kciuki za Was i za..siebie samą !

  • Autor: dycha Data: 2009-03-31 07:05:29

    Ja już gdzieś półtora miesiąca temu podjęłam taką decyzję i......... schudłam 3 kg. A co robiłam?: poprostu mniej jadłam, unikałam słodyczy i ćwiczyłam 30 min dziennie. Teraz nadal to robię ale od dwóch tygodni nic..... ani deko w dół i nie wiem dlaczego....... Pozdrawiam:)

  • Autor: agacia3323 Data: 2009-03-31 07:22:42

    Hej agacik33 jak chcesz to te parę kilogramów oddaj albo "sprzedaj"dla mnie bo ja ważę 57 a chciałabym 60 -co Ty na to???

  • Autor: yette Data: 2009-03-31 09:03:40

    Życze powodzenia. Mi też przydałoby się po zimie zrzucić parę kilogramów, ale brak silnej woli i samozaparcia. A wszystko te słodycze....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor: anboku Data: 2009-03-31 10:58:24

    Doskonale Cię rozumię:)) Też tak mam.

  • Autor: zuuzia2 Data: 2009-03-31 10:34:22

    Hej życzę powodzenia
    też by się przydało zrzucić ale zawsze mówie że od jutra :-)

  • Autor: Madeleine Data: 2009-03-31 11:35:45

    Ja zrzuciłam 8 kg w sześć tygodni.Jadłam dużo mniej niż zwykle,oprócz tego dużo sportu i oczywiście stres , który w moim przypadku działa jak dopalacz na przmianę materii.
    Dopinguję wam dziewczyny ,na pewno przy odrobinie wytrwałości uda się zrzucić wszystkie zbędne kg.
    Pozdrawiam

  • Autor: Petroza Data: 2009-03-31 11:35:56

    nabranie aktywnosci po zastoju zimowym to fajna sprawa. jak tylko pokazało sie słonko staram sie przebywac jak najwiecej na swiezym powietrzu i trochę pobiegac, przyłaczam sie do wyzwania, ale nie chodzi mi tyle o zrzucanie kilogramow co o ujędrnienie ciała i wzmocnienie miesni. Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze dacie znac jak wam idzie i jakie sa efekty. pozdrawiam

  • Autor: muminka Data: 2009-03-31 13:07:40

    gratuluje agacik podjecia wyzwania i zacze wytrzymalosci,szczegolnie w okresie swiat.Ja tez postanowilam zrzucic moje zbedne 5 kg,ale po Wielkanocy,bo wiem ze nie przejde obojetnie obok zadnego ciasta a w szczegolnosci serniczka,ktorego mam zamiar zjesc calego.Pozdrawiam wszystkie dietujace dziewczyny,niedlugo dolaczam do was.

  • Autor: klio Data: 2009-04-03 09:19:15

    I ja się przyłączam 5 kilo mniej będzie dobre ale 10 byłoby super. Dziś 4 dzień protala. Właśnie wciagam jakiś cienki kefirek szczypie w język .Wczoraj zjadłam śledzika w occie, nie wiem czy wolno?

  • Autor: agacik33 Data: 2009-04-03 13:54:29

    :) jest pieknie slonecznie walka z kg trwa, choc na razie to nie wiecje niz 500g ale zawsze cos, ja wyznaje zasade ze wolniej byle skuteczniej. A wlasnie wrocilam z silowni, no jak sie uparlam to bede trwac. Dawno nie bylam, wiec zeby nie przemeczac sie zbyt. to rowerki chodziki itp. Ustawialam sobie na ilosc spalanych kalori...i co?  w 12 minut chodzenia az 50kalori spalilam.., i tak sobie mysle ze nie takie latwe spalic jakies 2 tys kl, ktore sie nie ukrywajmy z przyjemnoscia zjadlo:)) No ale wiosna trwa, trzymam kciuki za wytrwalosc wszystkich!! A to ze Swieta? hmm kazdy okres jest dobry na dobre postanowienia, ciasta sobie daruje, jakies rybki w glarecie zrobie cos wymysle:) jajka itp  poszukam w przepisach tutaj.

    pozdrawiam

  • Autor: klio Data: 2009-04-03 18:55:21

    Dziś mam kryzys. Jeść!!!!!!!!

  • Autor: Pola42 Data: 2009-04-03 21:00:53

    Nie łam się, weź dłuuugą kąpiel i dużo pij :)

  • Autor: klio Data: 2009-04-03 21:29:08

    Taaa mam w łazience nad wanna gigantyczne lustro takie prawie 150x100 wystarczy ze przed nim stanę, nie musze brać dlugiej kąpieli żeby mi przeszla ochota na jedzenia. Wersja w stroju kąpielowym to dopiero hard core!

Przejdź do pełnej wersji serwisu